Kurzová hladina přímo v nabídce

V okně Nabídka je snadno dostupná kurzová hladina pro zobrazené zápasy

Kurzová hladina je vypočtená složená úroveň kurzů na všechny tipy (1-0-2, případně 1-2) pro danou sázku. Při kurzové hladině 100% by sázející mohl při jakémkoliv výsledku sázky dostat zpět přesně vloženou částku (příkladem budiž kurzy na výhru domácích i hostů a také na remízu ve výši 3,00). Je samozřejmé, že při sázce v jedné kanceláři nikdy nebude kurzová hladina v takové úrovni (snad kromě výjimek u marketingových akcí). Rozdíl oproti hladině 100% určuje marži sázkové kanceláře. Ta se může lišit napříč sporty a soutěžemi, ovlivňovat ji mohou také další faktory.

V Trefíku je nově (leden 2023) možné zobrazit kurzovou hladinu i bez použití filtru přímo v okně Nabídka, tedy v přehledu kurzů. Stačí k tomu použít menu pravého tlačítka myši a volbu Zobrazit sloupce / Zobrazit kurzovou hladinu. Situace může vypadat třeba takto:
Kurzová hladina v okně Nabídka bez použití filtru
.. sloupec zcela vpravo ukazuje vypočtenou kurzovou hladinu odpovídající zobrazeným kurzům.
Například hodnota pro zápas Liverpool - Everton je získána takto: (1 / (1 / 1,60 + 1 / 4,30 + 1 / 5,80))

V okně Nabídka je možné zobrazit u zápasů nejlepší kurzy z vybrané množiny sázkových kanceláří (množinu je možné definovat v okně Kurzy / Kanceláře). V tom případě ukazuje kurzová hladina výsledek výpočtu pro nejvyšší kurzy z vybraných kanceláří. Pokud se vyskytne hladina vyšší než 100%, jde o tzv. surebet. V okně Nabídka pak situace může vypadat následovně:
Složená kurzová hladina v okně Nabídka bez použití filtru
.. skupina kanceláří je vybrána vlevo dole (skupina je označena jako "-CZE-", jde o všechny kanceláře dostupné v Česku). V posledním sloupci je vypočtená kurzová hladina z nejvyšších kurzů z tohoto výběru kanceláří. Po umístění kurzoru myši na nějaký zobrazený kurz se zobrazí přehled jednotlivých kurzů ze všech kanceláří.