Střelci branek a další detailní informace

Detailní informace u zápasů

V Trefíku jsou u většiny fotbalových soutěží evidovány detailní informace o zápasech: žluté a červené karty, počet střel, rohových kopů, ofsajdů, faulů a poměr držení míče. Při analýze dalších zápasů má tedy uživatel Trefíku velmi podrobný přehled o situaci v minulých zápasech a nemusí se rozhodovat pouze se znalostí celkového výsledku minulého zápasu.

Trefík nově obsahuje u zápasů NHL počty vyloučených, počty střel a informace o gólmanech. Tyto informace jsou zadány u všech zápasů aktuální sezóny soutěže. Od sezóny 2008/2009 NBA jsou nově zadáni střelci všech bodů. Všechny uvedené informace jsou denně doplňovány.

Detaily o zápasu   Detaily o zápasu

Z uvedených údajů pak lze v Trefíku zobrazit různé statistiky. Například tabulku hráčů, kde je uveden počet vstřelených branek, odehraných minut nebo obdržených karet:
Tabulka střelců soutěže

V NHL jsou k dispozici podrobné statistiky brankářů:
Statistiky brankářů

V další ukázce jsou týmy neměcké fotbalové bundesligy řazeny podle počtu střel na branku soupeře. Na obrázku jsou zobrazeny také údaje, které se vztahují k soupeřům daného týmu, tedy například počet střel, který vyslali všichni soupeři proti vybranému týmu. Volitelně lze zobrazit také průměrné údaje vztahující se k jednomu zápasu.

Tabulka podle počtu střel týmů