4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Střelci branek a další detailní informace
V Trefíku jsou u vybraných fotbalových soutěží evidovány detailní informace o zápasech: sestavy hráčů, střídání, žluté a červené karty, počet střel, rohových kopů, ofsajdů, faulů a poměr držení míče. Uvedené informace jsou zadány u zápasů nejvyšší anglické, francouzské, italské, německé a španělské ligy. Rovněž jsou zadány v letošním ročníku Ligy mistrů. Při analýze dalších zápasů má tedy uživatel Trefíku velmi podrobný přehled o situaci v minulých zápasech a nemusí se rozhodovat pouze se znalostí celkového výsledku minulého zápasu.
Trefík nově obsahuje u zápasů NHL počty vyloučených, počty střel a informace o gólmanech. Tyto informace jsou zadány u všech zápasů aktuální sezóny soutěže. U letošní sezóny NBA jsou nově zadáni střelci všech bodů. Všechny uvedené informace jsou denně doplňovány.
Detaily o zápasu   Detaily o zápasu
Z uvedených údajů pak lze v Trefíku zobrazit různé statistiky. Například tabulku hráčů, kde je uveden počet vstřelených branek, odehraných minut nebo obdržených karet:
Tabulka střelců soutěže
V NHL jsou k dispozici podrobné statistiky brankářů:
Statistiky brankářů
V další ukázce jsou týmy neměcké fotbalové bundesligy řazeny podle průměrného počtu střel na branku soupeře. Na obrázku jsou zobrazeny také údaje, které se vztahují k soupeřům daného týmu, tedy například počet střel, který vyslali všichni soupeři daného týmu. Volitelně lze zobrazit také absolutní počty za celou sezónu (tedy nikoliv průměry).
Tabulka podle počtu střel týmů
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
21.03.2018