Nejlepší kurzy ze zvolených kanceláří

Skupiny kanceláří pro hledání nejvyšších kurzů

Trefík nově přináší snadnou možnost vyhledání nejlepších kurzů mezi zvolenými kancelářemi. Uživatel si může nadefinovat libovolný výběr kanceláří, mezi nimiž se má hledat nejlepší kurz. Definici skupin kanceláří lze provést v okně Kurzy pomocí tlačítka SKUPINY:

skupiny kanceláří

.. je pak k dispozici okno, kde lze v levé části vytvořit libovolný počet skupin. Do každé skupiny lze přidat libovolný výběr kanceláří:

skupiny kanceláří

Názvy vytvořených skupin jsou pak k dispozici v úvodním okně vlevo dole. Po vybrání skupiny se následně zobrazují u zápasů pro každý tip vždy nejvyšší kurzy ze všech kanceláří dané skupiny. Například takto v okně Nabídka:

skupiny kanceláří

Skupiny kanceláří lze zvolit i v definici filtru pro okno Nabídka. Pak bude takový filtr pracovat vždy se zadaným výběrem kanceláří, bez ohledu na výběr kanceláří v úvodním okně Trefíku:

skupiny kanceláří

Nejlepší kurzy jsou pak zobrazeny také v okně Tipy (a samozřejmě i u starších zápasů):

skupiny kanceláří

Nebo v okně Zápasy. Na obrázku je zvoleno zobrazení kurzů "První gól". I pro další druhy sázek se vždy hledají nejlepší dostupné kurzy z vybraných kanceláří. V tomto případě je jako výsledek zápasu zobrazen výsledek sázky "první gól":

skupiny kanceláří