Ukázky z Trefíku

Několik informací k různým funkcím v Trefíku

Nabídka s detaily a statistikami, Statistika pro live sázení, Detaily k zápasům, Více filtrování, Chromium, Online, Martingale

Více možností ve filtrování zápasů

Do Trefíku jsou průběžně přidávány další možnosti filtrování zápasů, tedy hledání zápasů v okně Nabídka podle zadané strategie vyhledání zápasů pro vsazení.

Filtr pro první gól v zápasu

V tomto okně lze určit časové rozmezí pro to, kdy má padnout gól. Pak lze zadat, zda se má sledovat, kdy tým gól dal nebo dostal s rozlišením doma a venku. V dolní části okna pak můžeme určit, aby byl sledován jen první gól v zápasu - to má větší význam při zadání pozdějšího sledovaného zápasového času, například 30. - 45. minuta.

Na výše uvedeném obrázku je vytvořen filtr, který najde takové zápasy, kde domácí vstřelili v předchozích zápasech doma první branku zápasu do 15. minuty alespoň ve 30% zápasů a zároveň hosté dostali venku branku ve stejném čase také alespoň ve 30% svých zápasů.

Filtr pro první gól v zápasu

Další nová část filtru se vztahuje čistě na statistiku první branky v utkání. Na obrázku je vytvořen filtr, který najde zápasy, kde domácí v minulých zápasech doma vstřelili první branku utkání alespoň v 80% svých zápasů a zároveň hosté dostali venku první branku utkání a alespoň 80% svých zápasů.