Trefík - program pro kurzové sázení na sport
 
Sedmero důvodů pro Trefík aneb proč má Trefík zelenou
Trefík byl vytvořen již v roce 1996 a od té doby zdomácněl na počítačích tisíců sázejících i bookmakerů.
Podívejte se podrobněji na sedm nejsilnějších důvodů, proč je výhodné Trefík používat:
Vše pohromaděStrategie sázeníKursyTiketyVsazení tiketuZápasové statistikyNeustálý vývoj Předchozí Následující
1. Vše, co potřebujete k sázení, přímo na vašem počítači
Je jedno, zajímáte-li se o fotbal, hokej, tenis, či o jiný sport, Trefík vždy dokáže nabídnout své služby.
Úvodní okno programu
Díky širokému záběru sportů a soutěží s ním dokážete najít například nejproduktivnějšího obránce NHL, největšího favorita na vítězství africké ligy mistrů, horkého favorita na postup do první švédské florbalové ligy nebo tenisový pár s aktuálně nejlepší formou.
Jste-li příznivci historických statistik, najdete v Trefíku například výsledek úplně prvního zápasu NHL nebo jméno českého fotbalového mistra sezóny 1959/1960. Při využití pravidelných aktualizací můžete hned po ránu studovat, kolik střel pochytal brankář Floridy v nočním zápasu NHL, nebo si najít, jakou úspěšnost prvního podání měl ve druhém setu váš oblíbený tenista na zámořském turnaji hraném v našich nočních hodinách. Stejně tak lze hledat tým s aktuálně nejdelší sérií výher, fotbalový tým pravidelně skórující dva a více gólů v každém zápasu a nebo třeba zápas s nejjednoznačnější historickou bilancí.
Tabulka zápasů, kde tým dal první gól   Tabulka hráčů podle gólů v přesilovce
Budete-li mít Trefík na svém počítači, nebudete již muset nikde hledat žádné sportovní údaje - všechny výsledky a statistiky přijdou za vámi do vašeho Trefíku, kde je navíc můžete ihned pomocí široké nabídky nástrojů a funkcí analyzovat. To vše buď jen pro váš přehled nebo pro zlepšení vaší sázkařské úspěšnosti. Trefík totiž vedle výsledků a statistik sleduje i kursovou nabídku mnoha (českých, slovenských, polských a internetových) sázkových kanceláří! Díky Trefíku tak již nemusíte procházet stránky sázkových kanceláří a složitě porovnávat kursové nabídky - Trefík vám sám najde, ve které kanceláři pro vás bude nejvýhodnější vsadit vybrané zápasy a díky propojení s několika sázkovkami vám rovnou umožní sestavený tiket i vsadit.
Ani vsazením tiketu ale služby Trefíku nekončí - pomůže vám i se sledování průběžných výsledků a s tím spojeným sledováním průběžného stavu tiketu. Například u kombinátorů tak můžete mít okamžitý přehled třeba o tom, které skupiny tipů jsou v ohrožení nepříznivým poločasovým stavem.
Série poločasových výsledků, řazeno podle aktuální remízové série
Samozřejmostí je pak evidence vaší sázkařské bilance, kde můžete zjistit například na jakou výši kursů se vaší sázkařské strategii nejvíce daří nebo jaký nejvyšší kurs vám vyšel.
První ze sedmi hlavních důvodů pro využívání programu Trefík tak lze shrnout do konstatování: vše, co potřebujete ke zkoumání aktuálních i historických statistik, k hledání sázkařsky zajímavých zápasů, k sestavení a vsazení tiketů, k jejich vyhodnocení a evidenci, najdete v programu Trefík.
 
 
23.03.2011