Live výsledky a kurzy v Trefíku

Živé výsledky, zápasové statistiky, kurzy bet365, hledání živých surebets

V okně Live je možné nově sledovat nejen průběžné výsledky zápasů, ale pro fotbal a tenis také živé kurzy bet365 a zápasové statistiky. U kurzů i statistik je navíc evidována historie těchto údajů. Je tedy k dispozici například přehled poměru střel na bránu během průběhu celého zápasu. Nebo vývoj kurzů na výsledek zápasu od výkopu utkání.

V seznamu kurzů jsou odlišeny aktivní kurzy a již neplatné druhy kurzů:
Live kurzy bet365

Přehled událostí u probíhajícího zápasu:
Události v probíhajícím zápase

Statistiky a jejich historie po minutách u probíhajícího zápasu:
Zápasové statistiky v probíhajícím zápase

Živé kurzy v tenisu:
Live kurzy bet365 v tenisu

Přehled výsledků odehraných gemů v tenisu:
Odehrané gemy v tenisu

V okně Tipy je nová sekce Live. Jsou v ní zobrazeny všechny statistiky z výše popsaného okna Live, ale jen pro jeden právě vybraný zápas:
Tipování / Live

Živé kurzy: zápas, poločas, gól, roh, pod/nad celkem i pro týmy samostatně:
Live

Statistika střel na bránu během celého zápasu:
Live

Historie událostí (góly, karty, rohy) za celá zápas. Zobrazen je také dosavadní poměr pro danou událost:
Live

Sledování live kurzů lze využít k hraní surebets, neboli jistých výher. Pokud máme vsazeno na nějaký tip v zápase, je možné, že během průběhu tohoto zápasu dojde k situaci, kdy kurzy na další tipy budou narůstat až do okamžiku, kdy živé kurzy budou tvořit spolu s již vsazeným tipem surebet, tedy jistou výhru.
V Trefíku toto hledání "živých surebets" funguje automaticky. Pokud je zápas, který se právě hraje, na nějakém tiketu v Trefíku, hledá se k tipu a kurzu na daném tiketu chvíle, kdy by teoreticky bylo možné vsadit surebet s kurzy u bet365 (neboť právě ty jsou v Trefíku jako živé kurzy). V praxi se budou živé kurzy u dalších kanceláří o něco lišit. Nicméně i tak může být informace o možném vsazení surebet pro uživatele programu zajímavá.

Živé surebets se automaticky hledají nejen ke kurzům na konečný výsledek. Také ke kurzům na výsledky poločasů, setů nebo na sázky pod/nad.

Informace o dostupné sázce surebet se objeví jako notifikace ve Windows. Hledání těchto surebets lze deaktivovat v Trefíku v okně Notifikace.

Další ukázky k live datům v Trefíku.