Novinky v Trefíku: květen 2020

Live zápasové statistiky, live kurzy bet365, live surebets

Doba koronavirová silně ovlivňuje nejen svět sportu. K udržení pozitivních myšlenek se pokusí přispět i tento souhrn aktuálních novinek v Trefíku.

U fotbalových zápasů jsou nově k dispozici "live statistiky". Například počty střel, držení míče, počty faulů. K dispozici je u live zápasů také historie těchto statistik. Lze tak například sledovat, jak se mění držení míče s průběhem zápasu a vývojem skóre.

U fotbalu a tenisu jsou v Trefíku nově evidovány živé kurzy bet365. Aktualizace kurzů probíhá každých 30 vteřin. Sledovány jsou nejen kurzy na celkový výsledek, ale také na výsledek poločasů, setů, jednotlivých gemů, počtu gólů (celkem i pro jednotlivé týmy).

Live statistiky a live kurzy
Porovnání live kurzů

Živé kurzy bet365 jsou také používány k hledání sázek surebet (= jistá výhra díky vysokým kurzům při vsazení na všechny tipy k zápasu najednou). Pokud je zápas v Trefíku uložen na tiketu, je při aktualizacu živých kurzů vždy ověřeno, zda kurz na tiketu a aktuální kurzy nevytváří surebet. Pokud ano, pak je informace o tomto stavu k dispozici v notifikačním centru Windows. Živé surebet jsou vyhledávány nejen pro kurzy na konečné výsledky, ale i pro další sledované živé kurzy (pod/nad, části zápasu, ...). Kurzy v uživatelem preferované kanceláři se mohou od kurzů bet365 lišit, nicméně i tak může být nalezení surebet velmi zajímavou informací pro live sázení.
Další využití notifikací v Trefíku.


U fotbalových soutěží byly doplněny detailní statistiky rohových kopů za celou aktuální sezónu. V programu nyní najdete, v jakých minutách zápasu došlo k rohovým kopům. U vybraných soutěží byly doplněny i další zápasové statistiky (například počty střel z vápna a mimo vápno), k dispozici jsou statistiky zvlášť za první a druhý poločas.

Rohové kopy v zápasu:
Detaily rohových kopů u zápasu

Rozdělení rohových kopů v čase v minulých zápasech pro oba soupeře:
Rozdělení rohových kopů v čase pro oba soupeře

Fotbalové soutěže se pomalu rozbíhají. Tohle je situace v Trefíku pro týden od 18. května:
Fotbalové soutěže v příštím týdnu


Nově jsou evidovány turnaje ve stolním tenisu. V databázi programu je nyní přes 25 000 zápasů. Doplněny jsou aktuální kurzy a k dispozici jsou bilance soupeřů.
Stolní tenis v Trefíku


Do programu byly doplněny také e-sporty. Konkrétně: CS:GO, Dota 2 a League of Legends. Můžete tedy porovnávat kurzy u různých kanceláří nebo sledovat statistiky pro soupeřící týmy. K dispozici jsou také live výsledky.
CS:GO soutěže v aktuálním týdnu


Nová verze Trefíku je jako vždy k dispozici registrovaným uživatelům zdarma (tlačítkem "Nová verze" přímo v programu).
Pokud teď nemáte Trefík instalován, můžete instalovat z odkazu (pokud nemáte údaje nutné pro spuštění instalace, na požádání je zašleme mailem).
Jestliže Trefík dosud nemáte, můžete jej objednat.

Předplatné aktualizací lze provést i platební kartou online (přímo z Trefíku, sekce Aktualizace, tlačítko Předplatné). Další možnosti. .