Nabídka / Filtr / Výsledek zápasu

Sledování četnosti přesného výsledku v minulých zápasech

Pokud chceme počítat s četností výskytu přesně zadaného výsledku v minulých zápasech, můžeme využít následující sekci:
Filtr / Výsledek zápasu

V horní části je prostor pro zadání přesného výsledku. Dokonce až celkem tří variant výsledků. Výsledek lze brát v úvahu buď celkový nebo podle typu kurzu (tedy například výsledek prvního poločasu).

Volba NE uvedené výsledky způsobí, že budou vyhledány jen zápasy, kde se nevyskytuje zadaný výsledek (výsledky).

Položka Pro hosty otočit způsobí, že například zadaný výsledek 1:0 se bude hledat v zápasech domácího týmu, ale u hostů se bude vyhledávat výsledek 0:1.

Hledání zadaného výsledku (výsledků) ve všech zápasech týmů (doma i venku) nastavuje podsekce Celkem. Aktivace položky Jen z pohledu týmu způsobí, že například zadaný výsledek 1:0 bude hledán vždy jako výhra sledovaného týmu 1:0 (tedy venkovní zápas týmu má skončit 0:1 = výhra sledovanéhoh týmu); pokud nebude tato položka aktivní, budou vyhledávány zápasy, které vyhrál domácí tým 1:0, bez ohledu zda byl sledovaný tým doma nebo venku.

Pro hledání výsledku v zápasech domácího týmu slouží sekce Domácí vs. X. Lze omezit četnost výskytu výsledku. A také aktuální sérii výsledků v řadě.
Y vs. Hosté nastavuje parametry pro vyhledání výsledku v minulých zápasech hostů. Mezi podmínkami pro zápasy domácích a hostů lze nastavit vztah a zároveň / nebo: podle toho, zda musí být splněny obě podmínky (pokud jsou aktivní) nebo postačuje splnění jen jedné z podmínek.

Podsekce Domácí doma / Hosté venku je určena pro hledání výsledku v zápasech hraných doma pro domácí tým a zápasech venku pro hostující tým z aktuálně analyzovaného zápasu.

Ukázka k sázce Oba dají gól.