Porovnání kurzů

Snadno lze srovnávat kurzy z různých kanceláří na různé druhy sázek

Program Trefík eviduje aktuální kurzové nabídky z mnoha sázkových kanceláří. To uživateli přináší možnost porovnání výše kurzů mezi kancelářemi. Buď jen pro orientaci nebo přímo kvůli výběru kanceláře, kde je nejvýhodnější sázku podat. Trefík mimo jiné umí spočítat kurz vytvořeného tiketu při podání v různých kancelářích:
Tiket   Kurzy tiketu

V Trefíku možné provést srovnání kurzů také u každého zápasu samostatně. V jakémkoliv okně se seznamem zápasů se po dvojkliku myší na zápase objeví okno s přehledem vypsaných kurzů. V následujícím okně můžeme jednoduše seřadit kurzy podle jejich výše na vybraný tip:
Porovnání kurzů

Na obrázku jsou kurzy řazeny podle jejich výše na tip 2. Kliknutím myši je lze snadno seřadit i podle jiného tipu. Nejvyšší kurz na daný tip je ve všech řádcích zobrazen tučně. Trefík sleduje i historii vývoje kurzů - změny kurzu v jedné sázkové kanceláři. V přehledu kurzů jsou změny označeny šipkami. Pokud chceme vidět přesnou výši všech vypsaných kurzů v historii, je možné aktivovat volbu Vše v dolní části okna.

Na kurzy, které jsou označeny jako odkaz, lze kliknout a tím zobrazit web dané sázkové kanceláře s nabídkou pro vybraný zápas. Tím lze případně výši kurzů ověřit, nebo rychle vsadit daný tip ve vybrané kanceláři.

V konfiguraci Trefíku je možné zvolit, aby se zobrazovaly kurzy jen těch kanceláří, o které se uživatel zajímá. Výše uvedené příklady tedy mohou obsahovat pouze kurzy z těch kanceláří, u kterých si uživatel může reálně vsadit, případně těch, které chce srovnávat s nabídkou "svých" kanceláří.