Objednávka programu Trefík

Nová licence i upgrade na vyšší verzi

Demoverze

Ukázková verze, obsahuje pouze několik starších soutěží, nelze přidávat ani editovat data.
Jsou dostupné všechny funkce jako u plné verze.
Zdarma ke stažení z Internetu.


Tenisová verze

Obsahuje kompletní výsledkový a statistický servis pro tenisové fanoušky. Výsledky turnajů mužů i žen od roku 1993 (u některých turnajů jsou i starší výsledky). Čtyřhry evidovány od ledna 1998. Obsahuje i archiv žebříčků ATP a WTA (řádně vedený od prosince 1998). Nově též žebříčky ITF (muži, ženy, dvouhry, čtyřhry).
Od roku 2002 jsou evidovány rovněž kvalifikace turnajů mužů i žen.
Cena: 800 Kč.
Objednat


Verze bez tenisu

Obsahuje kompletní databázi soutěží z nabídky Trefíku, s výjimkou tenisových turnajů.
S ohromným množstvím dat v Trefíku můžete provádět nejrůznější statistické operace, zobrazovat různé tabulky, bilance, série, srovnávat a analyzovat vypsané kursy, ...
Cena: 1 000 Kč.
Objednat


Kompletní verze

Obsahuje kompletní databázi sportovních dat. Je tedy sloučením verze bez tenisu a verze pro tenis. Určeno těm, kteří se zajímají o veškeré sportovní dění a chtějí mít vše přístupné z jednoho místa.
Obsahuje data ze všech sportů.
Cena: 1 400 Kč.
Objednat


Cena upgrade na vyšší verzi je rovna rozdílu cen obou verzí + poplatek 100 Kč. Tedy upgrade z verze bez tenisu na kompletní verzi stojí 500 Kč a upgrade tenisové verze na kompletní verzi stojí 700 Kč.
Po zakoupení licence má uživatel kdykoliv nárok na získání nového odkazu na instalaci jím zakoupené licence. Nové verze programu jsou tedy poskytovány registrovaným uživatelům zdarma.