4 162 607 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Odesílání tiketů z Trefíku 10 do českých kanceláří
Z Trefíku lze odeslat připravený tiket do osmi českých sázkových kanceláří. Poté, co najdete díky Trefíku ty správné tipy, je tak můžete velmi snadno vsadit ve své oblíbené kanceláři, resp. v kanceláři, která nabízí nejvyšší kurs. Tikety lze z Trefíku odesílat do českých i zahraničních kanceláří. Na této stránce si ukážeme odesílání do českých kanceláří.
Příprava tiketuFortunaChanceMaxi-TipSazka TipStartipSynot TipTipsportVictoria Tip Předchozí Následující
Příprava tiketu k odeslání
V okně Nabídka lze snadno vybrat zápasy třeba dle strategie výběru tipů pro vsazení. Pak již jen stačí přenést vybrané tipy na tiket. U tiketu můžeme lehce zjistit (kliknutím na "kolečku" vlevo nahoře), která z námi sledovaných kanceláří nabízí pro právě vytvořený tiket nejlepší celkový kurs.
Vytvořený tiket   Kurs pro tiket
Výběr kanceláře pro vsazení tiketu lze provést dvojklikem na názvu kanceláře. A pak již můžeme stisknout tlačítko Vsadit pro přenesení tiketu na web sázkové kanceláře.
Pokud se před odesláním tiketu přihlásíme na svoje konto na webu sázkové kanceláře (web kanceláře lze otevřít tlačítkem "domeček" vlevo od tlačítka Vsadit), pak se tiket ihned přenáší na naše konto v sázkové kanceláři. Pokud se uživatel přihlásí až po odeslání tiketu, dojde k propojení s jeho kontem také. Přihlášení před zahájením odesílání tiketů je nicméně vhodné před zahájením odeslání většího množství tiketů za sebou - třeba před odesíláním rozpisu.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 
17.11.2011