4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 

Live tiket v Trefíku

Trefík nabízí sledování online průběžných výsledků na vytvořených tiketech. U každého tiketu v Trefíku tak lze průběžně vidět, jak tipy na něm obsažené vycházejí. Každou minutu je tiket "přepočítán" podle aktuálního stavu zápasů - např. u kombimátoru tak může uživatel ihned vidět, jaká aktuálně vychází celková výhra tiketu podle momentálních dílčích stavů zápasů.
live tiket  live výsledy z tiketu
V okně s online výsledky jsou automaticky vybrány právě hrané zápasy z tiketu. Pak uživatel může již jen nerušeně sledovat vývoj zápasů. Pokud nějaký zápas nevychází podle tipu, pak je tento zápas uveden dole v okně s online výsledky. Podle toho, jak průběžně vychází nebo nevychází tipy na tiketu, je aktualizována výhra z tiketu.

Na dalších ukázkách je vidět live tiket u kombinátoru.
live výsledky v 17:09  live tiket v 17:09
Na tiketu je označeno aktuální vyhodnocení tipů podle dílčích stavů zápasů. Na dalších ukázkách je ilustrována situace, jak se mění s postupem vývoje zápasů. Stránka s výsledky je aktualizována průběžně, tiket je podle výsledků aktualizován každou minutu.
live výsledky v 17:20  live tiket v 17:20
Pokud nějaký tip průběžně nevychází, je zobrazen v seznamu pod online výsledky. Náležitě je také přepočítán tiket a aktuální možná výhra podle průběžných výsledků.
live výsledky v 17:59  live tiket v 17:59
Momentálně jeden tip definitivně nevyšel (zápas skončil) a druhý tip průběžně nevychází. Aktuální možný zisk se tak snížil na 191,50.
live výsledky v 19:03  live tiket v 19:03
Zápas ale nakonec dospěl do prodloužení, takže tip byl vyhodnocen jako úspěšný a možný zisk z tiketu se tak zvýšil na 2 281.
K použití této funkce Trefíku je samozřejmě nutný přístup k internetu, používání prohlížeče Internet Explorer (nejlépe v poslední verzi) a využívání aktualizací dat v Trefíku.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
25.07.2010