Demoverze Trefíku

Verze k vyzkoušení programu je ke stažení zdarma

Z této stránky si můžete zdarma stáhnout demoverzi programu Trefík. Demo slouží pro seznámení uživatele s programem. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem.

Pokud se ti bude demoverze zamlouvat, můžeš si objednat plnou verzi. Samozřejmě s doplněnými posledními výsledky a rozlosováním i aktuálními kurzy.

Popis demoverze

Demoverze obsahuje všechny funkce jako plná verze Trefíku. Zahrnuta je pouze náhodně vybraná pětina soutěží a pouze jejich letošní sezóna. Není tedy zahrnut kompletní výběr soutěží v Trefíku a ani archiv výsledků a kurzů. V demoverzi také nelze ukládat definované filtry pro hledání v nabídce a lze uložit pouze maximálně 10 tiketů. V demoverzi nelze používat funkce pro editaci dat.

Nicméně data v demoverzi lze aktualizovat - doplní se výsledky i kurzy ke všem soutěžím v této ukázkové verzi. Jen je nutno počítat s tím, že po instalaci demoverze nejsou doplněné aktuální výsledky z doby posledních několika týdnů. Takže kompletní načtení dat po instalaci a přechodu do Online režimu bude nějakou dobu trvat. Při instalaci plné verze toto odpadá.

Demoverze vyžaduje minimálně Windows XP (funguje i pod Windows Vista, Windows 7/8/10/11). Není možno ji nainstalovat pod Win 95/98.

Demoverze na disku zabírá 5 GB, plná verze (kompletní konfigurace) asi 5 - 110 GB (dle množství vybraných kanceláří).

Stažení a instalace

Demoverze Trefíku 15 ke stažení (aktualizováno 26.6.2022)
Během instalace se bude celkem stahovat přibližně 500 MB.

Po prvním spuštění Trefíku zvolte kanceláře, o které se zajímáte a jejichž kurzy budou nainstalovány v další fázi instalace. Následně aktivujte režim ONLINE aktualizací.