Tipy / BetBuilder

Nová sekce pro analýzu speciálních sázek u vybraného zápasu

V okně Tipy je nová sekce BetBuilder. Rozšiřuje možnosti analýzy různých sázek pro vybraný zápas. Je možné zvolit druhy sázek, pro které se mají zobrazit statistiky. Statistiky se týkají vždy utkání v sekci Zápasy (je tedy možné takto analyzovat třeba jen zápasy doma / venku nebo třeba jen zápasy s kurzem ve zvoleném intervalu). Statistiky zobrazují bilanci dané sázky v posledních X zápasech (počet zápasů je možné určit) a celkově ve všech zápasech. Také je zobrazena aktuální série pro danou sázku a maximální délka série pro danou sázku v zápasech. V Tipy / BetBuilder je možné analyzovat sázky pro tým (třeba počet gólů vstřelených týmem), pro zápas (třeba počet gólů v zápasu) nebo uživatelem vytvořené vlastní sázky = pravý BetBuilder; jak pro tým, tak pro zápas. V sekci Tipy / BetBuilder je možné najednou zobrazit maximálně 16 uživatelem vytvořených sázek pro tým a 16 pro zápas. Nastavení BetBuilderu, tedy jaké sázky se mají analyzovat se ukládá vždy pro každý sport samostatně.

BetBuilder nabízí nově i analýzu počtu žlutých karet a rohů pro tým. Také analýzu, zda tým nebo soupeř dostal v zápase červenou kartu. Z tohoto důvodu se při nahrání této nové verze odstraní předchozí uložené bilance sázek a je nutné je v okně pro definici BetBuilder znovu spočítat za určený počet sezón.

Je možné zvolit, pro které sázky se mají analýzy zobrazovat. Na obrázku je ukázka se širokým výběrem sázek:
Tipy / BetBuilder
Statistiky jsou zobrazeny pro oba týmy. Nejprve je počet úspěšných tipů pro danou sázku v posledních 10 zápasech (počet lze nastavit v dolní části okna). Pak je uveden celkový počet úspěšných tipů ze všech utkání ze sekce Tipy / Zápasy. Následuje aktuální nepřerušená série úspěšných tipů pro danou sázku. A nakonec je uvedena maximálně dlouhá nepřerušená série ze zápasů v okně Tipy / Zápasy.

První řádek "ČK Ne" informuje, kolikrát tým nedostal v zápase červenou. Celkem 96x, aktuálně má sérii 15 zápasů bez červené. A nejdelší série bez červené byla 29 zápasů. Hosté mají celkem 93 zápasů bez červené (ze všech utkání v Tipy / Zápasy).

Poslední viditelný řádek počítá zápasy, kde tým měl méně než 4,5 rohů. Celkem šlo o 47 zápasů, aktuálně má tým sérii jen jednoho zápasu s méně než 4,5 rohu. Hosté dokonce mají nulovou aktuální sérii s touto sázkou, což znamená, že v minulém zápasu měli 5 nebo více rohů.

Nová sekce přináší mnoho detailních informací. Dostupné jsou i statistiky pro uživatelem kombinované sázky (pravý BetBuilder). V tenisu jsou takto pokrývány sázky specifické pro tento sport.