Profit u týmů a soutěží

Jaká by byla bilance při sázkách na všechny zápasy jednoho týmu nebo v jedné soutěži

Nová funkce v okně Nabídka umožňuje spočítat, jaká by byla celková bilance v situaci, kdy bychom sázeli na všechny zápasy daného týmu. Můžeme tak sledovat, zda má smysl soustředit se jen na zápasy vybraného týmu bez ohledu na jakékoliv další statistiky a parametry.

U sázek na vybraný tým je rozlišeno několik situací:

  • sázky na výhru tohoto týmu,
  • sázky proti tomuto týmu, tedy na prohru týmu,
  • sázky na výhru domácího týmu, bez ohledu, zda je to daný tým nebo jeho soupeř,
  • sázky na remízu
  • sázky na výhru hostů, bez ohledu, zda je to daný tým nebo jeho soupeř,
  • sázky na tým s nižším kurzem, tedy sázky na favorita zápasu,
  • sázky na tým s vyšším kurzem, tedy sázky na outsidera zápasu.

Funkce pro analýzu profitu z uvedených sázek je v okně Nabídka v menu tlačítka Statistiky (nad seznamem zápasů): položka Profit / Tým. Analýza sázek je provedena nad všemi zobrazenými zápasy v okně Nabídka. To může být nějaký časový úsek, celá sezóna jedné soutěže nebo více sezón jedné soutěže. Výsledkem pak může být například tato tabulka: Profit při sázkách na tým

Z obrázku je patrné, že při sázkách na výhru Pardubic v 46 zápasech v okně Nabídka by bylo dosaženo zisku 35% ze vsazené částky. Při sázkách na výhru outsidera v zápasech Pardubic by bylo dosaženo zisku 18% ze vsazené částky. Naopak při sázkách na výhru soupeřů Slavie Praha by bylo dosaženo ztráty 76% vsazené částky.

V menu tlačítka Statistiky je také nová položka Profit / Soutěž. Ta počítá obdobné statistiky jako Profit / Tým. Jsou také zahrnuty všechny zobrazené zápasy v okně Nabídka a statistika je počítána za každou sezónu zvlášť. Výsledkem může být třeba toto:
Profit za soutěž
.. z obrázku je patrné, že při sázkách na remízu v každém zápase 3. rumunské ligy sk. 3 v loňské sezóně by byl zisk 46% vsazené částky.

Uvedené funkce slouží jako zajímavá statistika pro vyhodnocení sázek na týmy / soutěže. Výběr zápasů k analýze lze ovlivňovat pomocí filtrů pro okno Nabídka, čímž může být dosaženo značného vylepšení získaných statistik profitu.

Profit ve filtru pro okno Nabídka

S údaji Profit / Tým je možné pracovat i pomocí filtrů pro okno Nabídka. Po aktivaci této sekce: Nabídka / Filtr / Profit
.. budou ve Filtr / Sloupce dostupné nové sloupce s hodnotami profitu. Tímto je možné snadno sledovat zpětně výsledky týmů a analyzovat závislost na předchozím profitu. A následně i hledat podobné zápasy v aktuální nabídce.

Profit v okně Tipy

Také v okně Tipy jsou k dispozici statistiky Profit / Tým. Najdete je v spodní části sekce Zápasy: Tipy / Profit
.. také zde jsou započteny jen viditelné zápasy. Opět je tedy možné filtrovat zápasy a sledovat vliv filtru na hodnoty profitu.