Nová sezóna 2023/2024

Trefík je plně připraven na nový ročník soutěží

Všechna rozlosování nových sezón jsou do Trefíku zadána vzápětí po oznámení. Rozšířen byl objem druhů evidovaných sázek u jednotlivých kanceláří. Navýšena byla i četnost aktualizace dat: průměrně jsou teď aktualizace dat vydávány 110x za den, což je každých zhruba 13 minut. Na stránce s přehledem kanceláří byly aktualizovány ukázky evidence kurzů u jednotlivých společností.

Trefík může po spuštění vypada třeba takto:
Sezóna 2023/2024 v Trefíku
Aktivní je tmavý vzhled aplikace. Zvolen je režim Soutěž (volba vpravo dole), kdy je v levé části okna zobrazen seznam soutěží a v hlavní části okna pak zápasy z jedné zvolené soutěže. Levý seznam soutěží obsahuje zobrazení po skupinách - ty si může uživatel libovolně nadefinovat (na obrázku jsou viditelné dvě skupiny: "České fotbalové soutěže" a "Top 100").

V seznamu zápasů jsou díky zadaném termínovému rozpětí zobrazeny zápasy neúplného 1. a 2. kola nejvyšší české fotbalové ligy. Jsou zobrazeny jen kurzy na výsledek zápasu a zcela vpravo také kurzová hladina odpovídající zobrazeným kurzům. Pokud je hodnota kurzové hladiny vyšší než 100, pak jde o možný výskyt surebet (to se může stát jen v případě zobrazení nejlepších kurzů z více zvolených kanceláří; to je i případ situace na obrázku).

Zcela vlevo dole je zvolena kancelář "-CZE-". Jde o skupinu všech českých kanceláří. Díky tomu jsou u zápasů zobrazeny nejvyšší dostupné kurzy, na které je možno si vsadit u kanceláří s českou licencí.

Pouhou změnou zobrazené sázky v pravé horní části okna můžeme získat obdobnou situaci pro 1. poločas. Zobrazeny jsou pak právě nejlepší kurzy na výsledek prvního poločasu a u odehraných zápasů i výsledky prvních poločasů:
Sezóna 2023/2024 v Trefíku
v posledním sloupci je opět uváděna kurzová hladina, zde pro kurzy na výsledek 1. poločasu.

Nově jsou dostupné live kurzy pro některé zápasy u sázkové kanceláře Betano:
Live kurzy i z Betano

I nadále je u zápasů evidován průběh různých statistik:
Live kurzy i z Betano
.. z obrázku je patrný narůstající počet nebezpečných útoků pro hosty, ale už nikoliv narůstající počet střel ..