Rohové kopy v Trefíku

Detailní evidence a statistiky rohových kopů

V Trefíku je u fotbalových zápasů evidována detailní statistika rohových kopů. Vedle jejich počtu jsou zaznamenány i minuty, kdy byly rozehrávány:
Rohové kopy

Počty rohů u zápasů vybrané soutěže jsou dostupné například v okně Zápasy: po provedení nastavení v pravé části okna:
Rohové kopy

Rohové kopy lze zobrazit také v okně Tipy, v sekci Zápasy. Použijte k tomu spodní panel a sekci DETAILY. Na následujícím obrázku je nastaven zobrazení počtu rohových kopů hned ve třech hodnotách: za celý zápas, za první poločas a za druhý poločas. Navíc je aktivováno počítání těchto údajů jen ze zápasů: pro domácí, kde byl domácí tým vítězem; pro hosty, kde hosté prohráli. Toto nastavení je provedeno volbou "VÝHRA D / PROHRA H" v sekci Detaily. V horní části okna Tipy je také aktivováno zobrazení jen zápasů doma pro domácí a jen venku pro hosty. Ve spodní sekci Detaily jsou zobrazeny průměrné počty rohů, v každém řádku vždy zvlášť pro domácí a pro hosty. Zároveň jsou tyto počty zobrazeny jednotlivě u zápasů v horní části okna:
Rohové kopy

V okně Tipy lze zobrazit detailní statistiku sázek pod/nad na počet rohových kopů v zápasu. Jak pro celkový součet v zápasu, tak pro počet rohů u obou soupeřů. Slouží k tomu sekce v dolní části. Na obrázku je aktivní sekce "ROHY SOUČET", tedy součet rohů v zápasech. Vždy je zobrazeno hranice pro sázku pod/nad a počty zápasů, kde byl součet rohů pod a nad touto hranicí. Pokud jsou v Trefíku dostupné kurzy na dané sázky, pak jsou vidět i kurzy (jestliže je zobrazení kurzů aktivováno pomocí tlačítka "otazník" v prostředním panelu. Pokud četnost zápasů u daného tipu odpovídá vyššímu kurzu, než jaký je v Trefíku dostupný, je kurz zobrazen tučně:
Rohové kopy

Počty rohové kopů jsou analyzovány také v sekci Tipy / Poisson:
Rohové kopy
Bližší informace k této funkci.

Graf zachycující časy rohů týmu a proti týmu je v sekci Tipy / Grafy:
Rohové kopy

V neposlední řadě můžeme v Trefíku s rohovými kopy pracovat také v okně Nabídka. K tomu je nutné vytvořit jednoduchý filtr:
Rohové kopy
.. ve filtru je aktivováno počítání statistiky rohů, tedy průměrného počtu rohů v odehraným zápasech. A také zobrazení počtu rohů pro aktuálně zobrazený zápas. Aby byly hodnoty aktivované ve filtru vidět v okně Nabídka, je nutno příslušné sloupce zobrazit pomocí funkce Filtr / Sloupce. Výsledek použití takového filtru může být následující:
Rohové kopy
.. jsou zobrazeny kurzy na počet rohových kopů (kdo jich dá více). Na každém řádku jsou nejprve zobrazeny průměrné počty rohů pro oba soupeře, následující průměrné počty rohů soupeřů (tedy rohy proti domácím a proti hostům). Poslední dvojicí v každém řádku jsou již celá čísla: jde o počty rohů v daném zápasu, jsou tedy dostupné jen u odehraných zápasů.

Díky možnostem okna Nabídka lze pomocí hodnot s průměrnými počty rohových kopů provádět hromadné vyhledání zápasů, které chceme použít k vsazení u sázek na rohové kopy.