Statistiky k zápasům v Trefíku

Střelci branek a další detailní informace

V Trefíku jsou u většiny vybraných fotbalových soutěží evidovány detailní informace o zápasech: žluté a červené karty, počet střel, rohových kopů, ofsajdů, faulů a poměr držení míče. U top soutěží jsou navíc zadány i zápasové sestavy obou týmů. Při analýze dalších zápasů má tedy uživatel Trefíku velmi podrobný přehled o situaci v minulých zápasech a nemusí se rozhodovat pouze se znalostí celkového výsledku minulého zápasu.

Trefík nově obsahuje u zápasů NHL počty vyloučených, počty střel a informace o gólmanech. U NBA jsou nově zadáni střelci všech bodů. Všechny uvedené informace jsou denně doplňovány.

Detaily o zápasu   Detaily o zápasu

Z uvedených údajů pak lze v Trefíku zobrazit různé statistiky. Například tabulku hráčů, kde je uveden počet vstřelených branek, odehraných minut nebo obdržených karet:
Tabulka střelců soutěže

V NHL jsou k dispozici podrobné statistiky brankářů:
Statistiky brankářů

V další ukázce jsou týmy německé fotbalové bundesligy řazeny podle průměrného počtu střel na branku soupeře. Na obrázku jsou zobrazeny také údaje, které se vztahují k soupeřům daného týmu, tedy například počet střel, který vyslali všichni soupeři daného týmu. Volitelně lze zobrazit také absolutní počty za celou sezónu (tedy nikoliv průměry).
Tabulka podle počtu střel týmů