4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 

Profit - rychlá kontrola v okně Nabídka

Tato ukázka přináší rychlou kontrolu profitu při sázkách na vybraný tip v okně Nabídka. Kontrolu lze provést bez vyvolání funkce Statistiky / Profit. Údaje mohou být přímo u zápasů v nabídce.

Je k tomu nutné vytvořit jednoduchý filtr. Nebudou v něm žádné aktivní podmínky, jen nastaveno zobrazení sloupců Profit:
.. a okno Filtr / Sloupce:
Pak je v okně Nabídka u každého zápasu zobrazen poměr zisku/profitu vzhledem k vsazené částce. Pokud je zobrazen symbol mínus, pak jde o poměr -1 (tedy celý vklad byl prohrán). Aby byly zobrazeny souhrny, je nutno pomocí pravého tlačítka myši zobrazit patičky s údaji k jednotlivých skupinám:
.. na obrázku je zobrazen celkový profit pro tip na remízu 0,07. Tedy Pokud bychom vsadili na všechny zápasy tip remíza, vydělali bychom SEDM procent z celkové vsazené částky. Vzhledem k tomu, že zápasy nebyly nijak filtrovány (a nebyly třeba odstraněny zápasy, kde byl jasný favorit), jedná se o zajímavé číslo.

Obdobně můžeme analyzovat sázky na výsledek první třetiny. K tomu stačí nad zápasy změnit typ kursu na "1. třetina":
Zde již sázky na remízu nejsou ziskové. Nejlepší jsou sázky na výhru domácích v první třetině, kdy je dosaženy ztráty "jen" jednoho procenta z celkového vkladu.

Poslední obrázek přináší profit sázek na 1. třetinu v situaci, kdy sázíme na nejlepší dostupné kursy. Pomocí pravého tlačítka myši, volby Kursy / Více kanceláří / MULTI jsou aktivní všechny české kanceláře. Výsledek je pak následující:
.. tedy i při sázení na třetiny na všechny zápasy lze dosáhnout zisku. Je předpoklad, že při použití filtru by byly odstraněny zápasy, kde je daný výsledek nepravděpodobný a celkový profit by se tak navýšil.

Uvedeným způsobem lze rychle analyzovat ziskovost různých strategií výběru zápasu. Alternativou k této analýze zisku je funkce Statistiky / Profit.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
24.11.2015