Ukázky z Trefíku

Několik informací k různým funkcím v Trefíku

Nabídka s detaily a statistikami, Statistika pro live sázení, Detaily k zápasům, Více filtrování, Chromium, Online, Martingale

Statistika pro live sázení

Trefík nově nabízí možnost analyzovat průběh zápasu podle předchozích výsledků. V okně Tipy je k tomu vytvořena sekce Průběh.

V horní části lze zadat průběžný stav zápasu a minutu, pro kterou bude prováděna analýza.
Statistika průběhu zápasu

Po stisku tlačítka Spočítat je z období, které je zvoleno pro okno Tipování, spočtena statistika pro zadaný stav a čas.

Statistika je rozdělena do několika sekcí. První sleduje situace, kdy byl v předchozích zápasech shodný průběžný výsledek, jako je zadaný výsledek v horní části okna. Pokud je takový zápas nalezen, pak se zařadí do této statistiky výsledek, jakým zápas skončil. Zvlášť je statistika počítána pro zápasy domácího a hostujícího týmu. Navíc jsou ještě samostatně sledovány výsledky aktuálně domácího týmu doma a hostů venku.

Další sekce statistik sleduje předchozí zápasy se shodnou situací jako je stav a čas zadaný v horní části okna. Pokud tato situace nastala, zápas je zařazen do statistik.

Další dvě sekce statistik se týkají vstřelení následujícího gólu po stavu, který je zadán v horní části okna, resp. po zápasovém čase, který je v horní části okna.

Uvedené statistiky lze využít pro analýzu live sázek, pro sázky na první gól a na další druhy sázek.