Surebet u rohových kopů

Ukázka ověření surebet sázky pro počet rohových kopů

V okně Kurzy / Surebets přináší Trefík aktuální sázky s jistým ziskem z uživatelem vybraných kanceláří. Takové sázky jsou hledány mezi různými druhy kurzů, včetně sázek na počet rohových kopů.
Vzhledem k tomu, že sázky na rohové kopy nepatří mezi ty nejsledovanější, je právě u nich větší šance na nalezení nějaké sázky surebet.

V okně surebets je nalezena tato příležitost:
Surebet - rohy
.. tedy zápas nejvyšší francouské fotbalové ligy hraný 9.12.2023 od 21:00. Poslední zobrazený kurz byl aktualizován 6.12. v 17:18. Teď je 6.12. 19:36 (viz spodní lišta okna).
Nalezen byl surebet ve výši 104,105% (tedy zisk 4,105% ze vsazené částky).
Jde o sázku "R2=2.5", tedy počet rohů druhého týmu (hostů) pod/nad 2,5 rohu.
Nalezeny byly kurzy Tipsport na tip - (pod) 2,98 a kurz Betano na tip + (nad) 1,60.

Po kliknutí na název kanceláře se zobrazí webová stránka dané kanceláře s kurzovou nabídkou vybraného zápasu. Tam tedy můžeme ověřit zcela aktuální dostupnou výši kurzů.

Po kliknutí na Tipsport:
Surebet - rohy
.. tedy opravdu je momentálně dostupný kurz 2,98 na to, že hosté (Nantes) za celý zápas budou mít méně než 2,5 rohů.

Po kliknutí na Betano:
Surebet - rohy
.. také kurz Betano na tip, že Nantes budou mít za celý zápas více než 2,5 rohu, je dostupný ve výši 1,60 - to souhlasí s tím, co našel Trefík v okně Surebets.

Můžeme tedy uvážit vsazení tohoto tipu. A jak vypočítáme výši vkladů na jednotlivé tipy? Chceme-li vyhrát třeba 500 Kč, pak vklad vypočteme podle dílčích kurzů tak, abychom vyhráli právě 500 Kč. Na tip POD tedy půjde 500 / 2,98 = 168 Kč. Na tip NAD pak 313 Kč. Celková vsazená částka tak bude 481 Kč, což je méně než vsazených 500 Kč.

Jak docílit toho, aby se v okně Surebet zobrazovaly i kurzy na sázky na rohové kopy? Pomocí menu tlačítka Sázky:
Surebet - rohy
.. pak stačí stisknout tlačítko Zobrazit a přehled sázek bude aktualizován.

A pokud je aktivní položka "Obnovit po aktualizaci", pak bude obsah tohoto okna pravidelně obnovován po každém načtení nových kurzů do Trefíku.