Data v Trefíku

Přehled sportů a soutěží v programu Trefík

Výpis je řazen abecedně podle zemí.
U každé soutěže je v závorce uvedeno, od kterého roku je v Trefíku evidována.


Fotbal  Hokej  Basketbal  Volejbal  Házená  Baseball  Futsal  Florbal  Bandy  Pozemní hokej  Hokejbal  Ragby / americký fotbal  Vodní pólo  Plochá dráha  Softbal  Lakros  Australský fotbal  Pesäpallo  Formule 1  Moto
Tenis: Dvouhra muži  Čtyřhra muži  Dvouhra ženy  Čtyřhra ženy


FOTBAL

Albánie 1.albánská liga (1930), Albánský pohár (2007), Albánský superpohár (2011)

Alžírsko 1.alžírská liga (2002), 2.alžírská liga (2016), Alžírský pohár (2013), Alžírský superpohár (2014)

Andora 1.andorská liga (1995), Andorský superpohár (2014)

Anglie 1.anglická liga (1888), 1.anglická liga U23 (2016), 1.anglická liga W (2007), 2.anglická liga (1977), 2.anglická liga U23 (2016), 3.anglická liga (1993), 4.anglická liga (1993), Anglie - Conference (2000), Anglie - Conference North (2007), Anglie - Conference South (2007), Anglie - Non League Premier Isthmian (2012), Anglie - Non League Premier Northern (2012), Anglie - Non League Premier Southern (2012), Anglie - Non League Premier Southern Central (2018), Anglie - Non League Premier Southern South (2018), Anglie - Premier Reserve League (2011), Anglie - Professional Development League 1 (2012), Anglie - Professional Development League Cup (2013), Baráž o 1.anglickou ligu (1997), Baráž o 2.anglickou ligu (1997), Baráž o 3.anglickou ligu (1997), Baráž o 4.anglickou ligu (2003), Carling Cup (2003), Carling Cup U23 (2016), Coca Cola Cup - Anglie (1995), FA Community Shield (2003), FA Cup (1995), FA Cup W (2007), FA Trophy (2003), LDV Trophy (2001), Setanta Shield (2007), The Auto Windscreens Shield (1999), Worthington Cup (2001), WSL Cup W (2014)

Argentina 1.argentinská liga (2003), 1.argentinská liga - jaro (2000), 1.argentinská liga - podzim (1999), 2.argentinská liga (2006), 3.argentinská liga (2013), 4.argentinská liga (2015), Argentinský superpohár (2012), Baráž o 1.argentinskou ligu (2005), Baráž o 2.argentinskou ligu (2009), Copa Argentina (2011), Torneo Pentagonal de Verano (2007), Triangular Mar del Plata (2010), Triangular Salta (2010)

Arménie 1.arménská liga (2004), 2.arménská liga (2017), Arménský pohár (2008), Arménský superpohár (2012)

Austrálie 1.australská liga (2001), 1.australská liga W (2014), Australian ACT Premier League (2013), Australian Brisbane Premier League (2013), Australian National Premier Leagues Finals (2014), Australian Northern NSW Premier League (2014), Australian NSW Premier League (2013), Australian Queensland National Premier League (2013), Australian South Australia Premier League (2013), Australian Tasmania Premier League (2014), Australian Victorian Premier League (2013), Australian West State League (2013), Australský pohár (2008)

Azerbajdžán 1.azerbajdžánská liga (2006), 2.azerbajdžánská liga (2014), Azerbajdžánský pohár (2007), Azerbajdžánský superpohár (2013)

Bahrajn 1.bahrajnská liga (2009), Bahrajnský Kings Cup (2014), Bahrajnský pohár (2014), Bahrajnský superpohár (2016), Baráž o 1.bahrajnskou ligu (2012)

Belgie 1.belgická liga (1895), 1.belgická liga U21 (2014), 1.belgická liga W (2015), 2.belgická liga (1999), 3.belgická liga (2016), 3.belgická liga - finále (2015), 3.belgická liga - sk. A (2009), 3.belgická liga - sk. B (2009), Baráž o 1.belgickou ligu (2000), Baráž o 2.belgickou ligu (2008), Belgický ligový pohár (1999), Belgický pohár (1995), Belgický superpohár (2003)

Bělorusko 1.běloruská liga (1997), 2.běloruská liga (2015), Baráž o 1.běloruskou ligu (2010), Běloruský pohár (2006), Běloruský superpohár (2010)

Bolívie 1.bolívijská liga (2007), Baráž o 1.bolívijskou ligu (2013), Bolívijský ligový pohár (2014)

Bosna 1.bosensko-hercegovinská liga (2000), 2.bosensko-hercegovinská liga (2015), Bosna a Hercegovina - pohár (2007)

Brazílie 1.brazilská liga (1998), 1.brazilská liga W (2017), 2.brazilská liga (2002), 3.brazilská liga (2013), Campeonato Alagoano (2010), Campeonato Baiano (2009), Campeonato Brasiliense (2010), Campeonato Carioca (2003), Campeonato Catarinense (2009), Campeonato Cearense (2009), Campeonato Gaucho (2008), Campeonato Goiano (2009), Campeonato Maranhense (2016), Campeonato Matogrossense (2015), Campeonato Mineiro (2008), Campeonato Paraense (2017), Campeonato Paraibano (2017), Campeonato Paranaense (2009), Campeonato Paulista (2003), Campeonato Paulista A2 (2013), Campeonato Paulista A3 (2014), Campeonato Pernambucano (2009), Campeonato Piauiense (2017), Campeonato Potiguar (2017), Campeonato Sergipano (2010), Campeonato Sul-Matogrossense (2015), Copa do Brasil (2003), Copa do Nordeste (2014), Primeira Liga do Brasil (2016)

Bulharsko 1.bulharská liga (1924), 2.bulharská liga (2012), 2.bulharská liga - východ (2007), 2.bulharská liga - západ (2007), Baráž o 1.bulharskou ligu (2008), Bulharský pohár (2005), Bulharský superpohár (2004)

Černá Hora 1.černohorská liga (2006), 2.černohorská liga (2013), Baráž o 1.černohorskou ligu (2009), Černohorský pohár (2006)

Česká republika 1.česká liga (1993), 1.česká liga U19 (2013), 1.česká liga U21 (2012), 1.česká liga W (2008), 1.českomoravská liga (1939), 1.československá liga (1925), 2.česká liga (1990), 2.česká národní liga sk.B (1982), Baráž o 1.českou ligu U19 (2014), Česká fotbalová liga (1995), Český pohár (1995), Český superpohár (2010), Divize A (1995), Divize B (1995), Divize C (1995), Divize D (1995), Divize E (1995), KP Hradecký (2002), KP Jihočeský (2002), KP Jihomoravský (2002), KP Karlovarský (2002), KP Liberecký (2002), KP Moravskoslezský (2002), KP Olomoucký (2002), KP Pardubický (2002), KP Plzeňský (2002), KP Praha (2001), KP Středočeský (2001), KP Ústecký (2002), KP Vysočina (2002), KP Zlínský (2002), Moravskoslezská liga (1991), Tipsport Cup (2007)

Čína 1.čínská liga (2004), 1.čínská liga W (2018), 2.čínská liga (2008), 3.čínská liga (2017), Baráž o 2.čínskou ligu (2018), Čínský pohár (2011), Čínský superpohár (2013)

Dánsko 1.dánská liga (1889), 1.dánská liga W (2008), 2.dánská liga (1997), 3.dánská liga (2003), 3.dánská liga - východ (2005), 3.dánská liga - západ (2005), 4.dánská liga - sk.1 (2010), 4.dánská liga - sk.2 (2010), 4.dánská liga - sk.3 (2010), 4.dánská liga - sk.4 (2016), Baráž o 1.dánskou ligu (2017), Baráž o 2.dánskou ligu (2007), Baráž o 3.dánskou ligu (2011), Baráž o 4.dánskou ligu (2018), Dánský pohár (1999), Dánský superpohár (2004), Viasat Cup (2006)

Egypt 1.egyptská liga (1999), Egyptský pohár (2013), Egyptský superpohár (2012)

Ekvádor 1.ekvádorská liga (2002), 2.ekvádorská liga (2017), Baráž o 1.ekvádorskou ligu (2017)

El Salvador 1.salvádorská liga (2010)

Estonsko 1.estonská liga (2001), 2.estonská liga (2009), Baráž o 1.estonskou ligu (2007), Baráž o 2.estonskou ligu (2011), Estonský ligový pohár (2015), Estonský pohár (2006), Estonský superpohár (2009)

Faerské ostrovy 1.faerskoostrovní liga (1976), Faerské ostrovy - pohár (2007), Faerské ostrovy - superpohár (2011)

Filipíny 1.filipínská liga (2014), Filipínský ligový pohár (2014), Filipínský pohár (2013)

Finsko 1.finská liga (1970), 1.finská liga W (2010), 2.finská liga (2003), 2.finská liga - jih (2002), 2.finská liga - sever (2002), 3.finská liga - jih (2012), 3.finská liga - sever (2012), 3.finská liga - sk.A (2006), 3.finská liga - sk.B (2006), 3.finská liga - sk.C (2006), 3.finská liga - východ (2012), 3.finská liga - západ (2012), Baráž o 1.finskou ligu (2002), Baráž o 2.finskou ligu (2010), Finský ligový pohár (2000), Finský pohár (1999), Finský pohár W (2010)

Francie 1.francouzská liga (1945), 1.francouzská liga W (2007), 2.francouzská liga (1994), 3.francouzská liga (1997), 4.francouzská liga gr. A (2007), 4.francouzská liga gr. B (2007), 4.francouzská liga gr. C (2007), 4.francouzská liga gr. D (2007), Baráž o 1.francouzskou ligu (2017), Baráž o 2.francouzskou ligu (2017), Francie - národní pohár (1995), Francouzský ligový pohár (1995), Francouzský superpohár (2003)

Ghana 1.ghanská liga (2012), Ghanský pohár (2013)

Gibraltar 1.gibraltarská liga (2015), Gibraltarský superpohár (2018)

Gruzie 1.gruzínská liga (1990), 2.gruzínská liga (2017), Baráž o 1.gruzínskou ligu (2015), Gruzínský pohár (2006), Gruzínský superpohár (2010)

Guatemala 1.guatemalská liga (2006), Baráž o 1.guatemalskou ligu (2016), Guatemalský superpohár (2018)

Honduras 1.honduraská liga (2007)

Hongkong 1.hongkongská liga (2011), Hongkongský ligový pohár (2014), Hongkongský pohár (2014)

Chile 1.chilská liga (2000), 2.chilská liga (2011), Baráž o 1.chilskou ligu (2008), Copa Chile (2008), Chilský superpohár (2013)

Chorvatsko 1.chorvatská liga (1994), 2.chorvatská liga (2006), Baráž o 1.chorvatskou ligu (2005), Chorvatský pohár (2000), Chorvatský superpohár (2004)

Indie 1.indická liga (2007), Indian Super League (2014), Indický pohár (2014), Indický superpohár (2018)

Indonésie 1.indonéská liga (2008), Baráž Indonesia Super League (2013), Indonesia Championship Cup (2015), Indonesia Presidents Cup (2017), Indonesia Super League (2011)

Irák 1.irácká liga (2011)

Irán 1.íránská liga (2003), 2.íránská liga (2016), Baráž o 1.íránskou ligu (2013), Íránský pohár (2013), Íránský superpohár (2016)

Irsko 1.irská liga (1994), 2.irská liga (1992), Baráž o 1.irskou ligu (2003), Baráž o 2.irskou ligu (2008), Irsko - Leinster Senior Cup (2011), Irský ligový pohár (2003), Irský pohár (2000), Irský superpohár (2014)

Island 1.islandská liga (1912), 1.islandská liga W (2016), 2.islandská liga (2000), 3.islandská liga (2013), Islandský Fotbolti.net Cup (2015), Islandský ligový pohár (2009), Islandský pohár (1999), Islandský Reykjavik Cup (2014), Islandský superpohár (2010)

Itálie 1.italská liga (1898), 1.italská liga U19 (2018), 1.italská liga U20 (2012), 2.italská liga (1993), 3.italská liga - Final Stage (2018), 3.italská liga C A (1999), 3.italská liga C B (1999), 3.italská liga C C (2014), 4.italská liga - Final Stage (2015), 4.italská liga - gr. A (2014), 4.italská liga - gr. B (2014), 4.italská liga - gr. C (2014), 4.italská liga - gr. D (2014), 4.italská liga - gr. E (2014), 4.italská liga - gr. F (2014), 4.italská liga - gr. G (2014), 4.italská liga - gr. H (2014), 4.italská liga - gr. I (2014), 4.italská liga C2 A (2007), 4.italská liga C2 B (2007), 4.italská liga C2 C (2007), Baráž o 1.italskou ligu (1998), Baráž o 2.italskou ligu (2015), Baráž o 3.italskou ligu (2015), Baráž o 4.italskou ligu (2012), Berlusconi Trophy (2008), Coppa Italia Serie C (2007), Italský pohár (1995), Italský pohár U19 (2018), Italský pohár U20 (2013), Italský superpohár (1998), Italský superpohár U20 (2014), Super Coppa di Serie C (2007)

Izrael 1.izraelská liga (1949), 2.izraelská liga (2007), Baráž o 1.izraelskou ligu (2009), Baráž o 2.izraelskou ligu (2013), Izraelský ligový pohár (2008), Izraelský pohár (2004), Izraelský superpohár (2015)

Jamajka 1.jamajská liga (2013)

Japonsko 1.japonská liga (1996), 1.japonská liga W (2015), 2.japonská liga (2003), 3.japonská liga (2014), Baráž o 1.japonskou ligu (2005), Baráž o 2.japonskou ligu (2013), Emperor's Cup (2006), Japonský ligový pohár (1999), Japonský Super Cup (2004)

JAR 1.jihoafrická liga (2003), 2.jihoafrická liga (2014), Baráž o 1.jihoafrickou ligu (2009), Jihoafrický Charity Cup (2014), Jihoafrický ligový pohár (2010), Jihoafrický MTN8 pohár (2011), Jihoafrický pohár (2010)

Jemen 1.jemenská liga (2011), Jemenský superpohár (2014)

Jižní Korea 1.jihokorejská liga (2001), 1.jihokorejská liga W (2015), 2.jihokorejská liga (2010), 3.jihokorejská liga (2013), Baráž o 1.jihokorejskou ligu (2013), Jihokorejský ligový pohár (2009), Jihokorejský pohár (2008)

Jordánsko 1.jordánská liga (2002), Jordánský ligový pohár (2016), Jordánský pohár (2013), Jordánský superpohár (2014)

Jugoslávie 1.jugoslávská liga (1996), Jugoslávský pohár (2002)

Kamerun 1.kamerunská liga (2012)

Kanada 1.kanadská liga (2004), Canadian Championship (2010)

Katar 1.katarská liga (1998), Katarský pohár - Crown Prince Cup (2014), Katarský pohár - Prince Cup (2014), Katarský pohár - Sheikh Jassem Cup (2014), Katarský pohár - Stars Cup (2013)

Kazachstán 1.kazachstánská liga (1992), 2.kazachstánská liga (2017), Baráž o 1.kazachstánskou ligu (2013), Kazachstánský pohár (2008), Kazachstánský superpohár (2010)

Keňa 1.keňská liga (2014), Baráž o 1.keňskou ligu (2018)

Kolumbie 1.kolumbijská liga (2002), 2.kolumbijská liga (2013), Baráž o 1.kolumbijskou ligu (2009), Colombia - Cuadrangulares de Ascenso (2015), Colombia - Super Cup (2013), Copa Colombia (2008)

Kosovo 1.kosovská liga (2016), Kosovský superpohár (2018)

Kosta Rika 1.kostarická liga (2006), 2.kostarická liga (2018), Baráž o 1.kostarickou ligu (2012), Copa Costa Rica (2013), Kostarický superpohár (2014)

Kuvajt 1.kuvajtská liga (2000), 2.kuvajtská liga (2018), Baráž o 1.kuvajtskou ligu (2012), Kuvajt - Crown Prince Cup (2012), Kuvajt - Emir Cup (2013), Kuvajt - Federation Cup (2012), Kuvajtský superpohár (2014)

Kypr 1.kyperská liga (1996), 2.kyperská liga (2013), Baráž o 1.kyperskou ligu (2013), Kyperský pohár (2004), Kyperský superpohár (2007)

Líbie 1.libyjská liga (2002)

Litva 1.litevská liga (1990), 2.litevská liga (2009), Baráž o 1.litevskou ligu (2016), Litevský pohár (2007), Litevský superpohár (2009)

Lotyšsko 1.lotyšská liga (2001), 2.lotyšská liga (2009), Baráž o 1.lotyšskou ligu (2008), Lotyšský ligový pohár (2013), Lotyšský pohár (2007), Lotyšský superpohár (2013)

Lucembursko 1.lucemburská liga (1909), Baráž o 1.lucemburskou ligu (2016), Lucemburský pohár (2014)

Maďarsko 1.maďarská liga (1980), 2.maďarská liga (2013), 2.maďarská liga - východ (2006), 2.maďarská liga - západ (2006), Baráž o 1.maďarskou ligu (2004), Baráž o 2.maďarskou ligu (2013), Maďarský ligový pohár (2007), Maďarský ligový pohár II. (2007), Maďarský pohár (1999), Maďarský superpohár (2005)

Makedonie 1.makedonská liga (1996), 2.makedonská liga (2013), Baráž o 1.makedonskou ligu (2010), Makedonský pohár (2008), Makedonský superpohár (2011)

Malajsie 1.malajská liga (2004), 2.malajská liga (2014), Baráž o 1.malajskou ligu (2012), Malajský ligový pohár (2013), Malajský pohár (2014)

Malta 1.maltská liga (1995), 2.maltská liga (2010), Baráž o 1.maltskou ligu (2015), Maltský letní pohár (2014), Maltský pohár (2007), Maltský superpohár (2007)

Maroko 1.marocká liga (2000), Marocký pohár (2013)

Mexiko 1.mexická liga (2001), 1.mexická liga W (2018), 2.mexická liga (2007), Copa Mexico (2012), Mexický superpohár (2014), Torneo Interliga (2009)

Moldavsko 1.moldavská liga (1997), 2.moldavská liga (2016), Moldavský pohár (2008), Moldavský superpohár (2012)

Německo 1.německá liga (1963), 1.německá liga U19 (2015), 1.německá liga W (2007), 2.německá liga (1992), 3.německá liga (2008), 3.německá liga - jih (2000), 3.německá liga - sever (2000), 4.německá liga - Baden-Württemberg (2007), 4.německá liga - Bayern (2007), 4.německá liga - Hessen (2007), 4.německá liga - jih (2008), 4.německá liga - Nord (2007), 4.německá liga - Nordost (2012), 4.německá liga - Nordost Nord (2007), 4.německá liga - Nordost Süd (2007), 4.německá liga - Nordrhein (2007), 4.německá liga - sever (2008), 4.německá liga - Südwest (2007), 4.německá liga - West (2012), 4.německá liga - Westfalen (2007), 4.německá liga - západ (2008), 5.německá liga - Baden-Württemberg (2008), 5.německá liga - Bayern (2008), 5.německá liga - Bayernliga - Nord (2012), 5.německá liga - Bayernliga - Süd (2012), 5.německá liga - Bremen (2008), 5.německá liga - Hamburg (2008), 5.německá liga - Hessen (2008), 5.německá liga - Mittelrhein (2012), 5.německá liga - Niederrhein (2012), 5.německá liga - Niedersachsen (2010), 5.německá liga - Niedersachsen-Ost (2008), 5.německá liga - Niedersachsen-West (2008), 5.německá liga - NOFV-Nord (2008), 5.německá liga - NOFV-Süd (2008), 5.německá liga - NRW (2008), 5.německá liga - Rheinland-Pfalz/Saar (2012), 5.německá liga - Schleswig-Holstein (2008), 5.německá liga - Südwest (2008), 5.německá liga - Westfalen (2012), Baráž o 1.německou ligu (2009), Baráž o 2.německou ligu (2009), Baráž o 3.německou ligu (2008), Baráž o 4.německou ligu (2008), Německý ligový pohár (1997), Německý ligový pohár W (2011), Německý pohár (1994), Německý pohár W (2007), Německý superpohár (1996)

Nigérie 1.nigerijská liga (2015)

Nikaragua 1.nikaragujská liga (2015)

Nizozemí 1.nizozemská liga (1955), 1.nizozemská liga (res.) (2018), 1.nizozemská liga U21 (2014), 1.nizozemská liga W (2015), 2.nizozemská liga (1996), 3.nizozemská liga (2016), Baráž o 1.nizozemskou ligu (1997), Nizozemský pohár (1995), Nizozemský superpohár (1999)

Norsko 1.norská liga (1961), 1.norská liga W (2008), 2.norská liga (1997), 3.norská liga - sk.1 (2006), 3.norská liga - sk.2 (2006), 3.norská liga - sk.3 (2006), 3.norská liga - sk.4 (2006), 4.norská liga - sk.1 (2017), 4.norská liga - sk.2 (2017), 4.norská liga - sk.3 (2017), 4.norská liga - sk.4 (2017), 4.norská liga - sk.5 (2017), 4.norská liga - sk.6 (2017), Baráž o 1.norskou ligu (2002), Baráž o 1.norskou ligu W (2013), Baráž o 2.norskou ligu (2017), Norský pohár (1998), Norský pohár W (2009), Norský superpohár (2009)

Nový Zéland 1.novozélandská liga (2001)

Omán 1.ománská liga (2011), Ománský ligový pohár (2015), Ománský Sultan Cup (2013), Ománský superpohár (2014)

Pákistán 1.pákistánská liga (2012)

Panama 1.panamská liga (2011)

Paraguay 1.paraguayská liga (2006), 2.paraguayská liga (2014), Baráž o 1.paraguayskou ligu (2009), Copa Paraguay (2018)

Peru 1.peruánská liga (2002), 2.peruánská liga (2010), Copa Inca (Peru) (2014), Copa Peru (2014)

Pobřeží Slon. 1.Pobřeží slonoviny liga (2016)

Polsko 1.polská liga (1921), 1.polská liga U19 (2015), 1.polská liga W (2017), 2.polská liga (1999), 3.polská liga (2014), 3.polská liga - východ (2008), 3.polská liga - západ (2008), 3.polská liga gr. I (2002), 3.polská liga gr. II (2002), 3.polská liga gr. III (2002), 3.polská liga gr. IV (2003), 4.polská liga - Dolnoslasko-Lubuska (2012), 4.polská liga - Kujawsko-Pomorsko-Wielkop. (2012), 4.polská liga - Lodzko-Mazowiecka (2012), 4.polská liga - Lubelsko-Podkarpacka (2012), 4.polská liga - Malopolsko-Swietokrzyska (2012), 4.polská liga - Opolsko-Slaska (2012), 4.polská liga - Opolsko-Slaska (gr. mistr.) (2014), 4.polská liga - Opolsko-Slaska (gr. spadk.) (2014), 4.polská liga - Opolsko-Slaska (polnoc) (2013), 4.polská liga - Opolsko-Slaska (poludnie) (2013), 4.polská liga - Podlasko-Warminsko-Mazurska (2012), 4.polská liga - Pomorsko-Zachodniopom. (2012), 4.polská liga gr. I (2016), 4.polská liga gr. II (2016), 4.polská liga gr. III (2016), 4.polská liga gr. IV (2016), 5.polská liga - Dolnoslaska (2014), 5.polská liga - Dolnoslaska (wschód) (2016), 5.polská liga - Dolnoslaska (zachód) (2016), 5.polská liga - Kujawsko-Pomorska (2014), 5.polská liga - Lódzka (2014), 5.polská liga - Lubelska (2014), 5.polská liga - Lubuska (2014), 5.polská liga - Malopolska (wschód) (2014), 5.polská liga - Malopolska (zachód) (2014), 5.polská liga - Mazowiecka (pólnoc) (2014), 5.polská liga - Mazowiecka (poludnie) (2014), 5.polská liga - Opolska (2014), 5.polská liga - Podkarpacka (2014), 5.polská liga - Podlaska (2014), 5.polská liga - Pomorska (2014), 5.polská liga - Slaska I (2014), 5.polská liga - Slaska II (2014), 5.polská liga - Swietokrzyska (2014), 5.polská liga - Warminsko-Mazurska (2014), 5.polská liga - Wielkopolska (2018), 5.polská liga - Wielkopolska (pólnoc) (2014), 5.polská liga - Wielkopolska (poludnie) (2014), 5.polská liga - Zachodniopomorska (2014), Baráž o 1.polskou ligu (2004), Baráž o 2.polskou ligu (2006), Baráž o 3.polskou ligu (2009), Baráž o 4.polskou ligu (2015), Polský ligový pohár (1999), Polský pohár (1951), Polský superpohár (2006)

Portugalsko 1.portugalská liga (1934), 1.portugalská liga U19 (2013), 1.portugalská liga U23 (2018), 2.portugalská liga (1997), 3.portugalská liga - sk.A (2018), 3.portugalská liga - sk.B (2018), 3.portugalská liga - sk.C (2018), 3.portugalská liga - sk.D (2018), Baráž o 1.portugalskou ligu (2014), Baráž o 2.portugalskou ligu (2017), Portugalský ligový pohár (2007), Portugalský pohár (1996), Portugalský superpohár (1999)

Rakousko 1.rakouská liga (1911), 1.rakouská liga W (2017), 2.rakouská liga (1997), 3.rakouská liga - střed (2007), 3.rakouská liga - východ (2007), 3.rakouská liga - západ (2007), Baráž o 1.rakouskou ligu (1997), Baráž o 2.rakouskou ligu (2003), Rakouský pohár (1996), Rakouský superpohár (2003)

Rumunsko 1.rumunská liga (1974), 2.rumunská liga (2016), 2.rumunská liga - sk.1 (2007), 2.rumunská liga - sk.2 (2007), 3.rumunská liga - sk.1 (2018), 3.rumunská liga - sk.2 (2018), 3.rumunská liga - sk.3 (2018), 3.rumunská liga - sk.4 (2018), 3.rumunská liga - sk.5 (2018), Baráž o 1.rumunskou ligu (2016), Rumunský ligový pohár (2014), Rumunský pohár (2002), Rumunský superpohár (2006)

Rusko 1.ruská liga (1996), 1.ruská liga U21 (2017), 1.ruská liga W (2016), 2.ruská liga (2004), 3.ruská liga - Center (2012), 3.ruská liga - East (2012), 3.ruská liga - South (2012), 3.ruská liga - Ural-Povolzhye (2012), 3.ruská liga - West (2012), Baráž o 1.ruskou ligu (2012), Ruský ligový pohár (2003), Ruský pohár (1999), Ruský superpohár (2004)

Řecko 1.řecká liga (1994), 2.řecká liga (1996), 3.řecká liga (2013), 3.řecká liga - jih (2008), 3.řecká liga - sever (2008), Baráž o 1.řeckou ligu (2014), Baráž o 2.řeckou ligu (2009), Řecký pohár (1999), Řecký superpohár (2007)

SAE 1.SAE liga (2002), SAE Emirates Cup (2012), SAE FA Cup (2014), SAE Presidents Cup (2013), SAE Superpohár (2014)

San Marino 1.sanmarinská liga (2009), Sanmarinský superpohár (2013)

Saudská Arábie 1.saudskoarabská liga (1997), 2.saudskoarabská liga (2010), Baráž o 1.saudskoarabskou ligu (2016), Baráž o 2.saudskoarabskou ligu (2018), Saudskoarabský Crown Prince Cup (2013), Saudskoarabský Champions Cup (2012), Saudskoarabský superpohár (2014)

Senegal 1.senegalská liga (2016)

Severní Irsko 1.severoirská liga (1890), 2.severoirská liga (2012), Baráž o 1.severoirskou ligu (2007), Baráž o 2.severoirskou ligu (2017), Severní Irsko - County Antrim Shield (2009), Severní Irsko - národní pohár (2005), Severní Irsko - pohár (2005), Severní Irsko - superpohár (2014)

Singapore 1.singapurská liga (1996), Singapurský ligový pohár (2008), Singapurský pohár (2007), Singapurský superpohár (2011)

Skotsko 1.skotská liga (1914), 1.skotská liga (res.) (2018), 1.skotská liga U20 (2014), 1.skotská liga W (2017), 2.skotská liga (1994), 3.skotská liga (1994), 4.skotská liga (1994), Baráž o 1.skotskou ligu (1997), Baráž o 2.skotskou ligu (2006), Baráž o 3.skotskou ligu (2006), Baráž o 4.skotskou ligu (2015), Coca Cola Cup - Skotsko (1996), Skotský Challenge Cup (1997), Skotský ligový pohár (1999), Skotský pohár (1995)

Slovensko 1.slovenská liga (1993), 1.slovenská liga U19 (2016), 1.slovenská liga W (2018), 2.slovenská liga (2001), 3.slovenská liga - Bratislava (2014), 3.slovenská liga - střed (2014), 3.slovenská liga - východ (2006), 3.slovenská liga - západ (2006), Baráž o 1.slovenskou ligu (2007), Baráž o 2.slovenskou ligu (2004), Slovenský pohár (1996), Slovenský superpohár (2003)

Slovinsko 1.slovinská liga (1995), 2.slovinská liga (2000), Baráž o 1.slovinskou ligu (2006), Slovinský pohár (1999), Slovinský superpohár (2007)

Srbsko 1.srbská liga (2006), 2.srbská liga (2009), Baráž o 1.srbskou ligu (2007), Srbský pohár (2006)

Sýrie 1.syrská liga (2000)

Španělsko 1.španělská liga (1928), 1.španělská liga W (2007), 2.španělská liga (1995), 3.španělská liga gr. I (2006), 3.španělská liga gr. II (2006), 3.španělská liga gr. III (2006), 3.španělská liga gr. IV (2006), Baráž o 1.španělskou ligu (1997), Baráž o 2.španělskou ligu (2007), Španělský pohár (1995), Španělský superpohár (1999)

Švédsko 1.švédská liga (1924), 1.švédská liga U21 (2015), 1.švédská liga W (2008), 2.švédská liga (1997), 3.švédská liga - jih (2006), 3.švédská liga - sever (2006), 4.švédská liga - mellersta Götaland (2009), 4.švédská liga - norra Götaland (2011), 4.švédská liga - norra Svealand (2008), 4.švédská liga - Norrland (2008), 4.švédská liga - östra Götaland (2008), 4.švédská liga - södra Götaland (2008), 4.švédská liga - södra Svealand (2008), 4.švédská liga - västra Götaland (2008), 5.švédská liga - Mellersta Götaland (2009), 5.švédská liga - Mellersta Norrland (2009), 5.švédská liga - Nordöstra Götaland (2009), 5.švédská liga - Nordvästra Götaland (2009), 5.švédská liga - Norra Norrland (2009), 5.švédská liga - Norra Svealand (2009), 5.švédská liga - Östra Svealand (2010), 5.švédská liga - Södra Götaland (2009), 5.švédská liga - Södra Norrland (2009), 5.švédská liga - Södra Svealand (2009), 5.švédská liga - Sydöstra Götaland (2009), 5.švédská liga - Sydvästra Götaland (2009), 5.švédská liga - Västra Svealand (2009), Baráž o 1.švédskou ligu (2002), Baráž o 2.švédskou ligu (2006), Baráž o 3.švédskou ligu (2016), Baráž o 4.švédskou ligu (2014), Švédský pohár (1999), Švédský pohár W (2008), Švédský superpohár (2007), Švédský superpohár W (2009)

Švýcarsko 1.švýcarská liga (1993), 2.švýcarská liga (1998), 3.švýcarská liga (2012), Baráž o 1.švýcarskou ligu (1999), Baráž o 2.švýcarskou ligu (2009), Švýcarský pohár (1995)

Tanzanie 1.tanzanská liga (2016)

Thajsko 1.thajská liga (2006), 2.thajská liga (2017), Thajský ligový pohár (2014), Thajský pohár (2014), Thajský superpohár (2015)

Trinidad 1.trinidadsko-tobagská liga (2016)

Tunisko 1.tuniská liga (2002), Baráž o 1.tuniskou ligu (2017), Tuniský pohár (2013)

Turecko 1.turecká liga (1959), 1.turecká liga U21 (2017), 2.turecká liga (1999), 3.turecká liga (2007), 3.turecká liga - Promotion Group (2008), Turecký ligový pohár (2012), Turecký pohár (1995), Turecký superpohár (2006)

Uganda 1.ugandská liga (2014)

Ukrajina 1.ukrajinská liga (1997), 1.ukrajinská liga U21 (2016), 2.ukrajinská liga (2009), Baráž o 1.ukrajinskou ligu (2018), Baráž o 2.ukrajinskou ligu (2013), Ukrajinský pohár (2000), Ukrajinský superpohár (2004)

Uruguay 1.uruguayská liga (2001), 2.uruguayská liga (2014), Uruguayský superpohár (2018)

USA Carolina Challenge Cup (2014), Desert Diamond Cup (2014), MLS (1996), NWSL - fotbal W (2013), United Soccer Leagues First Division (2005), US Open Cup (2008), USSF Division 2 Professional League (2010), WPS - fotbal W (2009)

Uzbekistán 1.uzbecká liga (2009), Baráž o 1.uzbeckou ligu (2015), Uzbecký superpohár (2014)

Venezuela 1.venezuelská liga (2003), Baráž o 1.venezuelskou ligu (2015), Copa Venezuela (2011)

Vietnam 1.vietnamská liga (2006), 2.vietnamská liga (2016), Baráž o 1.vietnamskou ligu (2016), Vietnamský pohár (2014), Vietnamský superpohár (2013)

Wales 1.waleská liga (1998), 2.waleská liga (2009), Waleský challenge cup (2006), Waleský ligový pohár (2003), Waleský pohár (2005)

MEZINÁRODNÍ AFC Cup (2007), AFC Cup - fotbal W (2014), AFC Challenge Cup (2010), AFC Challenge Cup Q (2009), AFC Championship - fotbal U23 M (2016), AFC Solidarity Cup (2016), AFC U16 Championship (2012), AFC U16 Championship W (2015), AFC U19 Championship (2008), AFC U19 Championship W (2013), AFC U22 Championship (2014), AFF Cup (2010), AFF U16 Championship (2015), AFF U18 Championship (2017), AFF U19 Championship (2013), African Cup U17 (2009), African Championship - fotbal U23 M (2011), African Championship - fotbal W (2014), African Championship of Nations (2009), African Youth Cup (U20) (2007), Africký fotbalový pohár (1990), Algarve cup - fotbal W (2008), Arab Club Champions Cup (2018), Arab Champions League (2007), Arab Championship - fotbal U17 (2012), Arab Championship - fotbal U20 (2012), Arab Nations Cup (2012), ASEAN Football Championship (2007), Asian Games - fotbal M (2010), Asian Games - fotbal U23 M (2018), Asian Games - fotbal W (2010), Asian Games U21 (2006), Asian Challenge Cup (2012), Asian Champions League (2006), Asian Championship - fotbal W (2008), Asijský fotbalový pohár (1996), Atlantic Cup (2015), Baltic Football League (2007), Baráž o ME v kopané (1999), Baráž o MS v kopané (2005), Baráž o MS v kopané - Evropa (1997), CAF Confederation Cup (2007), CAF Champions League (2007), CAF Super Cup (2011), Caribbean Cup - fotbal M (2017), Caribbean Championship (2010), CECAFA Championship (2015), Central American and Caribbean Games U21 M (2018), Central American Games - fotbal W (2017), Central American Games U21 (2017), Commonwealth Of Independent States Cup U21 (2012), CONCACAF Gold Cup (2008), CONCACAF Gold Cup - fotbal W (2010), CONCACAF Champions Cup (2006), CONCACAF Champions League (2008), CONCACAF Championship - fotbal U17 (2009), CONCACAF Championship - fotbal U20 (2009), CONCACAF Championship - fotbal W (2014), CONCACAF League (2017), CONCACAF U17 Championship W (2016), CONCACAF U20 Championship W (2014), Confederations Cup (1997), Copa America (1995), Copa America - fotbal W (2018), Copa Centroamericana (2013), Copa Del Sol (2010), Copa Euroamericana (2013), Copa Libertadores (2002), Copa Peregrino (2008), Copa Sudamericana (2002), COSAFA Cup (2015), COSAFA Cup - fotbal U20 (2016), COSAFA Championship - fotbal W (2018), Cyprus Cup - fotbal W (2012), Česko-slovenský superpohár (2017), Doha U-21 (2003), Dubai - friendly (2008), East Asian Games - fotbal W (2013), East Asian Championship (2005), East Asian Championship - fotbal W (2008), Elite League U20 (2018), Emirates Cup (2013), FIFA Club World Championship (2005), Fuji Cup (1996), Gold Cup (1996), Gulf Clubs Championship (2011), Gulf Cup (2004), Intercontinental Cup (2003), International Champions Cup (2014), Intertoto Cup (1996), Joan Gamper Trophy (2007), Kvalifikace AFC Cup - fotbal W (2017), Kvalifikace AFC U16 Championship (2015), Kvalifikace AFC U19 Championship (2013), Kvalifikace African Championship - fotbal W (2018), Kvalifikace African Championship of Nations (2015), Kvalifikace African Youth Cup (U20) (2016), Kvalifikace Caribbean Championship - M (2016), Kvalifikace CONCACAF Championship - fotbal U20 (2014), Kvalifikace CONCACAF Nations League (2018), Kvalifikace Copa America (2016), Kvalifikace ME (1960), Kvalifikace ME do 16 let (1999), Kvalifikace ME do 18 let (1999), Kvalifikace ME do 21 let (1998), Kvalifikace ME ve fotbale do 17 let (2006), Kvalifikace ME ve fotbale do 19 let (2004), Kvalifikace ME ve fotbale W (2007), Kvalifikace ME ve fotbale žen do 17 let (2007), Kvalifikace ME ve fotbale žen do 19 let (2007), Kvalifikace MS (1938), Kvalifikace MS (Africa) (2003), Kvalifikace MS (N+C America) (2004), Kvalifikace MS Asie (2004), Kvalifikace MS J. Amerika (1996), Kvalifikace MS Oceánie (2004), Kvalifikace MS Play-Offs (2013), Kvalifikace MS ve fotbale W (2009), Kvalifikace na AFC Championship - fotbal U23 M (2015), Kvalifikace na African Championship - fotbal U23 M (2018), Kvalifikace na Africký pohár (1999), Kvalifikace na Asijský pohár (2003), Kvalifikace OH - fotbal U23 M (2015), Kvalifikace OH - fotbal W (2007), Liga mistrů (1991), Liga mistrů W (2009), ME ve fotbale (1960), ME ve fotbale do 16 let (2000), ME ve fotbale do 17 let (2004), ME ve fotbale do 18 let (2000), ME ve fotbale do 19 let (2003), ME ve fotbale do 21 let (1998), ME ve fotbale žen (2005), ME ve fotbale žen do 17 let (2008), ME ve fotbale žen do 19 let (2006), Mediterranean Games - fotbal do 19 let (2018), Mediterranean Games - fotbal U20 (2009), MS 20 ve fotbale (1997), MS ve fotbale (1930), MS ve fotbale do 17 let (2005), MS ve fotbale žen (1999), MS ve fotbale žen do 17 let (2008), MS ve fotbale žen do 20 let (2006), NextGen Series U19 (2012), North American Soccer League (2011), North American SuperLiga (2007), Oceania Champions Cup (2008), OFC Nations Cup (2012), Olympiáda - fotbal ženy (1996), Olympic Games - fotbal U23 M (2012), Olympic Q (2004), Olympic Q - fotbal W (2011), Olympijský turnaj ve fotbale (1996), Pan-Pacific Championship (2008), Pan American Games - fotbal U20 (2007), Pan American Games - fotbal U22 (2011), Pan American Games - fotbal ženy (2007), Pan Arab Games - fotbal M (2007), Peace Cup (2007), PMEZ (1955), Pohár UEFA (1971), Pohár UEFA W (2006), Pohár veletržních měst (1957), Pohár vítězů pohárů (1960), Premier League International Cup U23 (2017), Pro Soccer Classic (2013), Přátelské fotbal. zápasy (1995), Přátelské fotbal. zápasy W (2007), Přátelský fotbal do 16 let (2008), Přátelský fotbal do 17 let (2008), Přátelský fotbal do 17 let W (2012), Přátelský fotbal do 18 let (2006), Přátelský fotbal do 18 let W (2014), Přátelský fotbal do 19 let (2006), Přátelský fotbal do 19 let W (2008), Přátelský fotbal do 20 let (2006), Přátelský fotbal do 20 let W (2012), Přátelský fotbal do 21 let (2002), Přátelský fotbal do 23 let (2008), Přátelský fotbal do 23 let W (2013), Předkolo ligy mistrů (1991), Recopa Sudamericana (2005), Royal League (2004), SAFF Championship (2015), SAFF Championship - fotbal W (2016), SEA Games - fotbal (2007), Setanta Cup (2006), South American Games - fotbal U20 (2018), South American Games - fotbal U20 W (2018), South American Championship - fotbal W (2010), South American U17 Championship W (2016), South American U20 Championship W (2014), South Asian Games - fotbal U23 M (2016), South Asian Games - fotbal W (2016), South Asian Gold Cup (2008), Southeast Asian Games - fotbal U23 M (2013), Southeast Asian Games - fotbal W (2017), Sudamericano Juvenil (U20) (2003), Sudamericano Sub 17 (2007), Superpohár (1996), Tipsport liga (2008), Toulon (U20) (2004), Turnaj - Francie (1997), Turnaj - Kypr (2002), Turnaj na Maltě (1996), Turnaj o pohár Hassana II. - Maroko (1996), Turnaj v Japonsku - Kirin cup (1997), UEFA Europa League (2009), UEFA Nations League (2018), UEFA Youth League U19 (2013), Uhren Cup (2013), Umbro Cup (1996), United Soccer League (2015), US Cup (1997), Viareggio Cup U19 (2016), WAFF Championship - fotbal U23 M (2015), West Asian Championship (2007), World Football Challenge (2009)


HOKEJ

Austrálie 1.australská hokejová liga (2016)

Bělorusko 1.běloruská hok. liga (2008), Běloruský hokejový pohár (2012)

Česká republika 1.česká hokejová liga (1993), 1.českomoravská hok. liga (1940), 1.československá hok. liga (1936), 2.česká hok. liga - play-off S+Z (2002), 2.česká hokejová liga (2018), 2.česká hokejová liga - kvalifikace (2008), 2.česká hokejová liga sk. A (1993), 2.česká hokejová liga sk. B (1993), 2.česká hokejová liga sk. S+Z (2007), 2.česká hokejová liga sk. střed (2001), 2.česká hokejová liga sk. východ (2001), 2.česká hokejová liga sk. západ (2001), Baráž o 1.českou hok. ligu (1994), Baráž o 2.českou hok. ligu (1999), Baráž o hokejovou extraligu (1994), Česká extraliga (1993), Česká extraliga U21 (2014), Tipsport Hockey Cup (2001), Zepter Hockey Cup (2000)

Dánsko 1.dánská hokejová liga (1993), Dánský hokejový pohár (2005)

Finsko 1.finská hok. liga (1975), 1.finská hok. liga U20 (2017), 2.finská hok. liga (1995), Baráž o 1.finskou ligu (1997), Baráž o 2.finskou ligu (1997)

Francie 1.francouzská hok. liga (1990), Baráž o 1.francouzskou hok. ligu (2004), Francouzský hokejový pohár (2008), Francouzský hokejový superpohár (2011), Francouzský ligový hok. pohár (2009)

Itálie 1.italská hok. liga (2008), Baráž o 1.italskou hok. ligu (2009), Italský hokejový pohár (2009), Italský hokejový superpohár (2009)

Kanada Memorial Cup (2015), OHL (2014), QMJHL (2014), WHL (2014)

Kazachstán 1.kazachstánská hok. liga (2014), Kazachstánský hokejový pohár (2018)

Lotyšsko 1.lotyšská hokejová liga (2014)

Maďarsko 1.maďarská hok.liga (2010), Maďarský hokejový superpohár (2014)

Německo 1.německá hok. liga (1989), 2.německá hok. liga (2000), 3.německá hok. liga (2009), Baráž o 1.německou hok. ligu (1991), Baráž o 2.německou hok. ligu (2014), Eishockeypokal (2002)

Norsko 1.norská hok.liga (1992), 2.norská hok.liga (2008), Baráž o 1.norskou hok. ligu (2006), Baráž o 2.norskou hok. ligu (2016)

Nový Zéland 1.novozélandská hok. liga (2017)

Polsko 1.polská hok. liga (1993), Baráž o 1.polskou hok. ligu (1999), Polský hokejový pohár (2009), Polský hokejový superpohár (2015), Polský ligový hokejový pohár (2015)

Rakousko 1.rakouská hok.liga (1998), 2.rakouská hok.liga (2005)

Rusko 1.ruská hok. liga (1992), Baráž o 1.ruskou hok. ligu (1997)

Slovensko 1.slovenská hok. liga (1994), 1.slovenská hok. liga U20 (2015), 2.slovenská hok. liga (2002), Baráž o 1.slovenskou hok. ligu (2005), Baráž o 2.slovenskou hok. ligu (2012)

Slovinsko 1.slovinská hok. liga (2014)

Švýcarsko 1.švýcarská hok. liga (1990), 2.švýcarská hok. liga (1996), Baráž o 1.švýcarskou hok. ligu (1998), Švýcarský hokejový pohár (2014)

Ukrajina 1.ukrajinská hok. liga (2017)

USA/CAN AHL (2003), AHL All-Star Game (2009), NHL (1917), NHL All-Star Game (1996)

Velká Británie 1.britská hok. liga (2008), Britský hok. challenge cup (2017)

MEZINÁRODNÍ African Nations Hockey Cup (2010), Alps Hockey League (2016), Asia Hockey League (2009), Asie Cup (1995), Asijské hokejové hry (1986), Baltica Cup (1997), BeNe Hockey League (2015), Czech Hockey Games (2011), Česká pojišťovna Cup (1998), Deutschland Cup (1988), Euro Hockey Tour (2005), Euro Hockey Tour - hokej W (2018), Euro Ice Hockey Challenge (2002), European Champions Cup (2005), European Ice Hockey Trophy (2010), Evropská hok. liga (1996), Evropský pohár v hokeji (1996), Finále PMEZ (1994), Four Nation Tournament U18 (2002), Four Nation Tournament U20 (2002), Globen Cup (1993), Grenoble (repr.) (2001), Hokejové turnaje do 16 let (2005), Hokejové turnaje do 17 let (2004), Hokejové turnaje do 18 let (2010), Hokejové turnaje do 18 let W (2009), Hokejové turnaje do 19 let (2004), Hokejové turnaje do 20 let (2005), Champions Hockey League (2008), Channel One Cup (2007), Inter-National Hockey League (2013), Izvestije (1978), Kanadský pohár (1976), Karjala Cup (1997), Karjala Tour (1996), KHL - All Stars (2016), Kontinental Hockey League (2008), Kontinentální pohár (1997), Kvalifikace na MS "B" v hokeji (1961), Kvalifikace na MS "C" v hokeji (1992), Kvalifikace na MS v hokeji (1961), Kvalifikace na MS v hokeji W (2014), Kvalifikace na Olympiádu (1955), Kvalifikace na Olympiádu - hokej W (2008), LG Hockey Games (2008), Lotto Cup (2003), Major Hockey League (2010), ME v hokeji do 18-ti let (1997), MHL U21 (2012), MS v hokeji (1920), MS v hokeji "B" (1951), MS v hokeji "B" W (2007), MS v hokeji "C" (1961), MS v hokeji "C" W (2008), MS v hokeji "D" (2008), MS v hokeji "D" W (2008), MS v hokeji "E" W (2008), MS v hokeji "F" W (2011), MS v hokeji do 18-ti let (1999), MS v hokeji do 18-ti let B (2006), MS v hokeji do 18-ti let C (2007), MS v hokeji do 18-ti let D (2008), MS v hokeji do 18 let W (2008), MS v hokeji do 18 let W B (2009), MS v hokeji do 18 let W kval. div. B (2014), MS v hokeji do 20-ti let (1976), MS v hokeji do 20-ti let B (1979), MS v hokeji do 20-ti let C (2007), MS v hokeji do 20-ti let D (2008), MS v hokeji do 20-ti let kval. div. D (2017), MS v hokeji kval. "C" W (2014), MS v hokeji kval. "D" (2018), MS v hokeji W (2007), Nagano Cup (2006), Nations Cup (GER) (2005), Německý pohár (hokej) (2000), Nordic Trophy (2008), Norský hokejový pohár - Var Cup (1992), Oddset Hockey Games (2013), OH - hokej (1948), OH - hokej W (2002), OH - kvalifikace (1964), Pannon Cup (2005), Pohár Rudého Práva (1979), Pragobanka Cup (1994), Pragobanka Tour (1996), Příprava - hokej do 16 let (2006), Příprava - hokej do 17 let (2006), Příprava - hokej do 18 let (2006), Příprava - hokej do 18 let W (2010), Příprava - hokej do 19 let (2008), Příprava - hokej do 20 let (2004), Příprava - hokej W (2007), Přípravné zápasy (1996), Přípravné zápasy hokejových klubů (2017), Rimi Cup (1994), Rimi Cup - listopad (1996), Rosno Cup (2004), Scandinavian Cup (2007), Slovenský pohár (repr.) (2000), Spengler Cup (1979), Světový pohár (1996), Sweden Hockey Games (2017), Škoda Cup (2007), Švýcarský hokejový pohár (1988), Trophée Thayer Tutt (1980), Turnaj ve Finsku v hokeji do 20-ti let (1999), Utkání hvězd - Česko vs. Slovensko (2006), Vánoční turnaj - Helsinky (1995), Victoria Cup - hokej (2008), World Cup U18 (2004)

Švédsko 1.švédská hok. liga (1990), 1.švédská hok. liga W (2014), 2.švédská hok. liga (2002), 3.švédská hok. liga (2009), Baráž o 1.švédskou hok. ligu (2004), Baráž o 2.švédskou hok. ligu (2007)


BASKETBAL

Anglie BBL Trophy - basketbal M (2011), Britská basketbalová liga M (2005), Britský basketbalový pohár M (2008)

Argentina Argentinská basketbalová liga M (2009), Super 4 (ARG) - basketbal M (2015), Super 8 (ARG) - basketbal M (2009)

Austrálie Australská basketbalová liga M (2006), Australská basketbalová liga W (2013), Australský challenge cup - basketbal M (2010), SEABL - basketbal M (2014), SEABL - basketbal W (2016)

Belgie Belgická basketbalová liga M (2006), Belgický basketbalový pohár M (2009), Belgický basketbalový superpohár M (2012)

Brazílie Brazilská basketbalová liga M (2010)

Bulharsko Bulharská basketbalová liga M (2006), Bulharský basketbalový pohár M (2009), Bulharský basketbalový superpohár M (2018)

Česká republika 1.česká basketbalová liga M (2009), Baráž o národní basketbalovou ligu M (2012), Český basketbalový pohár M (2005), Český basketbalový pohár W (2006), Národní basketbalová liga M (1997), Národní basketbalová liga W (1998)

Čína Čínská basketbalová liga M (2012), Čínská basketbalová liga W (2016)

Dánsko Dánská basketbalová liga M (2007), Dánská basketbalová liga W (2017), Dánský basketbalový pohár M (2015)

Estonsko Estonská basketbalová liga M (2007), Estonský basketbalový pohár M (2010)

Filipíny Filipínská basketbalová liga M (2010), Filipínský basketbalový pohár M (2010), Filipínský Commissioners Cup - basketbal M (2011), Filipínský Governors Cup - basketbal M (2011)

Finsko Baráž o finskou basketbalovou ligu M (2009), Finská basketbalová liga M (2002)

Francie 2.francouzská basketbalová liga M (2008), Francie - bask. - La Semaine des As M (2007), Francouzská basketbalová liga M (2002), Francouzská basketbalová liga W (2005), Francouzský bask. superpohár M (2009), Francouzský bask. superpohár W (2014), Francouzský basketbalový pohár M (2005), Francouzský Leaders Cup - basketbal M (2013), Francouzský nár. bask. pohár M (2005), Francouzský nár. bask. pohár W (2006)

Chile Chilská basketbalová liga M (2016)

Chorvatsko Chorvatská basketbalová liga M (2006), Chorvatský basketbalový pohár M (2007), Chorvatský basketbalový superpohár M (2011)

Indonésie Indonéská basketbalová liga M (2017)

Island Islandská basketbalová liga M (2016), Islandská basketbalová liga W (2017)

Itálie 2.italská bask. liga - Final Four M (2011), 2.italská basketbalová liga M (2008), Italská basketbalová liga M (2001), Italská basketbalová liga W (2005), Italský basketbalový pohár A2 M (2016), Italský basketbalový pohár M (2005), Italský basketbalový pohár W (2006), Italský basketbalový superpohár M (2006), Italský basketbalový superpohár W (2009)

Izrael Izraelská basketbalová liga M (2004), Izraelský basketbalový ligový pohár M (2009), Izraelský basketbalový pohár M (2007)

Japonsko Japonská basketbalová liga M (2012), Japonská NBL - basketbal M (2013)

Jižní Korea Jihokorejská basketbalová liga M (2010), Jihokorejská basketbalová liga W (2012)

Kypr Kyperská basketbalová liga M (2016)

Litva Litevská basketbalová liga M (2005), Litevský basketbalový pohár M (2008), Litevský basketbalový superpohár M (2012)

Lotyšsko Lotyšská basketbalová liga M (2006)

Maďarsko Maďarská basketbalová liga M (2010), Maďarská basketbalová liga W (2006), Maďarský basketbalový pohár M (2015), Maďarský basketbalový pohár W (2016)

Mexiko Mexická basketbalová liga M (2013)

Německo 2.německá basketbalová liga M (2008), Německá basketbalová liga M (2001), Německá basketbalová liga W (2006), Německý bask. Champions Cup M (2006), Německý basketbalový pohár M (2005), Německý basketbalový pohár W (2008)

Nizozemí Nizozemská basketbalová liga M (2009), Nizozemský basketbalový superpohár M (2012)

Norsko Norská basketbalová liga M (2007)

Nový Zéland Novozélandská basketbalová liga M (2014)

Polsko 2.polská basketbalová liga M (2013), 2.polská basketbalová liga W (2018), Polská basketbalová liga M (2001), Polská basketbalová liga W (2006), Polský basketbalový pohár M (2006), Polský basketbalový pohár W (2006), Polský basketbalový superpohár M (2007), Polský basketbalový superpohár W (2009)

Portoriko Portorická basketbalová liga M (2016)

Portugalsko Portugalská basketbalová liga M (2006), Portugalský basketbalový superpohár M (2011), Portugalský ligový basketbalový pohár M (2017)

Rakousko Baráž o rakouskou basketbalovou ligu M (2007), Rakouská basketbalová liga M (2003), Rakouská basketbalová liga W (2010), Rakouský basketbalový pohár M (2006), Rakouský basketbalový superpohár M (2006)

Rumunsko Rumunská basketbalová liga M (2013), Rumunská basketbalová liga W (2015), Rumunský basketbalový pohár M (2013)

Rusko 2.ruská basketbalová liga M (2013), Ruská basketbalová liga M (2002), Ruská basketbalová liga W (2005), Ruský basketbalový pohár M (2005), Ruský basketbalový pohár W (2006)

Řecko Řecká basketbalová liga M (2001), Řecká basketbalová liga W (2009), Řecký basketbalový pohár M (2005)

Slovensko Slovenská basketbalová liga M (2004), Slovenská basketbalová liga W (2004), Slovenský basketbalový pohár M (2007), Slovenský basketbalový pohár W (2009)

Slovinsko Slovinská basketbalová liga M (2006), Slovinský basketbalový pohár M (2007), Slovinský basketbalový superpohár M (2010)

Srbsko Srbská basketbalová liga M (2007), Srbská basketbalová superliga M (2007), Srbský basketbalový pohár M (2007)

Španělsko 2.španělská basketbalová liga M (2008), Španělská basketbalová liga M (2001), Španělská basketbalová liga W (2005), Španělský basketbalový pohár M (2005), Španělský basketbalový pohár W (2008), Španělský basketbalový superpohár M (2006), Španělský basketbalový superpohár W (2011)

Švédsko Švédská basketbalová liga M (2002), Švédská basketbalová liga W (2016)

Švýcarsko Švýcarská basketbalová liga M (2011), Švýcarský basketbalový superpohár M (2018), Švýcarský ligový basketbalový pohár M (2017)

Turecko Turecká basketbalová liga M (2002), Turecká basketbalová liga W (2009), Turecký basketbalový pohár M (2008), Turecký basketbalový pohár W (2011), Turecký basketbalový superpohár M (2009), Turecký basketbalový superpohár W (2013)

Ukrajina Ukrajinská basketbalová liga M (2006), Ukrajinský basketbalový pohár M (2007), Ukrajinský basketbalový superpohár M (2018)

Uruguay Uruguayská basketbalová liga M (2017)

USA NBA (1946), NBA - All Stars Game (1996), NCAA - basketbal M (2008), WNBA (1997), WNBA All Star Game (2006)

Venezuela Venezuelská basketbalová liga M (2018)

MEZINÁRODNÍ A. Schweitzer Tournament - basketbal U17 M (2010), A. Schweitzer Tournament - basketbal U18 M (2014), Adriatic League (2001), Adriatic League - Second Division (2018), Adriatic Super Cup - basketbal M (2017), African Championship - Basketball M (1962), African Championship - Basketball U18 M (2010), African Championship - Basketball U18 W (2018), African Championship - Basketball W (2007), Alpe Adria Cup - basketbal M (2017), American Championship - Basketball M (2005), American Championship - Basketball U16 M (2009), American Championship - Basketball U16 W (2011), American Championship - Basketball U18 M (2006), American Championship - Basketball U18 W (2006), American Championship - Basketball U20 W (2006), American Championship - Basketball W (2005), Arab Championship - Basketball M (2010), ASEAN Basketball League M (2010), Asia Cup - Basketball M (2012), Asian Games - Basketball M (2010), Asian Games - Basketball W (2010), Asian Championship - Basketball M (1960), Asian Championship - Basketball U18 M (2010), Asian Championship - Basketball U18 W (2010), Asian Championship - Basketball W (2009), Balkan League - basketbal M (2008), Baltic League (2005), BBL - Challenge Cup - basketbal M (2009), BBL Cup - basketbal M (2009), Caribbean Championship - Basketball M (2009), Caribbean Championship - Basketball W (2014), Central Am. and Caribbean Games - Basketball M (2010), Central Am. and Caribbean Games - Basketball W (2018), Central Europe League - basketbal M (2010), Central Europe Women League - basketbal W (2008), Centro Championship - Basketball M (1987), Centro Championship - Basketball W (2010), COCABA Championship - Basketball M (2009), COCABA Championship - Basketball W (2015), Commonwealth Games - Basketball M (2018), Commonwealth Games - Basketball W (2018), Continental Champions Cup (2005), Eastern European Women League - basketbal W (2016), Estonian–Latvian League - basketbal M (2018), EuroCup - basketbal M (2005), EuroCup - basketbal W (2005), EuroCup Challenge - basketbal M (2005), EuroChallenge - basketbal M (2008), Euroliga v basketbale M (1997), Euroliga v basketbale W (1998), European Champ. for Small Countries - Basketball M (2014), European Champ. for Small Countries - Basketball W (2014), FIBA Americas League M (2007), FIBA Asia Challenge - Basketball M (2016), FIBA EuroCup - basketbal M (2015), Games of the Small States of Europe - Basketball M (2017), Games of the Small States of Europe - Basketball W (2017), Champions League - basketbal M (2016), Intercontinental Cup - basketbal M (2013), Kval. basketbal mužů - ME (1997), Kval. basketbal žen - ME (1998), Kval.basketbal mužů - OH (Amerika) (2003), Kvalifikace MS - basketbal M (2017), Kvalifikace OH - basketbal M (2008), Kvalifikace OH - basketbal W (2008), ME v basketbale mužů (1999), ME v basketbale U16 div.B M (2007), ME v basketbale U16 div.B W (2007), ME v basketbale U16 div.C M (2016), ME v basketbale U16 div.C W (2016), ME v basketbale U16 M (2006), ME v basketbale U16 W (2006), ME v basketbale U18 div.B M (2006), ME v basketbale U18 div.B W (2006), ME v basketbale U18 div.C M (2016), ME v basketbale U18 div.C W (2016), ME v basketbale U18 M (2005), ME v basketbale U18 W (2005), ME v basketbale U20 div.B M (2006), ME v basketbale U20 div.B W (2006), ME v basketbale U20 M (2004), ME v basketbale U20 W (2004), ME v basketbale žen (1997), Mediterranean Games - basketbal M (2009), Mediterranean Games - basketbal W (2009), Middle European League - basketbal W (2012), MS v basketbale mužů (1950), MS v basketbale U17 M (2010), MS v basketbale U17 W (2010), MS v basketbale U19 M (2007), MS v basketbale U19 W (2005), MS v basketbale U21 M (2005), MS v basketbale U21 W (2007), MS v basketbale žen (1953), MZRKL - basketbal W (2015), Oceania Championship - Basketball M (2007), Oceania Championship - Basketball W (2009), Oceania Championship U19 - Basketball M (2012), Olympiáda - basketbal muži (1936), Olympiáda - basketbal ženy (1976), Pan American Games - basketball M (2007), Pan American Games - basketball W (2007), Přátelské zápasy - basketbal M (2006), Přátelské zápasy - basketbal W (2006), SEABA Championship - Basketball W (2016), South American Championship - Basketball M (1930), South American Championship - Basketball U17 M (2017), South American Championship - Basketball W (2010), South Americas League - basketbal M (2010), Southeast Asian Games - Basketball M (2015), Southeast Asian Games - Basketball W (2015), SuperCup - basketbal W (2009), Suproliga - basketbal muži (2000), ULEB Cup (2002), VTB League - basketbal M (2009), WABA League - basketbal W (2016), World League - basketbal W (2005)


VOLEJBAL

Argentina Argentinská volejbalová liga M (2013)

Azerbajdžán Azerbajdžánská volejbalová liga W (2013)

Belgie Belgická volejbalová liga M (2008), Belgická volejbalová liga W (2013), Belgický volejbalový pohár M (2012), Belgický volejbalový superpohár M (2013), Belgický volejbalový superpohár W (2015)

Brazílie Brazilská volejbalová liga M (2012), Brazilská volejbalová liga W (2013), Brazilský volejbalový pohár M (2016), Brazilský volejbalový pohár W (2016), Brazilský volejbalový superpohár M (2017), Brazilský volejbalový superpohár W (2017)

Bulharsko Bulharská volejbalová liga M (2009), Bulharský volejbalový pohár M (2013)

Česká republika Baráž o českou volejbalovou extraligu M (2011), Baráž o českou volejbalovou extraligu W (2018), Česká volejbalová extraliga M (1998), Česká volejbalová extraliga W (1998), Český volejbalový pohár M (2006), Český volejbalový pohár W (2006)

Čína Čínská volejbalová liga M (2013), Čínská volejbalová liga W (2013)

Dánsko Baráž o dánskou volejbalovou ligu M (2016), Baráž o dánskou volejbalovou ligu W (2017), Dánská volejbalová liga M (2010), Dánská volejbalová liga W (2014), Dánský volejbalový pohár M (2014), Dánský volejbalový pohár W (2015)

Finsko Finská volejbalová liga M (2010), Finská volejbalová liga W (2013), Finský volejbalový pohár M (2017)

Francie Baráž o francouzskou volejbalovou ligu M (2017), Francouzská volejbalová liga M (2005), Francouzská volejbalová liga W (2010), Francouzský volejbalový pohár M (2008), Francouzský volejbalový pohár W (2010), Francouzský volejbalový superpohár M (2012), Francouzský volejbalový superpohár W (2015)

Chorvatsko Chorvatská volejbalová liga M (2012)

Itálie 2.italská volejbalová liga M (2010), 2.Italská volejbalová liga W (2010), Italská volejbalová liga M (2001), Italská volejbalová liga W (2005), Italský volejbalový pohár A2 M (2013), Italský volejbalový pohár A2 W (2013), Italský volejbalový pohár M (2004), Italský volejbalový pohár W (2006), Italský volejbalový superpohár M (2006), Italský volejbalový superpohár W (2006)

Japonsko Japonská volejbalová liga M (2013), Japonská volejbalová liga W (2013)

Jižní Korea Jihokorejská volejbalová liga M (2012), Jihokorejská volejbalová liga W (2012), Jihokorejský volejbalový pohár M (2017), Jihokorejský volejbalový pohár W (2018)

Katar Katarská volejbalová liga M (2013)

Německo Německá volejbalová liga M (2002), Německá volejbalová liga W (2008), Německý volejbalový pohár M (2007), Německý volejbalový pohár W (2008), Německý volejbalový superpohár M (2016), Německý volejbalový superpohár W (2016)

Nizozemí Nizozemská volejbalová liga M (2017), Nizozemská volejbalová liga W (2017)

Norsko Norská volejbalová liga M (2018)

Polsko 2.polská volejbalová liga M (2013), 2.polská volejbalová liga W (2014), Baráž o polskou volejbalovou ligu M (2007), Baráž o polskou volejbalovou ligu W (2008), Polská volejbalová liga M (2004), Polská volejbalová liga W (2004), Polský volejbalový pohár M (2006), Polský volejbalový pohár W (2006), Polský volejbalový superpohár M (2012), Polský volejbalový superpohár W (2010)

Portugalsko Portugalská volejbalová liga M (2013), Portugalský volejbalový pohár M (2016), Portugalský volejbalový superpohár M (2014)

Rakousko Baráž o rakouskou volejbalovou ligu M (2017), Baráž o rakouskou volejbalovou ligu W (2016), Rakouská volejbalová liga M (2007), Rakouská volejbalová liga W (2009), Rakouský volejbalový pohár M (2010), Rakouský volejbalový pohár W (2011)

Rumunsko Rumunská volejbalová liga M (2017), Rumunská volejbalová liga W (2017), Rumunský volejbalový pohár M (2018)

Rusko Baráž o ruskou volejbalovou ligu M (2012), Baráž o ruskou volejbalovou ligu W (2014), Ruská volejbalová liga M (2005), Ruská volejbalová liga W (2007), Ruský volejbalový pohár M (2007), Ruský volejbalový pohár W (2007), Ruský volejbalový superpohár M (2008)

Řecko Řecká volejbalová liga M (2006), Řecká volejbalová liga W (2012), Řecký ligový volejbalový pohár M (2012), Řecký volejbalový pohár M (2008), Řecký volejbalový pohár W (2015), Řecký volejbalový superpohár M (2007)

Slovensko Baráž o slovenskou volejbalovou ligu M (2018), Baráž o slovenskou volejbalovou ligu W (2018), Slovenská volejbalová liga M (2006), Slovenská volejbalová liga W (2007), Slovenský volejbalový pohár M (2008), Slovenský volejbalový pohár W (2008)

Slovinsko Slovinská volejbalová liga M (2010)

Srbsko Srbská volejbalová liga M (2012), Srbská volejbalová liga W (2018), Srbský volejbalový pohár M (2013), Srbský volejbalový superpohár M (2015)

Španělsko Španělská volejbalová liga M (2004), Španělská volejbalová liga W (2009), Španělský volejbalový pohár M (2008), Španělský volejbalový pohár W (2011), Španělský volejbalový superpohár M (2009), Španělský volejbalový superpohár W (2013)

Švédsko Švédská volejbalová liga M (2008), Švédská volejbalová liga W (2008)

Švýcarsko Švýcarská volejbalová liga M (2013), Švýcarská volejbalová liga W (2013)

Turecko Turecká volejbalová liga M (2009), Turecká volejbalová liga W (2010), Turecký volejbalový pohár M (2010), Turecký volejbalový pohár W (2010), Turecký volejbalový superpohár M (2011), Turecký volejbalový superpohár W (2011)

MEZINÁRODNÍ African Championship - volleyball M (2011), African Championship - volleyball W (2015), Arabian Championship - volleyball M (2012), Asian Cup Championship - volleyball M (2010), Asian Cup Championship - volleyball W (2010), Asian Games - volleyball M (2010), Asian Games - volleyball W (2010), Asian Challenge Cup - volleyball M (2018), Asian Championship - volleyball M (2009), Asian Championship - volleyball U18 M (2018), Asian Championship - volleyball U19 W (2016), Asian Championship - volleyball U20 M (2016), Asian Championship - volleyball W (2009), Baltic League - volejbal M (2015), CEV Cup - volejbal M (2005), CEV Cup - volejbal W (2005), Copa America (2008), CZE - SVK pohár - volejbal M (2010), CZE - SVK pohár - volejbal W (2007), Euroliga - volejbal M (1997), Euroliga - volejbal W (1997), European Games - volleyball M (2015), European Games - volleyball W (2015), European League - volleyball M (2004), European League - volleyball W (2009), FIVB Challenger Cup - volejbal M (2018), FIVB Challenger Cup - volejbal W (2018), Games of the Small States of Europe - volleyball M (2017), Games of the Small States of Europe - volleyball W (2017), Challenge Cup - volejbal M (2007), Challenge Cup - volejbal W (2007), Intercontinental Cup - volleyball W (2009), Kvalifikace ME volejbal M (2002), Kvalifikace ME volejbal U16 W (2017), Kvalifikace ME volejbal U17 M (2009), Kvalifikace ME volejbal U17 W (2009), Kvalifikace ME volejbal U18 M (2018), Kvalifikace ME volejbal U18 W (2015), Kvalifikace ME volejbal U19 M (2015), Kvalifikace ME volejbal U19 W (2008), Kvalifikace ME volejbal U20 M (2008), Kvalifikace ME volejbal W (2002), Kvalifikace MS volejbal M (2005), Kvalifikace MS volejbal U20 W (2007), Kvalifikace MS volejbal U21 M (2007), Kvalifikace MS volejbal U23 M (2016), Kvalifikace MS volejbal U23 W (2016), Kvalifikace MS volejbal W (2005), Kvalifikace OH volejbal M (2007), Kvalifikace OH volejbal W (2007), Kvalifikace World Cup - volleyball M (2015), Kvalifikace World Cup - volleyball W (2015), Kvalifikace World League M (2009), Kvalifikace World League W (2004), Liga mistrů - volejbal M (2002), Liga mistrů - volejbal W (2002), ME - Small Countries Division - volejbal W (2017), ME volejbal M (1997), ME volejbal U16 W (2017), ME volejbal U17 M (2007), ME volejbal U17 W (2007), ME volejbal U18 M (2018), ME volejbal U18 W (2015), ME volejbal U19 M (2006), ME volejbal U19 W (2006), ME volejbal U20 M (2008), ME volejbal W (1997), Mediterranean Games - volejbal M (2009), Mediterranean Games - volejbal W (2009), Middle European League - volejbal M (2007), Middle European League - volejbal W (2007), MS klubů - volejbal M (2009), MS klubů - volejbal W (2010), MS volejbal M (1998), MS volejbal U18 W (2007), MS volejbal U19 M (2007), MS volejbal U20 W (2005), MS volejbal U21 M (2005), MS volejbal U23 M (2013), MS volejbal U23 W (2013), MS volejbal W (1998), Nations League - volleyball M (2018), Nations League - volleyball W (2018), NORCECA Volleyball Championship M (2011), NORCECA Volleyball Championship U19 M (2016), NORCECA Volleyball Championship U20 W (2016), NORCECA Volleyball Championship U21 M (2016), NORCECA Volleyball Championship W (2009), Olympiáda - volejbal muži (2000), Olympiáda - volejbal ženy (2000), Olympic Q volleyball M (2004), Olympic Q volleyball W (2003), Pan-America Cup - Volleyball W (2007), Pan-American Cup volejbal U20 W (2017), Pan American Cup - volejbal M (2010), Pan American Cup - volleyball U21 M (2015), Pan American Cup - volleyball U23 M (2016), Pan American Cup - volleyball U23 W (2016), Pan American Games - volleyball M (2007), Pan American Games - volleyball W (2007), Přátelské zápasy - volejbal M (2006), Přátelské zápasy - volejbal W (2006), Schenker League - volejbal M (2014), South American Games - volleyball M (2018), South American Games - volleyball W (2018), South American Championship - volleyball M (2011), South American Championship - volleyball W (2009), South American Volleyball Championship U19 M (2018), Southeast Asian Games - volleyball M (2015), Southeast Asian Games - volleyball W (2015), Top Teams Cup - volejbal M (2005), Top Teams Cup - volejbal W (2005), Top Volley - volejbal W (2012), Volley Masters W (1998), World Cup - volleyball M (2003), World Cup - volleyball W (2003), World Grand Champions Cup - volleyball M (2005), World Grand Champions Cup - volleyball W (2005), World League M (2002), World League W (2002), World League W Q (2008)


HÁZENÁ

Černá Hora 1.černohorská liga v házené mužů (2015)

Česká republika Baráž o českou extraligu házené M (2013), Baráž o českou extraligu házené W (2013), Česká extraliga házené M (1997), Česká extraliga házené W (1997), Česko-slovenská liga házené M (2000), Český pohár v házené M (2006), Český pohár v házené W (2010), Finále česko-slovenské ligy v házené M (2001), Women Handball International League (2002)

Dánsko 1.dánská liga v házené mužů (2001), 1.dánská liga v házené žen (2001), 2.dánská liga v házené mužů (2008), 2.dánská liga v házené žen (2008), Baráž o 1.dánskou ligu v házené M (2007), Baráž o 1.dánskou ligu v házené W (2008), Baráž o 2.dánskou ligu v házené M (2015), Baráž o 2.dánskou ligu v házené W (2016), Dánský pohár v házené M (2006), Dánský pohár v házené W (2006), Dánský superpohár v házené M (2011), Dánský superpohár v házené W (2011)

Estonsko 1.estonská liga v házené mužů (2016)

Finsko 1.finská liga v házené mužů (2007), 1.finská liga v házené žen (2017), Baráž o 1.finskou ligu v házené mužů (2016)

Francie 1.francouzská liga v házené mužů (2002), 1.francouzská liga v házené žen (2006), 2.francouzská liga v házené mužů (2017), Francouzský ligový pohár v házené M (2006), Francouzský ligový pohár v házené W (2011), Francouzský pohár v házené M (2006), Francouzský pohár v házené W (2010), Francouzský superpohár v házené M (2010)

Chorvatsko 1.chorvatská liga v házené mužů (2002), 1.chorvatská liga v házené žen (2008), Chorvatský pohár v házené mužů (2008), Chorvatský pohár v házené žen (2009)

Island 1.islandská liga v házené mužů (2013), 1.islandská liga v házené žen (2017)

Izrael 1.izraelská liga v házené mužů (2013)

Jižní Korea 1.jihokorejská liga v házené mužů (2015), 1.jihokorejská liga v házené žen (2015)

Litva 1.litevská liga v házené mužů (2015)

Lotyšsko 1.lotyšská liga v házené mužů (2015)

Maďarsko 1.maďarská liga v házené mužů (2008), 1.maďarská liga v házené žen (2010), Maďarský pohár v házené mužů (2016), Maďarský pohár v házené žen (2017), Maďarský superpohár v házené mužů (2015), Maďarský superpohár v házené žen (2015)

Makedonie 1.makedonská liga v házené mužů (2018)

Německo 1.německá liga v házené mužů (2000), 1.německá liga v házené žen (2005), 2.německá liga - jih v házené M (2007), 2.německá liga - sever v házené M (2007), 2.německá liga v házené mužů (2011), Baráž o 1.německou ligu v házené mužů (2006), Německý pohár v házené M (2005), Německý pohár v házené W (2006), Německý superpohár v házené M (2006), Německý superpohár v házené W (2008)

Norsko 1.norská liga v házené mužů (2002), 1.norská liga v házené žen (2004), 2.norská liga v házené mužů (2009), 2.norská liga v házené žen (2009), Baráž o 1.norskou ligu v házené M (2007), Baráž o 1.norskou ligu v házené W (2007), Norský pohár v házené M (2006), Norský pohár v házené W (2006)

Polsko 1.polská liga v házené mužů (2001), 1.polská liga v házené ženy (2004), 2.polská liga v házené mužů (2013), 2.polská liga v házené ženy (2014), Baráž o 1.polskou ligu v házené mužů (2010), Baráž o 1.polskou ligu v házené žen (2015), Polský pohár v házené M (2008), Polský pohár v házené W (2008)

Portugalsko 1.portugalská liga v házené mužů (2010), Portugalský superpohár v házené mužů (2015)

Rakousko 1.rakouská liga v házené mužů (2001), 1.rakouská liga v házené mužů - baráž (2004), 1.rakouská liga v házené žen (2008), 2.rakouská liga v házené mužů (2018), Rakouský pohár v házené M (2006), Rakouský pohár v házené W (2012), Rakouský superpohár v házené M (2012)

Rumunsko 1.rumunská liga v házené mužů (2010), 1.rumunská liga v házené žen (2012), Baráž o 1.rumunskou ligu v házené mužů (2015), Baráž o 1.rumunskou ligu v házené žen (2015), Rumunský pohár v házené M (2016), Rumunský pohár v házené W (2017), Rumunský superpohár v házené M (2014), Rumunský superpohár v házené W (2014)

Rusko 1.ruská liga v házené mužů (2012), 1.ruská liga v házené žen (2013), Ruský pohár v házené M (2013), Ruský superpohár v házené M (2014), Ruský superpohár v házené W (2014)

Řecko 1.řecká liga v házené mužů (2010)

Slovensko 1.slovenská liga v házené mužů (2005), Slovenský pohár v házené M (2006), Slovenský pohár v házené W (2008)

Slovinsko 1.slovinská liga v házené mužů (2004), Slovinský superpohár v házené mužů (2015)

Srbsko 1.srbská liga v házené mužů (2010), Srbský superpohár v házené mužů (2014)

Španělsko 1.španělská liga v házené mužů (2001), 1.španělská liga v házené žen (2010), 2.španělská liga v házené mužů (2010), Španělský ligový pohár v házené M (2006), Španělský pohár v házené M (2005), Španělský pohár v házené W (2010), Španělský superpohár v házené M (2006), Španělský superpohár v házené W (2013)

Švédsko 1.švédská liga v házené mužů (2000), 1.švédská liga v házené žen (2005), 2.švédská liga v házené mužů (2008), 2.švédská liga v házené žen (2010), Baráž o 1.švédskou ligu v házené M (2007), Baráž o 1.švédskou ligu v házené W (2008), Baráž o 2.švédskou ligu v házené M (2010), Baráž o 2.švédskou ligu v házené W (2015)

Švýcarsko 1.švýcarská liga v házené mužů (2003), 1.švýcarská liga v házené žen (2010), Baráž o 1.švýcarskou ligu v házené M (2014), Švýcarský pohár v házené M (2008), Švýcarský pohár v házené W (2015), Švýcarský superpohár v házené M (2006), Švýcarský superpohár v házené W (2015)

Turecko 1.turecká liga v házené mužů (2014)

MEZINÁRODNÍ African Championship - házená M (2008), African Championship - házená W (2008), Asian Games - házená M (2010), Asian Games - házená W (2014), Asian Championship - házená M (2008), Asian Championship - házená M U21 (2014), Asian Championship - házená W (2008), Baltic League - házená M (2013), BeNe League - házená M (2014), Cup Winners' Cup - házená M (2004), Cup Winners' Cup - házená W (2005), Česko - slovenský pohár - házená M (2015), EHF Cup - házená M (2004), EHF Cup - házená W (2005), European Open - házená U19 M (2009), Challenge Cup - házená M (2005), Challenge Cup - házená W (2006), Challenge Trophy - házená M (2007), Challenge Trophy - házená U19 W (2018), Challenge Trophy - házená W (2007), Champions Trophy - házená M (2000), Champions Trophy - házená W (2006), IHF Emerging Nations Championship M (2017), Kval. ME v házené mužů (1999), Kval. ME v házené mužů - fáze 1 (2012), Kval. ME v házené U17 W (2013), Kval. ME v házené U18 M (2008), Kval. ME v házené U19 W (2009), Kval. ME v házené U20 M (2008), Kval. ME v házené žen (2002), Kval. MS v házené M U21 (2009), Kval. MS v házené mužů (1998), Kval. MS v házené U20 W (2008), Kval. MS v házené žen (1999), Kval. OH - házená M (2008), Kval. OH - házená W (2008), Liga mistrů v házené M (2001), Liga mistrů v házené W (2003), ME mužů v házené (1996), ME v házené U17 W (2007), ME v házené U18 - div.B M (2018), ME v házené U18 M (2006), ME v házené U19 M (2007), ME v házené U19 W (2004), ME v házené U20 - div.B M (2018), ME v házené U20 M (2006), ME žen v házené (1996), Mediterranean Games - házená M (2009), Mediterranean Games - házená W (2009), Mezinárodní turnaje v házené M (2005), Mezinárodní turnaje v házené W (2005), MS klubů v házené M (2011), MS v házené M U21 (2005), MS v házené mužů (1997), MS v házené U18 W (2006), MS v házené U19 M (2007), MS v házené U20 W (2005), MS v házené žen (1997), Olympiáda - házená muži (1996), Olympiáda - házená ženy (1996), Pan American Games - házená M (2007), Pan American Games - házená W (2007), Pan American Championship - házená M (2010), Pan American Championship - házená W (2015), Přátelské zápasy v házené M (2005), Přátelské zápasy v házené M U21 (2015), Přátelské zápasy v házené U19 M (2015), Přátelské zápasy v házené U19 W (2015), Přátelské zápasy v házené W (2005), Předkvalifikace ME v házené mužů (2003), Předkvalifikace MS v házené žen (2002), Regional League - házená W (2008), SEHA League - házená M (2011), South American Games - házená M (2018), South American Games - házená W (2018), Super Cup v házené M (2007), Super Globe - házená M (2014), Tournament of Champions - házená M (2011), World Cup v házené mužů (2004), World Cup v házené žen (2005)


BASEBALL

Austrálie Australian Baseball League (2014)

Česká republika Česká extraliga v baseballu (2012)

Itálie 1.italská liga v baseballu (2012)

Japonsko Nippon Professional Baseball (2008)

Jižní Korea Jihokorejská KPB Baseball League (2014)

Mexiko Mexican Baseball League (2008)

USA MLB (1996), MLB All-Star Game (2006)

MEZINÁRODNÍ Kvalifikace ME v baseballu (2008), Kvalifikace OH v baseballu (2008), ME v baseballu (2005), MS v baseballu (2005), Olympiáda - baseball M (2008), Pan American Games – baseball M (2011), WBSC Premier 12 - baseball M (2015), World Baseball Classic (2006)


FLORBAL

Česká republika 1.česká liga ve florbalu M (2010), Baráž o českou extraliga ve florbalu M (2011), Baráž o českou extraliga ve florbalu W (2018), Česká extraliga ve florbalu M (2005), Česká extraliga ve florbalu W (2008), Český pohár ve florbalu M (2007), Český pohár ve florbalu W (2008)

Dánsko 1.dánská liga ve florbalu M (2010)

Finsko 1.finská liga ve florbalu M (2006), 1.finská liga ve florbalu W (2014), Baráž o 1.finskou ligu ve florbalu M (2010), Finský pohár ve florbalu M (2009)

Lotyšsko 1.lotyšská liga ve florbalu M (2010)

Norsko 1.norská liga ve florbalu M (2007)

Slovensko 1.slovenská liga ve florbalu M (2013)

Švédsko 1.švédská liga ve florbalu M (2005), 1.švédská liga ve florbalu W (2009), 2.švédská liga ve florbalu - mellersta M (2009), 2.švédská liga ve florbalu - norra M (2009), 2.švédská liga ve florbalu - södra M (2009), Baráž o 1.švédskou ligu ve florbalu M (2009)

Švýcarsko 1.švýcarská liga ve florbalu M (2006), Baráž o 1.švýcarskou ligu ve florbalu M (2011), Švýcarský pohár ve florbalu M (2009), Švýcarský superpohár ve florbalu M (2015)

MEZINÁRODNÍ Czech Open - florbal M (2007), Euro Floorball Tour M (2006), Euro Floorball Tour W (2008), Europa Cup - florbal M (2008), Europa Cup - florbal W (2008), European Cup - florbal M (2006), Floorball World Challenge M (2009), Floorball World Challenge W (2008), Fortuna Cup - florbal M (2006), Fortuna Cup - florbal W (2006), Champions Cup - florbal M (2011), Champions Cup - florbal W (2011), Kvalifikace MS ve florbalu M (2010), Kvalifikace MS ve florbalu W (2015), MS ve florbalu M (2006), MS ve florbalu U19 M (2009), MS ve florbalu U19 W (2010), MS ve florbalu W (2007), Přípravné zápasy ve florbalu M (2007), Přípravné zápasy ve florbalu W (2009), World Games - florbal M (2017)


BANDY

Finsko 1.finská liga v bandy M (2008)

Norsko 1.norská liga v bandy M (2009), Baráž o 1.norskou ligu v bandy M (2012)

Rusko 1.ruská liga v bandy M (2012)

Švédsko 1.švédská liga v bandy M (2008), 2.švédská liga - jih v bandy M (2008), 2.švédská liga - sever v bandy M (2008), 2.švédská liga - střed v bandy M (2008), 2.švédská liga v bandy M (2017), Baráž o 1.švédskou liga v bandy M (2009), Baráž o 2.švédskou liga v bandy M (2010)

MEZINÁRODNÍ Champions Cup - bandy M (2014), MS v bandy M (2008), MS v bandy W (2010), Přípravné zápasy v bandy M (2015), Super Cup - bandy M (2009), World Cup - bandy M (2014)


POZEMNÍ HOKEJ

Česká republika Česká extraliga v pozemním hokeji M (2007)

Polsko 1.polská liga v pozemním hokeji (2013)

MEZINÁRODNÍ Asian Games - pozemní hokej M (2014), Asian Games - pozemní hokej W (2014), Asian Champions Trophy - pozemní hokej M (2016), Asian Champions Trophy - pozemní hokej W (2016), BDO Masters - pozemní hokej M (2010), Commonwealth Games - pozemní hokej M (2010), Commonwealth Games - pozemní hokej W (2010), Euro Indoor Championship - pozemni hokej M (2010), Euro Indoor Championship - pozemní hokej W (2008), Euro Indoor Nations Trophy - pozemní hokej W (2008), Champions Challenge I - pozemní hokej M (2009), Champions Challenge I - pozemní hokej W (2009), Champions Challenge II - pozemní hokej M (2009), Champions Challenge II - pozemní hokej W (2009), Champions Trophy - pozemní hokej M (2007), Champions Trophy - pozemní hokej W (2008), Kvalifikace MS - pozemní hokej M (2009), Kvalifikace OH - pozemní hokej M (2008), Kvalifikace OH - pozemní hokej W (2008), Mistrovství Evropy II v pozemním hokeji M (2011), Mistrovství Evropy II v pozemním hokeji W (2011), Mistrovství Evropy v pozemním hokeji M (2007), Mistrovství Evropy v pozemním hokeji W (2007), Nations Trophy - pozemní hokej M (2009), Olympiáda - pozemní hokej M (2008), Olympiáda - pozemní hokej W (2008), Pan American Cup - pozemní hokej M (2013), Pan American Games - pozemní hokej M (2015), Pan American Games - pozemní hokej W (2015), Přípravné zápasy - pozemní hokej M (2016), Přípravné zápasy - pozemní hokej W (2016), South American Games - pozemní hokej M (2018), South American Games - pozemní hokej W (2018), World Cup - pozemní hokej M (2010), World Cup - pozemní hokej W (2010), World Indoor Cup - pozemní hokej M (2015), World Indoor Cup - pozemní hokej W (2015), World League - pozemní hokej M (2012), World League - pozemní hokej W (2012)


HOKEJBAL

Česká republika Česká extraliga hokejbalu (2007), Český pohár v hokejbalu (2010)

Slovensko 1.slovenská liga hokejbalu (2013)

MEZINÁRODNÍ Česko - slovenský superpohár - hokejbal M (2016), MS v hokejbale (2007), MS v hokejbale U16 M (2014), MS v hokejbale U18 M (2010), MS v hokejbale U20 M (2012), MS v hokejbale W (2011)


FUTSAL

Brazílie 1.brazilská liga futsalu (2009)

Česká republika 1.česká liga futsalu (2002), Český pohár futsalu (2007)

Chorvatsko 1.chorvatská liga futsalu (2008), Chorvatský pohár futsalu (2009)

Itálie 1.italská liga futsalu (2008), Italský pohár futsalu (2009), Italský superpohár futsalu (2013)

Japonsko 1.japonská liga futsalu (2013)

Polsko 1.polská liga futsalu (2013)

Portugalsko 1.portugalská liga futsalu (2008), Portugalský ligový pohár futsalu (2015), Portugalský pohár futsalu (2009), Portugalský superpohár futsalu (2009)

Rumunsko 1.rumunská liga futsalu (2018)

Rusko 1.ruská liga futsalu (2008), Ruský pohár futsalu (2009)

Slovensko 1.slovenská liga futsalu (2011)

Španělsko 1.španělská liga futsalu (2007), Baráž o 1.španělskou ligu futsalu (2011), Španělský národní pohár futsalu (2010), Španělský pohár futsalu (2007), Španělský superpohár futsalu (2008)

MEZINÁRODNÍ AFF Futsal Championship (2016), Asian Futsal Championship (2008), CONCACAF Futsal Championship (2012), CONMEBOL Futsal Championship (2008), Continental Futsal Cup (2014), Grand Prix - futsal M (2007), Intercontinental Futsal Cup (2011), Kvalifikace ME ve futsale (2007), Kvalifikace ME ve futsale U21 (2008), Kvalifikace MS ve futsale (2008), ME ve futsale (2003), ME ve futsale U21 (2008), MS ve futsale (2004), Přípravné zápasy ve futsale (2007), UEFA Futsal Cup (2007), UEFA Futsal Champions League (2018), World Futsal Super Cup (2014)


AMERICKÝ FOTBAL

Kanada CFL (2001)

USA NFL (1997), NFL All-Star Game (2011)

MEZINÁRODNÍNFL Europe (1998)


RAGBY

Anglie English Premiership - ragby (2005), RFL Championship - ragby (2013), RFL League 1 - ragby (2015), RFU Championship - ragby (2013)

Austrálie National Rugby Championship (2014), New South Wales Cup - ragby (2017), NRL (2002), Queensland Cup - ragby (2015), State of Origin - ragby (2008)

Francie Pro D2 - ragby (2012), Top 14 - ragby (2006)

Itálie Super 10 - ragby (2008)

JAR Baráž o Currie Cup - ragby M (2013), Currie Cup - ragby M (2010)

Nový Zéland Heartland Championship - ragby M (2016), ITM Cup - ragby M (2010)

Rumunsko Romanian SuperLiga - ragby M (2018)

Skotsko Scottish Premier Division - ragby M (2013)

Španělsko 1.španělská liga v ragby (2009)

Wales Welsh Premiership - ragby (2013)

MEZINÁRODNÍ 6 Nations Cup (1947), 6 Nations Cup - ragby W (2017), 6 Nations Cup U20 - ragby (2014), Commonwealth Games - ragby (2014), EFAF European Championship - ragby (2014), Energy Cup - ragby (2007), European Challenge Cup (2006), European Rugby Champions Cup (2014), Heineken Cup - ragby (2005), Challenge Cup - ragby (2006), IFAF World Cup - ragby (2011), Magners League - ragby (2007), MS v ragby U20 (2011), Premiership Cup - ragby (2018), Pro 12 - ragby (2012), Pro 14 - ragby (2017), Přátelské zápasy - ragby (2006), Rugby Championship (2012), Rugby League European Championship (2018), Rugby League World Cup (2008), Rugby League World Cup - ragby W (2017), Super 14 - ragby (2006), Super League (2001), Super League - Qualifiers Super8S (2015), Super Rugby (2011), Světový pohár (1987), Světový pohár Q (2008), Tri Nations Cup (1996), World Club Challenge - ragby (2008), World Club Series - ragby (2015), World Cup - ragby W (2010), World Rugby Nations Cup (2016), World Rugby Pacific Nations Cup (2015)


VODNÍ PÓLO

Chorvatsko Chorvatský pohár - vodní pólo M (2009)

Itálie 1.italská liga - vodní pólo M (2009), Italský pohár - vodní pólo M (2015)

Maďarsko 1.maďarská liga - vodní pólo M (2010)

MEZINÁRODNÍ Adriatic League - vodní pólo M (2009), Euro Cup - vodní pólo M (2011), Euroleague - vodní pólo M (2008), Europa Cup - vodní pólo M (2018), Europa Cup - vodní pólo W (2018), European Games - vodní pólo M (2015), European Games - vodní pólo W (2015), European Supercup - vodní pólo M (2009), Champions League - vodní pólo M (2011), Kvalifikace ME - vodní pólo M (2015), Kvalifikace OH - vodní pólo M (2012), Kvalifikace OH - vodní pólo W (2012), LEN Trophy - vodní pólo M (2008), ME - vodní pólo M (2010), ME - vodní pólo W (2010), Mediterranean Games - vodní pólo M (2013), MS - vodní pólo M (2009), MS - vodní pólo U18 M (2009), MS - vodní pólo W (2009), Olympiáda - vodní pólo M (2008), Olympiáda - vodní pólo W (2008), Přátelské zápasy - vodní pólo M (2011), Přátelské zápasy - vodní pólo W (2016), World Cup - vodní pólo M (2010), World Cup - vodní pólo W (2010), World League - vodní pólo M (2009), World League - vodní pólo W (2009)


PLOCHÁ DRÁHA

Polsko 1.polská liga ploché dráhy (2011), Baráž o polskou extraligu ploché dráhy (2012), Polská extraliga ploché dráhy (2001)

Švédsko Švédská Elitserien ploché dráhy (2010)

Velká Británie Britská Premiership - plochá dráha (2018)


SOFTBAL

MEZINÁRODNÍ MS v softballu M (2009), Olympiáda - softball W (2008)


LAKROS

USA MLL - lakros M (2009), NLL - lakros M (2009)

MEZINÁRODNÍ MS v lakrosu M (2010)


AUSTRALSKÝ FOTBAL

Austrálie Australian Football League (2010), Australian Football League W (2017), NAB Challenge series - australský fotbal (2014)


PESÄPALLO

Finsko 1.finská liga - pesäpallo M (2011), 1.finská liga - pesäpallo W (2011), Baráž o 1.finskou ligu - pesäpallo M (2013), Baráž o 1.finskou ligu - pesäpallo W (2014)


FORMULE 1

Všechny závody od roku 2001


MOTO

Všechny závody motoGP, 250 cc a 125 cc od roku 2001


TENIS DVOUHRA MUŽI

Všechny turnaje s dotací 5 000 USD a vyšší od roku 2003, včetně kvalifikací. Větší turnaje jsou v Trefíku evidovány od roku 1993.


TENIS ČTYŘHRA MUŽI

Všechny challengery a turnaje nejvyšší úrovně od roku 1996. Futures od 2003.


TENIS DVOUHRA ŽENY

Všechny turnaje s dotací 5 000 USD a vyšší od roku 2003, včetně kvalifikací. Větší turnaje jsou v Trefíku evidovány od roku 1993.


TENIS ČTYŘHRA ŽENY

Všechny turnaje nejvyšší úrovně od roku 1996. Futures od 2003.


Evidované sázkové kanceláře.