Ukázka: filtr na výsledky prvního poločasu

Nabídka / Filtr: práce s jinými sázkami než na konečný výsledek

Tato stránka ukazuje použití filtru na jiný druh sázky, než je sázka na konečný výsledek zápasu.

Filtr je při takové analýze připravován naprosto stejně jako při práci se sázkou na konečný výsledek zápasu. Jediný rozdíl je v tom, že v okně Nabídka je nutno vybrat druh kursu odpovídající sázce, kterou chceme analyzovat. Tedy v našem případě je nutno vybrat zobrazení kursů na první poločas.

Připravme tedy filtr, který bude hledat zápasy, kde domácí mají sérii třech remíz za sebou doma v prvním poločase + hosté z posledních třech posledních zápasů venku v prvním poločase alespoň 2x remizovali:
Nabídka / Filtr

Cílem použití tohoto filtru je najít zápasy, kde poločas skončí remízou.

V okně Nabídka se zobrazení kursů na první poločas provede změnou výchozí hodnoty "Standard" (= sázky na konečný výsledek zápasu) v poli nad seznamem zápasů. V seznamu druhů kursů jsou takové hodnoty, které odpovídají nastavení u tlačítka "s prstem" vlevo od pole pro zadání druhu kursu.

Na náslejícím obrázku je aktivní výše vytvořený filtr (viz situace vlevo dole) a je aktivní zobrazení kursů na první poločas. Období pro nalezení zápasů je vybráno od 1.1.2014 do 7.2.2014.
Nabídka / Filtr

Vyhodnocování nalezených zápasů můžeme provést obdobně jako v případě vyhodnocení filtru pro sázky na konečný výsledek.

Pomocí funkce "Statistiky / Grafy" lze zobrazit četnost výsledků v prvním poločase.
Nabídka - aktivní filtr
Z grafu je patrné, že výhrou domácích skončil první poločas v 31% zápasů, remízou v 51% zápasů a hosté v prvním poločase zvítězili v 18% zápasů.

Graf závislosti kursu na poločasový výsledek a právě výsledku poločasu lze zobrazit pomocí funkce "Statistiky / Grafy / sloupec":
Nabídka - aktivní filtr

Z obou výše uvedených grafů je zřejmé, že stojí za to zobrazit analýzu návratnosti sázek na tip na remízu v poločase:
Nabídka - aktivní filtr
Z tabulky plyne, že sázky na poločasovou remízu u nalezených zápasů mají celkový zisk odpovídající 11 procentům z celkového vkladu.

Filtr je tedy možné zatím vyhodnotit jako zajímavý a lze jej dále zkoumat - na delším období, s odlišením postavení týmů v tabulce, s ohledem na vzájemné bilance, atd.