Trefík - program pro sázení na sport
 
Sázení v českých kancelářích
Po povolení sázení po Internetu v Česku lze Trefík využít k podání sázek online v českých kancelářích. Tikety z Trefíku lze odesílat na webové stránky Fortuny, Synot Tipu, Chance, Sazky i Tipsportu - tedy na stránky všech českých kanceláří, které nabízejí internetové sázení. Ukažme si některé funkce Trefíku aplikované na české kanceláře.
V Trefíku lze jediným tlačítkem zobrazit seznam všech kursů na vybraný zápas (zvoleno je zobrazení pouze českých kanceláří). Můžeme také zobrazit kursy včetně změn kursů, ke kterým docházelo v jednotlivých kancelářích.
Přehled kursů k zápasu Přehled kursů k zápasu včetně změn kursů
K dispozici jsou také kursy na rozšířené sázky na zápas a u Fortuny rovněž speciální sázky.
Rozšířené sázky Speciální sázky
Ukažme si vytvoření rozpisu v Trefíku a jeho online vsazení u Fortuny. Šest vybraných tipů umístíme v programu na tiket a vytvoříme rozpis zaručující výhru i při dvou chybách.
Zápasy na tiketu Rozpis pro tiket
Analýza chyb pro rozpis
Pokud máte u Fortuny konto umožňující online vsazení tiketu a pokud je v konfiguraci Trefíku dovoleno online vsazení tiketů, pak je možné rozpis online vsadit. Při vsazení rozpisu je nutné odeslat každý tiket zvlášť. Trefík to umí provést po stisku tlačítka Odeslat. Jestliže se předtím přihlásíte na své konto na webu Fortuny, je z Trefíku možné vsadit všechny tikety online. Trefík přitom provádí kontrolu každého odeslaného tiketu a pokud je odeslání úspěšné a u tipů není změněn kurs, jsou tikety přímo vsazeny. Tímto postupem je zaručena kontrola správného odeslání tiketů na kontě u Fortuny se jako vsazené tikety objeví přesně to, co je připraveno v Trefíku.
Tiket se připravuje na webu

Tiket byl vsazen
 
 
18.12.2008