Jak vycházel podobný kurz v minulých zápasech soutěže

V okně Nabídka je rychle dostupná analýza, jak vycházel aktuální kurz v minulých zápasech soutěže

Trefík umí zodpovědět mimo jiné i otázku, jak daný kurz vycházel v minulých zápasech soutěže. V okně Nabídka je to možné jednoduše přímo u aktuální kurzové nabídky po rozkliknutí detailů k zápasu.

Jak vycházely zápasy při podobném kurzu
Na obrázku je přehled zápasů z této a minulé sezóny (lze nastavit v Konfigurace / Nabídka), které měly podobný kurz na tip 1. Tedy konkrétně v sekci "1) Soutěž" jsou zobrazeny zápasem s kurzem kolem 4,60 (rozmezí lze nastavit v Konfigurace / Nabídka) na domácí. V patičce seznamu je bilance těchto zápasů 4 - 6 - 7 (tedy 4 výhry domácích, 6 remíz a 7 výher hostů).
Sledován je kurz na domácí, proto je zobrazena statistika pro výhry domácích: "4 (24%) -> 4,25 (profit 0,09)". To znamená, že 4 výhry domácích odpovídají 24 procentům ze všech sledovaných zápasů. 24% zároveň odpovídá kurzu 4,25 (tedy aktuální kurz je vyšší než vypočítaný kurz podle četnosti výhry domácích). Hodnota profit označuje, jaký by byl poměr zisku při sázkách na všechny zobrazené zápasy na výhru domácích. Při hodnotě profit = 0 by se vrátila přesně vsazená částka; při hodnotě profit = -1 by všechny sázky byly prohrané. Profit 0,09 znamená zisk 9 procent z celkově vsazené sumy.

Pokud vlevo dole aktivujeme zobrazení nejlepších kurzů z definované skupiny kanceláří (na dalším obrázku je to skupina -CZE-, tedy všechny české kanceláře), pak je také analýza historické úspěšnosti kurzů vypočítána z nejlepších kurzů:
Kurzová hladina v okně Nabídka bez použití filtru
.. tentokrát je analyzován kurz 4,75 na domácí. Z porovnání s předchozím obrázkem také můžeme ověřit odlišnost kurzů ve srovnávaných zápasech, neb v aktuálním případu jsou brány nejvyšší kurzy z vybraných kanceláří. Celkový profit v tomto případě vychází 22 procent z celkové vsazené sumy.

Popisovaná historická analýza je dostupná pro všechny evidované kurzy. Na dalším obrázku je analýza pro kurzy na výsledek 1. poločasu:
Kurzová hladina v okně Nabídka bez použití filtru
.. v tomto případě je profit -0,15 .. tedy celková ztráta při sázkách na výhru domácích v prvním poločase u zobrazených zápasů by byla 15 procent ze vsazené sumy.