Trefík - software for sport betting
 
Sedmero důvodů pro Trefík aneb proč má Trefík zelenou
Trefík byl vytvořen již v roce 1996 a od té doby zdomácněl na počítačích tisíců sázejících i bookmakerů.
Podívejte se podrobněji na sedm nejsilnějších důvodů, proč je výhodné Trefík používat:
Vše pohromaděStrategie sázeníKursyTiketyVsazení tiketuZápasové statistikyNeustálý vývoj Předchozí Následující
1. Everything you need for betting is directly in your computer
It does not matter if you are interested in soccer, ice hockey, tennis or in another sport. Trefik always offers something interesting for you.
Trefik main window
Thanks to the huge range of covered competitions and data Trefik is able to find the NHL defenseman with most points, the favourite team for the soccer African Champions League or a tennis double with actual best performance.
The following pictures show the Premiership table counted just from the HOME matches where the selected team scored the first goal of the match. You can see that Liverpool scored the first goal in its home match just for 5 times and only 2 times the overall results of that match was the win for Liverpool.
Tabulka zápasů, kde tým dal první gól   Tabulka hráčů podle gólů v přesilovce
Budete-li mít Trefík na svém počítači, nebudete již muset nikde hledat žádné sportovní údaje - všechny výsledky a statistiky přijdou za vámi do vašeho Trefíku, kde je navíc můžete ihned pomocí široké nabídky nástrojů a funkcí analyzovat. To vše buď jen pro váš přehled nebo pro zlepšení vaší sázkařské úspěšnosti. Trefík totiž vedle výsledků a statistik sleduje i kursovou nabídku mnoha (českých, slovenských, polských a internetových) sázkových kanceláří! Díky Trefíku tak již nemusíte procházet stránky sázkových kanceláří a složitě porovnávat kursové nabídky - Trefík vám sám najde, ve které kanceláři pro vás bude nejvýhodnější vsadit vybrané zápasy a díky propojení s několika sázkovkami vám rovnou umožní sestavený tiket i vsadit.
Ani vsazením tiketu ale služby Trefíku nekončí - pomůže vám i se sledování průběžných výsledků a s tím spojeným sledováním průběžného stavu tiketu. Například u kombinátorů tak můžete mít okamžitý přehled třeba o tom, které skupiny tipů jsou v ohrožení nepříznivým poločasovým stavem.
Série poločasových výsledků, řazeno podle aktuální remízové série
Samozřejmostí je pak evidence vaší sázkařské bilance, kde můžete zjistit například na jakou výši kursů se vaší sázkařské strategii nejvíce daří nebo jaký nejvyšší kurs vám vyšel.
První ze sedmi hlavních důvodů pro využívání programu Trefík tak lze shrnout do konstatování: vše, co potřebujete ke zkoumání aktuálních i historických statistik, k hledání sázkařsky zajímavých zápasů, k sestavení a vsazení tiketů, k jejich vyhodnocení a evidenci, najdete v programu Trefík.
 
 
12/12/2011