4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Často kladené otázky
Kde najdu série shodných výsledků?
Série shodných výsledků týmu jsou různé: vítězství v řadě, neprohry v řadě, remízy, neremízy, prohry a nevýhry v řadě. Všechny jsou v Trefíku evidovány. Dostanete se k nim ve třech různých oknech:

Série (tlačítko v úvodním okně Trefíku) - v tomto okně jsou evidovány série ze všech soutěží vybraného sportu najednou. Volbou Zobrazit sérii můžeme vybrat typ hledané série (výhry, neprohry, atd.). Položkou Celkem se zobrazí nejdelší aktuální série u týmu bez rozlišení jejího typu. Údaje o délce sérií obsahují za lomítkem nejdelší trvání příslušné série (např. údaj "2/5" ve sloupci "+" znamená, že tým má aktuálně sérii 2 vítězství v řadě, maximálně měl 5 výher za sebou). V dolní části okna je možné vybrat seznam soutěží (z okna Zadání / Související), ze kterých se budou série počítat.
Lupa (ikona v levé části úvodního okna) - v tomto okně je možné podrobně sledovat série všech možných typů výsledků z jedné soutěže.
Tabulka / Série - toto okno eviduje série v jedné soutěži (navíc jsou zde série zápasů, kdy tým nedostal nebo nedal branku). V okně Tabulka vyberte místo implicitní hodnoty Standard položku Série. Týmy lze řadit podle typů sérií - kliknutím myši na záhlaví sloupce s příslušnou sérií. Také zde je možné zobrazit nejdelší sérii v soutěži - bez ohledu na tým - volbou Nejdelší série.
Ze všech / Filtr pro zápasy - další cestou k získání údajů o sériích výsledků je použití filtru v okně Ze všech. V něm je totiž možné nastavit omezující údaje pro domácí a hosty - kolik posledních zápasů vyhráli, neprohráli, atd. Takovýmto způsobem můžeme najít ve vybraném období (a případně v určené množině soutěží - tu lze definovat také filtrem) zápasy, jejichž protagonisté splňují naše požadavky na série shodných výsledků. Ve všech uvedených oknech lze po dvojkliku myši získat o sérii detailní údaje (výčet zápasů).
Jak provést doplnění starších výsledků?
Pokud vám z nějakého důvodu v Trefíku chybí starší výsledky, můžete zvolit dvojí cestu k jejich doplnění. Lze nainstalovat celý aktuální Trefík pomocí funkce Aktualizace / Instalace online. Druhou možností je stažení a načtení archivních souborů s výsledky:

Máte-li přístup k denním aktualizacím výsledků, máte automaticky také přístup k archivu výsledků. Ten obsahuje všechny výsledky od začátku distribuce programu Trefík, můžete si z něj tedy nahrát všechna chybějící data.

U každého souboru v archivu je označeno, z jakého období obsahuje výsledky. Archivní soubory jsou také rozděleny podle tenisu - ten je v samostatných souborech.

Při načítání archivu se prosím přesvědčte, zda je v okně Rozpakování soutěží správně zvoleno omezení sezón (často je nutno načíst data z minulé sezóny). Pro kontrolu nastavení zrušte Rychlou aktualizaci - tím se dostanete do okna, kde je možné provést jednak omezení sezón, jednak vybrat konkrétní soutěže. Tím také můžete načíst jen ty výsledky, o které máte zájem.
Jak si předplatit aktualizace výsledků?
Informace o aktualizacích
Odečítá se z konta pro aktualizace nějaká částka navíc, pokud si výsledky nějaký čas nestahuji?
Z konta uživatele se v takovém případě neodečítá žádná částka navíc. A to ani v případě, kdy si třeba po roce nepoužívání Trefíku stahne všechna chybějící data (ať už pomocí funkce Aktualizace / Instalace online nebo načtením archivních souborů s výsledky) - za načtení dat se odečte jen částka 25 Kč (a to jen jedenkrát v týdnu, kdy byla aktualizace načtena.

To tedy znamená, že online doplnění všech dat po roce nepoužívání Trefíku je poskytováno zdarma v rámci týdenní aktualizace dat. Za doplnění archivu a používání aktualizací v daném týdnu tedy bude uživateli z jeho konta odečteno jen 25 Kč.
Je možné získat do programu na začátku sezóny rozlosování ?
Ano, v rámci aktualizace výsledků (a tudíž v ceně aktualizace) poskytuji uživatelům programu průběžně doplňované rozlosování nových sezón. Rozlosování je načítáno souběžně s dalšími daty, uživatel se o to nemusí nijak starat.
Jaká platí omezení pro jednotlivé verze programu (verze bez tenisu, tenis)?
V kompletní verzi je možné bez omezení přidávat nové soutěže, sezóny, výsledky, ...

Ve verzi bez tenisu nelze evidovat tenisové turnaje. U ostatních sportů lze opět bez omezení přidávat nové soutěže, sezóny, ...

Proč nefunguje odesílání tiketů z Trefíku na stránky sázkových kanceláří?
Pokud nefunguje odesílání tiketů na stránky sázkových kanceláří, mohou být dvě příčiny:
- prohlížeč Internet Explorer není nastaven jako výchozí prohlížeč ve Windows a ani není nastaven v konfiguraci Trefíku jako používaný prohlížeč pro Trefík (postačí splnění jedné z těchto dvou podmínek),

- firewall nebo antivirus blokuje Trefíku přístup k prohlížeči. V tomto případě dovolte v nastavení firewallu / antiviru Trefíku používat internet v plném měřítku.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
08.11.2018