Sure Bets

Sázky se zaručeným ziskem

Jako Sure Bet (= jistá sázka) je označena taková sázka, kdy má sázející zaručenu výhru při každém výsledku vsazeného zápasu. Takový stav je samozřejmě velmi ojedinělý a docílit jej lze jen při vsazení tipů na jeden zápas ve více sázkových kanceláří najednou. Vsazené kursy musí být natolik vysoké, že všechny možnosti výsledku (tedy výhra domácích, remíza /je-li možná/, výhra hostů) musí sázejícímu zaručit návrat celé vsazené částky, včetně případných manipulačních poplatků.

V praxi může být jako sure bet označena sázka, kdy na ten samý fotbalový zápas vsadíme v jedné kanceláři na domácí v kursu 3,20, v jiné sázkové kanceláři remízu s tím samým kursem a na výhru hostů si půjdeme vsadit do kanceláře, kde je vypsán kurs 3,20 na výhru hostů. V tomto případě vsadíme na všechny tipy shodný vklad a výhra je zaručena. Pokud je situace taková, že se kursy liší, je třeba tomu vklad přizpůsobit tak, abychom s každým vsazeným kursem vyhráli shodnou částku.

Je zřejmé, že sázkové kanceláře sledují navzájem kursy, které vypisují, a k možnosti vsadit si sure bet dochází jen velmi zřídka. Nicméně občas k tomu dochází. Je také nutné mít na zřeteli, že kursy v Trefíku nejsou vždy zcela aktuální, a je možné, že sázková kancelář daný kurs právě změnila. Proto je vhodné si před vsazením výši vypsaných kursů ověřit.

Dalším faktem je, že výnosnost sure bet se pohybuje v řádu jednotek procent ze vsazené částky. Nejde tedy o převratné zisky. Jejich kouzlo však tkví v tom, že jde o jisté zisky. A navíc jsou zápasy, které sure bets umožňují, pro sázející zajímavé, neboť u nich většinou dochází k tomu, že jsou kursy u jednotlivých sázkových kanceláří více odlišné, než je tomu obvykle - sázející si pak může klást otázku, proč je tomu tak a poté výhodně vsadit...

Trefík umožňuje hledat sure bets nejen u sázek na celkový výsledek zápasu, ale také u vedlejších sázek (části hry, handicapy).

Trefík tedy umožňuje snadné hledání sure bets - v úvodním okně pomocí tlačítka Kursy / Sure Bets. Zobrazí se následující okno:
Sure Bets

Pokud je název kanceláře zobrazen jako odkaz (tedy modře), je možné kliknutím na tomto názvu zobrazit přímo web dané kanceláře s aktuální nabídkou na tento zápas. Je tedy takto možné jednoduše a rychle ověřit aktuálně vypsanou výši kursu - to nutno vždy před vsazením sure bets!

Dvojklikem na číslo udávající procentuální zisk z celkového vkladu zobrazíme přehled vypsaných kursů na zápas (resp. na druh sázky, který je označen v pravém sloupci):
Sure Bets

Novinkou z června 2009 je hledání sure bets pro vedlejší druhy sázek (sázky na části zápasů, handicapy).