Přehled gólů pro oba soupeře

Tipy / Góly - jak dlouho byl tým ve vedení, kolikrát tým v zápase vyrovnal, ..

V okně Tipy / Góly jsou k dispozici statistiky u vybraného zápasu pro oba soupeře z pohledu gólů v minulých zápasech.

Statistika je počítána ze zápasů, které jsou zobrazeny v sekci Tipy / Zápasy. Na následujícím obrázku jsou statistiky počítány jen ze zápasů aktuální sezóny, pro domácí tým jen z jeho dosavadních zápasů hraných doma a pro hosty jen z jeho zápasů hraných venku:
Tipy / Góly
.. v horní části okna jsou uvedeny časové údaje (hodiny:minuty, případně i dny), jak dlouho se týmy v minulých zápasech nacházely v různých situacích: ve vedení (o libovolný počet gólů), ve vedení právě o 1 gól, ve vedení o 2 nebo více gólů, průběžný remízový stav, ztráta (o libovolný počet branek), ztráta právě o 1 gól, ztráta o 2 a více gólů.
Z obrázku je tedy například zřejmé, že tým Pardubic ve svých dosavadních domácích zápasech vedl právě o 1 gól po dobu 2 hodin a 39 minut, což je 18% celkově odehraného času. Naproti tomu Teplice ve svých venkovních zápasech držely remízový stav celkem 7 hodin a 54 minut, což je 53% odehraného času.

V další části tohoto okna jsou statistiky pro vstřelené branky oběma týmy. Kolik vstřelených gólů znamenalo přechod z průběžného remízového stavu do vedení, kolik navýšení průběžného vedení, kolikrát tým svým gólem vyrovnal a kolikrát snížil náskok soupeře.

Následují obdobné statistiky pro Obdržené góly. Tedy kolikrát pro tým znamenal obdržený gól, že zápas se změnil z remízového stavu do ztráty, kolikrát se navýšila ztráta týmu v zápasu, kolikrát gólem soupeř srovnal stav zápasu a kolikrát soupeř jen snížil vedení týmu.

Ve spodní části okna je statistika prvních vstřelených gólů v zápasech obou soupeřů. Statistiky jsou rozděleny na případy, kdy tým dal a kdy tým dostal první gól. Pro oba případy je pak uvedeno, jaký byl celkový výsledek zápasu. Z obrázku je například patrné, že pokud Pardubice doma dostaly první gól v zápasu, pak zápas vždy prohrály (celkem se to stalo v pěti zápasech).

Statistiky jsou k dispozici pro fotbal a pro hokej u soutěží, kde jsou v Trefíku evidovány časy vstřelených branek (což je naprostá většina soutěží).

Do statistik vstřelených a obdržených gólů nejsou započteny rozhodující góly z penaltového rozstřelu (ve fotbalu i v hokeji v případě závěrečných samostatných nájezdů). Do statistik času není ve fotbalu započítán nastavený čas (v prvním ani ve druhém poločasu).

Na dalším obrázku je statistika gólů pro zápas nejvyšší německé hokejové ligy. Opět počítáno jen z domácích zápasů pro domácí a z venkovních zápasů pro hosty. A opět jen z aktuální sezóny:
Tipy / Góly