Novinky v Trefíku k červenci 2021

Live kurzy z dalších kanceláří, nové statistiky i doplněný Poisson

Jste připraveni na zahájení nové fotbalové sezóny? Trefík ano! Zadána jsou všechna rozlosování načteny kurzy ..
A také je dostupných mnoho nových funkcí programu. Na této stránce najdete souhrn těch nejzajímavějších za posledních 6 měsíců.

Stále platí, že registrovaní uživatelé mohou získat poslední verzi Trefíku zdarma. Odkaz na instalaci najdete na konci této stránky.
Aktualizace výsledků jsou samozřejmě stále dostupné.

Doplňovány jsou ukázky práce s programem, k dispozici je rozšířený průvodce filtrem pro okno Nabídka.
Průvodce filtrem v okně Nabídka, ukázky práce s programem

Live data k zápasům

V Trefíku jsou live kurzy nově také z Tipsportu (Chance) a Synot Tipu. Již delší dobu jsou v programu live kurzy Fortuny, Sazky a také bet365. V live kurzech hledá Trefík dostupné surebets.
Ukázka

Frekvenci načítání live dat (výsledků i kurzů) lze nastavit až na 15 vteřin (dosud to byl dvojnásobek). Tím je zajištěn lepší přehled o právě hraných zápasech. Nastavit frekvenci je možné v Konfigurace / Live.

K dispozici je analýza průběhu zápasových statistik během zápasu (držení míče, střely na branku, útoky, ...).
Ukázka

Tenisové statistiky

V tenisu byla přidána práce s Dominance Ratio: poměr vyhraných míčů na returnu a ztracených na podání. Tuto statistiky lze dobře využít k predikci výsledku zápasu.
Ukázka

Okno Tipy přináší další statistiky pro tenis: úspěšnost při podání, příjmu, statistika brejků, dvojchyby a esa. Údaje jsou dostupné jak pro celý zápas, tak pro jednotlivé sety samostatně.
Ukázka

Rozšířené tenisové statistiky v okně Nabídka: zahrnuty jsou nově i esa a dvojchyby. U zápasů v aktuální nabídkce tak můžeme zobrazit třeba průměrný počet es a dvojchyb na gem pro oba soupeře.
Ukázka

Práce se statistikami

Doplněna byla ukázka k využití Poissonova rozdělení v okně Nabídka, rozšířen byl také ukázkový filtr. Zpracovány jsou nejen sázky na přesný konečný výsledek, ale i standardní sázky na výsledek a na počty vstřelených branek. Vše je dostupné jak pro celý zápas, tak i jen třeba pro první poločas.
Ukázka, Poissonovo rozdělení v okně Tipy

U 1. české fotbalové ligy jsou nově počty střel v zápasech uváděny v souladu s informacemi na oficiální stránce této soutěže. Zpětně byly údaje opraveny od sezóny 2016/2017.

Další novinky

Vybrané kanceláře můžeme umístit do jedné skupiny. V Trefíku se pak zobrazují nejvyšší kurzy ze všech kanceláří této skupiny. Jednoduše potom stačí v úvodním okně Trefíku zvolit namísto jedné kanceláře vytvořenou skupinu kanceláří a nejlepší kurzy ze skupiny budou všude tam, kde se jinak zobrazují kurzy jen jedné kanceláře.
Ukázka

Dostupná je LIVE verze Trefíku. Určena je zejména pro uživatele, kteří sledují live sázení. Tato verze totiž obsahuje data jen od roku 2020 a neobsahuje archiv kurzů (u zápasů je vždy jen poslední kurz). Tato konfigurace tedy na disku zabírá mnohem méně místa než plná verze.
Live verzi můžete získat provedením Reinstalace (v režimu Offline pomocí volby Údržba), případně pomocí odkazu na instalaci (uveden na konci této stránky).

Bylo zjednodušeno vymazání všech dat do zadané sezóny. Vhodné, pokud uživatel nechce mít v databázi kompletní archiv (třeba kvůli nedostatku místa na disku). Vymazání starších dat je doporučeno provést v procesu instalace Trefíku před zahájením instalace kurzů.
Vymazání staších dat je dostupné přes Nastavení / Menu / Vymazat data.

Aktuální přehled kanceláří v Trefíku.

Podpora použití prohlížeče Edge. Nastavuje se v okně Konfigurace / Internet. Internet Explorer již není ve Windows podporován. Trefík dovoluje použití interního prohlížeče Chromium nebo Edge: přes oba lze přímo připravovat tikety ve vybraných kancelářích.
Pokud v Trefíku nefunguje internetový prohlížeč (například při otevření Aktualizace / Předplatné), je zřejmě nastaveno použití Internet Exploreru. V tom případě je v nutné v okně Nastavení / Konfigurace / Internet aktivovat Edge nebo Chromium.

Instalace Trefíku

Instalační nástroj umožňuje automatické získání ID licence (je nutno pro spuštění instalace) po zadání e-mailové adresy. Není tedy již zapotřebí žádat o znovuzaslání zapomenutého ID k instalaci Trefíku.

Instalace kurzů nově nabízí vypočtený odhadovaný čas nutný k dokončení instalace.
Ukázka