Objednávka programu Trefík

Nová licence i upgrade na vyšší verzi

Přehled nabízených verzí: tenis, bez tenisu, kompletní + nově LIVE verze.

Demoverze

Ukázková verze, obsahuje pouze několik starších soutěží, nelze přidávat ani editovat data.
Jsou dostupné všechny funkce jako u plné verze.

Demoverze ZDARMA ke stažení z Internetu.


LIVE verze

Tato verze umožňuje sledovat aktuální kurzy a pracovat s nimi. Díky tomu nabízí i plnohodnotné sledování surebets.

Jen za cenu aktualizací dat, vhodné i pro práci se surebets

Live verze zahrnuje jen data od minulého roku. Neobsahuje archiv změn kurzů, vždy je uložen pouze poslední kurz. I při aktualizaci nových dat je dřívější kurz vždy přepsán novou hodnotou a původní kurz není uchován (narozdíl od jiných verzí programu). V této verzi také není možné zadávat manuálně výsledky zápasů (narozdíl od jiných verzí Trefíku) a veškeré aktualizace jsou tak načítány ze služby Online (to není problém, manuální zadávání výsledků je užitečné jen tehdy, pokud uživatel plné verze nechce v daném týdnu platit za načítání dat a chce si zadat výsledky ke "svým" soutěžím sám).

Tato verze má daleko menší nároky na místo na disku oproti dalším verzím Trefíku. Díky menší databázi nabízí také rychlejší práci s programem. Za nižší cenu nicméně uživatel nezíská kompletní archiv dat a není zahrnuta historie změn kurzů.

Obsahuje data ze všech sportů, při instalaci lze zvolit variantu: kompletní, bez tenisu, jen tenis.

Cena: 300 Kč. V této verzi je při koupi uživateli připsáno 10 týdnů aktualizací dat zdarma. Při ceně aktualizace 30 Kč na týden odpovídá cena této verze právě 10 týdnům aktualizací, které uživatel dostane zdarma.

Objednat LIVE verzi


Tenisová verze

Obsahuje kompletní výsledkový a statistický servis pro tenisové fanoušky. Výsledky turnajů mužů i žen od roku 1993 (u některých turnajů jsou i starší výsledky). Čtyřhry evidovány od ledna 1998. Obsahuje i archiv žebříčků ATP a WTA (řádně vedený od prosince 1998). Nově též žebříčky ITF (muži, ženy, dvouhry, čtyřhry).

Od roku 2002 jsou evidovány rovněž kvalifikace turnajů mužů i žen.

Cena: 800 Kč. Uživatel získává zdarma měsíční přístup k aktualizacím dat.

Objednat tenisovou verzi


Verze bez tenisu

Obsahuje kompletní databázi soutěží z nabídky Trefíku, s výjimkou tenisových turnajů.

S ohromným množstvím dat v Trefíku můžete provádět nejrůznější statistické operace, zobrazovat různé tabulky, bilance, série, srovnávat a analyzovat vypsané kurzy, ...

Cena: 1 000 Kč. Uživatel získává zdarma měsíční přístup k aktualizacím dat.

Objednat verzi bez tenisu


Kompletní verze

Obsahuje kompletní databázi sportovních dat. Je tedy sloučením verze bez tenisu a verze pro tenis. Určeno těm, kteří se zajímají o veškeré sportovní dění a chtějí mít vše přístupné z jednoho místa.

Obsahuje data ze všech sportů.

Cena: 1 400 Kč. Uživatel získává zdarma měsíční přístup k aktualizacím dat.

Objednat kompletní verzi


Upgrade z nižší verze na vyšší

Cena upgrade na vyšší verzi je rovna rozdílu cen obou verzí + poplatek 100 Kč. Tedy upgrade z verze bez tenisu na kompletní verzi stojí 500 Kč a upgrade tenisové verze na kompletní verzi stojí 700 Kč. Poplatek 100 Kč není účtován při objednávce upgrade z LIVE verze.
Po zakoupení licence má uživatel kdykoliv nárok na získání nového odkazu na instalaci jím zakoupené licence. Nové verze programu jsou tedy poskytovány registrovaným uživatelům zdarma.

K objednání upgrade prosím využijte odkaz u některé z verzí výše. V objednávce označte, že již licenci k nižší verzi vlastníte.