Sure Bets také na rohové kopy

Více sledovaných druhů sázek v Trefíku přináší více možností

Do Trefíku je doplňována evidence dalších druhů sázek u více sázkových kanceláří. Sledovány jsou také kurzy na sázky na rohové kopy. Tyto sázky jsou používány také při hledání Sure Bet. Díky tomu je možné najít zajímavé tipy ke vsazení. Například tento:
Sure Bets
Sázky označené jako R1 udávají tip na počet rohů v zápase pro domácí tým (R2 = hosté; 1) R1 = rohy domácích v 1. poločase; 2) R2 = rohy hostů ve druhém poločase, ...).

Aktuální výši kurzů (měnit se mohou každou vteřinou, což se v Trefíku projeví s nějakým zpožděním) lze u obou sázek na výše uvedeném příkladu prověřit kliknutím na daný tip přímo na webu kanceláře:
Sure Bets
Sure Bets
.. tipy jsou tedy v tento okamžik dostupné a je možné obě sázky vsadit: počet rohů domácího týmu v zápase POD a NAD 8,5 v kurzech 1,82 a 2,55, což znamená celkový zisk 6,2%. Například při sázce 549 Kč na kurz 1,82 a 392 Kč na kurz 2,55 bylo vsazeno celkem 941 Kč a výhra by byla 999 Kč při počtu rohů nižším než 8,5 a rovněž 999 Kč při počtu rohů vyšším než 8,5. Což znamená celkový zisk 58 Kč. Samozřejmě chce dostupnost obou kurzů ještě znovu prověřit ve chvíli těsně před vsazením celé sázky.

Další ukázka