BetBuilder

Analýza kombinovaných sázek v Trefíku

Sázkové kanceláře nabízejí možnost sestavit si vlastní kombinaci sázek na zápas. V nabídce jsou sázky na počet branek (jak pro tým, tak v součtu), zda oba týmy dají gól, kdo dá první gól, ... Trefík nově umožňuje na odehraných zápasech snadno sledovat, kdy kombinovaná sázka vyšla.

Funkce je dostupná v okně Tipy / Zápasy: v dolní části je vpravo sekce BetBuilder. Je možné tam pro oba soupeře aktivovat až 4 uložené kombinované sázky. Kombinované sázky mohou být buď vztaženy na jeden tým (kolik dal branek, dal / dostal první / poslední gól, ...) nebo jsou vtaženy na celý zápas (součet branek v zápasu, branky v poločasu, ...). Před zvolením kombinované sázky je tak nejprve nutné vybrat, zda se budou sledovat sázky na tým nebo na zápas.

Pokud jsou kombinované sázky aktivní, pak jsou v horní části okna u zápasů doplněny sloupce, kde je vidět vyhodnocení daných sázek. V dolní části je pak statistika pro vybrané sázky: vždy je uvedeno kolikrát byla kombinovaná sázka úspěšná z kolika zápasů; dále je vypočtena četnost úspěšné sázky a tomu odpovídající kurz; nakonec je uvedena celková bilance (výhry / remízy / prohry) pro všechny zápasy, kde byla sázka úspěšná.
Betbuilder v okně Tipy

Kombinované sázky je možné sestavovat v samostatném okně. To je dostupné po stisku tlačítka B v obou výše popsaných sekcích BetBuilder. Kombinované sázky se definují jako zápis obsahující vybrané sázky (dostupné nahoře ve třech samostatných polích), operátory AND + OR a závorky. Kombinovaná sázka je tedy tvořena v textovém poli pomocí tlačítek v horní části okna.
Definice Betbuilder
Definice Betbuilder

Aby byla statistika pro BetBuilder dostupná, je nutné nejprve zápasy v Trefíku vyhodnotit pro účely této funkce. Vyhodnocování nových výsledků probíhá automaticky (pokud je funkce BetBuilder aktivní). Pro starší zápasy je nutné vyhodnocení spustit: při aktivaci této funkce je nutné určit, kolik sezón se má zpracovat (výpočet pro 5 sezón může trvat třeba 30 minut, záleží zejména na rychlosti disku); druhou možností je provedení reinstalace (Offline / Údržba / Reinstalace): tam je výpočet hotový pro 5 sezón, což je zřejmě plně dostačující.

Ukázka pro tenis.