4 328 731 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Demoverze programu Trefík
Z této stránky si můžete zdarma stáhnout demoverzi programu Trefík. Demo slouží pro seznámení uživatele s programem. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem.
Pokud se vám bude demoverze zamlouvat, můžete si objednat plnou verzi. Samozřejmě s doplněnými posledními výsledky a rozlosováním.
Popis demoverze
Demoverze obsahuje všechny funkce jako plná verze Trefíku. Zahrnuta je pouze náhodně vybraná pětina soutěží a pouze jejich letošní sezóna. Není tedy zahrnut kompletní výběr soutěží v Trefíku a ani archiv výsledků a kursů. V demoverzi také nelze ukládat definované filtry pro hledání v nabídce a lze uložiz pouze maximálně 10 tiketů. V demoverzi nelze používat funkce pro editaci dat.
Nicméně data v demoverzi lze aktualizovat - doplní se výsledky i kursy ke všem soutěžím v této ukázkové verzi. Jen je nutno počítat s tím, že po instalaci demoverze nejsou doplněné aktuální výsledky z doby posledních několika týdnů. Takže kompletní načtení dat po instalaci a přechodu do Online režimu bude nějakou dobu trvat. Při instalaci plné verze toto odpadá.
Demoverze vyžaduje minimálně Windows XP (funguje i pod Windows Vista, Windows 7/8/10). Není možno ji nainstalovat pod Win 95/98.
Demoverze na disku zabírá 3 GB, plná verze (kompletní konfigurace) asi 40 GB (s kursy všech dostupných sázkových kanceláří, při výběru pouze několika kanceláří je pak velikost zhruba 9 GB).
  Stažení a instalace
Demoverze Trefíku 15 ke stažení (aktualizováno 12.9.2018)
Během instalace se bude celkem stahovat přibližně 400 MB.
Po prvním spuštění Trefíku zvolte kanceláře, o které se zajímáte a jejichž kursy budou nainstalovány v další fázi instalace. Následně aktivujte režim ONLINE aktualizací.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
13.9.2018