4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Začínáme s Trefíkem
Tato stránka obsahuje základní informace k tomu, co dělat po dokončení instalace kursů do Trefíku. Je zde několik obrázků, které mají uživateli ulehčit seznamování se s programem.
Po dokončení instalace kursů nejprve aktivujte ONLINE režim. Tím se načtou data od období, které bylo pokryto instalací, až po dnešní den. Režim Online aktivujte vpravo dole v úvodním okně - na obrázku je vpravo dole nápis Online - tím je tento režim aktivován.

Pokud svítí vlevo od tohoto nápisu "modré kolečko", pak aktualizace právě probíhá. Při prvním spuštění Online režimu potrvá načítání dat déle. Nicméně vždy můžete s Trefíkem pracovat i ve chvíli, kdy aktualizace probíhá. Pokud se barva kolečka změní na žlutou, je aktualizace dokončena a Trefík obsahuje plně aktuální data. Jestliže ponecháte režim Online aktivní, bude se průběžně zjišťovat, zda jsou dostupná nová data a vždy se budou ihned načítat.
Po spuštění Trefíku
Vlevo od "barevného kolečka" je zobrazen počet týdnů, na kolik jsou ještě předplaceny aktualizace. Na obrázku je předplaceno na 63 dalších týdnů. Informace o předplatném.
Pokud chceme zobrazit pouze zápasy, kde jsou vypsány nějaké kursy (tedy zápasy, které můžeme vsadit ve zvolené kanceláři - viz vlevo dole), pak aktivujte nad seznamem zápasů sekci SLOUPCE A STATISTIKY. V této sekci pak zvolte položku POUZE S KURSY:
Nabídka, pouze s kursy
V sekci SLOUPCE A STATISTIKY můžeme aktivovat položku POŘADÍ TÝMŮ .. pak u týmů zobrazí jejich aktuální pořadí v tabulce. Případně u tenistů jejich aktuální pořadí na žebříčku ATP/WTA. Pořadí se po změně hodnoty této volby zobrazí až novém načtení zápasů (pomocí tlačítka "s fajfkou" vpravo dole). V prvních kolech soutěže se pořadí neuvádí.
Nabídka, pořadí týmů
Položka VZÁJEMNÉ BILANCE v sekci SLOUPCE A STATISTIKY slouží k zobrazení statistiky vzájemných zápasů. Statistika je počítána z období zadaného v okně Filtr / Vzájemné.
Sloupce VV VR VP označují Výhry, Remízy a Prohry ve Vzájemných zápasech z pohledu aktuálně domácího týmu.
Sloupce VDV VDR VDP jsou obdobou pro výše uvedené, jen ale pouze ze zápasů hraných Doma pro aktuálně domácí tým:
Nabídka, vzájemné bilance
Na dalším obrázku je aktivní také položka STATISTIKA ZÁPASU. Nad seznamem zápasů je tak okno, kde jsou jednak bilance obou týmů z posledních šesti zápasů (nejprve ze všech, poté jen ze zápasů doma, resp. venku pro hosty), jednak bilance zápasů se stejnými kursy.
Ve sloupci 1: 2,25 (na tip 1 je u aktuálního zápasu kurs 2,25) jsou vždy počty úspěšných a neúspěšných tipů na zápasy, které oba týmy odehrály se shodnými kursy.
Pro Slavii Praha je zobrazena hodnota 4 / 4. To znamená, že kurs 2,25 byl na Slavii doma celkem 8x. Z toho Slavia vyhrála 4 zápasy, 4x byl tedy tento typ úspěšný.
U Poruby (další řádek) je hodnota 2 / 5. To zanamená, že na soupeře Poruby venku byl 7x kurs 2,47 a tento zápas skončil 2x výhrou domácího týmu, tedy soupeře Poruby.
Přímo u zápasu je rozbalena statistika kursů "1) Kurs 1", tedy statistika pro domácí (sekce "2)" jsou pro hosty) pro tip 1. Je zde dostupných všech 8 výše zmíněných zápasů. Pod zápasy je hodnota vypočteného kursu pro konkrétní situaci pro tip 1 (kurs 2,00 odpovídá 4 výhrám ze osmi zápasů).
Nabídka, statistika zápasů
Následující obrázek ukazuje funkce sekce DETAILY. Přímo u zápasů mohou být zobrazeny podrobnější statistiky obou týmů z předchozích utkání.
Podle nastavení v sekci Detaily se pod zápasem zobrazí výsledek posledního zápasu doma a venku. Pokud jsou dostupné, pak i počet střel v zápase a poměr držení míče v tomto posledním zápase.
Další ukázky a popis zobrazených detailních statistik.
Nabídka, detaily
Kliknutím na tlačítku KURSY vlevo nahoře zobrazíme kursy všech aktivních kanceláří k vybranému zápasu.
Pomocí menu pravého tlačítka myši lze zobrazit kursy na všechny vypsané příležitosti nebo třeba jen na první poločas.
Kliknutím na záhlaví příslušného sloupce se zobrazené kursy seřadí podle výše na daný tip.
Kursy k zápasu

Kursy k zápasu
Dvojklikem na zápasu lze zobrazit okno Tipy / Zápasy, tedy přehled posledních vzájemných zápasů vybraných soupeřů.
Tipy / Spolu
Přepnutím do sekce Tipy / Zápasy lze zobrazit přehledně zápasy domácího i hostujícího celku.
Tipy / Zápasy
Dvojklikem na vybraném zápasu zobrazíme detailní informace k tomuto zápasu:
Detaily k zápasu
Pro zobrazení tenisových turnajů, kdy chceme procházet jednotlivé turnaje, nikoliv celou nabídku tenisových zápasů, je nejlépe využít režim SEZNAM (nastavení vpravo dole v úvodním okně Trefíku). V tomto režimu je pro zobrazení tenisu určeno tlačítko s tenisovým míčkem v horní části.
Po aktivaci tohoto tlačítka se zobrazí turnaje z aktuálního týdne. V pravé části seznamu jsou zkratky S (dvouhry), Q (kvalifikace) a D (čtyřhry) pro výběr jednotlivých částí tenisového turnaje.
Tenis
V dolní části je možné omezit zobrazené turnaje podle dotace (v tisících dolarů).
V horní části jsou pak vedle tlačítka s tenisovým míčkem tlačítka pro přecházení mezi týdny. Nápis -1 značí předchozí týden.
Tenis
Kombinací režimů zobrazení Nabídka a Seznam je režim Soutěž. Je možné procházet po jednotlivých soutěžích / turnajích a zároveň jsou ihned dostupné všechna utkání i se všemi zvolenými statistikami (detaily u vybraného zápasu se týkají předchozího zápasu .. slouží pro analýzu stavu před zápasem; detaily k vybranému zápasu lze zobrazit po dvojkliku na tomto zápasu).
Režim soutěž
Ukázky pro práci s filtrem pro okno Nabídka.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
12.10.2018