4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 

Fortuna - snadnější sázení s Trefíkem

Sázíte ve Fortuně? Chcete, aby výběr tipů, tvorba tiketů a jejich vsazení bylo jednodušší? Trefík vám nabízí mnoho funkcí, které určitě při sázení využijete. A navíc zvýšíte svoji úspěšnost. Trefík pomůže vybrat správné tipy a odešle je na web Fortuny! Na webu může Trefík odesílané tikety ihned přímo vsadit - to se hodí pro urychlení práce třeba při odesílání rozpisů.
KursyNabídka zápasůVýběr zápasů ke vsazeníOdeslání tiketuRozpisy Předchozí Následující
Kursy
Trefík eviduje výsledky z většího množství soutěží, než které má Fortuna v nabídce (například na albánskou fotbalovou ligu si zatím nevsadíte). Trefík také denně eviduje kursy z 39 sázkových kanceláří. Pokud se zajímáte výhradně o nabídku Fortuny a další data (soutěže i kursy) by vás v programu obtěžovala, není problém Trefík přizpůsobit přesně vašim potřebám a jediným tlačítkem vymazat všechny soutěže, které nemá Fortuna v nabídce. Stejně tak je možné potlačit načítání a zobrazování kursů z jiných sázkových kanceláří. Samozřejmě je možné zvolit například režim, kdy jsou do programu načítány pouze kursy z českých sázkových kanceláří a kdy program obsahuje jen soutěže, které jsou v nabídce alespoň jedné české sázkové kanceláře.
Kursy Fortuny vypsané na vybraný zápas   Kursy Fortuny vypsané na vybraný zápas
Trefík obsahuje rozšířenou kursovou nabídku Fortuny. Kursy na výsledky zápasů, speciální sázky (handicapy, poločasy, ...). Eviduje také změny a stažení kursů z nabídky.

Vzhledem k tomu, že Trefík obsahuje obsáhlý archiv kursů (kursy Fortuny od roku 2001), lze zpětně sledovat, jak které kursy vycházely. V následující ukázce je provedena analýza posledních 3 sezón první české fotbalové ligy. Hledány jsou zápasy, kde byl na tip 2 vypsán kurs 2,50 - 2,60 (tedy aktuální vypsaný kurs na analyzovaný zápas):
Analýza historie kursů
Z ukázky je vidět, že Fortuna měla na výhru Slavie venku v posledních 3 sezónách vypsán kurs v uvedeném rozmezí celkem šestkrát. Z toho jednou vyhrál domácí tým, dvakrát skončil zápas remízou a třikrát zvítězila Slavia.
Zároveň bylo spočteno, že uvedený kurs na hosty za poslední 3 sezóny české ligy byl vypsán celkem 27krát. 9 zápasů skončilo výhrou domácích, 12 zápasů remízou a 6 výhrou hostů.
U obou případů jsou z četnosti skutečných výsledků spočteny kursy. Z této, čistě matematické historické analýzy kursů, vychází jako zajímavý tip na remízu. Tento kurs je u vybraného zápasu totiž ve výši 2,90. Spočtený kurs na základě historické analýzy výsledků se stejným kursem na tip na je: 2,25. Aktuální kurs je tedy významně vyšší než je spočtená hodnota, a proto se v kontextu tohoto výpočtu vyplatí vsadit. Analýza pouze ze zápasů Slavie přináší spočtený kurs 3,00, což je podobná hodnota jako vypsaný kurs 2,90.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
17.08.2010