Demoverze Trefíku

Verze k vyzkoušení programu je ke stažení zdarma

Z této stránky si můžete zdarma stáhnout demoverzi programu Trefík. Demo slouží pro seznámení uživatele s programem. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem.

Pokud se vám bude demoverze zamlouvat, můžeze si objednat plnou verzi. Samozřejmě s doplněnými posledními výsledky a rozlosováním i aktuálními kurzy.

Popis demoverze

Demoverze obsahuje všechny funkce jako plná verze Trefíku. Zahrnuta je pouze náhodně vybraná část soutěží a pouze jejich letošní sezóna. Není tedy zahrnut kompletní výběr soutěží v Trefíku a ani archiv výsledků a kurzů. V demoverzi také nelze ukládat definované filtry pro hledání v nabídce a lze uložit pouze maximálně 10 tiketů. V demoverzi nelze používat funkce pro editaci dat.

Nicméně data v demoverzi lze aktualizovat - doplní se výsledky i kurzy ke všem soutěžím v této ukázkové verzi. Jen je nutno počítat s tím, že po instalaci demoverze nejsou doplněné aktuální výsledky z doby posledních několika týdnů. Takže kompletní načtení dat po instalaci a přechodu do Online režimu bude nějakou dobu trvat. Při instalaci plné verze toto odpadá (neboť instalace plné verze je obnovována vždy každý týden).

Demoverze vyžaduje minimálně Windows XP (funguje i pod Windows Vista, Windows 7/8/10/11). Není možno ji nainstalovat pod Win 95/98.

Demoverze na disku zabírá 5 GB, plná verze (kompletní konfigurace) asi 5 - 110 GB (dle množství vybraných kanceláří).

Stažení a instalace

Demoverze Trefíku 15 ke stažení (aktualizováno 6.1.2024)
Během instalace se bude celkem stahovat přibližně 1,2 GB.

Po prvním spuštění Trefíku zvolte kanceláře, o které se zajímáte a jejichž kurzy budou nainstalovány v další fázi instalace. Vyběr kanceláří proveďte v tomto okně - v pravé části jsou kanceláře, které se mají nainstalovat:
Demoverze
Pak spusťte samotnou instalaci kurzů:
Demoverze
Rychlost instalace kurzů závisí zejména na rychlosti disku. Pokud máte obyčejný disk, nikoliv SSD, instalace kurzů potrvá zhruba 20 minut:
Demoverze
Po dokončení instalace kurzů aktivujte režim ONLINE aktualizací. Tím se načtou data od okamžiku vydání instalace demoverze po dnešní den:
Demoverze
Po dokončení aktualizace dat (bude oznámeno změnou barvy "stavového kolečka" vpravo dole), můžete s demoverzí pracovat. Oproti plné verzi je v demoverzi jen zlomek objemu soutěží. Nicméně funkce jsou shodné s plnou verzí - můžete je tedy vyzkoušet, byť na velmi omezeném počtu soutěží.