BetBuilder pro tenis

Ukázka použití BetBuilderu v okně Nabídka

Stále více populární se stává sázka typu BetBuilder. Sázkař může navrhnout vlastní kombinaci jevů v zápase a vsadit si na výskyt této kombinace. Trefík k tomu nabízí analýzu, jak často a u jakých zápasů se taková kombinace vyskytovala v minulosti.

V okně Nabídka je nově možné pomocí filtru označit, zda se BetBuilder vyskytl u vybraného zápasu To umožňuje snadno provést hromadnou analýzu vybraných zápasů. Na příkladu si ukážeme analýzu BetBuilderu, kdy favorit zápasu v prvním setu zvítězil 6:0, 6:1 nebo 6:2, ale ve druhém setu prohrál.

Filtr pro okno Nabídka bude vypadat takto:
BetBuilder pro tenis
.. vybrány jsou jen zápasy dvouher, bez omezení dotace na turnaji. V sekci Nastavení je zvoleno, aby favorit zápasu byl uváděn jako domácí (= první hráč). BetBuilder sleduje výsledek týmu a analyzuje vybraný zápas (alternativní nastavení, kdy není aktivní volba "Jen pro aktuální zápas" by pro zápas vracelo počet zápasů pro daného hráče, ve kterých došlo k zadanému BetBuilderu - prohledávalo by se tolik posledních zápasů, kolik by bylo určeno v sekci Nastavení).

Definice BetBuilderu je takováto:
BetBuilder pro tenis
.. tedy hráč 1 (= "domácí") vyhrál v prvním setu 6:0 NEBO 6:1 NEBO 6:2 a zároveň prohrál ve druhém setu. S sekci Sloupce ve filtru je vybráno zobrazení výsledků vyhodnocení BetBuilderu. Tak, kde k němu došlo, bude vrácena hodnota 1, jinak bude hodnota sloupce nulová.

V okně Nabídka bude situace následující:
BetBuilder pro tenis
.. vlevo dole je vybrána skupina kanceláří "CZE", tedy jsou zobrazeny nejvyšší dostupné kurzy z českých kanceláří. V sekci "Sloupce a statistiky" v horní části okna je zvoleno zobrazení jen zápasů, které mají vypsán kurz. Pomocí rychlého filtru (přes záhlaví sloupce) jsou zobrazeny jen zápasy, kde je u prvního hráče v zápasu splněn vytvořený BetBuilder - tedy u zobrazených zápasů vyhrál první hráč v prvním setu výsledkem 6:0, 6:1 nebo 6:2 a zároveň prohrál ve druhém setu.

Pomocí funkce Statistiky / Návratnost pak můžeme zobrazit statistiku pro celkový výsledek zobrazených zápasů:
BetBuilder pro tenis
Zobrazena je závislost konečného výsledku na předzápasovém kurzu u zápasů, kde došlo k definovanému BetBuilderu. Použít lze při hledání sázky během zápasu před třetím setem v situaci, kdy došlo u favorita k výhře 6:0, 6:1 nebo 6:2 a prohře ve druhém setu.

Obdobným způsobem lze analyzovat nejrůznější kombinace jevů, které zahrnuje definice BetBuilderu.