4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Statistika u zápasů
V Trefíku lze jediným tlačítkem zobrazit nabídku na další dny. V nabídce jsou nyní ihned dostupné detailní statistiky zápasu. Uživatel programu tak již nemusí otevírat další okno a zkoumat tam situaci vybraného zápasu.
V okně Nabídka lze nově možné aktivovat část Statistika zápasu (pomocí menu pravého tlačítka myši). V ní je zobrazena bilance z posledních šesti odehraných zápasů obou mužstev (nejprve ze všech zápasů, pak u domácího jen z domácích zápasů a u hostů je ze zápasů venku). Dále jsou uvedeny statistiky, jak končily zápasy obou týmů v případě, kdy byl vypsán podobný kurs jako kurs na právě analyzovaný zápas.
Statistika zápasu
Pokud umístíme kurzor myši nad jakoukoliv buňku v nové statistice, zobrazí se seznam zápasů, které byly do zobrazené hodnoty započítány. Detailní popis významu jednotlivých údajů v nové statistice najdete na následujícím obrázku:
Detaily statistiky zápasu
Údaje o počtu tipů, které vyšly při daném kursu lze zobrazit také procentuálně. Za údajem úspěšnosti tipu je v závorce uvedeno, kolik zápasů bylo s daným kursem odehráno. Pokud je úspěšnost alespoň 75%, je údaj zvýrazněn barevně:
Detaily statistiky zápasu
Obdobný význam má statistika i u tenisu. Na následujícím obrázku snadno zjistíme bilanci v posledních šesti zápasech obou tenistů. Také zjistíme, že při kursu 1,60 (plus minus 10%) v posledním roce vyhrál Karanusic 68% zápasů (údaj v dalším sloupci u Karanusice říká, že pokud byl na jeho soupeře kurs 2,06, pak soupeř vyhrál v 36% zápasů; druhý sloupec tedy není doplňkem prvního sloupce).

Údaje u Mirandy hovoří o tom, že při kursu 2,06 vyhrál 46% zápasů.
Statistiky zápasu v tenisu
Údaje v nové statistice tedy přinášejí jedinečný obrázek o tom, jaké měli soupeři výsledky při vypsaném kursu v posledním roce. Podle těchto bilancí je zřejmě velmi rozumné se řídit při hledání správných tipů k vsazení.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
24.05.2008