Sure Bets

Sázky se zaručeným ziskem

Jako Sure Bet (= jistá sázka) je označena taková sázka, kdy má sázející zaručenu výhru při každém výsledku vsazeného zápasu. Takový stav je samozřejmě velmi ojedinělý a docílit jej lze jen při vsazení tipů na jeden zápas ve více sázkových kanceláří najednou. Vsazené kurzy musí být natolik vysoké, že všechny možnosti výsledku (tedy výhra domácích, remíza /je-li možná/, výhra hostů) musí sázejícímu zaručit návrat celé vsazené částky, včetně případných manipulačních poplatků.

V praxi může být jako sure bet označena sázka, kdy na ten samý fotbalový zápas vsadíme v jedné kanceláři na domácí v kurzu 3,20, v jiné sázkové kanceláři remízu s tím samým kurzem a na výhru hostů si půjdeme vsadit do kanceláře, kde je vypsán kurz 3,20 na výhru hostů. V tomto případě vsadíme na všechny tipy shodný vklad a výhra je zaručena. Pokud je situace taková, že se kurzy liší, je třeba tomu vklad přizpůsobit tak, abychom s každým vsazeným kurzem vyhráli shodnou částku.

Je zřejmé, že sázkové kanceláře sledují navzájem kurzy, které vypisují, a k možnosti vsadit si sure bet dochází jen velmi zřídka. Nicméně občas k tomu dochází. Je také nutné mít na zřeteli, že kurzy v Trefíku nejsou vždy zcela aktuální, a je možné, že sázková kancelář daný kurz právě změnila. Proto je nutné si před vsazením výši vypsaných kurzů ověřit.

Dalším faktem je, že výnosnost sure bet se pohybuje v řádu jednotek procent ze vsazené částky. Nejde tedy o převratné zisky. Jejich kouzlo však tkví v tom, že jde o jisté zisky. A navíc jsou zápasy, které sure bets umožňují, pro sázející zajímavé, neboť u nich většinou dochází k tomu, že jsou kurzy u jednotlivých sázkových kanceláří více odlišné, než je tomu obvykle - sázející si pak může klást otázku, proč je tomu tak a poté výhodně vsadit...

Trefík umožňuje hledat sure bets nejen u sázek na celkový výsledek zápasu, ale také u vedlejších sázek (části hry, handicapy). Ukázka pro nově evidované kurzy na počet rohových kopů.

Trefík tedy umožňuje snadné hledání sure bets - v úvodním okně pomocí tlačítka Kurzy / Sure Bets. Zobrazí se následující okno:
Sure Bets

V bublinové nápovědě u zobrazených kurzů se zobrazuje výše částky pro výhru "100". Při surebets je pak součet vkladů na jednotlivé sázky menší než 100.

Pokud je název kanceláře zobrazen jako odkaz (tedy modře), je možné kliknutím na tomto názvu zobrazit přímo web dané kanceláře s aktuální nabídkou na tento zápas. Je tedy takto možné jednoduše a rychle ověřit aktuálně vypsanou výši kurzu - to nutno vždy před vsazením sure bets!
Sure Bets
Sure Bets
Sure Bets

Dvojklikem na číslo udávající procentuální zisk z celkového vkladu zobrazíme přehled vypsaných kurzů na zápas (resp. na druh sázky, který je označen u dané položky).