Porovnání kursů

Snadno lze srovnávat kursy z různých kanceláří na různé druhy sázek

Program Trefík eviduje aktuální kursové nabídky z mnoha sázkových kanceláří. To uživateli přináší možnost porovnání výše kursů mezi kancelářemi. Buď jen pro orientaci nebo přímo kvůli výběru kanceláře, kde je nejvýhodnější sázku podat. Trefík mimo jiné umí spočítat kurs vytvořeného tiketu při podání v různých kancelářích:
Tiket   Kursy tiketu

V Trefíku možné provést srovnání kursů také u každého zápasu samostatně. V jakémkoliv okně se seznamem zápasů se po dvojkliku myší na zápase objeví okno s přehledem vypsaných kursů. V následujícím okně můžeme jednoduše seřadit kursy podle jejich výše na vybraný tip:
Porovnání kursů

Na obrázku jsou kursy řazeny podle jejich výše na tip 2. Kliknutím myši je lze snadno seřadit i podle jiného tipu. Nejvyšší kurs na daný tip je ve všech řádcích zobrazen tučně. Trefík sleduje i historii vývoje kursů - změny kursu v jedné sázkové kanceláři. V přehledu kursů jsou změny označeny šipkami. Pokud chceme vidět přesnou výši všech vypsaných kursů v historii, je možné aktivovat volbu Vše v dolní části okna.

Na kursy, které jsou označeny jako odkaz, lze kliknout a tím zobrazit web dané sázkové kanceláře s nabídkou pro vybraný zápas. Tím lze případně výši kursů ověřit, nebo rychle vsadit daný tip ve vybrané kanceláři.

V konfiguraci Trefíku je možné zvolit, aby se zobrazovaly kursy jen těch kanceláří, o které se uživatel zajímá. Výše uvedené příklady tedy mohou obsahovat pouze kursy z těch kanceláří, u kterých si uživatel může reálně vsadit, případně těch, které chce srovnávat s nabídkou "svých" kanceláří.