Trefík - program pro kurzové sázení na sport
 
Četnost výsledků v soutěži a série shodných výsledků v řadě
V každé soutěži je možné sledovat větší množství statistik. Četnost a série výsledků lze v Trefíku sledovat například v okně Série nebo v okně Tabulka.
V Trefíku najdeme vedle standardních tabulek také bilance počtu vstřelených a obdržených branek, statistiky, kdy tým dal, či dostal gól, vyhodnocení handicapů, částí zápasů (poločasů, třetin, čtvrtin), bilanci prvního poločasu zápasu proti druhému poločasu a první části zápasu proti konečnému výsledku.Všechny statistiky je možné počítat ze všech zápasů, či pouze ze zápasů doma nebo venku. Veškeré informace můžeme získat ve formě počtů zápasů, ve vyjádření četnosti (procenta), nebo ve formě sérií konkrétních výsledků v řadě zápasů za sebou.
Absolutní četnost výsledkůRelativní četnost výsledkůSérie výsledkůPočet vstřelených gólůSérie zápasů s daným počtem gólůZápasy se vstřeleným gólemHandicapyČetnost rozdílu ve skóreVýsledky poločasůSérie poločasových výsledkůSrovnání výsledků poločasůAnalýza poločasu proti celkovému výsledkuNejdelší sérieAnalýza nejdelších sérií Analýza sérií v tenisu Předchozí Následující
Série v tenisu
Trefík od června 2009 umí analyzovat také série v tenisu s rozdělením výsledků podle povrchu a dotace turnaje. Umí také odlišit výsledky z hlavních soutěží turnajů a z kvalifikací.
Následující obrázek ukazuje analýzu výsledků za posledních 150 dní z antukových turnajů s dotací od 150.000 USD. Hráči jsou řazeni dle maximální dosažené série výher v řadě v tomto období.
série, číslo za lomítkem pak maximální dosaženou sérii v sledovaném období (to lze určit pomocí volby v pravé části okna).
Série výsledků na antuce
Například u Djokoviče znamenají údaje v řádku, že v posledních 150 dnech hrál na antuce celkem 18 zápasů. Svůj poslední zápas prohrál a jeho maximální série výher v řadě byla sedm zápasů dlouhá. Údaje ve sloupcích Dali a Dostali označují průměrný počet získaných / ztracených gamů v zápase.
 
 
26.06.2009