4 162 607 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Tenisové turnaje z tohoto a minulého týdne
Všechna data byla exportována z programu Trefík, kde najdete mnohem více informací o aktuálních zápasech.


Rotterdam 2016 $1445 (Tvrdý, Indoor)  Rotterdam D 2016 $1445 (Tvrdý, Indoor)  Memphis 2016 $1226 (Tvrdý, Indoor)  Memphis D 2016 $1226 (Tvrdý, Indoor)  Montpellier 2016 $766 (Tvrdý, Indoor)  Montpellier D 2016 $766 (Tvrdý, Indoor)  Buenos Aires 2016 $544 (Antuka)  Buenos Aires D 2016 $544 (Antuka)  Quito (II) 2016 $250 (Antuka)  Quito (II) D 2016 $250 (Antuka)  Sofia 2016 $250 (Tvrdý, Indoor)  Sofia D 2016 $250 (Tvrdý, Indoor)  Dallas 2016 $100 (Tvrdý, Indoor)  Dallas D 2016 $100 (Tvrdý, Indoor)  Launceston 2016 $75 (Tvrdý)  Launceston D 2016 $75 (Tvrdý)  Santo Domingo 2016 $75 (Antuka)  Santo Domingo D 2016 $75 (Antuka)  Bergamo (II) 2016 $60 (Tvrdý, Indoor)  Bergamo (II) D 2016 $60 (Tvrdý, Indoor)  Oberentfelden 2016 $25 (Tvrdý, Indoor)  Oberentfelden D 2016 $25 (Tvrdý, Indoor)  Antalya V 2016 $10 (Tvrdý)  Antalya V D 2016 $10 (Tvrdý)  Antalya VI 2016 $10 (Tvrdý)  Antalya VI D 2016 $10 (Tvrdý)  Baku I 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Baku I D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Baku II 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Baku II D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Glasgow 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Glasgow D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Hammamet III 2016 $10 (Antuka)  Hammamet III D 2016 $10 (Antuka)  Hammamet IV 2016 $10 (Antuka)  Hammamet IV D 2016 $10 (Antuka)  Paguera 2016 $10 (Antuka)  Paguera D 2016 $10 (Antuka)  Paguera I 2016 $10 (Antuka)  Paguera I D 2016 $10 (Antuka)  Palm Coast 2016 $10 (Antuka)  Palm Coast D 2016 $10 (Antuka)  Sharm El Sheikh II 2016 $10 (Tvrdý)  Sharm El Sheikh II D 2016 $10 (Tvrdý)  Sharm El Sheikh III 2016 $10 (Tvrdý)  Sharm El Sheikh III D 2016 $10 (Tvrdý)  Sunderland 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Sunderland D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Tel-Aviv - Ramat Gan (I) 2016 $10 (Tvrdý)  Tel-Aviv - Ramat Gan (I) D 2016 $10 (Tvrdý)  Bergamo (II) Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Buenos Aires Q 2016 (Antuka)  Memphis Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Montpellier Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Rotterdam Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Santo Domingo Q 2016 (Antuka)  Antalya VI Q 2016 (Tvrdý)  Baku I Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Baku II Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Hammamet IV Q 2016 (Antuka)  Oberentfelden Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Paguera I Q 2016 (Antuka)  Sharm El Sheikh III Q 2016 (Tvrdý)  Sunderland Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Tel-Aviv - Ramat Gan (I) Q 2016 (Tvrdý)  

St. Petersburg (II) W 2016 $753 (Tvrdý, Indoor)  St. Petersburg (II) W D 2016 $753 (Tvrdý, Indoor)  Kaohsiung (II) W 2016 $500 (Tvrdý)  Kaohsiung (II) W D 2016 $500 (Tvrdý)  Midland W 2016 $100 (Tvrdý, Indoor)  Midland W D 2016 $100 (Tvrdý, Indoor)  Launceston W 2016 $75 (Tvrdý)  Launceston W D 2016 $75 (Tvrdý)  Grenoble W 2016 $25 (Tvrdý, Indoor)  Grenoble W D 2016 $25 (Tvrdý, Indoor)  Perth W 2016 $25 (Tvrdý)  Perth W D 2016 $25 (Tvrdý)  Antalya W V 2016 $10 (Antuka)  Antalya W V D 2016 $10 (Antuka)  Antalya W VI 2016 $10 (Antuka)  Antalya W VI D 2016 $10 (Antuka)  Glasgow W 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Glasgow W D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Hammamet III W 2016 $10 (Antuka)  Hammamet III W D 2016 $10 (Antuka)  Hammamet IV W 2016 $10 (Antuka)  Hammamet IV W D 2016 $10 (Antuka)  Sharm El Sheikh I W 2016 $10 (Tvrdý)  Sharm El Sheikh I W D 2016 $10 (Tvrdý)  Sharm El Sheikh W 2016 $10 (Tvrdý)  Sharm El Sheikh W D 2016 $10 (Tvrdý)  Sunderland W 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Sunderland W D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Trnava (II) W 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Trnava (II) W D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)  Fed Cup - S 2016 ()  Fed Cup 2016 ()  Fed Cup W D 2016 ()  Kaohsiung (II) W Q 2016 (Tvrdý)  St. Petersburg (II) W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Antalya W VI Q 2016 (Antuka)  Glasgow W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Hammamet IV W Q 2016 (Antuka)  Launceston W Q 2016 (Tvrdý)  Midland W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Perth W Q 2016 (Tvrdý)  Sharm El Sheikh I W Q 2016 (Tvrdý)  Sunderland W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  Trnava (II) W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)  



Rotterdam 2016 $1445 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Gasquet, Richard (FRA) (1) -Chardy, Jeremy (FRA)1,37 - 2,87
Garcia-Lopez, Guillermo (ESP) -Chung, Hyeon (KOR)1,42 - 2,67
Goffin, David (BEL) (4) -Baghdatis, Marcos (CYP)1,45 - 2,57
Robredo, Tommy (ESP) -Klizan, Martin (SVK)1,63 - 2,14
Rosol, Lukas (CZE) -Vesely, Jiri (CZE)1,40 - 2,70
Sousa, Joao (POR) -Bautista-Agut, Roberto (ESP) (6)2,37 - 1,45
Coric, Borna (CRO) -De Bakker, Thiemo (NED) (WC)1,50 - 2,44
Pospisil, Vasek (CAN) -Zverev, Alexander (GER) (WC)1,68 - 2,06
Haase, Robin (NED) (WC) -Simon, Gilles (FRA) (3)3,66 - 1,24
Kohlschreiber, Philipp (GER) -Benneteau, Julien (FRA)1,09 - 6,30
Seppi, Andreas (ITA) -Muller, Gilles (LUX)1,90 - 1,80
Istomin, Denis (UZB) -Cilic, Marin (CRO) (2)4,55 - 1,16

Rotterdam D 2016 $1445 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Seppi A.(ITA) / Sousa J.(POR) -Mahut N.(FRA) / Pospisil V.(CAN)?
Rojer J.(NED) / Tecau H.(ROU) (1) -Garcia-Lopez G.(ESP) / Troicki V.(SRB)?
Muller G.(LUX) / Zimonjic N.(SRB) -De Bakker T.(NED) / Haase R.(NED) (WC)?
Murray J.(GBR) / Nestor D.(CAN) (3) -Petzschner P.(GER) / Peya A.(AUT)?
Kubot L.(POL) / Matkowski M.(POL) -Bopanna R.(IND) / Mergea F.(ROU) (4)?
Kontinen H.(FIN) / Peers J.(AUS) -Benneteau J.(FRA) / Roger-vasselin E.(FRA)?
Huta-Galung J.(NED) / Van Den Berg B.(NED) (WC) -Dodig I.(CRO) / Melo M.(BRA) (2)?

Memphis 2016 $1226 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Harrison, Ryan (USA) -Tiafoe, Francis (USA) (WC)1,76 - 1,95
Vanni, Luca (ITA) -Kukushkin, Mikhail (KAZ)2,30 - 1,54
Ram, Rajeev (USA) -Kudla, Denis (USA) (5)2,00 - 1,70
Marchenko, Ilya (UKR) -Groth, Samuel (AUS) (6)1,56 - 2,30
Dzumhur, Damir (BIH) (8) -Smyczek, Tim (USA)2,50 - 1,48
Sela, Dudi (ISR) -Berankis, Ricardas (LTU)1,85 - 1,85
Jaziri, Malek (TUN) -Granollers-Pujol, Marcel (ESP)2,40 - 1,50
Millman, John (AUS) (7) -Krajicek, Austin (USA)1,40 - 2,80
Becker, Benjamin (GER) -Paul, Tommy (USA) (WC)1,37 - 2,87

Memphis D 2016 $1226 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Fyrstenberg M.(POL) / Gonzalez S.(MEX) -Guccione C.(AUS) / Oswald P.(AUT)?
Bednarek T.(POL) / Shamasdin A.(CAN) -Koolhof W.(NED) / Middelkoop M.(NED)?
Granollers-Pujol M.(ESP) / Groth S.(AUS) -Johnson S.(USA) / Querrey S.(USA) (4)?
Fritz T.(USA) / Harrison R.(USA) (WC) -Huey T.(PHI) / Mirnyi M.(BLR) (2)?
Bryan B.(USA) / Bryan M.(USA) (1) -Krajicek A.(USA) / Monroe N.(USA)?
Butorac E.(USA) / Lipsky S.(USA) (3) -Kudla D.(USA) / Young D.(USA)?
Marach O.(AUT) / Martin F.(FRA) -Dlouhy L.(CZE) / Paes L.(IND)?
Daniell M.(NZL) / Sitak A.(NZL) -O'Hare D.(IRL) / Salisbury J.(GBR) (WC)?

Montpellier 2016 $766 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Zverev, Alexander (GER) -Vanni, Luca (ITA)6-7 (3), 6-4, 7-5
Baghdatis, Marcos (CYP) (8) -Lacko, Lukas (SVK)7-5, 7-5
Daniel, Taro (JPN) -Istomin, Denis (UZB)6-2, 6-2
Bemelmans, Ruben (BEL) -Sousa, Joao (POR) (6)6-4, 3-6, 6-4
Struff, Jan-Lennard (GER) -Mahut, Nicolas (FRA)6-3, 7-5
Mathieu, Paul-Henri (FRA) -Ymer, Elias (SWE) (Q)6-1, 6-4
de Schepper, Kenny (FRA) (Q) -Basilashvili, Nikoloz (GEO)4-6, 7-6 (4), 6-3
Berrer, Michael (GER) -Coric, Borna (CRO) (7)7-6 (5), 6-2
Brown, Dustin (GER) (Q) -Darcis, Steve (BEL)7-5, 7-5
Gulbis, Ernests (LAT) -Halys, Quentin (FRA) (WC)6-4, 6-3
Millman, John (AUS) -Benneteau, Julien (FRA) (WC)6-3, 6-0
Osmifinále
Berrer, Michael (GER) -de Schepper, Kenny (FRA) (Q)6-3, 6-4
Baghdatis, Marcos (CYP) (8) -Daniel, Taro (JPN)6-2, 7-6 (7)
1. kolo
Roger-vasselin, Edouard (FRA) (Q) -Monfils, Gael (FRA) (5)6-4, 7-6 (5)
Osmifinále
Gasquet, Richard (FRA) (1) -Gulbis, Ernests (LAT)6-4, 6-4
Zverev, Alexander (GER) -Cilic, Marin (CRO) (2)7-6 (4), 7-6 (1)
Bemelmans, Ruben (BEL) -Struff, Jan-Lennard (GER)6-4, 6-7 (5), 6-3
Brown, Dustin (GER) (Q) -Simon, Gilles (FRA) (3)6-4, 6-4
Mathieu, Paul-Henri (FRA) -Paire, Benoit (FRA) (4)6-3, 6-3
Millman, John (AUS) -Roger-vasselin, Edouard (FRA) (Q)4-6, 6-1, 6-4
Čtvrtfinále
Zverev, Alexander (GER) -Berrer, Michael (GER)6-7 (2), 6-2, 7-5
Mathieu, Paul-Henri (FRA) -Millman, John (AUS)7-6 (5), 5-7, 6-3
Gasquet, Richard (FRA) (1) -Baghdatis, Marcos (CYP) (8)6-4, 6-4
Brown, Dustin (GER) (Q) -Bemelmans, Ruben (BEL)6-3, 6-3
Semifinále
Mathieu, Paul-Henri (FRA) -Zverev, Alexander (GER)7-6 (11), 7-5
Gasquet, Richard (FRA) (1) -Brown, Dustin (GER) (Q)1-6, 6-4, 6-3
Finále
Gasquet, Richard (FRA) (1) -Mathieu, Paul-Henri (FRA)1,30 - 3,90

Montpellier D 2016 $766 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Coric B.(CRO) / Sancic A.(CRO) -Marach O.(AUT) / Martin F.(FRA) (3)3-6, 6-3, 10-1
Erlich J.(ISR) / Fleming C.(GBR) (4) -Cilic M.(CRO) / Mektic N.(CRO)6-1, 6-3
Zverev A.(GER) / Zverev M.(GER) (WC) -Skupski K.(GBR) / Skupski N.(GBR)6-4, 7-6 (6)
Kowalczyk M.(POL) / Siljestrom A.(SWE) -Brunstrom J.(SWE) / Roelofse R.(RSA)7-6 (5), 6-7 (3), 10-7
Arnaboldi A.(ITA) / Lopez M.(ESP) -Daniell M.(NZL) / Sitak A.(NZL)4-6, 6-4, 10-5
Pavic M.(CRO) / Venus M.(NZL) (2) -Brown D.(GER) / Junaid R.(AUS)6-3, 6-4
Kubot L.(POL) / Matkowski M.(POL) (1) -Mathieu P.(FRA) / Millot V.(FRA) (WC)4-6, 7-6 (3), 10-5
Bhupathi M.(IND) / Marray J.(GBR) -Bednarek T.(POL) / Istomin D.(UZB)6-3, 3-6, 10-6
Čtvrtfinále
Pavic M.(CRO) / Venus M.(NZL) (2) -Kowalczyk M.(POL) / Siljestrom A.(SWE)7-6 (3), 6-3
Arnaboldi A.(ITA) / Lopez M.(ESP) -Erlich J.(ISR) / Fleming C.(GBR) (4)1:0
Zverev A.(GER) / Zverev M.(GER) (WC) -Coric B.(CRO) / Sancic A.(CRO)6-4, 6-3
Semifinále
Pavic M.(CRO) / Venus M.(NZL) (2) -Arnaboldi A.(ITA) / Lopez M.(ESP)6-3, 6-7 (6), 10-6
Čtvrtfinále
Bhupathi M.(IND) / Marray J.(GBR) -Kubot L.(POL) / Matkowski M.(POL) (1)7-6 (2), 6-2
Semifinále
Zverev A.(GER) / Zverev M.(GER) (WC) -Bhupathi M.(IND) / Marray J.(GBR)2-6, 6-2, 10-3
Finále
Zverev A.(GER) / Zverev M.(GER) (WC) -Pavic M.(CRO) / Venus M.(NZL) (2)1,94 - 1,68

Buenos Aires 2016 $544 (Antuka)    zpět
1. kolo
Lorenzi, Paolo (ITA) -Andujar-Alba, Pablo (ESP)?
Schwartzman, Diego Sebastian (ARG) -Dolgopolov, Aleksandr (UKR) (7)?
Lajovic, Dusan (SRB) -Verdasco, Fernando (ESP)?
Carreno-Busta, Pablo (ESP) -Thiem, Dominic (AUT) (5)?
Fognini, Fabio (ITA) (6) -Delbonis, Federico (ARG)?
Mayer, Leonardo (ARG) -Pella, Guido (ARG)?
Cuevas, Pablo (URU) (8) -Ramos-Vinolas, Albert (ESP)?
Giraldo, Santiago (COL) -Cervantes-Huegun, Inigo (ESP)?

Buenos Aires D 2016 $544 (Antuka)    zpět
Osmifinále
Cabal J.(COL) / Farah R.(COL) (1) -Demoliner M.(BRA) / Ramos-Vinolas A.(ESP)?
Munoz-De La Nava D.(ESP) / Tsonga J.(FRA) -Lajovic D.(SRB) / Thiem D.(AUT)?
Marrero-Santana D.(ESP) / Moser F.(GER) (3) -Almagro N.(ESP) / Giraldo S.(COL)?
Pella G.(ARG) / Schwartzman D.(ARG) -Lipovsek Puches T.(ARG) / Pena Lopez M.(ARG) (WC)?
Delbonis F.(ARG) / Molteni A.(ARG) -Fognini F.(ITA) / Monaco J.(ARG)?
Arguello F.(ARG) / Bagnis F.(ARG) (WC) -Duran G.(ARG) / Mayer L.(ARG) (4)?
Andujar-Alba P.(ESP) / Carreno-Busta P.(ESP) -Cervantes-Huegun I.(ESP) / Lorenzi P.(ITA)?
Kretschmer G.(GER) / Satschko A.(GER) -Gonzalez M.(ARG) / Sa A.(BRA) (2)?

Quito (II) 2016 $250 (Antuka)    zpět
1. kolo
Carreno-Busta, Pablo (ESP) (8) -Silva Dutra, Rogerio (BRA)6-3, 6-1
Carballes Baena, Roberto (ESP) -Krajicek, Austin (USA)6-4, 6-3
Montanes, Albert (ESP) -Kovalik, Jozef (SVK) (Q)6-3, 3-6, 6-4
Cervantes-Huegun, Inigo (ESP) -Riba-Madrid, Pere (ESP)6-7 (6), 6-4, 6-3
Olivo, Renzo (ARG) (Q) -Gonzalez, Alejandro (COL) (WC)6-7 (1), 6-3, 6-3
Falla, Alejandro (COL) -Lapentti, Giovanni (ECU) (WC)6-2, 6-3
Ramos-Vinolas, Albert (ESP) (7) -Lajovic, Dusan (SRB)6-4, 7-6 (7)
Ram, Rajeev (USA) -Zeballos, Horacio (ARG)6-4, 7-6 (6)
Martin, Andrej (SVK) (Q) -Granollers-Pujol, Marcel (ESP)7-6 (7), 6-2
Estrella, Victor (DOM) (5) -Pella, Guido (ARG)6-4, 6-4
Lorenzi, Paolo (ITA) (6) -Escobar, Gonzalo (ECU) (WC)6-1, 6-2
Souza, Joao-Olavo (BRA) (Q) -Arguello, Facundo (ARG)6-3, 7-6 (7)
Osmifinále
Carreno-Busta, Pablo (ESP) (8) -Cervantes-Huegun, Inigo (ESP)6-7 (5), 7-6 (2), 6-2
Bellucci, Thomaz (BRA) (3) -Montanes, Albert (ESP)6-2, 6-4
Lorenzi, Paolo (ITA) (6) -Falla, Alejandro (COL)6-3, 6-2
Tomic, Bernard (AUS) (1) -Carballes Baena, Roberto (ESP)6-3, 2-6, 6-4
Estrella, Victor (DOM) (5) -Martin, Andrej (SVK) (Q)7-5, 6-1
Ramos-Vinolas, Albert (ESP) (7) -Ram, Rajeev (USA)6-7 (5), 6-3, 7-5
Olivo, Renzo (ARG) (Q) -Verdasco, Fernando (ESP) (4)7-6 (5), 3-6, 6-3
Lopez, Feliciano (ESP) (2) -Souza, Joao-Olavo (BRA) (Q)4-6, 7-6 (5), 6-2
Čtvrtfinále
Bellucci, Thomaz (BRA) (3) -Carreno-Busta, Pablo (ESP) (8)7-6 (0), 4-6, 6-2
Lorenzi, Paolo (ITA) (6) -Tomic, Bernard (AUS) (1)6-7 (5), 7-5, 6-3
Estrella, Victor (DOM) (5) -Olivo, Renzo (ARG) (Q)6-4, 6-7 (5), 6-4
Ramos-Vinolas, Albert (ESP) (7) -Lopez, Feliciano (ESP) (2)7-5, 4-3 skr.
Semifinále
Bellucci, Thomaz (BRA) (3) -Lorenzi, Paolo (ITA) (6)3-6, 6-2, 6-3
Estrella, Victor (DOM) (5) -Ramos-Vinolas, Albert (ESP) (7)6-2, 7-6 (5)
Finále
Bellucci, Thomaz (BRA) (3) -Estrella, Victor (DOM) (5)1,54 - 2,70

Quito (II) D 2016 $250 (Antuka)    zpět
Osmifinále
Martin A.(SVK) / Podlipnik-Castillo H.(CHI) -Molteni A.(ARG) / Pella G.(ARG)3-6, 6-2, 10-8
Estrella V.(DOM) / Souza J.(BRA) -Gomez E.(ECU) / Quiroz R.(ECU) (WC)6-4, 6-4
Kretschmer G.(GER) / Satschko A.(GER) (4) -Lajovic D.(SRB) / Skugor F.(CRO)6-2, 6-2
Carreno-Busta P.(ESP) / Duran G.(ARG) -Raja P.(IND) / Ram R.(USA) (2)7-6 (6), 6-2
Peralta J.(CHI) / Zeballos H.(ARG) -Gonzalez S.(MEX) / Sa A.(BRA) (1)6-1, 6-3
Maytin R.(VEN) / Reyes-Varela M.(MEX) -Granollers-Pujol M.(ESP) / Riba-Madrid P.(ESP)7-5, 6-3
Čtvrtfinále
Martin A.(SVK) / Podlipnik-Castillo H.(CHI) -Peralta J.(CHI) / Zeballos H.(ARG)6-4, 6-4
Carreno-Busta P.(ESP) / Duran G.(ARG) -Estrella V.(DOM) / Souza J.(BRA)6-7 (4), 7-6 (3), 10-7
Osmifinále
Bellucci T.(BRA) / Demoliner M.(BRA) -Cervantes-Huegun I.(ESP) / Lorenzi P.(ITA)5-7, 6-3, 10-6
Krajicek A.(USA) / Monroe N.(USA) (3) -Falla A.(COL) / Ramos-Vinolas A.(ESP)1:0
Čtvrtfinále
Bellucci T.(BRA) / Demoliner M.(BRA) -Kretschmer G.(GER) / Satschko A.(GER) (4)4-6, 6-1, 10-4
Krajicek A.(USA) / Monroe N.(USA) (3) -Maytin R.(VEN) / Reyes-Varela M.(MEX)6-3, 6-3
Semifinále
Bellucci T.(BRA) / Demoliner M.(BRA) -Martin A.(SVK) / Podlipnik-Castillo H.(CHI)6-3, 3-6, 10-4
Carreno-Busta P.(ESP) / Duran G.(ARG) -Krajicek A.(USA) / Monroe N.(USA) (3)7-6 (5), 6-4
Finále
Carreno-Busta P.(ESP) / Duran G.(ARG) -Bellucci T.(BRA) / Demoliner M.(BRA)7-5, 6-4

Sofia 2016 $250 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Rosol, Lukas (CZE) -Haase, Robin (NED)3-6, 6-3, 6-4
Basic, Mirza (BIH) (Q) -Bhambri, Yuki (IND)6-3, 7-6 (4)
Klizan, Martin (SVK) (7) -Lazov, Aleksandar (BUL) (WC)6-3, 6-0
De Bakker, Thiemo (NED) -Ebden, Matthew (AUS)6-4, 6-1
Copil, Marius (ROU) (Q) -Chung, Hyeon (KOR)6-2, 6-3
Dzumhur, Damir (BIH) -Vesely, Jiri (CZE)6-3, 3-6, 6-3
Kohlschreiber, Philipp (GER) (5) -Stakhovsky, Sergiy (UKR)6-2, 6-2
Muller, Gilles (LUX) (6) -Jaziri, Malek (TUN)6-3, 6-2
Krajinovic, Filip (SRB) -Ilhan, Marsel (TUR) (WC)6-3, 3-6, 6-4
Mannarino, Adrian (FRA) (8) -Donskoy, Evgeny (RUS)6-2, 7-5
Brands, Daniel (GER) (Q) -Fabbiano, Thomas (ITA) (Q)7-6 (5), 6-3
Osmifinále
Klizan, Martin (SVK) (7) -Rosol, Lukas (CZE)6-3, 2-6, 7-6 (4)
1. kolo
Berankis, Ricardas (LTU) -Kuzmanov, Dimitar (BUL) (WC)6-3, 2-6, 6-3
Osmifinále
Garcia-Lopez, Guillermo (ESP) (3) -Basic, Mirza (BIH) (Q)6-3, 6-4
Seppi, Andreas (ITA) (4) -De Bakker, Thiemo (NED)6-2, 6-1
Troicki, Viktor (SRB) (2) -Brands, Daniel (GER) (Q)6-4, 6-3
Mannarino, Adrian (FRA) (8) -Copil, Marius (ROU) (Q)6-4, 6-7 (5), 6-3
Bautista-Agut, Roberto (ESP) (1) -Krajinovic, Filip (SRB) skr.
Muller, Gilles (LUX) (6) -Berankis, Ricardas (LTU)7-5, 7-6 (4)
Kohlschreiber, Philipp (GER) (5) -Dzumhur, Damir (BIH)6-1, 4-6, 6-3
Čtvrtfinále
Bautista-Agut, Roberto (ESP) (1) -Mannarino, Adrian (FRA) (8)6-4, 6-3
Muller, Gilles (LUX) (6) -Garcia-Lopez, Guillermo (ESP) (3)7-6 (6), 6-4
Troicki, Viktor (SRB) (2) -Kohlschreiber, Philipp (GER) (5)6-3, 6-4
Klizan, Martin (SVK) (7) -Seppi, Andreas (ITA) (4)6-4, 6-3
Semifinále
Bautista-Agut, Roberto (ESP) (1) -Muller, Gilles (LUX) (6)7-6 (5), 6-4
Troicki, Viktor (SRB) (2) -Klizan, Martin (SVK) (7)4-6, 6-3, 7-5
Finále
Bautista-Agut, Roberto (ESP) (1) -Troicki, Viktor (SRB) (2)1,54 - 2,66

Sofia D 2016 $250 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
De Bakker T.(NED) / Haase R.(NED) -Cermak F.(CZE) / Mertinak M.(SVK)6-3, 6-2
Fyrstenberg M.(POL) / Rosol L.(CZE) -Klizan M.(SVK) / Seppi A.(ITA)6-4, 6-4
Petzschner P.(GER) / Peya A.(AUT) (1) -Muller G.(LUX) / Nielsen F.(DEN)7-5, 6-3
Koolhof W.(NED) / Middelkoop M.(NED) (3) -Kuzmanov D.(BUL) / Lazov A.(BUL) (WC)6-7 (5), 6-3, 12-10
Dlouhy L.(CZE) / Stakhovsky S.(UKR) -Chung H.(KOR) / Ebden M.(AUS)6-3, 7-6 (5)
Bozoljac I.(SRB) / Troicki V.(SRB) -Draganja M.(CRO) / Knowle J.(AUT) (2)6-3, 6-3
Čtvrtfinále
Fyrstenberg M.(POL) / Rosol L.(CZE) -Petzschner P.(GER) / Peya A.(AUT) (1)6-3, 6-3
Osmifinále
Altuna T.(TUR) / Kravchuk K.(RUS) (WC) -Betov S.(BLR) / Elgin M.(RUS) (4)7-5, 5-7, 10-5
Oswald P.(AUT) / Shamasdin A.(CAN) -Bury A.(BLR) / Zelenay I.(SVK)6-3, 6-2
Čtvrtfinále
Koolhof W.(NED) / Middelkoop M.(NED) (3) -Dlouhy L.(CZE) / Stakhovsky S.(UKR)6-1, 6-7 (7), 10-4
De Bakker T.(NED) / Haase R.(NED) -Bozoljac I.(SRB) / Troicki V.(SRB)4-6, 6-4, 10-6
Oswald P.(AUT) / Shamasdin A.(CAN) -Altuna T.(TUR) / Kravchuk K.(RUS) (WC)6-3, 6-7 (6), 10-8
Semifinále
Oswald P.(AUT) / Shamasdin A.(CAN) -Fyrstenberg M.(POL) / Rosol L.(CZE)4-6, 6-3, 10-2
Koolhof W.(NED) / Middelkoop M.(NED) (3) -De Bakker T.(NED) / Haase R.(NED)2-6, 7-6 (3), 11-9
Finále
Oswald P.(AUT) / Shamasdin A.(CAN) -Koolhof W.(NED) / Middelkoop M.(NED) (3)1,80 - 1,80

Dallas 2016 $100 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Ito, Tatsuma (JPN) (6) -Molchanov, Denys (UKR)6-2, 6-7 (5), 7-6 (6)
Fratangelo, Bjorn (USA) (8) -Donaldson, Jared (USA)6-3, 6-4
Becker, Benjamin (GER) (3) -Andersen, Jean (RSA) (WC)6-4, 6-3
Evans, Daniel (GBR) -Rublev, Andrey (RUS)5-7, 6-4, 6-3
Harrison, Ryan (USA) -Kuznetsov, Alex (USA) (WC)2-6, 7-5, 7-5
Smyczek, Tim (USA) (4) -Krueger, Mitchell (USA)6-4, 6-3
Zemlja, Grega (SLO) -Jung, Jason (TPE)6-4, 4-6, 7-6 (5)
McGee, James (IRL) -Novikov, Dennis (USA)5-7, 6-1, 6-4
Trungelliti, Marco (ARG) -Barrientos, Nicolas (COL) (LL)6-3, 7-6 (6)
Escobedo, Ernesto (USA) (WC) -Thompson, Clay (USA) (Q)6-3, 7-6 (6)
Laaksonen, Henri (SUI) -Michalicka, Marek (CZE)7-5, 6-1
Smith, John Patrick (AUS) (7) -Quigley, Eric (USA) (Q)7-6 (6), 6-3
Matosevic, Marinko (AUS) (Q) -Albot, Radu (MDA) (5)6-4, 4-6, 6-4
Vaks, Mikhail (RUS) (Q) -Smith, Connor (USA)6-4, 6-2
Edmund, Kyle (GBR) (2) -Bangoura, Sekou (USA) (WC)7-6 (4), 6-2
Tiafoe, Francis (USA) -Groth, Samuel (AUS) (1)6-3, 6-3
Osmifinále
Tiafoe, Francis (USA) -Vaks, Mikhail (RUS) (Q)6-4, 6-4
Matosevic, Marinko (AUS) (Q) -Trungelliti, Marco (ARG)6-4, 6-3
Evans, Daniel (GBR) -Fratangelo, Bjorn (USA) (8)6-2, 6-3
Smyczek, Tim (USA) (4) -Harrison, Ryan (USA)6-0, 5-7, 6-4
Ito, Tatsuma (JPN) (6) -Laaksonen, Henri (SUI)6-2, 7-6 (5)
Edmund, Kyle (GBR) (2) -McGee, James (IRL)6-3, 6-4
Zemlja, Grega (SLO) -Smith, John Patrick (AUS) (7)4-6, 6-3, 6-4
Becker, Benjamin (GER) (3) -Escobedo, Ernesto (USA) (WC)6-4, 6-2
Čtvrtfinále
Edmund, Kyle (GBR) (2) -Zemlja, Grega (SLO)7-5, 6-1
Ito, Tatsuma (JPN) (6) -Tiafoe, Francis (USA)3-6, 7-5, 6-4
Evans, Daniel (GBR) -Becker, Benjamin (GER) (3)6-1, 6-4
Smyczek, Tim (USA) (4) -Matosevic, Marinko (AUS) (Q)7-6 (4), 4-6, 6-3
Semifinále
Evans, Daniel (GBR) -Ito, Tatsuma (JPN) (6)6-2, 4-6, 6-1
Edmund, Kyle (GBR) (2) -Smyczek, Tim (USA) (4)7-5, 6-3
Finále
Edmund, Kyle (GBR) (2) -Evans, Daniel (GBR)6-3, 6-2

Dallas D 2016 $100 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Barrientos N.(COL) / Behar A.(URU) (3) -Gonzales R.(PHI) / Walsh D.(GBR)6-4, 3-6, 13-11
Bangoura S.(USA) / O'Brien D.(RSA) (2) -Chappell N.(USA) / Webb D.(USA) (WC)4-6, 6-4, 10-5
Arevalo M.(ESA) / Michalicka M.(CZE) -Donaldson J.(USA) / Estevez M.(ARG)6-3, 7-5
Albot R.(MDA) / Molchanov D.(UKR) (1) -Cerretani J.(USA) / Schnur M.(USA)6-3, 5-7, 10-8
Krueger M.(USA) / Laaksonen H.(SUI) -Kuznetsov A.(USA) / Moser F.(GER)6-4, 2-6, 10-7
Meister N.(USA) / Quigley E.(USA) (WC) -Nevolo D.(USA) / Patino L.(MEX) (Q)6-4, 6-3
Fratangelo B.(USA) / Smith C.(USA) -Johnson H.(USA) / Johnson Y.(USA) (WC)6-3, 6-4
Hach Verdugo H.(MEX) / Novikov D.(USA) (4) -Rublev A.(RUS) / Tiafoe F.(USA)6-4, 4-6, 10-1
Čtvrtfinále
Barrientos N.(COL) / Behar A.(URU) (3) -Krueger M.(USA) / Laaksonen H.(SUI)6-2, 6-4
Meister N.(USA) / Quigley E.(USA) (WC) -Albot R.(MDA) / Molchanov D.(UKR) (1)6-3, 1-6, 10-5
Bangoura S.(USA) / O'Brien D.(RSA) (2) -Fratangelo B.(USA) / Smith C.(USA)6-4, 4-6, 10-7
Hach Verdugo H.(MEX) / Novikov D.(USA) (4) -Arevalo M.(ESA) / Michalicka M.(CZE)6-3, 6-3
Semifinále
Meister N.(USA) / Quigley E.(USA) (WC) -Hach Verdugo H.(MEX) / Novikov D.(USA) (4)6-3, 6-4
Bangoura S.(USA) / O'Brien D.(RSA) (2) -Barrientos N.(COL) / Behar A.(URU) (3)6-3, 6-4
Finále
Meister N.(USA) / Quigley E.(USA) (WC) -Bangoura S.(USA) / O'Brien D.(RSA) (2)6-1, 6-1

Launceston 2016 $75 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Peliwo, Filip (CAN) -Tearney, Finn (NZL)6-2, 6-3
Barton, Matthew (AUS) -Thompson, Jordan (AUS) (2)7-5, 6-7 (5), 6-4
Niki, Takuto (JPN) -Kelly, Dayne (AUS)7-6 (5), 6-1
Myneni, Saketh (IND) (3) -Polmans, Marc (AUS) (Q)7-6 (4), 6-7 (6), 6-3
Chaplin, Jarryd (AUS) (LL) -Popyrin, Alexei (AUS) (WC)6-2, 7-5
Jasika, Omar (AUS) -Takeuchi, Kento (JPN)6-3, 6-2
Sarkissian, Alexander (USA) (4) -Reid, Matt (AUS)6-7 (4), 6-4, 6-3
Lee, Duck Hee (KOR) -Statham, Rubin (NZL) (Q)6-2, 7-6 (3)
Tsitsipas, Stefanos (GRE) (Q) -Klein, Brydan (GBR) (6)3-6, 7-5, 4-2 skr.
Robert, Stephane (FRA) (9) -Banes, Maverick (AUS)7-6 (2), 6-1
Golubev, Andrey (KAZ) (8) -Van Peperzeel, Gavin (AUS)6-2, 6-4
Mott, Blake (AUS) (WC) -Fancutt, Thomas John (AUS) (Q)4-6, 6-0, 6-2
Mitchell, Benjamin (AUS) -Donati, Matteo (ITA) (5)6-2, 6-3
Bolt, Alex (AUS) -Sekiguchi, Shuichi (JPN)6-3, 6-4
Purcell, Max (AUS) (WC) -Whittington, Andrew (AUS)6-7 (4), 7-6 (5), 6-4
Saville, Luke (AUS) (7) -Bourchier, Harry (AUS) (WC)6-4, 6-4
Osmifinále
Barton, Matthew (AUS) -Jasika, Omar (AUS)6-2, 3-6, 6-3
Golubev, Andrey (KAZ) (8) -Niki, Takuto (JPN)6-1, 6-3
Mitchell, Benjamin (AUS) -Chaplin, Jarryd (AUS) (LL)6-4, 6-2
Myneni, Saketh (IND) (3) -Peliwo, Filip (CAN)7-5, 5-7, 6-3
Saville, Luke (AUS) (7) -Purcell, Max (AUS) (WC)6-4, 4-6, 6-1
Robert, Stephane (FRA) (9) -Lee, Duck Hee (KOR)6-4, 6-1
Mott, Blake (AUS) (WC) -Tsitsipas, Stefanos (GRE) (Q)6-1, 6-4
Bolt, Alex (AUS) -Sarkissian, Alexander (USA) (4)6-3, 6-7 (3), 6-3
Čtvrtfinále
Golubev, Andrey (KAZ) (8) -Barton, Matthew (AUS)6-4, 3-6, 6-3
Saville, Luke (AUS) (7) -Bolt, Alex (AUS)6-3, 7-6 (2)
Myneni, Saketh (IND) (3) -Mitchell, Benjamin (AUS)6-4, 6-2
Mott, Blake (AUS) (WC) -Robert, Stephane (FRA) (9)6-3, 7-6 (6)
Semifinále
Mott, Blake (AUS) (WC) -Myneni, Saketh (IND) (3)6-1, 6-4
Golubev, Andrey (KAZ) (8) -Saville, Luke (AUS) (7)6-3, 7-6 (2)
Finále
Mott, Blake (AUS) (WC) -Golubev, Andrey (KAZ) (8)6-7 (4), 6-1, 6-2

Launceston D 2016 $75 (Tvrdý)    zpět
Osmifinále
Sarkissian A.(USA) / Tearney F.(NZL) -Delaney J.(AUS) / Purcell M.(AUS) (WC)6-3, 7-5
Saville L.(AUS) / Thompson J.(AUS) -Ito Y.(JPN) / Statham R.(NZL)7-6 (2), 6-4
Golubev A.(KAZ) / Myneni S.(IND) (1) -Bourchier H.(AUS) / Nolan D.(AUS) (WC)7-5, 6-4
Kelly D.(AUS) / Reid M.(AUS) -De Waard S.(AUS) / Polmans M.(AUS) (4)6-3, 7-6 (5)
Barton M.(AUS) / Robert S.(FRA) -Peliwo F.(CAN) / Takeuchi K.(JPN)6-3, 6-3
Klein B.(GBR) / Matsui T.(JPN) (3) -Banes M.(AUS) / Van Peperzeel G.(AUS)7-6 (5), 7-6 (4)
Chaplin J.(AUS) / Mitchell B.(AUS) -Niki T.(JPN) / Sekiguchi S.(JPN)6-3, 6-2
Bolt A.(AUS) / Whittington A.(AUS) (2) -Fancutt T.(AUS) / Puttergill C.(AUS) (WC)6-2, 6-3
Čtvrtfinále
Saville L.(AUS) / Thompson J.(AUS) -Klein B.(GBR) / Matsui T.(JPN) (3)6-3, 6-4
Golubev A.(KAZ) / Myneni S.(IND) (1) -Chaplin J.(AUS) / Mitchell B.(AUS)6-4, 7-6 (5)
Kelly D.(AUS) / Reid M.(AUS) -Sarkissian A.(USA) / Tearney F.(NZL)7-6 (6), 6-1
Barton M.(AUS) / Robert S.(FRA) -Bolt A.(AUS) / Whittington A.(AUS) (2)6-3, 1-6, 10-7
Semifinále
Kelly D.(AUS) / Reid M.(AUS) -Golubev A.(KAZ) / Myneni S.(IND) (1)6-3, 6-3
Saville L.(AUS) / Thompson J.(AUS) -Barton M.(AUS) / Robert S.(FRA)7-5, 7-5
Finále
Saville L.(AUS) / Thompson J.(AUS) -Kelly D.(AUS) / Reid M.(AUS)6-1, 4-6, 13-11

Santo Domingo 2016 $75 (Antuka)    zpět
1. kolo
Hemery, Calvin (FRA) -Eysseric, Jonathan (FRA)?
Roca Batalla, Oriol (ESP) -Martin, Andrej (SVK) (5)?
Melzer, Gerald (AUT) (3) -Jarry, Nicolas (CHI) (WC)?
Andreozzi, Guido (ARG) -Samper-Montana, Jordi (ESP)?
Chazal, Maxime (FRA) -Ghem, Andre (BRA) (7)?
Souza, Joao-Olavo (BRA) (8) -Lapentti, Giovanni (ECU)?
Bourgue, Mathias (FRA) -Olivares, Jose (DOM) (WC)?
Naso, Gianluca (ITA) -Trinker, Bastian (AUT)?
Hardt, Nick (DOM) (WC) -Carballes Baena, Roberto (ESP) (4)?
Gonzalez, Alejandro (COL) (6) -Hernandez, Jose (DOM)?
Skugor, Franco (CRO) -Ramirez-Hidalgo, Ruben (ESP)?
Giannessi, Alessandro (ITA) -Zeballos, Horacio (ARG) (2)?

Santo Domingo D 2016 $75 (Antuka)    zpět

Bergamo (II) 2016 $60 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Bhambri, Yuki (IND) (1) -Gojowczyk, Peter (GER)?
Arnaboldi, Andrea (ITA) -Kudryavtsev, Alexander (RUS)?
Herbert, Pierre-Hugues (FRA) -Gaio, Federico (ITA) (WC)?
Nedovyesov, Aleksandr (KAZ) -Soeda, Go (JPN) (6)?
Basic, Mirza (BIH) (4) -Dustov, Farrukh (UZB)?
Stepanek, Radek (CZE) (WC) -Berrer, Michael (GER) (5)?
Brown, Dustin (GER) (7) -Setkic, Aldin (BIH)?
Lamasine, Tristan (FRA) -Ymer, Elias (SWE)?
Mager, Gianluca (ITA) (WC) -Sijsling, Igor (NED)?
Gerasimov, Egor (BLR) -Basilashvili, Nikoloz (GEO) (3)?
Kravchuk, Konstantin (RUS) (8) -Chiudinelli, Marco (SUI)?
Halys, Quentin (FRA) -Thompson, Jordan (AUS)?
Fucsovics, Marton (HUN) -Bemelmans, Ruben (BEL) (2)?

Bergamo (II) D 2016 $60 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Oberentfelden 2016 $25 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Oberentfelden D 2016 $25 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Antalya V 2016 $10 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Mugevicius, Lukas (LTU) -Chen, Ti (TPE) (1)6-3, 1-6, 6-4
Godry, Levente (HUN) (WC) -Durasovic, Viktor (NOR) (8)6-3, 7-6 (5)
Hampel, Lenny (AUT) -Silva, Frederico Ferreira (POR) (4)1-6, 7-6 (4), 6-4
Bellotti, Riccardo (ITA) (2) -Moritani, Soichiro (JPN)6-2, 6-2
Okamura, Issei (JPN) -Zincirli, Mert (TUR) (WC)6-4, 6-2
Schutt, Leon (GER) (WC) -Desyatnik, Anton (RUS)6-1, 4-6, 6-1
Niesten, Miliaan (NED) -Rodriguez-Pace, Ricardo (VEN) (6)6-3, 6-2
Goto, Shotaro (JPN) (Q) -Nejedly, Pavel (CZE)1-6, 7-5, 6-1
Hong, Seong Chan (KOR) -Major, Philip Wilbert (BAH) (Q)6-0, 6-3
Reuter, Yannik (BEL) (5) -Sporken, Moos (NED) (Q)6-2, 6-2
Gigounon, Germain (BEL) (3) -Watanuki, Yusuke (JPN)6-1, 4-6, 6-4
Artunedo Martinavarr, Andres (ESP) -Simon, Tobias (GER)4-6, 6-3, 6-0
Botzer, Bar Tzuf (ISR) -Szintai, David (HUN) (Q)3-6, 6-3, 6-0
Kishi, Ryota (JPN) (Q) -Chanakira, Tinotenda (ZIM) (WC)6-1, 6-2
Rungkat, Christopher (INA) (7) -Semjan, Marek (SVK) (Q)3-6, 6-2, 6-1
Safiullin, Roman (RUS) (Q) -Ruppli, Andrew (SUI) (Q)5-7, 6-1, 6-2
Osmifinále
Mugevicius, Lukas (LTU) -Schutt, Leon (GER) (WC)6-3, 4-6, 6-4
Hampel, Lenny (AUT) -Okamura, Issei (JPN)1-6, 6-0, 7-6 (7)
Gigounon, Germain (BEL) (3) -Goto, Shotaro (JPN) (Q)6-3, 6-1
Botzer, Bar Tzuf (ISR) -Rungkat, Christopher (INA) (7)6-1, 6-4
Bellotti, Riccardo (ITA) (2) -Artunedo Martinavarr, Andres (ESP) skr.
Safiullin, Roman (RUS) (Q) -Godry, Levente (HUN) (WC)6-3, 6-3
Hong, Seong Chan (KOR) -Reuter, Yannik (BEL) (5)6-3, 3-0 skr.
Niesten, Miliaan (NED) -Kishi, Ryota (JPN) (Q)7-5, 6-0
Čtvrtfinále
Botzer, Bar Tzuf (ISR) -Gigounon, Germain (BEL) (3)5-0 skr.
Hong, Seong Chan (KOR) -Mugevicius, Lukas (LTU)6-1, 6-1
Safiullin, Roman (RUS) (Q) -Hampel, Lenny (AUT)6-3, 6-1
Niesten, Miliaan (NED) -Bellotti, Riccardo (ITA) (2)6-3, 1-6, 6-3
Semifinále
Hong, Seong Chan (KOR) -Botzer, Bar Tzuf (ISR)2-6, 6-4, 6-1
Safiullin, Roman (RUS) (Q) -Niesten, Miliaan (NED)6-2, 1-6, 6-3
Finále
Hong, Seong Chan (KOR) -Safiullin, Roman (RUS) (Q)?

Antalya V D 2016 $10 (Tvrdý)    zpět
Osmifinále
Chen T.(TPE) / Semjan M.(SVK) -Balla P.(HUN) / Godry L.(HUN) (WC)6-3, 6-4
Mugevicius L.(LTU) / Rungkat C.(INA) (1) -Perret L.(SUI) / Voljacques H.(FRA)5-7, 6-2, 10-6
Hong S.(KOR) / Safiullin R.(RUS) -Juszczak l.(BEL) / Van Beirendonck G.(BEL) (WC)6-2, 6-0
Bellotti R.(ITA) / Hampel L.(AUT) -Ruppli A.(SUI) / Simon T.(GER)4-6, 6-4, 10-6
Niesten M.(NED) / Reuter Y.(BEL) (3) -Onoda K.(JPN) / Watanuki Y.(JPN)6-3, 4-6, 10-6
Gigounon G.(BEL) / Silva F.(POR) (2) -Onken J.(GER) / Schutt L.(GER)6-3, 6-1
Moritani S.(JPN) / Okamura I.(JPN) -Artunedo Martinavarr A.(ESP) / Rodriguez-Pace R.(VEN) (4)6-3, 6-4
Campos J.(POR) / Rodrigues P.(BRA) (WC) -Desyatnik A.(RUS) / Gorodetsky V.(UKR)6-4, 6-2
Čtvrtfinále
Mugevicius L.(LTU) / Rungkat C.(INA) (1) -Chen T.(TPE) / Semjan M.(SVK)7-5, 6-0
Moritani S.(JPN) / Okamura I.(JPN) -Campos J.(POR) / Rodrigues P.(BRA) (WC)6-1, 7-6 (3)
Bellotti R.(ITA) / Hampel L.(AUT) -Niesten M.(NED) / Reuter Y.(BEL) (3) skr.
Gigounon G.(BEL) / Silva F.(POR) (2) -Hong S.(KOR) / Safiullin R.(RUS)6-2, 6-4
Semifinále
Bellotti R.(ITA) / Hampel L.(AUT) -Gigounon G.(BEL) / Silva F.(POR) (2) skr.
Moritani S.(JPN) / Okamura I.(JPN) -Mugevicius L.(LTU) / Rungkat C.(INA) (1)7-6 (5), 7-5
Finále
Moritani S.(JPN) / Okamura I.(JPN) -Bellotti R.(ITA) / Hampel L.(AUT)6-2, 6-2

Antalya VI 2016 $10 (Tvrdý)    zpět

Antalya VI D 2016 $10 (Tvrdý)    zpět

Baku I 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Poplavskyy, Stanislav (UKR) (Q) -Fayziev, Sanjar (UZB) (4)7-6 (5), 4-6, 7-5
Karlovskiy, Evgeny (RUS) (5) -Vajda, Peter (SVK) (Q)7-6 (9), 7-6 (3)
Tsivadze, George (GEO) -Khabibulin, Timur (KAZ)6-4, 6-3
Poljak, David (CZE) (Q) -Ibragimov, Nidzhat (RUS) (WC)6-1, 6-2
Baldi, Filippo (ITA) -Badanov, Dmytro (UKR) (7)6-4, 6-2
Konecny, Michal (CZE) (1) -Hirschmueller, Christian (GER) (Q)6-3, 6-4
Licciardi, Pietro (ITA) -Libietis, Mikelis (LAT)6-3, 7-6 (3)
Zaitsev, Anton (RUS) (6) -Chervyakov, Fedor (RUS)6-1, 4-6, 6-0
Kalovelonis, Markos (RUS) -Jakob, Florian (GER) (WC)7-5, 6-4
Dubinski, Artur (BLR) -Conkic, Petar (SRB)2-6, 6-4, 6-1
Gojo, Borna (CRO) (Q) -Suc, Dominik (CZE)6-3, 6-2
Balleret, Benjamin (MON) (3) -Agaev, Emin (AZE) (WC)6-3, 7-6 (6)
Zgombic, Fran Zvonimir (CRO) (Q) -Krainik, Pavel (CAN) (Q)4-6, 6-2, 6-3
Haenle, Pirmin (GER) -Mahmudov, Mahmud (AZE) (WC)6-0, 6-0
Igoshin, Alexander (RUS) (8) -Brechemier, Thomas (FRA) (Q)6-3, 6-2
Baluda, Victor (RUS) -Luncanu, Petru (ROU) (2)6-1, 7-6 (4)
Osmifinále
Karlovskiy, Evgeny (RUS) (5) -Licciardi, Pietro (ITA)6-4, 6-1
Igoshin, Alexander (RUS) (8) -Poljak, David (CZE) (Q)6-4, 4-6, 7-6 (3)
Zaitsev, Anton (RUS) (6) -Zgombic, Fran Zvonimir (CRO) (Q)7-5, 6-0
Baluda, Victor (RUS) -Kalovelonis, Markos (RUS)7-5, 6-3
Poplavskyy, Stanislav (UKR) (Q) -Dubinski, Artur (BLR)6-3, 6-4
Baldi, Filippo (ITA) -Tsivadze, George (GEO)7-5, 6-2
Konecny, Michal (CZE) (1) -Gojo, Borna (CRO) (Q)6-1, 6-2
Balleret, Benjamin (MON) (3) -Haenle, Pirmin (GER)7-6 (4), 6-4
Čtvrtfinále
Baluda, Victor (RUS) -Zaitsev, Anton (RUS) (6)7-6 (3), 6-1
Konecny, Michal (CZE) (1) -Karlovskiy, Evgeny (RUS) (5)7-6 (4), 6-7 (5), 7-6 (3)
Igoshin, Alexander (RUS) (8) -Balleret, Benjamin (MON) (3)2-6, 6-3, 6-2
Poplavskyy, Stanislav (UKR) (Q) -Baldi, Filippo (ITA)6-4, 6-4
Semifinále
Konecny, Michal (CZE) (1) -Igoshin, Alexander (RUS) (8)7-6 (3), 7-6 (6)
Baluda, Victor (RUS) -Poplavskyy, Stanislav (UKR) (Q)5-7, 6-3, 4-1 skr.
Finále
Konecny, Michal (CZE) (1) -Baluda, Victor (RUS)?

Baku I D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Haenle P.(GER) / Luncanu P.(ROU) (2) -Gojayev R.(AZE) / Guliyev A.(AZE) (WC)6-2, 6-0
Licciardi P.(ITA) / Ocleppo J.(ITA) -Krainik P.(CAN) / Zgombic F.(CRO)6-3, 6-3
Lebedev I.(RUS) / Sabanin Y.(RUS) -Cooper J.(GBR) / Konecny M.(CZE)6-3, 7-5
Fayziev S.(UZB) / Khabibulin T.(KAZ) -Agaev E.(AZE) / Balleret B.(MON) (WC)6-0, 6-3
Igoshin A.(RUS) / Karlovskiy E.(RUS) (3) -Gengel M.(CZE) / Suc D.(CZE)6-3, 6-4
Libietis M.(LAT) / McLachlan B.(NZL) (4) -Baluda V.(RUS) / Kalinin I.(RUS)6-4, 6-3
Dalla Valle E.(ITA) / Pellegrino A.(ITA) -Dubinski A.(BLR) / Tybar M.(BLR)7-5, 7-6 (4)
Kalovelonis M.(RUS) / Zaitsev A.(RUS) (1) -Chervyakov F.(RUS) / Tsivadze G.(GEO)7-6 (6), 6-1
Čtvrtfinále
Libietis M.(LAT) / McLachlan B.(NZL) (4) -Lebedev I.(RUS) / Sabanin Y.(RUS)4-6, 6-2, 13-11
Igoshin A.(RUS) / Karlovskiy E.(RUS) (3) -Dalla Valle E.(ITA) / Pellegrino A.(ITA)6-3, 6-2
Kalovelonis M.(RUS) / Zaitsev A.(RUS) (1) -Licciardi P.(ITA) / Ocleppo J.(ITA)6-3, 6-1
Fayziev S.(UZB) / Khabibulin T.(KAZ) -Haenle P.(GER) / Luncanu P.(ROU) (2)7-5, 6-3
Semifinále
Libietis M.(LAT) / McLachlan B.(NZL) (4) -Kalovelonis M.(RUS) / Zaitsev A.(RUS) (1)6-4, 6-2
Fayziev S.(UZB) / Khabibulin T.(KAZ) -Igoshin A.(RUS) / Karlovskiy E.(RUS) (3)4-6, 6-4, 10-3
Finále
Libietis M.(LAT) / McLachlan B.(NZL) (4) -Fayziev S.(UZB) / Khabibulin T.(KAZ)7-6 (2), 6-7 (2), 10-6

Baku II 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Baku II D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Glasgow 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Vavassori, Andrea (ITA) (Q) -O'Mara, Jonny (GBR) (WC)6-2, 6-7 (5), 6-2
Pauffley, Neil (GBR) (Q) -Smethurst, Daniel (GBR)6-4, 6-7 (3), 7-6 (2)
Bambridge, Luke (GBR) -Kobelt, Peter (USA) (8)7-5, 5-7, 6-2
Bossel, Adrien (SUI) (6) -Tabatruong, Maxime (FRA)7-6 (1), 6-2
Teixeira, Maxime (FRA) (2) -Giacalone, Omar (ITA)6-3, 6-3
Marti, Yann (SUI) (7) -Napolitano, Stefano (ITA)6-2, 6-3
Dubarenco, Maxim (BLR) (4) -Ward Hibbert, Joshua (GBR) (WC)7-5, 7-6 (1)
Gabb, Richard (GBR) -Milton, Joshua (GBR) (3)7-6 (6), 6-2
Griekspoor, Scott (NED) (5) -Rosenholm, Patrik (SWE)6-4, 6-4
Cagnina, Julien (BEL) -Kapas, Andrzej (POL)7-6 (5), 6-1
Broady, Liam (GBR) (Q) -Sapwell, Joshua (GBR) (Q) skr.
Sarmiento, Raymond (USA) (Q) -Rice, David (GBR)6-3, 6-1
Glasspool, Lloyd (GBR) -Crepatte, Baptiste (FRA) (Q)6-3, 7-6 (1)
Clayton, Scott (GBR) (Q) -Bauvy, Romain (FRA) (Q)7-6 (4), 7-6 (3)
Appelgren, Daniel (SWE) (LL) -Moore, Ewan (GBR) (WC)6-1, 3-6, 6-1
Escoffier, Antoine (FRA) -Barry, Sam (IRL)6-4, 6-2
Osmifinále
Bambridge, Luke (GBR) -Pauffley, Neil (GBR) (Q)6-3, 7-6 (3)
Dubarenco, Maxim (BLR) (4) -Vavassori, Andrea (ITA) (Q)6-7 (5), 6-3, 6-1
Teixeira, Maxime (FRA) (2) -Cagnina, Julien (BEL)1-6, 6-4, 7-6 (3)
Sarmiento, Raymond (USA) (Q) -Gabb, Richard (GBR)5-7, 6-1, 6-0
Griekspoor, Scott (NED) (5) -Appelgren, Daniel (SWE) (LL)6-3, 6-0
Bossel, Adrien (SUI) (6) -Escoffier, Antoine (FRA)3-6, 6-4, 7-6 (3)
Marti, Yann (SUI) (7) -Glasspool, Lloyd (GBR)3-6, 6-1, 7-6 (4)
Broady, Liam (GBR) (Q) -Clayton, Scott (GBR) (Q)6-7 (5), 6-4, 6-3
Čtvrtfinále
Dubarenco, Maxim (BLR) (4) -Bambridge, Luke (GBR)7-6 (8), 7-6 (0)
Bossel, Adrien (SUI) (6) -Sarmiento, Raymond (USA) (Q)6-2, 3-6, 6-2
Griekspoor, Scott (NED) (5) -Teixeira, Maxime (FRA) (2)7-6 (5), 7-5
Broady, Liam (GBR) (Q) -Marti, Yann (SUI) (7)7-5, 6-2
Semifinále
Broady, Liam (GBR) (Q) -Dubarenco, Maxim (BLR) (4)7-5, 6-4
Bossel, Adrien (SUI) (6) -Griekspoor, Scott (NED) (5)6-7 (5), 6-2, 7-6 (3)
Finále
Broady, Liam (GBR) (Q) -Bossel, Adrien (SUI) (6)1,60 - 2,06

Glasgow D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Bambridge L.(GBR) / Gabb R.(GBR) (1) -Dubarenco M.(BLR) / Kapas A.(POL) skr.
Clayton S.(GBR) / O'Mara J.(GBR) -Tabatruong M.(FRA) / Teixeira M.(FRA)6-4, 6-7 (4), 10-4
Reichelt T.(GER) / Von Massow G.(GER) -Appelgren D.(SWE) / Simonsson F.(SWE)6-4, 6-3
Barry S.(IRL) / Kobelt P.(USA) -Giacalone O.(ITA) / Napolitano S.(ITA) (2)6-2, 7-6 (2)
Rice D.(GBR) / Smethurst D.(GBR) (3) -Cagnina J.(BEL) / Griekspoor S.(NED)7-5, 6-3
Moore E.(GBR) / Storrie R.(GBR) (WC) -Di Nicola G.(ITA) / Vavassori A.(ITA)6-3, 6-4
Glasspool L.(GBR) / Ward Hibbert J.(GBR) (4) -Rosenholm P.(SWE) / Sekulic M.(SWE)6-3, 6-1
Broady L.(GBR) / Meehan H.(GBR) (WC) -Davis B.(GBR) / Sterland-Markovic S.(GBR) (WC)6-4, 6-2
Čtvrtfinále
Bambridge L.(GBR) / Gabb R.(GBR) (1) -Moore E.(GBR) / Storrie R.(GBR) (WC)6-2, 6-3
Barry S.(IRL) / Kobelt P.(USA) -Reichelt T.(GER) / Von Massow G.(GER) skr.
Clayton S.(GBR) / O'Mara J.(GBR) -Glasspool L.(GBR) / Ward Hibbert J.(GBR) (4)6-2, 7-5
Rice D.(GBR) / Smethurst D.(GBR) (3) -Broady L.(GBR) / Meehan H.(GBR) (WC)6-1, 7-6 (6)
Semifinále
Clayton S.(GBR) / O'Mara J.(GBR) -Bambridge L.(GBR) / Gabb R.(GBR) (1)3-6, 7-6 (5), 13-11
Rice D.(GBR) / Smethurst D.(GBR) (3) -Barry S.(IRL) / Kobelt P.(USA)6-1, 6-2
Finále
Rice D.(GBR) / Smethurst D.(GBR) (3) -Clayton S.(GBR) / O'Mara J.(GBR)6-1, 6-4

Hammamet III 2016 $10 (Antuka)    zpět
1. kolo
Nedelko, Ivan (RUS) (1) -Gil, Frederico (POR)6-1, 6-1
Luisi, Alessandro (ITA) -Busch, Julian (ARG) (Q)6-4, 6-2
Diarra, Gibril (AUT) -Safranek, Vaclav (CZE) (4)6-4, 6-2
Coria, Federico (ARG) (5) -Larriere, Clement (FRA) (WC)7-5, 6-2
Sabry, Sherif (EGY) -Apostol, Andrei Stefan (ROU)6-4, 6-4
Grazioso, Andrea (ITA) (Q) -Romero De Avila Senise, Alberto (ESP) (WC)4-6, 6-4, 6-3
Sousa, Pedro (POR) -Domingues, Joao (POR) (6)6-1, 4-6, 6-3
Semmler, Miguel (ESP) -Weis, Alexander (ITA) (LL)6-3, 7-6 (3)
Toledo Bague, Pol (ESP) -Schiliro, Nicolo (Q)6-1, 6-2
Gaspar Murta, Andre (POR) (8) -Frunza, Nicolae (ROU)6-0, 6-1
Kim, Cheong-Eui (KOR) (Q) -Gray, Jonathan (GBR) (WC)6-2, 6-2
Machado, Rui (POR) (3) -Bouquet, Lucas (FRA) (Q)6-3, 6-3
Daubias, Hugo (FRA) (Q) -Zhurbin, Alexander (RUS)6-3, 6-2
Alekseenko, Gleb (UKR) -Cutuli, Mirko (ITA) (Q)7-5, 6-2
Jahn, Jeremy (GER) (7) -Yastremskiy, Simon (UKR) (WC)6-1, 6-0
Brtnicky, Filip (CZE) -Mensurado, Vasco (POR) (Q)6-1, 3-1 skr.
Osmifinále
Diarra, Gibril (AUT) -Sabry, Sherif (EGY)0-6, 6-3, 6-4
Sousa, Pedro (POR) -Semmler, Miguel (ESP)6-2, 6-1
Gaspar Murta, Andre (POR) (8) -Toledo Bague, Pol (ESP)6-4, 6-3
Coria, Federico (ARG) (5) -Grazioso, Andrea (ITA) (Q)6-2, 4-6, 6-1
Kim, Cheong-Eui (KOR) (Q) -Daubias, Hugo (FRA) (Q)7-5, 6-4
Nedelko, Ivan (RUS) (1) -Luisi, Alessandro (ITA)6-1, 3-6, 6-1
Machado, Rui (POR) (3) -Alekseenko, Gleb (UKR)6-3, 6-0
Jahn, Jeremy (GER) (7) -Brtnicky, Filip (CZE)6-2, 3-6, 7-6 (8)
Čtvrtfinále
Gaspar Murta, Andre (POR) (8) -Machado, Rui (POR) (3)6-1, 7-5
Coria, Federico (ARG) (5) -Kim, Cheong-Eui (KOR) (Q)6-3, 7-5
Sousa, Pedro (POR) -Nedelko, Ivan (RUS) (1)6-2, 6-3
Jahn, Jeremy (GER) (7) -Diarra, Gibril (AUT)7-5, 5-7, 6-4
Semifinále
Jahn, Jeremy (GER) (7) -Coria, Federico (ARG) (5)6-1, 6-0
Sousa, Pedro (POR) -Gaspar Murta, Andre (POR) (8)6-3, 6-1
Finále
Sousa, Pedro (POR) -Jahn, Jeremy (GER) (7)?

Hammamet III D 2016 $10 (Antuka)    zpět
Osmifinále
Frunza N.(ROU) / Grigoriu P.(ROU) (1) -Nedelko I.(RUS) / Sobolta I.(UKR)6-2, 6-2
Busch J.(ARG) / Coria F.(ARG) (4) -Gaspar Murta A.(POR) / Mensurado V.(POR)7-5 skr.
Toledo Bague P.(ESP) / Zhurbin A.(RUS) -Ben Hassen A.(TUN) / Ziganshin R.(RUS) (WC)6-2, 6-2
Falcao G.(POR) / Gil F.(POR) (2) -Alekseenko G.(UKR) / Yastremskiy S.(UKR)6-1, 1-6, 10-7
Kim C.(KOR) / Kim C.(KOR) -Brtnicky F.(CZE) / Safranek V.(CZE) (3)6-3, 6-3
Domingues J.(POR) / Lourenco D.(POR) -Apostol A.(ROU) / Ciumac A.(MDA)6-3, 6-3
Almeida M.(POR) / Sabry S.(EGY) -Grazioso A.(ITA) / Schiliro N. (WC)6-4, 6-2
Gray J.(GBR) / Larriere C.(FRA) -Garcia Oliva R. / Serrano Sanz L.(ESP) (WC)6-0, 6-1
Čtvrtfinále
Busch J.(ARG) / Coria F.(ARG) (4) -Almeida M.(POR) / Sabry S.(EGY)3-6, 6-2, 12-10
Domingues J.(POR) / Lourenco D.(POR) -Frunza N.(ROU) / Grigoriu P.(ROU) (1)4-6, 6-3, 11-9
Falcao G.(POR) / Gil F.(POR) (2) -Toledo Bague P.(ESP) / Zhurbin A.(RUS)6-2, 1-6, 10-7
Gray J.(GBR) / Larriere C.(FRA) -Kim C.(KOR) / Kim C.(KOR)6-3, 6-4
Semifinále
Domingues J.(POR) / Lourenco D.(POR) -Busch J.(ARG) / Coria F.(ARG) (4)2-6, 6-4, 10-8
Falcao G.(POR) / Gil F.(POR) (2) -Gray J.(GBR) / Larriere C.(FRA)6-3, 6-2
Finále
Falcao G.(POR) / Gil F.(POR) (2) -Domingues J.(POR) / Lourenco D.(POR)6-4, 6-3

Hammamet IV 2016 $10 (Antuka)    zpět

Hammamet IV D 2016 $10 (Antuka)    zpět

Paguera 2016 $10 (Antuka)    zpět
1. kolo
Majchrzak, Kamil (POL) (1) -Rondoni, Pietro (ITA)7-6 (3), 6-1
Cias, Pawel (POL) -Castellon Guasch, Sergio (ESP) (WC)6-0, 6-4
Alcaraz Ivorra, Albert (ESP) (7) -Schmid, Michal (CZE)6-4, 6-1
Taberner, Carlos (ESP) -Ruiz, Sergio (ESP) (WC)6-0, 6-0
Oliveira, Goncalo (POR) -Bensoussan, Samuel (FRA)5-7, 7-5, 6-2
Giraldi Requena, Marcos (ESP) -Ojeda Lara, Ricardo (ESP) (8)5-7, 6-3, 6-1
Esteve Lobato, Eduard (ESP) -Hamou, Maxime (FRA) (WC)7-5, 7-6 (2)
Lopez San Martin, Alvaro (ESP) (Q) -Ruud, Casper (NOR) (Q)6-2, 3-6, 6-4
Boluda-Purkiss, Carlos (ESP) (6) -Cammarata, Alberto (ITA) (Q)6-4, 6-1
Ward, Alexander (GBR) (4) -Vilella Martinez, Mario (ESP)6-0, 4-6, 7-6 (6)
Brinkman, Nils (GER) (Q) -Martos Gornes, Sergio (ESP) (WC)7-6 (4), 6-2
Vega Hernandez, David (ESP) -Sebaoun, Leo Julien (JPN) (Q)6-3, 6-4
Stefanini, Jacopo (ITA) (Q) -Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo (PER)6-1, 6-2
Brkic, Tomislav (BIH) (2) -Mas Mascolo, Adria (ESP) (Q)6-3, 6-4
Santillan, Akira (JPN) -Zapata Miralles, Bernabe (ESP)6-3, 6-1
Diez, Steven (CAN) (5) -Dowson, Dan (AUS) (Q)6-2, 6-2
Osmifinále
Cias, Pawel (POL) -Majchrzak, Kamil (POL) (1)6-2, 6-7 (7), 6-3
Oliveira, Goncalo (POR) -Alcaraz Ivorra, Albert (ESP) (7)4-6, 6-2, 7-6 (5)
Lopez San Martin, Alvaro (ESP) (Q) -Giraldi Requena, Marcos (ESP)6-3, 6-1
Ward, Alexander (GBR) (4) -Taberner, Carlos (ESP)6-7 (4), 6-4, 6-4
Esteve Lobato, Eduard (ESP) -Vega Hernandez, David (ESP)4-6, 7-5, 6-4
Boluda-Purkiss, Carlos (ESP) (6) -Santillan, Akira (JPN)6-3, 7-6 (3)
Diez, Steven (CAN) (5) -Brinkman, Nils (GER) (Q)6-1, 6-1
Brkic, Tomislav (BIH) (2) -Stefanini, Jacopo (ITA) (Q)6-4, 7-6 (4)
Čtvrtfinále
Diez, Steven (CAN) (5) -Esteve Lobato, Eduard (ESP)5-7, 6-1 skr.
Boluda-Purkiss, Carlos (ESP) (6) -Brkic, Tomislav (BIH) (2)5-7, 7-5, 6-4
Cias, Pawel (POL) -Oliveira, Goncalo (POR)6-2, 6-4
Lopez San Martin, Alvaro (ESP) (Q) -Ward, Alexander (GBR) (4)4-1 skr.
Semifinále
Cias, Pawel (POL) -Lopez San Martin, Alvaro (ESP) (Q)6-2, 6-2
Diez, Steven (CAN) (5) -Boluda-Purkiss, Carlos (ESP) (6)3-6, 6-4, 6-1
Finále
Cias, Pawel (POL) -Diez, Steven (CAN) (5)?

Paguera D 2016 $10 (Antuka)    zpět
Osmifinále
Bensoussan S.(FRA) / Hamou M.(FRA) -Fort J.(PER) / Llopart J.(ESP) (WC)6-4, 6-1
Martos Gornes S.(ESP) / Mas Mascolo A.(ESP) (4) -Brinkman N.(GER) / Jaensch-Mueller V.(GER)6-2, 6-0
Allemby J.(GBR) / Dowson D.(AUS) (WC) -Roncalli S.(ITA) / Stefanini J.(ITA)7-5, 6-4
Taberner C.(ESP) / Yamada K.(JPN) -Mesquida Berg A.(ESP) / Ruiz S.(ESP) (WC)6-1, 6-2
Alcaraz Ivorra A.(ESP) / Boluda-Purkiss C.(ESP) -Ruud C.(NOR) / Santillan A.(JPN)6-4, 6-4
Brkic T.(BIH) / Majchrzak K.(POL) (2) -Vilella Martinez M.(ESP) / Zapata Miralles B.(ESP)7-5, 1-6, 10-5
Diez S.(CAN) / Lopez San Martin A.(ESP) -Oliveira G.(POR) / Rondoni P.(ITA) (1)6-7 (5), 6-3, 10-8
Esteve Lobato E.(ESP) / Vega Hernandez D.(ESP) (3) -Cias P.(POL) / Schmid M.(CZE)7-6 (7), 7-5
Čtvrtfinále
Bensoussan S.(FRA) / Hamou M.(FRA) -Diez S.(CAN) / Lopez San Martin A.(ESP) skr.
Esteve Lobato E.(ESP) / Vega Hernandez D.(ESP) (3) -Alcaraz Ivorra A.(ESP) / Boluda-Purkiss C.(ESP)4-6, 6-4, 10-4
Brkic T.(BIH) / Majchrzak K.(POL) (2) -Allemby J.(GBR) / Dowson D.(AUS) (WC)6-2, 6-3
Taberner C.(ESP) / Yamada K.(JPN) -Martos Gornes S.(ESP) / Mas Mascolo A.(ESP) (4)7-5, 6-4
Semifinále
Taberner C.(ESP) / Yamada K.(JPN) -Bensoussan S.(FRA) / Hamou M.(FRA)6-2, 6-4
Brkic T.(BIH) / Majchrzak K.(POL) (2) -Esteve Lobato E.(ESP) / Vega Hernandez D.(ESP) (3)7-6 (5), 6-2
Finále
Brkic T.(BIH) / Majchrzak K.(POL) (2) -Taberner C.(ESP) / Yamada K.(JPN)6-3, 6-4

Paguera I 2016 $10 (Antuka)    zpět

Paguera I D 2016 $10 (Antuka)    zpět

Palm Coast 2016 $10 (Antuka)    zpět
1. kolo
Turini, Thales (BRA) -Baughman, Deiton (USA) (4)7-6 (2), 6-1
Kim, Young Seok (KOR) -Riffice, Sam (USA) (WC)2-6, 7-5, 6-2
Kubler, Jason (AUS) -Leite, Wilson (BRA)4-6, 7-6 (5), 6-2
Spencer, Wil (USA) -Legall, Jason (USA) (WC)6-2, 6-2
Velotti, Agustin (ARG) (8) -Strode, Isaiah (USA) (WC)6-0, 6-3
Gomez, Alejandro (COL) -Hank, Tigre (MEX)6-7 (4), 7-6 (5), 6-3
Lama, Gonzalo (CHI) (1) -Galloway, Robert (USA) (Q)6-2, 7-6 (1)
Sakamoto, Pedro (BRA) -Gomez, Lucas (MEX)6-3, 7-5
King, Evan (USA) (7) -Kypson, Patrick (USA) (Q)6-3, 7-6 (5)
Saez, Juan Carlos (CHI) (3) -Garza, Daniel (MEX)4-6, 2-0 skr.
Salman, Omar (BEL) -Jarry, Nicolas (CHI) (5)3-6, 6-3, 6-1
Nagy, Peter (HUN) (Q) -Daciek, Patrick (USA) (Q)6-4, 7-5
Geens, Clement (BEL) (6) -Podesta, Nicolas (USA) (Q)7-5, 6-1
Johnson, Eric James (USA) -Rajski, Maciej (POL) (Q)6-3, 6-3
Mena, Facundo (ARG) (2) -Hannestad, Benjamin (DEN) (Q)6-1, 6-3
Carter, Andrew (USA) (Q) -Kirkov, Vasil (USA) (WC)6-3, 6-2
Osmifinále
Kubler, Jason (AUS) -King, Evan (USA) (7)6-4, 3-6, 6-4
Salman, Omar (BEL) -Spencer, Wil (USA)6-1, 2-6, 6-3
Mena, Facundo (ARG) (2) -Johnson, Eric James (USA)6-1 skr.
Velotti, Agustin (ARG) (8) -Nagy, Peter (HUN) (Q)6-1, 6-0
Sakamoto, Pedro (BRA) -Lama, Gonzalo (CHI) (1)6-7 (5), 6-2, 6-4
Saez, Juan Carlos (CHI) (3) -Carter, Andrew (USA) (Q)6-4, 6-4
Kim, Young Seok (KOR) -Turini, Thales (BRA)6-3, 7-6 (0)
Geens, Clement (BEL) (6) -Gomez, Alejandro (COL)6-4, 6-4
Čtvrtfinále
Velotti, Agustin (ARG) (8) -Sakamoto, Pedro (BRA)6-3, 7-5
Saez, Juan Carlos (CHI) (3) -Kubler, Jason (AUS)6-2, 7-5
Geens, Clement (BEL) (6) -Kim, Young Seok (KOR)6-2, 4-6, 6-3
Mena, Facundo (ARG) (2) -Salman, Omar (BEL)7-6 (1), 6-4
Semifinále
Velotti, Agustin (ARG) (8) -Geens, Clement (BEL) (6)7-5, 6-3
Saez, Juan Carlos (CHI) (3) -Mena, Facundo (ARG) (2)6-4, 6-3
Finále
Velotti, Agustin (ARG) (8) -Saez, Juan Carlos (CHI) (3)?

Palm Coast D 2016 $10 (Antuka)    zpět
Osmifinále
King E.(USA) / Reed A.(USA) (1) -Belov S.(RUS) / Daciek P.(USA)6-3, 6-4
Aubone J.(USA) / Galloway R.(USA) (4) -Fafek D.(USA) / Patel R.(GBR)6-3, 6-4
Martinez M.(ARG) / Mena F.(ARG) (3) -Ephron C.(USA) / Roberts D.(USA)6-1, 7-5
Nagy P.(HUN) / Spencer W.(USA) -Mirzadeh V.(USA) / Rhoden C.(USA) (WC)6-0, 6-1
Bernardi P.(BRA) / Sakamoto P.(BRA) -Kirkov V.(USA) / Riffice S.(USA) (WC)6-3, 6-3
Gomez A.(COL) / Kim Y.(KOR) -Andrade Y.(BRA) / Yamacita F.(BRA) skr.
Leite W.(BRA) / Turini T.(BRA) -Alrutz G.(USA) / Carter A.(USA)6-1, 6-2
Jarry N.(CHI) / Saez J.(CHI) (2) -Grollman J.(USA) / Strode I.(USA) (WC)3-6, 6-2, 10-6
Čtvrtfinále
Aubone J.(USA) / Galloway R.(USA) (4) -Gomez A.(COL) / Kim Y.(KOR)6-3, 6-2
Nagy P.(HUN) / Spencer W.(USA) -Martinez M.(ARG) / Mena F.(ARG) (3)6-3, 2-6, 10-3
Jarry N.(CHI) / Saez J.(CHI) (2) -Bernardi P.(BRA) / Sakamoto P.(BRA)6-1, 7-6 (2)
King E.(USA) / Reed A.(USA) (1) -Leite W.(BRA) / Turini T.(BRA)6-1, 6-4
Semifinále
Nagy P.(HUN) / Spencer W.(USA) -King E.(USA) / Reed A.(USA) (1)6-2, 4-6, 10-8
Jarry N.(CHI) / Saez J.(CHI) (2) -Aubone J.(USA) / Galloway R.(USA) (4)5-7, 6-3, 15-13
Finále
Jarry N.(CHI) / Saez J.(CHI) (2) -Nagy P.(HUN) / Spencer W.(USA)6-1, 6-2

Sharm El Sheikh II 2016 $10 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Milojevic, Nikola (SRB) (1) -Al Taweel, Issam (EGY)6-0, 6-0
De Rossi, Marco (SMR) (Q) -Kaza, Vinayak Sharma (IND)6-1, 1-6, 6-1
Rochette, Laurent (FRA) -Virali-Murugesan, Ranjeet (IND)6-4, 6-2
Vardhan, Vishnu (IND) (7) -Balaji, N. Sriram (IND)6-3, 6-3
Massara, Antonio (ITA) -Koncilia, Lukas (AUT) (Q)6-0, 6-3
Huang, Liang Chi (TPE) (4) -Raspudic, Franjo (CRO)6-3, 6-0
El Mihdawy, Adam (USA) (6) -Jandric, Darko (SRB) (Q)6-2, 6-3
Maamoun, Karim-Mohamed (EGY) (8) -Yevseyev, Denis (KAZ) (Q)6-3, 6-3
Harris, Lloyd George Muirhead (RSA) (5) -Salaba, Libor (CZE)6-1, 6-4
Oakley, Keelan (GBR) (Q) -Terczynski, Mateusz (POL) (WC)6-4, 6-4
Ortega-Olmedo, Roberto (ESP) (3) -Hung, Jui-Chen (TPE)6-1 skr.
Grigelis, Laurynas (LTU) (2) -Lozan, Cristian (MDA) (WC)7-6 (3), 1-6, 6-3
Deviatiarov, Marat (UKR) -Tsoronis, Socrates Leon (AUS) (WC)6-3, 6-2
Kopriva, Vit (Q) -Fortuna, Claudio (ITA)6-3, 6-4
Carli, Cristian (ITA) (Q) -Wunner, Matthias (GER)1-6, 6-2, 6-1
Venturino, Thibault (FRA) (Q) -Lazdins, Arturs (LAT) (WC)6-4, 7-6 (3)
Osmifinále
Huang, Liang Chi (TPE) (4) -Massara, Antonio (ITA)4-6, 7-6 (0), 6-2
Rochette, Laurent (FRA) -Vardhan, Vishnu (IND) (7)4-6, 6-2, 6-1
Venturino, Thibault (FRA) (Q) -El Mihdawy, Adam (USA) (6)7-5, 6-4
Oakley, Keelan (GBR) (Q) -Grigelis, Laurynas (LTU) (2)7-6 (9), 6-4
Maamoun, Karim-Mohamed (EGY) (8) -Kopriva, Vit (Q)6-3, 6-1
Harris, Lloyd George Muirhead (RSA) (5) -Carli, Cristian (ITA) (Q)6-2, 7-6 (1)
Ortega-Olmedo, Roberto (ESP) (3) -De Rossi, Marco (SMR) (Q)6-2, 6-1
Milojevic, Nikola (SRB) (1) -Deviatiarov, Marat (UKR)7-6 (3), 6-2
Čtvrtfinále
Milojevic, Nikola (SRB) (1) -Venturino, Thibault (FRA) (Q)6-1, 6-3
Rochette, Laurent (FRA) -Ortega-Olmedo, Roberto (ESP) (3)6-3, 6-4
Maamoun, Karim-Mohamed (EGY) (8) -Huang, Liang Chi (TPE) (4)6-4, 6-2
Harris, Lloyd George Muirhead (RSA) (5) -Oakley, Keelan (GBR) (Q)6-7 (4), 6-2, 7-5
Semifinále
Milojevic, Nikola (SRB) (1) -Rochette, Laurent (FRA)6-3, 6-4
Maamoun, Karim-Mohamed (EGY) (8) -Harris, Lloyd George Muirhead (RSA) (5)6-2, 6-1
Finále
Milojevic, Nikola (SRB) (1) -Maamoun, Karim-Mohamed (EGY) (8)?

Sharm El Sheikh II D 2016 $10 (Tvrdý)    zpět
Osmifinále
Deviatiarov M.(UKR) / Ortega-Olmedo R.(ESP) -Fernandez Lopez A.(ARG) / Tsoronis S.(AUS) (WC)6-3, 7-5
Balaji N.(IND) / Vardhan V.(IND) (1) -Luck J.(RSA) / Van Wyk K.(RSA) (WC)6-3, 6-4
Oakley K.(GBR) / Wunner M.(GER) -Mijic I.(GER) / Raspudic F.(CRO)6-4, 6-1
Rochette L.(FRA) / Venturino T.(FRA) -Harris L.(RSA) / Maamoun K.(EGY) (4)6-3, 6-4
Kaza V.(IND) / Virali-Murugesan R.(IND) -Al Taweel I.(EGY) / Mohamed Hatem M.(EGY)4-6, 6-2, 10-8
Fortuna C.(ITA) / Grigelis L.(LTU) (3) -Kopriva V. / Orlov V.(UKR)6-2, 6-1
Jandric D.(SRB) / Salaba L.(CZE) (2) -El Sallaly A.(EGY) / Koncilia L.(AUT)6-2, 7-6 (3)
Huang L.(TPE) / Hung J.(TPE) -El Mihdawy A.(USA) / Yevseyev D.(KAZ)7-6 (8), 6-1
Čtvrtfinále
Rochette L.(FRA) / Venturino T.(FRA) -Kaza V.(IND) / Virali-Murugesan R.(IND)7-5, 6-4
Huang L.(TPE) / Hung J.(TPE) -Jandric D.(SRB) / Salaba L.(CZE) (2)6-3, 6-3
Oakley K.(GBR) / Wunner M.(GER) -Balaji N.(IND) / Vardhan V.(IND) (1)7-6 (6), 6-4
Fortuna C.(ITA) / Grigelis L.(LTU) (3) -Deviatiarov M.(UKR) / Ortega-Olmedo R.(ESP)2-6, 6-3, 10-5
Semifinále
Rochette L.(FRA) / Venturino T.(FRA) -Oakley K.(GBR) / Wunner M.(GER)6-2, 7-6 (4)
Fortuna C.(ITA) / Grigelis L.(LTU) (3) -Huang L.(TPE) / Hung J.(TPE)6-7 (7), 6-4, 10-6
Finále
Fortuna C.(ITA) / Grigelis L.(LTU) (3) -Rochette L.(FRA) / Venturino T.(FRA)6-3, 3-6, 10-6

Sharm El Sheikh III 2016 $10 (Tvrdý)    zpět

Sharm El Sheikh III D 2016 $10 (Tvrdý)    zpět

Sunderland 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Sunderland D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Tel-Aviv - Ramat Gan (I) 2016 $10 (Tvrdý)    zpět

Tel-Aviv - Ramat Gan (I) D 2016 $10 (Tvrdý)    zpět

Bergamo (II) Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Zhyrmont, Dzmitry (BLR) -Meis, Pascal (GER) (WC)6-2, 6-2
Marcora, Roberto (ITA) (6) -Borgo, Francesco (ITA) (WC)6-7 (4), 6-3, 6-3
Satral, Jan (CZE) (3) -Veger, Filip (CRO)3-6, 6-3, 6-3
Mektic, Nikola (CRO) -Uchiyama, Yasutaka (JPN) (5)6-4, 7-5
Sonego, Lorenzo (ITA) -Ilkel, Cem (TUR)6-7 (6), 7-6 (2), 6-4
Garin, Christian (CHI) -Gojowczyk, Peter (GER) (2) skr.
Hernych, Jan (CZE) -Berrettini, Matteo (ITA)7-5, 6-4
Marterer, Maximilian (GER) -Authom, Maxime (BEL)7-5, 1-6, 6-4
Beck, Andreas (GER) -Bortolotti, Marco (ITA)6-3, 7-5
Langer, Nils (GER) (4) -Basso, Andrea (ITA) (WC)7-5, 6-3
Galovic, Viktor (CRO) (WC) -Giustino, Lorenzo (ITA) (8)6-4, 6-4
Trevisan, Matteo (ITA) -Maccari, Federico (ITA) (WC)6-4, 6-4
Cipolla, Flavio (ITA) -Falgheri, Andrea (ITA) (WC)7-6 (4), 6-7 (6), 7-5
Barrere, Gregoire (FRA) -Sancic, Antonio (CRO)7-5, 6-4
Neuchrist, Maximilian (AUT) -Vilardo, Francesco (ITA)6-3, 7-6 (5)
Caruso, Salvatore (ITA) (7) -Janvier, Maxime (FRA)6-7, 6-3, 6-3
Osmifinále
Garin, Christian (CHI) -Beck, Andreas (GER)?
Hernych, Jan (CZE) -Mektic, Nikola (CRO)?
Satral, Jan (CZE) (3) -Sonego, Lorenzo (ITA)?
Zhyrmont, Dzmitry (BLR) -Marcora, Roberto (ITA) (6)?
Langer, Nils (GER) (4) -Cipolla, Flavio (ITA)?
Marterer, Maximilian (GER) -Galovic, Viktor (CRO) (WC)?
Barrere, Gregoire (FRA) -Trevisan, Matteo (ITA)?
Neuchrist, Maximilian (AUT) -Caruso, Salvatore (ITA) (7)?

Buenos Aires Q 2016 (Antuka)    zpět
Osmifinále
Rola, Blaz (SLO) (8) -Casanova, Hernan (ARG)6-0, 6-2
Arguello, Facundo (ARG) (5) -Collarini, Andrea (ARG) (WC)6-3, 7-6 (6)
Elias, Gastao (POR) (6) -Lipovsek Puches, Tomas (ARG) (WC)6-2, 7-6 (4)
Cecchinato, Marco (ITA) (1) -Galarza, Juan Ignacio (ARG)6-1, 6-2
Bagnis, Facundo (ARG) (2) -Cachin, Pedro (ARG)6-2, 6-7 (5), 6-0
Clezar, Guilherme (BRA) -Gimeno-Traver, Daniel (ESP) (3)6-3, 6-2
Montanes, Albert (ESP) (4) -Pereira, Jose (BRA)7-6 (5), 7-6 (6)
Volandri, Filippo (ITA) -Gonzalez, Maximo (ARG) (7)6-4, 4-6, 6-4
Čtvrtfinále
Clezar, Guilherme (BRA) -Elias, Gastao (POR) (6)2,22 - 1,53
Cecchinato, Marco (ITA) (1) -Arguello, Facundo (ARG) (5)1,60 - 2,10
Montanes, Albert (ESP) (4) -Volandri, Filippo (ITA)1,55 - 2,17
Bagnis, Facundo (ARG) (2) -Rola, Blaz (SLO) (8)1,56 - 2,14

Memphis Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Albot, Radu (MDA) (1) -Rublev, Andrey (RUS)6-3, 6-4
Laaksonen, Henri (SUI) -Smith, John Patrick (AUS) (5)5-7, 7-6 (6), 6-4
Menendez-Maceiras, Adrian (ESP) (8) -Devvarman, Somdev (IND)6-3, 6-4
Nishioka, Yoshihito (JPN) (3) -Salisbury, Joe (GBR)6-2, 6-3
Donaldson, Jared (USA) (7) -Sandgren, Tennys (USA)5-7, 6-3, 6-4
Fratangelo, Bjorn (USA) (2) -Woog, Jarryd (USA)6-2, 6-2
Mmoh, Michael (USA) -Novikov, Dennis (USA) (6)6-1, 4-6, 6-4
McGee, James (IRL) -Ito, Tatsuma (JPN) (4)6-2, 6-1
Čtvrtfinále
Albot, Radu (MDA) (1) -Laaksonen, Henri (SUI)1,67 - 1,96
Nishioka, Yoshihito (JPN) (3) -Menendez-Maceiras, Adrian (ESP) (8)1,50 - 2,30
Fratangelo, Bjorn (USA) (2) -Mmoh, Michael (USA)1,33 - 2,86
McGee, James (IRL) -Donaldson, Jared (USA) (7)2,18 - 1,54

Montpellier Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Sijsling, Igor (NED) (6) -Kudryavtsev, Alexander (RUS)6-2, 6-3
Guez, David (FRA) -Pavlasek, Adam (CZE) (5)7-5, 6-3
Coppejans, Kimmer (BEL) (2) -Gerasimov, Egor (BLR)7-5, 7-5
Roger-vasselin, Edouard (FRA) (1) -Arnaboldi, Andrea (ITA)6-2, 6-4
de Schepper, Kenny (FRA) (8) -Lamasine, Tristan (FRA) (WC)3-6, 6-4, 6-3
Brown, Dustin (GER) (3) -Zverev, Mischa (GER)3-6, 7-6 (5), 6-4
Khachanov, Karen (RUS) (7) -Millot, Vincent (FRA)7-6 (4), 4-6, 6-4
Ymer, Elias (SWE) (4) -Janvier, Maxime (FRA) (WC)6-3, 6-3
Čtvrtfinále
Roger-vasselin, Edouard (FRA) (1) -Sijsling, Igor (NED) (6)7-5, 3-6, 6-3
Brown, Dustin (GER) (3) -Guez, David (FRA)1-6, 6-2, 6-1
de Schepper, Kenny (FRA) (8) -Coppejans, Kimmer (BEL) (2)6-3, 6-3
Ymer, Elias (SWE) (4) -Khachanov, Karen (RUS) (7)4-6, 6-4, 6-2

Rotterdam Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Mahut, Nicolas (FRA) (2) -Griekspoor, Tallon (NED) (WC)6-3, 6-2
Pouille, Lucas (FRA) (7) -Lacko, Lukas (SVK)7-6 (6), 7-6 (5)
Donskoy, Evgeny (RUS) (5) -Van Rijthoven, Tim (NED) (WC)7-6 (1), 6-2
Dodig, Ivan (CRO) (6) -Coppejans, Kimmer (BEL)6-4, 6-2
Struff, Jan-Lennard (GER) -Stakhovsky, Sergiy (UKR) (3)6-4, 3-6, 7-6 (7)
Gulbis, Ernests (LAT) (4) -Roger-vasselin, Edouard (FRA)4-6, 6-2, 7-6 (3)
Kuznetsov, Andrey (RUS) (1) -Huta-Galung, Jesse (NED) (WC)6-2, 6-3
Darcis, Steve (BEL) (8) -Fabbiano, Thomas (ITA)7-6 (1), 6-3
Čtvrtfinále
Mahut, Nicolas (FRA) (2) -Pouille, Lucas (FRA) (7)1,65 - 2,00
Struff, Jan-Lennard (GER) -Dodig, Ivan (CRO) (6)2,26 - 1,50
Gulbis, Ernests (LAT) (4) -Donskoy, Evgeny (RUS) (5)1,34 - 2,83
Kuznetsov, Andrey (RUS) (1) -Darcis, Steve (BEL) (8)1,40 - 2,56

Santo Domingo Q 2016 (Antuka)    zpět
1. kolo
Kozlov, Stefan (USA) -Felix, Jesus Francisco (DOM) (WC)6-1, 6-2
Riba-Madrid, Pere (ESP) (1) -Quinzi, Gianluigi (ITA)6-4, 4-6, 7-5
Puget, Adrien (FRA) -Descotte, Matias Franco (ARG)7-5, 6-3
Granollers-Pujol, Gerard (ESP) (8) -Mina, Gianni (FRA)6-2, 6-7 (2), 6-3
Roelofse, Ruan (RSA) -Serrano, Sebastian (COL)7-5, 6-4
Arevalo, Marcelo (ESA) (6) -Segarelli, Emilio Andrea (USA) (WC)6-1, 6-2
Londero, Juan Ignacio (ARG) (7) -Galan Riveros, Daniel Elahi (COL)3-6, 6-2, 7-5
King, Darian (BAR) (2) -Heras, Patricio (ARG)6-2, 6-4
Martinez, Luis David (VEN) -Smith, Riley (USA) (WC)6-3, 7-5
Torebko, Peter (GER) -Estevez, Maximiliano (ARG)6-4, 7-6 (7)
Malla, Bastian (CHI) -Rajski, Maciej (POL)6-2, 6-1
Diaz-Figueroa, Christopher (GUA) -Ferreras, Omar (DOM) (WC)6-0, 6-0
Lama, Gonzalo (CHI) (3) -Gomez, Lucas (MEX)6-1, 6-4
Escobar, Gonzalo (ECU) -Gandini, Armando (DOM) (WC)6-2, 6-0
Hanescu, Victor (ROU) (4) -Uchida, Kaichi (JPN)6-3, 3-6, 7-6
Quiroz, Roberto (ECU) (WC) -Safwat, Mohamed (EGY) (5)6-2, 6-0

Antalya VI Q 2016 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Schutt, Leon (GER) (1) -Gorodetsky, Vladislav (UKR) (WC)1-6, 6-2, 6-4
Colorado Zavala, Maximiliano (USA) -Krohn, Linus (GER)6-2, 4-6, 6-4
Eriksson, Magnus (SWE) -Tuna, Kaan (TUR) (WC)6-0, 6-2
Sporken, Moos (NED) (WC) -Ibrahim, Yaseen (RSA)6-0 skr.
Agabigun, Sarp (TUR) (2) -Moulod, Yannis (CIV)6-1, 6-2
Moritani, Soichiro (JPN) -Rodrigues, Pedro Gabriel (BRA)6-1, 6-2
Pauwels, Maxime (BEL) -Suluoglu, Sefa (TUR)6-1, 6-2
Juszczak, loic (BEL) (11) -Korkmaz, Kutsal (TUR)6-1, 6-1
Bublik, Alexander (RUS) (3) -Sikora, Markus (AUT)6-3, 6-3
Payraudeau, Loic (SUI) -Gruppuso, Stephen (USA)6-1, 6-2
Ramazzotti, Samuele (ITA) -Johansson, Morgan (SWE)6-2, 6-2
Goto, Shotaro (JPN) (14) -Chanakira, Tinotenda (ZIM)6-2, 6-1
Bava, Haadin (IND) (4) -Usakli, Oezen (TUR)6-2, 6-1
Kikkawa, Kanou (JPN) -Wang, Hanqing (CHN)6-0, 6-1
Beyazit, Mehmet Basri (TUR) (WC) -Charantimath, Tathagat (IND)6-3, 6-0
Van Den Honert, Vincent (NED) (12) -Van Beirendonck, Gilles (BEL)6-0, 6-4
Semjan, Marek (SVK) (5) -Mies, Andreas (GER)1-6, 6-3, 6-3
Sentay, Alp (TUR) -Campos, Jose (POR)6-0, 6-4
Lissanevitch, Ivanhoe (NEP) -Negrotti, Davide (ITA)6-1, 6-1
Vega, Quinton (USA) (10) -Staal, Rick (SUI)6-2, 6-2
Onken, Julien (GER) (6) -Turnquest, Joshua (BAH)6-0, 6-3
Gezer, Atakan (TUR) (WC) -Yamazaki, Yasumichi (JPN)6-0, 6-0
Major, Philip Wilbert (BAH) -Altinalev, Mert (TUR) (WC)6-2, 6-3
Habrman, Milan (SVK) (9) -Niculescu, Vincentiu Andrei (ROU)6-2, 6-2
Haylaz, Muhammet (TUR) (7) -Abedini, Majid (IRI) (WC)6-0, 6-1
Radenkovic, Milos (SRB) -Soyler, Osmancan (TUR)6-3, 6-1
Constantinovici, Robert (NED) -Bulbul, Efekan (TUR)6-2, 6-1
Liska, Tomas (SVK) (WC) -Waloch, Marcel (AUT) (16)7-6 (6), 6-4
De Bruijn, Ricky (NED) -Ruppli, Andrew (SUI) (8) skr.
Lechevretel, Louis (FRA) -Levendale, Brandon (ZIM)6-1, 6-2
Khan, Shahbaaz (IND) -Busch, Ruben (GER)6-2, 6-1
Seol, Jae-Min (KOR) (15) -Dabryian, Artsiom (BEL)6-2, 6-2

Baku I Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Nikolic, Milos (SRB) -Pallares, Michael (DOM)6-2, 7-5
Grund, Gil Uwe (GER) -Guliyev, Arif (AZE) (WC)6-2, 6-1
Akhmadaliev, Rasul (UZB) -Smolyakov, Gleb (RUS)6-1, 6-4
Smalyanyy, Filipp (RUS) -Gojayev, Rasul (AZE) (WC)6-1, 6-1
Gojo, Borna (CRO) (WC) -Vasilyev, Ilya (RUS)6-3, 7-6 (2)
Akramov, Odil (UZB) -Klok, Denys (UKR)3-6, 6-3, 6-2
Matveyko, Nikita (RUS) -Abzalov, Sharobiddin (UZB)6-2, 6-4
Pellegrino, Andrea (ITA) -Saidkarimov, Saida'lo (UZB)7-6 (4), 6-2
Marko, Michal (SVK) -Kashchenko, Andrey (TKM)6-1, 6-1
Vigani, Joy (ITA) -Petrovic, Aleksa (SRB)6-3, 6-0
Kivattsev, Kirill (RUS) -Rogusskiy, Yuriy (TKM)6-0, 6-2
Potemkin, Grigory (RUS) -Kurbanov, Atly (TKM)6-2, 6-4
Cooper, Joe (GBR) -Gurevich, Victor (USA) (WC)6-4, 6-4
Zubkou, Maksim (BLR) (WC) -Gasanov, Mirali (TUR) (WC)6-2, 6-2
Gengel, Marek (CZE) -Danes, Alexandru (FRA)6-4, 3-6, 6-3
Tybar, Maxim (BLR) -Kalinin, Ivan (RUS) (WC)6-2, 6-3
2. kolo
Nikolic, Milos (SRB) -McLachlan, Ben (NZL) (1)6-3, 6-3
Zgombic, Fran Zvonimir (CRO) (9) -Grund, Gil Uwe (GER)6-3, 6-4
Vajda, Peter (SVK) (2) -Akhmadaliev, Rasul (UZB)6-2, 6-1
Ratniuk, Maxim (RUS) (10) -Smalyanyy, Filipp (RUS)6-3, 3-6, 7-6 (6)
Gojo, Borna (CRO) (WC) -Dalla Valle, Enrico (ITA) (3)6-4, 6-4
Razmaitov, Timur (RUS) (14) -Akramov, Odil (UZB)6-3, 7-6 (5)
Matveyko, Nikita (RUS) -Sabanin, Yan (RUS) (4)7-6 (5), 6-1
Poplavskyy, Stanislav (UKR) (11) -Pellegrino, Andrea (ITA)6-2, 6-2
Brechemier, Thomas (FRA) (5) -Marko, Michal (SVK)6-2, 6-4
Kryvoy, Yuriy (UKR) (16) -Vigani, Joy (ITA)1-6, 7-6 (5), 7-6 (7)
Hirschmueller, Christian (GER) (6) -Kivattsev, Kirill (RUS)7-6 (5), 6-3
Mammetgulyyev, Isa (TKM) (15) -Potemkin, Grigory (RUS)6-3, 6-7 (7), 7-6 (4)
Ocleppo, Julian (ITA) (7) -Cooper, Joe (GBR)6-3, 6-2
Krainik, Pavel (CAN) (13) -Zubkou, Maksim (BLR) (WC)6-1, 6-2
Gengel, Marek (CZE) -Lebedev, Ilya (RUS) (8)0-6, 6-3, 6-4
Poljak, David (CZE) (12) -Tybar, Maxim (BLR)6-4, 6-1
Osmifinále
Zgombic, Fran Zvonimir (CRO) (9) -Nikolic, Milos (SRB)7-5, 6-4
Vajda, Peter (SVK) (2) -Ratniuk, Maxim (RUS) (10)6-4, 7-6 (2)
Hirschmueller, Christian (GER) (6) -Mammetgulyyev, Isa (TKM) (15)6-3, 6-2
Poplavskyy, Stanislav (UKR) (11) -Matveyko, Nikita (RUS)6-4, 6-4
Krainik, Pavel (CAN) (13) -Ocleppo, Julian (ITA) (7)7-6 (10), 3-6, 6-1
Poljak, David (CZE) (12) -Gengel, Marek (CZE)6-1, 6-4
Brechemier, Thomas (FRA) (5) -Kryvoy, Yuriy (UKR) (16)7-5, 4-6, 6-1
Gojo, Borna (CRO) (WC) -Razmaitov, Timur (RUS) (14)6-3, 7-5

Baku II Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Turgunov, Azizhon (UZB) -Perunov, Igor (RUS)?
Abzalov, Sharobiddin (UZB) -Cooper, Joe (GBR)?
Akramov, Odil (UZB) -Matveyko, Nikita (RUS)?
Potemkin, Grigory (RUS) -Grund, Gil Uwe (GER)?
2. kolo
Sabanin, Yan (RUS) (1) -Petrovic, Aleksa (SRB)?
Smolyakov, Gleb (RUS) -Kryvoy, Yuriy (UKR) (10)?
Ocleppo, Julian (ITA) (2) -Kalinin, Ivan (RUS)?
Lebedev, Ilya (RUS) (3) -Fomenkov, Mikhail (RUS)?
Guliyev, Arif (AZE) -Tybar, Maxim (BLR) (11)?
Hirschmueller, Christian (GER) (4) -Jakob, Florian (GER)?
Gengel, Marek (CZE) -Razmaitov, Timur (RUS) (9)?
Zgombic, Fran Zvonimir (CRO) (5) -Willekes Macdonald, Robert (NED)?
Poplavskyy, Stanislav (UKR) (6) -Akhmadaliev, Rasul (UZB)?
Poljak, David (CZE) (7) -Lochmann, Victor (GER)?
Krainik, Pavel (CAN) (8) -Mahmudov, Mahmud (AZE)?
Mutallibov, Vasif (AZE) -Vigani, Joy (ITA) (16)?

Hammamet IV Q 2016 (Antuka)    zpět
1. kolo
Sobolta, Igor (UKR) -Casabona Ezpeleta, Raul (ESP)6-1, 6-2
Grigoriu, Patrick (ROU) -Kehyayan, Jean Daniel (BRA)6-1, 6-0
Lerby, Christian (NED) -Kim, Cheong Hwi (KOR)3-6, 6-4, 6-3
Restifo, Arnaud (FRA) (WC) -Budnik, Rodrigo (CHI)6-0, 6-2
Almeida, Manuel (POR) (WC) -Schubert, Hans Albert (CHI)6-0, 6-0
Ziganshin, Robert (RUS) -Messaoud, Youssef (TUN)6-0, 6-3
Li, Ao (CHI) -Daifallah, Taher (AUT)6-1, 6-0
Schmid, Lorenzo (ITA) -Doghmani, Ben (TUN)6-0, 6-1
Seateun, Nathan (FRA) -Zhurbin, Alexander (RUS)7-5, 3-6, 6-2
Builes, Tomas (COL) -Serrano Sanz, Leandro (ESP)6-1, 6-2
Khomich, Aleksei (BLR) -Endrizzi, Michelangelo (ITA)6-3, 6-4
Weis, Alexander (ITA) -Simkiss, Luke (GBR)6-4, 6-3
Vacherot, Valentin (FRA) -Erro, Juan (ESP)6-2, 6-2
Andrade, Goncalo (POR) (WC) -Ciumac, Andrei (MDA)3-6, 6-1, 6-3

Oberentfelden Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Ejupovic, Elmar (GER) (2) -Parada, Bastian (CHI)6-2, 6-2
Ruepke, Lukas (GER) (15) -Bodmer, Adrian (SUI)6-1, 7-5
Lootsma, Niels (NED) (3) -Moghini, Gabriele (SUI)6-2, 6-3
Panic, Luka (SUI) -Schmidt, Manuel (SUI) (WC)6-0, 6-2
Di Maro, Lorenzo (ITA) -Buergi, Simon (SUI) (WC)6-2, 6-1
Kossler, Bernd (AUT) (10) -Mozgovoy, Alexander (RUS)6-7 (7), 7-5, 6-3
Frigerio, Lorenzo (ITA) (4) -Kolly, Bastien (SUI)6-2, 5-7, 6-1
Giacomelli, Luca (SUI) -Minster, Yann (SUI)3-6, 6-4, 6-1
Haerteis, Johannes (GER) (1) -Bolot, Matthieu (FRA)6-2, 6-2
Di Maro, Marco (ITA) -Guichoud, Maxime (SUI)7-6 (6), 6-3
Hartmeier, Patrik (SUI) -Nerushenko, Aleksei (ESP)6-4, 6-3
Perret, Loic (SUI) (WC) -Haessig, Nikolai (CAN)7-6 (6), 1-6, 7-5
Fiacan, Stefan (SUI) -Hefti, Jordan (SUI)6-2, 6-3
Roshardt, Robin (SUI) -Huesler, Marc-Andrea (SUI)7-6 (2), 6-4
Kunz, Giordan (SUI) -Parizzia, Nicolas (SUI)6-3, 7-6 (4)
Olivetti, Albano (FRA) (WC) -Kahoun, Jacob (SUI) (13)6-3, 7-6 (3)
Altmaier, Daniel (GER) (5) -Thurau, Urs (GER)6-2, 7-5
Keist, Luca (SUI) -Reed-Thomas, Jordan (SUI)6-3, 7-6 (5)
Srbljak, Gorazd (MKD) -Prudnikau, Aliaksandr (BLR)7-5, 4-6, 7-6 (4)
Kapric, Denis (GER) (16) -Mayer, Patrick (1994) (GER)7-5, 6-1
Ursu, Vadym (UKR) (WC) -Castelnuovo, Luca (SUI)6-4, 6-4
Bertola, Remy (SUI) -Hoeveler, Leon (GER)6-4, 3-6, 7-5
Mentha, Sebastien (SUI) -Grandjean, Nicolas (SUI)7-5, 6-1
Rousset, Elie (FRA) (11) -Bencic, Brian (SUI) (WC)6-3, 6-3
Boehler, Dominik (GER) (7) -Huber, Dario (SUI)6-2, 2-6, 6-2
Grabul, Dimitar (MKD) -Camurri, Andrea (ITA)6-3, 6-4
Melchiorre, Davide (ITA) -Muccia, Giuliano (SUI) (WC)6-0, 6-1
Grabher, Alexander Thomas (AUT) -Prechtel, Sebastian (GER) (14)7-6 (6), 6-2
Rossier, Simeon (SUI) (8) -Paul, Jakub (SUI)6-4, 6-3
Eugster, Nathan (SUI) (WC) -Nohl, Lars (SUI)7-6 (2), 6-4
Martinez, Louroi (SUI) -Petralia, Noah Robin (SUI)6-4, 6-7 (5), 6-4
Mrose, Oliver (SUI) (12) -Kunz, Noel (SUI)6-3, 6-4
2. kolo
Ejupovic, Elmar (GER) (2) -Fiacan, Stefan (SUI)?
Roshardt, Robin (SUI) -Ruepke, Lukas (GER) (15)?
Lootsma, Niels (NED) (3) -Panic, Luka (SUI)?
Di Maro, Lorenzo (ITA) -Kossler, Bernd (AUT) (10)?
Frigerio, Lorenzo (ITA) (4) -Giacomelli, Luca (SUI)?
Ursu, Vadym (UKR) (WC) -Bertola, Remy (SUI)?
Mentha, Sebastien (SUI) -Rousset, Elie (FRA) (11)?
Melchiorre, Davide (ITA) -Grabher, Alexander Thomas (AUT)?
Haerteis, Johannes (GER) (1) -Di Maro, Marco (ITA)?
Hartmeier, Patrik (SUI) -Perret, Loic (SUI) (WC)?
Altmaier, Daniel (GER) (5) -Keist, Luca (SUI)?
Srbljak, Gorazd (MKD) -Kapric, Denis (GER) (16)?
Boehler, Dominik (GER) (7) -Grabul, Dimitar (MKD)?
Rossier, Simeon (SUI) (8) -Eugster, Nathan (SUI) (WC)?
Martinez, Louroi (SUI) -Mrose, Oliver (SUI) (12)?
Kunz, Giordan (SUI) -Olivetti, Albano (FRA) (WC)?

Paguera I Q 2016 (Antuka)    zpět
1. kolo
Taberner, Carlos (ESP) (1) -Perez Contri, Sergi (ESP)6-1, 6-4
Alvarez, Adria (ESP) -Schelcher Muro, Pablo (ESP) (WC)7-5, 6-2
Caleguer, Eric (BRA) -Nematzadeh, Keyvan (BEL)7-6 (3), 4-1 skr.
Nourrissat, Valentin (FRA) (9) -Ruiz, Sergio (ESP)6-0, 6-1
Ribeiro Navarrete, Samuel (ESP) (2) -Davanzo, Killian (SUI)6-3, 6-3
Lopez Morillo, Imanol (ESP) -Llopart, Jordi (ESP)7-6 (4), 6-2
Canas Garcia, Juan Pablo (ESP) -Chong Maura, Roberto Martin (ESP) (WC)6-0, 6-2
Correia Passos Do Carmo, Jordan (BRA) -Barranco, Sergio (ESP) (16)6-4, 2-6, 6-1
Negritu, Christoph (GER) (3) -Fort, Joaquin (PER)6-1, 6-4
Syromolotov Netrebin, Iouri Sant (ESP) -Garrobe Guilera, Oriol (ESP)1-6, 6-3, 7-5
Valeriano, Alex (ESP) -Mann, Maximilian (AUT) (WC)6-4, 6-0
Ruud, Casper (NOR) (10) -Babelis, Tadas (LTU)6-2, 6-1
Jecan, Mircea-Alexandru (ROU) (4) -Esposito, Mariano (ITA)7-5, 6-2
Giacomini, Luca (ITA) -Artunedo, Alejandro (ESP)0-6, 7-5, 6-1
Neveux, Arnaud (BEL) -Forsell, Oscar (SWE)6-2, 2-0 skr.
Stefanini, Jacopo (ITA) (14) -Sebaoun, Leo Julien (JPN)6-1, 6-2
Mas Mascolo, Adria (ESP) (5) -Hernandez, Daniel (ESP) (ESP)6-1, 6-1
Allemby, James (GBR) -Andersen, Troels (DEN)6-1, 6-1
Rivero, Inaki (ESP) -Trinker, Jonas (AUT)6-4, 6-3
Harris, Billy (GBR) (12) -Niv, Benjamin (BUL) (WC)6-0, 6-4
Cornea, Vlad Victor (ROU) (6) -Quinones Garcia, Claudio (ESP)6-1, 6-1
Soler, Joan (FRA) -McNicol, Evan (CAN)6-4, 6-3
De Minaur, Alex (AUS) -Vives Marcos, Pedro (ESP) (WC)6-0, 6-2
Brancaccio, Raul (ITA) (15) -Beaupain, Simon (BEL)6-1, 6-2
Cammarata, Alberto (ITA) (7) -Korobeynikov, Grigoriy (UZB)6-4, 6-0
Poncelet, Victor (BEL) -Torregrosa Velilla, Arturo (ESP)6-4, 6-2
Mesquida Berg, Alex (ESP) (WC) -Barraza Escobares, Joaquin (ESP) (WC)6-2, 6-1
Dowson, Dan (AUS) (13) -Kalambay, Jessy (SUI)6-2, 6-2
Gennaro, Dante (ARG) (8) -Dominguez Alonso, Pedro (ESP)7-5, 7-6 (9)
Yamada, Kento (JPN) -Miro, Antonio (ESP)6-2, 6-4
Gjomarkaj, Marco (ITA) (WC) -Mazon-Hernandez, Rafael (ESP)6-2, 6-2
Kuhn, Nicola (GER) -Wagner, Bastian (GER) (11)6-2, 6-1

Sharm El Sheikh III Q 2016 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Duda, Filip (CZE) -Andres, Mark-Flavius (GER)7-6 (4), 6-4
Didenko, Bogdan (UKR) -Alvarez Rodriguez, Gabriel (MEX)6-4, 7-5
Van Wyk, Kris (RSA) -Anandan, Brandon (USA)6-2, 7-5
Ricci, Alessandro (CZE) -Gudozhnikov, Nikita (RUS)6-4, 7-5
Van Den Steene, Ignace (BEL) -Soliman, Omar (EGY)6-0, 6-2
Resnyanskiy, Dmitry (KAZ) -Hamed, Mohab (EGY)6-2, 5-7, 6-0
Dzhavakian, Yurii (UKR) -Dell'ospedale, Leonardo (ITA)7-5, 6-2
Prokopchuk, Alexey (UKR) -Veremeychuk, Danylo (UKR)6-3, 6-3
Tsoronis, Socrates Leon (AUS) -Boychuk, Roman (UKR)3-6, 6-3, 6-3
Koval, Oleg (UKR) -Najib, Fakih (LIB)6-1, 5-7, 6-4
Treyz, Beauregard (USA) -Ragy, Muhammad (EGY)6-0, 6-1

Sunderland Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Walters, Marcus (GBR) -Price, Sam (GBR)?
Ward Hibbert, Joshua (GBR) -Moore, Ewan (GBR)?
Simeone, Luke (GBR) (WC) -Anguelov, Chris (BUL)?
Bothwell, Peter (IRL) -Meehan, Harry David (GBR) (WC)?
Sapwell, Joshua (GBR) -Belot, Constantin (FRA)?
Renard, Lucas (SWE) -Beesley, Dominic (GBR)?
Zawisza, Pawel (POL) -Clarke, Curtis (GBR)?
Draper, Ben (GBR) (WC) -Bennett, Daniel (GBR) (WC)?
Davies, George (GBR) -Bothwell, Samuel (IRL)?
Davis, Ben (1992) (GBR) (WC) -Portales, Nino (FRA)?
Sanghera, Tiran (GBR) (WC) -Nguyen, Denis Duc (USA)?
Binding, Jonathan (GBR) -Bass, Finn (GBR)?
Ferguson, Samuel (GBR) -Oakley, Luke (GBR)?
Paris, Joshua (GBR) -Broom, Charles (GBR)?
Molloy, Jack (GBR) (WC) -Praditngam, Jamie Asanee (GBR)?
Bjerke, Joachim (NOR) -Gautier, Alexis (FRA)?

Tel-Aviv - Ramat Gan (I) Q 2016 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Reboul, Fabien (FRA) (1) -Sisler, Yuval (ISR)?
Traskin, Henrik (LTU) -Daniel, Oz (ISR)?
Benya, Roee (ISR) -Van Dam, Niels Jaap (AHO)?
Kolobaev, Nikolay (RUS) -Dijkhuizen, Marc (NED) (14)?
Borsos, Gabor (HUN) (2) -Guberman, Yaron (ISR)?
Brouwer, Gijs (NED) -Ioannides, Constantinos (CYP)?
Bonifacius, Rafn Kumar (ISL) -Semidockih, Pavel (ISR)?
Yeshaya, Omer (ISR) (WC) -Lamble, John (USA) (9)?
Catarina, Lucas (MON) (3) -Dudockin, Daniel (ISR)?
Hermans, Mats (NED) -Sikman, Philip (GBR)?
Petrenko, Anatoliy (UKR) -Does, Thomas (NED)?
Harary, Afik (ISR) -Michelevitz, Guy (ISR) (11)?
Diep, Florent (FRA) (4) -Saraiva, Bernardo (1993) (POR)?
Koevermans, Guus (NED) -Lipman, Ryan (USA)?
Grinberg, Or (ISR) (WC) -Volkats, Helman (ISR)?
Fleischer, Roy (ISR) -Reese, Hunter (USA) (12)?
Pichler, David (AUT) (5) -Amoyal, Ofek (ISR)?
Gerritsen, Stephan (NED) -Gidoni, Ben (ISR) (WC)?
Barkai, Yannai (ISR) -Zarichanskyy, Daniil (UKR)?
Radionov, Motvey (ISR) -Filipenko, Viktor (HUN) (13)?
Elia, Alon (ISR) (6) -Zwillinger, Roy (ISR)?
Shpindler, Itay (ISR) -Langer, Jeremy (CAN)?
Amar, Ran (ISR) -Galimov, Ruslan (RUS) (WC)?
Botezan, George (ROU) -Ovil, Orel (ISR) (16)?
Luetjen, Jonas (GER) (7) -Tamar, Gilad (ISR) (WC)?
Oliel, Yshai (ISR) (WC) -Goldenberg, Lior (ISR)?
Katz, Omer (ISR) (WC) -Luria, Emmanuel (ISR)?
Krashin, Daniel (ISR) -Zemel, Yankel (ISR) (10)?
Podzus, Janis (LAT) (8) -Kovalenko, Yuriy (ISR)?
Touchmair, Omer (ISR) (WC) -Steele, Saar (ISR)?
Vodavoz, Nir (ISR) -Hasson, Jordan (ISR)?
Bakshi, Edan (ISR) -Zednik, Jan (CZE) (15)?

St. Petersburg (II) W 2016 $753 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Schmiedlova, Karolina Anna (SVK) (6) -Vikhlyantseva, Natalia (RUS) (WC)1,07 - 7,30
Beck, Annika (GER) -Hradecka, Lucie (CZE)1,36 - 2,90
Cibulkova, Dominika (SVK) -Rodina, Evgeniya (RUS)1,18 - 4,25
Flipkens, Kirsten (BEL) -Kasatkina, Darya (RUS)2,12 - 1,64
Cornet, Alize (FRA) (8) -Vesnina, Elena (RUS) (WC)1,22 - 3,85
Strycova, Barbora (CZE) -Niculescu, Monica (ROU)1,57 - 2,25
Gasparyan, Margarita (RUS) -Jovanovski, Bojana (SRB)1,13 - 5,20
Ostapenko, Jelena (LAT) -Wickmayer, Yanina (BEL)2,04 - 1,70

St. Petersburg (II) W D 2016 $753 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Kaohsiung (II) W 2016 $500 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Williams, Venus (USA) (1) -Lee, Pei-Chi (TPE) (WC)1,01 - 15,00
Radwanska, Urszula (POL) -Hsu, Ching-Wen (TPE) (WC)1,08 - 6,80
Kucova, Kristina (SVK) -Sevastova, Anastasija (LAT)2,80 - 1,38
Vekic, Donna (CRO) -Riske, Alison (USA) (8)4,25 - 1,18
Putintseva, Yulia (KAZ) (3) -Cepelova, Jana (SVK)1,50 - 2,44
Chang, Kai-Chen (TPE) -Vogele, Stefanie (SUI)2,10 - 1,66
Minella, Mandy (LUX) -Osaka, Naomi (JPN)4,45 - 1,16
Lee, Ya-Hsuan (TPE) (WC) -Kulichkova, Elizaveta (RUS)4,35 - 1,17
Nara, Kurumi (JPN) (7) -Wang, Qiang (CHN)1,96 - 1,75
Wang, Yafan (CHN) -Linette, Magda (POL)1,98 - 1,74
Pliskova, Kristyna (CZE) -Doi, Misaki (JPN) (2)2,40 - 1,50

Kaohsiung (II) W D 2016 $500 (Tvrdý)    zpět

Midland W 2016 $100 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Chirico, Louisa (USA) (8) -Min, Grace (USA)6-3, 6-2
Cepede, Veronica (PAR) -Townsend, Taylor (USA) (WC)7-6 (3), 1-6, 6-3
Jaksic, Jovana (SRB) -Ahn, Kristie (USA)6-4, 7-6 (5)
Hibi, Mayo (JPN) -Sawayanagi, Riko (JPN)6-1, 6-1
Bellis, Catherine Cartan (USA) -Maria, Tatiana (GER) (2)7-5, 6-3
Kingsley, Raveena (USA) -Tatishvili, Anna (USA) (4)7-5, 1-6, 7-6 (4)
Glatch, Alexa (USA) -Crawford, Samantha (USA) (7)6-3, 6-2
Falconi, Irina (USA) (3) -Gilchrist, Nadja (USA) (LL)6-4, 6-1
Sanford, Alexandra (USA) (Q) -Brady, Jennifer (USA)3-6, 6-2, 6-1
Davis, Lauren (USA) (5) -Vickery, Sachia (USA)6-2, 2-0 skr.
Loeb, Jamie (USA) (Q) -Boserup, Julia (USA)6-3, 6-2
Broady, Naomi (GBR) -Gibbs, Nicole (USA) (6)6-4, 7-6 (4)
Albanese, Lauren (USA) (Q) -Pera, Bernarda (USA)7-5, 7-6 (3)
Rogers, Shelby (USA) -Sanchez, Maria (USA)4-6, 6-1, 6-3
Anderson, Robin (USA) (WC) -Gordon, Michaela (USA) (Q)6-1, 6-3
Brengle, Madison (USA) (1) -Muhammad, Asia (USA)4-6, 6-4, 7-6 (4)
Osmifinále
Sanford, Alexandra (USA) (Q) -Glatch, Alexa (USA)6-4 skr.
Falconi, Irina (USA) (3) -Albanese, Lauren (USA) (Q)6-1, 6-1
Loeb, Jamie (USA) (Q) -Davis, Lauren (USA) (5)6-2, 2-6, 6-3
Broady, Naomi (GBR) -Jaksic, Jovana (SRB)7-6 (5), 6-3
Rogers, Shelby (USA) -Kingsley, Raveena (USA)2-6, 6-4, 6-3
Anderson, Robin (USA) (WC) -Bellis, Catherine Cartan (USA)7-5, 6-3
Brengle, Madison (USA) (1) -Cepede, Veronica (PAR)6-4, 6-4
Hibi, Mayo (JPN) -Chirico, Louisa (USA) (8)1-6, 6-4, 6-4
Čtvrtfinále
Broady, Naomi (GBR) -Brengle, Madison (USA) (1)6-4, 6-7 (7), 6-3
Rogers, Shelby (USA) -Hibi, Mayo (JPN)6-1, 7-6 (4)
Anderson, Robin (USA) (WC) -Sanford, Alexandra (USA) (Q)5-7, 7-6 (5), 6-4
Falconi, Irina (USA) (3) -Loeb, Jamie (USA) (Q)5-7, 6-3, 6-2
Semifinále
Broady, Naomi (GBR) -Rogers, Shelby (USA)7-6 (5), 6-2
Anderson, Robin (USA) (WC) -Falconi, Irina (USA) (3)6-3, 6-4
Finále
Broady, Naomi (GBR) -Anderson, Robin (USA) (WC)1,40 - 2,80

Midland W D 2016 $100 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Weinhold A.(USA) / Whoriskey C.(USA) -Brengle M.(USA) / Tatishvili A.(USA)6-3, 5-7, 10-5
Muhammad A.(USA) / Sanchez M.(USA) (1) -Brady J.(USA) / Chirico L.(USA) (WC)6-4, 6-2
Anderson R.(USA) / Cepede V.(PAR) -Jones A. / Sanford A.(USA) (WC)6-1, 6-1
Gibbs N.(USA) / Townsend T.(USA) (3) -Boserup J.(USA) / Marand S.(USA)7-6 (5), 4-6, 12-10
Davis L.(USA) / Min G.(USA) -Sawayanagi R.(JPN) / Webley-Smith E.(GBR) (4)6-2, 4-6, 10-8
Bellis C.(USA) / Neel I.(USA) (WC) -Crawford S.(USA) / Fichman S.(CAN)7-5, 7-5
Broady N.(GBR) / Rogers S.(USA) (2) -Kramperova K.(CZE) / Pera B.(USA)4-6, 6-3, 10-8
Jaksic J.(SRB) / Xu S.(CHN) -Chang S.(USA) / Glatch A.(USA)6-4, 6-7 (3), 10-5
Čtvrtfinále
Davis L.(USA) / Min G.(USA) -Jaksic J.(SRB) / Xu S.(CHN)1-6, 6-2, 10-8
Gibbs N.(USA) / Townsend T.(USA) (3) -Anderson R.(USA) / Cepede V.(PAR)7-6 (4), 6-2
Broady N.(GBR) / Rogers S.(USA) (2) -Weinhold A.(USA) / Whoriskey C.(USA)5-7, 6-4, 14-12
Bellis C.(USA) / Neel I.(USA) (WC) -Muhammad A.(USA) / Sanchez M.(USA) (1)6-1, 6-2
Semifinále
Bellis C.(USA) / Neel I.(USA) (WC) -Gibbs N.(USA) / Townsend T.(USA) (3)3-6, 6-3, 10-6
Broady N.(GBR) / Rogers S.(USA) (2) -Davis L.(USA) / Min G.(USA)6-0, 6-0
Finále
Bellis C.(USA) / Neel I.(USA) (WC) -Broady N.(GBR) / Rogers S.(USA) (2)?

Launceston W 2016 $75 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Bai, Alison (AUS) -Myers, Abbie (AUS) (WC)6-4, 6-2
Bains, Naiktha (AUS) (WC) -Zhu, Lin (CHN) (8)6-4, 6-2
Piter, Katarzyna (POL) -Yastremska, Dayana (UKR) (WC)5-7, 6-4, 7-6 (4)
Moore, Jessica (AUS) -Minella, Mandy (LUX) (5)6-2, 6-4
Lu, Jing-Jing (CHN) -Inoue, Miyabi (JPN)6-2, 6-4
Kudryavtseva, Alla (RUS) -Kuwata, Hiroko (JPN) (7)7-6 (6), 6-4
Zhang, Kai-Lin (CHN) (3) -Andrianjafitrimo, Tessah (FRA)2-6, 6-4, 6-4
King, Vania (USA) -Xu, Yi-Fan (CHN)6-2, 6-2
Yang, Zhaoxuan (CHN) (6) -Zhang, Ling (HKG)6-1, 6-2
Ozaki, Risa (JPN) (2) -Elie, Jennifer (USA) (Q)6-4, 6-2
Santamaria, Sabrina (USA) (Q) -Sema, Erika (JPN)6-3, 6-1
Imanishi, Miharu (JPN) -Zlochova, Zuzana (SVK) (Q)6-4, 2-0 skr.
Han, Xin-Yun (CHN) (4) -Patterson, Tammi (AUS) (WC)6-2, 7-6 (3)
Wongteanchai, Varatchaya (THA) -Pivovarova, Anastasia (RUS)6-7 (6), 6-3, 6-4
Kichenok, Nadiya (UKR) -Rogowska, Olivia (AUS)4-6, 6-4, 7-5
Vekic, Donna (CRO) (1) -Cabrera, Lizette (AUS) (Q)6-3, 2-6, 6-3
Osmifinále
Lu, Jing-Jing (CHN) -Bains, Naiktha (AUS) (WC)6-4, 1-6, 7-6 (2)
Ozaki, Risa (JPN) (2) -Piter, Katarzyna (POL)6-1, 3-6, 6-1
Han, Xin-Yun (CHN) (4) -Wongteanchai, Varatchaya (THA)6-3, 6-2
Yang, Zhaoxuan (CHN) (6) -Imanishi, Miharu (JPN)6-0, 7-6 (0)
King, Vania (USA) -Zhang, Kai-Lin (CHN) (3)4-6, 6-3, 6-2
Kudryavtseva, Alla (RUS) -Bai, Alison (AUS)7-6 (3), 6-2
Moore, Jessica (AUS) -Santamaria, Sabrina (USA) (Q)6-1, 7-6 (6)
Kichenok, Nadiya (UKR) -Vekic, Donna (CRO) (1)7-6 (5), 7-5
Čtvrtfinále
Han, Xin-Yun (CHN) (4) -Lu, Jing-Jing (CHN)7-6 (6), 6-3
King, Vania (USA) -Moore, Jessica (AUS)6-3, 6-1
Ozaki, Risa (JPN) (2) -Yang, Zhaoxuan (CHN) (6)7-6 (1), 6-1
Kudryavtseva, Alla (RUS) -Kichenok, Nadiya (UKR)7-5, 1-6, 6-0
Semifinále
Kudryavtseva, Alla (RUS) -King, Vania (USA)1-6, 6-3, 7-6 (5)
Han, Xin-Yun (CHN) (4) -Ozaki, Risa (JPN) (2)6-1, 6-4
Finále
Han, Xin-Yun (CHN) (4) -Kudryavtseva, Alla (RUS)6-1, 6-1

Launceston W D 2016 $75 (Tvrdý)    zpět
Osmifinále
Hsu C.(TPE) / Kuwata H.(JPN) (4) -Andrianjafitrimo T.(FRA) / Imanishi M.(JPN) (Q)6-4, 6-1
Wongteanchai V.(THA) / Yang Z.(CHN) (3) -Chiang Y.(USA) / Myers A.(AUS)3-6, 6-2, 10-8
Lu J.(CHN) / Sema E.(JPN) -Moore J.(AUS) / Yastremska D.(UKR) (WC)1-6, 6-4, 10-8
You X.(CHN) / Zhu L.(CHN) -Elie J.(USA) / Peers S.(AUS)6-3, 6-3
Patterson T.(AUS) / Rogowska O.(AUS) -Bai A.(AUS) / Bains N.(AUS) (WC)3-6, 6-4, 10-8
Ye Q.(CHN) / Zhang L.(HKG) -Inoue M.(JPN) / Laine E.(FIN)6-1, 7-5
Han X.(CHN) / Piter K.(POL) (2) -Omae A.(JPN) / Tanaka Y.(JPN)7-5, 6-3
Kichenok N.(UKR) / Minella M.(LUX) (1) -Gabueva A.(RUS) / Pivovarova A.(RUS) (Q)7-6 (5), 4-6, 12-10
Čtvrtfinále
Patterson T.(AUS) / Rogowska O.(AUS) -Han X.(CHN) / Piter K.(POL) (2)6-3, 6-4
You X.(CHN) / Zhu L.(CHN) -Hsu C.(TPE) / Kuwata H.(JPN) (4)5-7, 6-4, 11-9
Wongteanchai V.(THA) / Yang Z.(CHN) (3) -Ye Q.(CHN) / Zhang L.(HKG)6-2, 6-2
Kichenok N.(UKR) / Minella M.(LUX) (1) -Lu J.(CHN) / Sema E.(JPN)6-3, 6-2
Semifinále
Kichenok N.(UKR) / Minella M.(LUX) (1) -Wongteanchai V.(THA) / Yang Z.(CHN) (3)7-6 (13), 6-1
You X.(CHN) / Zhu L.(CHN) -Patterson T.(AUS) / Rogowska O.(AUS)7-5, 6-4
Finále
You X.(CHN) / Zhu L.(CHN) -Kichenok N.(UKR) / Minella M.(LUX) (1)2-6, 7-5, 10-7

Grenoble W 2016 $25 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Lottner, Antonia (GER) -Jakupovic, Dalila (SLO)6-2, 7-6 (9)
Georges, Myrtille (FRA) -Perrin, Conny (SUI)6-3, 6-2
Brouleau, Lou (FRA) (WC) -Zidansek, Tamara (SLO)7-5, 5-7, 7-5
Sorribes Tormo, Sara (ESP) (5) -Feuerstein, Claire (FRA) (WC)6-2, 7-5
Smitkova, Tereza (CZE) (2) -Desperrier, Gaelle (FRA) (WC)6-2, 6-0
Johansson, Mathilde (FRA) (4) -Vrljic, Ana (CRO)6-4, 3-6, 6-2
Garcia-Perez, Georgina (ESP) -Cadantu, Alexandra (ROU)6-3, 6-1
Korpatsch, Tamara (GER) -Lechemia, Elixane (FRA) (Q)6-3, 5-7, 7-5
Oyen, Sofie (BEL) (Q) -Saez Larra, Olga (ESP) (Q)6-3, 6-4
Matteucci, Alice (ITA) (Q) -Sadikovic, Amra (SUI) (7)6-3, 6-2
Moore, Tara (GBR) (Q) -Kan, Victoria (RUS) (Q)6-1, 6-0
Oprandi, Romina (SUI) (1) -Turati, Bianca (ITA) (Q)6-3, 6-2
Lim, Alize (FRA) (3) -Marozava, Lidziya (BLR) (LL)7-6 (2), 6-1
Vogt, Stephanie (LIE) (6) -Brescia, Georgia (ITA) (Q)6-4, 3-6, 6-3
Arcangioli, Manon (FRA) (WC) -Razzano, Virginie (FRA) (8)7-5, 6-4
De Vroome, Indy (NED) -Ivakhnenko, Valentyna (RUS)6-1, 6-0
Osmifinále
Johansson, Mathilde (FRA) (4) -Garcia-Perez, Georgina (ESP)6-3, 2-6, 6-1
Georges, Myrtille (FRA) -Matteucci, Alice (ITA) (Q)6-3 skr.
Lottner, Antonia (GER) -Oprandi, Romina (SUI) (1)6-3, 6-2
Sorribes Tormo, Sara (ESP) (5) -Brouleau, Lou (FRA) (WC)6-3, 6-2
Lim, Alize (FRA) (3) -Moore, Tara (GBR) (Q)6-2, 6-2
Korpatsch, Tamara (GER) -Arcangioli, Manon (FRA) (WC)6-3, 6-0
Smitkova, Tereza (CZE) (2) -Oyen, Sofie (BEL) (Q)6-2, 6-2
De Vroome, Indy (NED) -Vogt, Stephanie (LIE) (6)7-6 (5), 6-3
Čtvrtfinále
Georges, Myrtille (FRA) -Johansson, Mathilde (FRA) (4)3-1 skr.
Lottner, Antonia (GER) -Sorribes Tormo, Sara (ESP) (5)6-1, 6-2
Korpatsch, Tamara (GER) -Lim, Alize (FRA) (3)2-6, 7-6 (4), 6-1
De Vroome, Indy (NED) -Smitkova, Tereza (CZE) (2)4-6, 7-6 (3), 4-1 skr.
Semifinále
Georges, Myrtille (FRA) -Lottner, Antonia (GER)6-3, 4-6, 6-3
De Vroome, Indy (NED) -Korpatsch, Tamara (GER)6-2, 6-3
Finále
Georges, Myrtille (FRA) -De Vroome, Indy (NED)2,03 - 1,70

Grenoble W D 2016 $25 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Arcangioli M.(FRA) / Lim A.(FRA) -Arnuti S.(FRA) / Pellegrinelli E.(FRA)6-4, 6-0
Garcia-Perez G.(ESP) / Saez Larra O.(ESP) -Jakupovic D.(SLO) / Kan V.(RUS)6-3, 6-3
Marozava L.(BLR) / Sadikovic A.(SUI) -Ivakhnenko V.(RUS) / Sizikova Y.(RUS)6-2, 6-4
Cuk P.(SLO) / Zidansek T.(SLO) -Partaud M.(FRA) / Touly C.(FRA)6-3, 6-4
Brescia G.(ITA) / Sorribes Tormo S.(ESP) -Moore T.(GBR) / Perrin C.(SUI) (3)6-4, 7-5
Wacanno E.(NED) / Yashina E.(RUS) (4) -Korpatsch T.(GER) / Smitkova T.(CZE)6-4, 2-6, 10-7
Čtvrtfinále
Klemenschits S.(AUT) / Lottner A.(GER) (2) -Cuk P.(SLO) / Zidansek T.(SLO)6-3, 6-3
Garcia-Perez G.(ESP) / Saez Larra O.(ESP) -Wacanno E.(NED) / Yashina E.(RUS) (4)6-3, 6-4
Marozava L.(BLR) / Sadikovic A.(SUI) -Knoll X.(SUI) / Matteucci A.(ITA) (1)6-7 (6), 2-0 skr.
Arcangioli M.(FRA) / Lim A.(FRA) -Brescia G.(ITA) / Sorribes Tormo S.(ESP)6-2, 6-4
Semifinále
Marozava L.(BLR) / Sadikovic A.(SUI) -Garcia-Perez G.(ESP) / Saez Larra O.(ESP)6-3, 6-4
Arcangioli M.(FRA) / Lim A.(FRA) -Klemenschits S.(AUT) / Lottner A.(GER) (2)6-1, 6-3
Finále
Arcangioli M.(FRA) / Lim A.(FRA) -Marozava L.(BLR) / Sadikovic A.(SUI)7-5, 6-2

Perth W 2016 $25 (Tvrdý)    zpět

Perth W D 2016 $25 (Tvrdý)    zpět

Antalya W V 2016 $10 (Antuka)    zpět
1. kolo
Boualem, Josephine (FRA) (8) -Gulman, Yasmyn (TUR) (WC)6-0, 6-0
Kuzmova, Viktoria (SVK) (6) -Li, Yuenu (CHN) (Q)6-0, 6-1
Uberalova, Petra (SVK) -Kulikova, Yulia (RUS) (Q)6-3, 6-1
Lavender, Elyse (USA) (Q) -Kalkenova, Karina (KAZ) (WC)6-0, 6-2
Schaefer, Anne Jr. (GER) (1) -Ainitdinova, Gozal (KAZ)6-0, 6-2
Schaeder, Laura (GER) -Chantraine, Catherine (BEL) (Q)6-1, 6-2
Bovy, Margaux (BEL) (Q) -Takunyaci, Doga Selen (TUR) (LL)6-1, 6-3
Negreanu, Daiana (ROU) -Gjorcheska, Lina (MKD) (WC)6-4, 1-6, 6-4
Kurz, Karoline (AUT) -Draganova, Aleksandra (BUL) (Q)7-5, 6-0
Amiraghyan, Ani (ARM) -Ekshibarova, Vlada (UZB)6-2, 6-2
Sezer, Melis (TUR) (5) -Arshinkova, Petia (BUL)6-4, 7-6 (4)
Kolar, Nastja (SLO) (3) -Cvackova, Natalie (CZE) (Q)7-5, 6-2
Piludu, Natasha (ITA) (WC) -Ogut, Inci (TUR)5-7, 6-1, 6-4
Aksu, Ayla (TUR) (4) -Kakuya, Akiho (JPN) (Q)6-1, 6-2
Grabher, Julia (AUT) (7) -Daniilidou, Eleni (GRE)6-3, 6-1
Bukta, Agnes (HUN) -Kennel, Karin (SUI)5-2 skr.
Osmifinále
Schaeder, Laura (GER) -Negreanu, Daiana (ROU)3-6, 6-4, 6-1
Schaefer, Anne Jr. (GER) (1) -Kurz, Karoline (AUT)7-6 (3), 6-4
Amiraghyan, Ani (ARM) -Boualem, Josephine (FRA) (8)6-2, 6-2
Grabher, Julia (AUT) (7) -Lavender, Elyse (USA) (Q)6-1, 6-1
Kuzmova, Viktoria (SVK) (6) -Bovy, Margaux (BEL) (Q)6-2, 6-1
Aksu, Ayla (TUR) (4) -Uberalova, Petra (SVK)2-6, 6-4, 6-1
Sezer, Melis (TUR) (5) -Piludu, Natasha (ITA) (WC)6-4, 6-1
Kolar, Nastja (SLO) (3) -Bukta, Agnes (HUN)6-3, 6-4
Čtvrtfinále
Schaefer, Anne Jr. (GER) (1) -Amiraghyan, Ani (ARM)6-0, 3-0 skr.
Grabher, Julia (AUT) (7) -Schaeder, Laura (GER)4-6, 6-1, 6-3
Sezer, Melis (TUR) (5) -Kolar, Nastja (SLO) (3)4-6, 6-3, 2-1 skr.
Kuzmova, Viktoria (SVK) (6) -Aksu, Ayla (TUR) (4)7-5, 1-6, 6-4
Semifinále
Schaefer, Anne Jr. (GER) (1) -Sezer, Melis (TUR) (5)6-2, 6-2
Kuzmova, Viktoria (SVK) (6) -Grabher, Julia (AUT) (7)6-0, 3-0 skr.
Finále
Schaefer, Anne Jr. (GER) (1) -Kuzmova, Viktoria (SVK) (6)?

Antalya W V D 2016 $10 (Antuka)    zpět
Osmifinále
Kurz K.(AUT) / Piludu N.(ITA) -Kulikova Y.(RUS) / Lavender E.(USA)6-1, 6-0
Ainitdinova G.(KAZ) / Saidhujaeva S.(UZB) -Akopian G.(ARM) / Povidalo A.(RUS)6-7 (3), 6-2, 10-3
Gjorcheska L.(MKD) / Gulman Y.(TUR) -Kalkenova K.(KAZ) / Ovcharenko E.(RUS)6-4, 4-6, 10-7
Boualem J.(FRA) / Dmitrieva S.(RUS) -Arshinkova P.(BUL) / Schaefer A.(GER)6-4, 6-1
Čtvrtfinále
Amiraghyan A.(ARM) / Ekshibarova V.(UZB) (2) -Ainitdinova G.(KAZ) / Saidhujaeva S.(UZB)6-2, 6-3
Negreanu D.(ROU) / Shroff K.(IND) (4) -Boualem J.(FRA) / Dmitrieva S.(RUS)6-3, 6-0
Kurz K.(AUT) / Piludu N.(ITA) -Kennel K.(SUI) / Kolar N.(SLO) (1)6-2, 6-1
Bukta A.(HUN) / Grabher J.(AUT) (3) -Gjorcheska L.(MKD) / Gulman Y.(TUR)6-0, 6-1
Semifinále
Negreanu D.(ROU) / Shroff K.(IND) (4) -Kurz K.(AUT) / Piludu N.(ITA)6-3, 6-2
Bukta A.(HUN) / Grabher J.(AUT) (3) -Amiraghyan A.(ARM) / Ekshibarova V.(UZB) (2)6-0, 6-1
Finále
Bukta A.(HUN) / Grabher J.(AUT) (3) -Negreanu D.(ROU) / Shroff K.(IND) (4)6-3, 6-4

Antalya W VI 2016 $10 (Antuka)    zpět

Antalya W VI D 2016 $10 (Antuka)    zpět

Glasgow W 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Foster, Manisha (GBR) (Q) -Sugnaux, Tess (SUI)7-6 (7), 4-6, 6-4
Sipek, Natalija (SLO) (8) -Intert, Amelie (GER) (Q)6-3, 6-2
Liebens, Klaartje (BEL) (5) -Richardson, Eden (GBR) (WC)6-2, 6-4
Boulter, Katie (GBR) (WC) -Dart, Harriet (GBR) (4)6-1, 6-4
Luttikhuis, Nikki (NED) (Q) -Brown, Lucy (GBR) (LL)6-2, 7-5
Lumsden, Maia (GBR) (WC) -Al Nabhani, Fatma (OMA) (1)6-2, 6-0
Gervais, Julie (FRA) -Frech, Magdalena (POL) (7)5-7, 7-5, 7-5
Li, Yixuan (CHN) (LL) -Flood, Emma (NOR)7-6 (3), 6-2
Appleton, Emily (GBR) (WC) -Klasen, Anna (GER)6-3, 6-2
Huber, Luisa Marie (GER) -Zimmermann, Kimberley (BEL)6-4, 6-4
Eklund, Mia Nicole (FIN) (Q) -Hering, Katharina (GER)6-4, 6-7 (5), 6-2
Bejenaru, Karola Patricia (ROU) (Q) -Gravouil, Theo (FRA) (Q)7-6 (6), 7-5
Lehnert, Katharina (PHI) (3) -Stephenson, Francesca (GBR)7-6 (4), 4-6, 6-3
Zaja, Anna (GER) (6) -Stadler, Nina (SUI)6-4, 6-3
Klasen, Charlotte (GER) (Q) -Zhang, Yukun (CHN)4-6, 6-3, 7-5
Von Deichmann, Kathinka (LIE) (2) -Chiesa, Deborah (ITA) (Q)7-5, 2-6, 6-4
Osmifinále
Liebens, Klaartje (BEL) (5) -Appleton, Emily (GBR) (WC)6-2, 6-3
Gervais, Julie (FRA) -Eklund, Mia Nicole (FIN) (Q)6-4, 6-3
Boulter, Katie (GBR) (WC) -Huber, Luisa Marie (GER)6-2, 7-5
Von Deichmann, Kathinka (LIE) (2) -Klasen, Charlotte (GER) (Q)6-3, 6-4
Zaja, Anna (GER) (6) -Luttikhuis, Nikki (NED) (Q)6-2, 6-2
Lumsden, Maia (GBR) (WC) -Foster, Manisha (GBR) (Q)6-3, 6-4
Bejenaru, Karola Patricia (ROU) (Q) -Sipek, Natalija (SLO) (8)6-3, 5-7, 7-5
Li, Yixuan (CHN) (LL) -Lehnert, Katharina (PHI) (3)7-6 (5), 6-4
Čtvrtfinále
Lumsden, Maia (GBR) (WC) -Gervais, Julie (FRA)6-0, 6-2
Bejenaru, Karola Patricia (ROU) (Q) -Li, Yixuan (CHN) (LL)6-2, 6-4
Boulter, Katie (GBR) (WC) -Liebens, Klaartje (BEL) (5)6-1, 2-6, 6-1
Zaja, Anna (GER) (6) -Von Deichmann, Kathinka (LIE) (2)6-2, 7-6 (7)
Semifinále
Lumsden, Maia (GBR) (WC) -Bejenaru, Karola Patricia (ROU) (Q)6-2, 6-3
Zaja, Anna (GER) (6) -Boulter, Katie (GBR) (WC)6-3, 6-2
Finále
Lumsden, Maia (GBR) (WC) -Zaja, Anna (GER) (6)?

Glasgow W D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět
Osmifinále
Li Y.(CHN) / Sheng Y.(CHN) -Brown L.(GBR) / Foster M.(GBR) skr.
Chiesa D.(ITA) / Eklund M.(FIN) -Klasen A.(GER) / Klasen C.(GER) (1)6-1, 4-6, 11-9
Hunter A.(GBR) / Lumsden M.(GBR) (WC) -Hurst E.(GBR) / Richardson E.(GBR) (WC) skr.
Askew S.(GBR) / Nicholls O.(GBR) -Phillips L.(GBR) / Wilkes F.(GBR) (WC)6-2, 6-2
Stadler N.(SUI) / Zimmermann K.(BEL) (4) -Huber L.(GER) / Intert A.(GER)6-3, 6-2
Ng K.(HKG) / Sipek N.(SLO) -Luttikhuis N.(NED) / Vogelsang E.(NED)7-5, 1-6, 10-3
Dart H.(GBR) / Frech M.(POL) (2) -Ghodrati L.(GBR) / Zhang Y.(CHN)6-2, 6-1
Al Nabhani F.(OMA) / Zaja A.(GER) (3) -Flood E.(NOR) / Tinjic J.(BIH)4-6, 6-3, 10-3
Čtvrtfinále
Al Nabhani F.(OMA) / Zaja A.(GER) (3) -Askew S.(GBR) / Nicholls O.(GBR)6-3, 7-6 (5)
Dart H.(GBR) / Frech M.(POL) (2) -Li Y.(CHN) / Sheng Y.(CHN)6-1, 6-2
Stadler N.(SUI) / Zimmermann K.(BEL) (4) -Hunter A.(GBR) / Lumsden M.(GBR) (WC)6-3, 6-4
Chiesa D.(ITA) / Eklund M.(FIN) -Ng K.(HKG) / Sipek N.(SLO)6-0, 6-3
Semifinále
Stadler N.(SUI) / Zimmermann K.(BEL) (4) -Dart H.(GBR) / Frech M.(POL) (2)3-6, 6-3, 10-4
Al Nabhani F.(OMA) / Zaja A.(GER) (3) -Chiesa D.(ITA) / Eklund M.(FIN)6-4, 6-2
Finále
Stadler N.(SUI) / Zimmermann K.(BEL) (4) -Al Nabhani F.(OMA) / Zaja A.(GER) (3)6-2, 7-6 (7)

Hammamet III W 2016 $10 (Antuka)    zpět
1. kolo
Pantuckova, Gabriela (CZE) (1) -Januskova, Petra (CAN)6-1, 6-4
Kerfs, Deborah (BEL) (4) -Sualehe, Sofia (POR) (WC)6-2, 6-4
Ibbou, Ines (ALG) -Herrero Linana, Alicia (ESP)6-1, 7-6 (6)
Ladurner, Jasmin (ITA) -Wessel, Alina (GER)6-2, 7-6 (5)
Ghioroaie, Ylona-Georgiana (ROU) (Q) -Cubranovic, Milica (SRB) (Q)6-3, 6-2
Vdovenco, Anastasia (MDA) (6) -Spiteri, Dalila (ITA) (WC)6-2, 6-3
Perper, Alexandra (MDA) (7) -Crescenzi, Giulia (ITA) (Q)7-6 (3), 6-2
Albie, Audrey (FRA) -Hofer, Verena (ITA)4-6, 6-3, 6-3
Ivascu, Iulia Maria (ROU) (Q) -Shamayko, Marina (RUS) (WC)7-6 (5), 6-2
Moratelli, Angelica (ITA) -Tatarus, Gabriela Nicole (ROU) (Q)6-2, 6-1
Bacquie, Alice (FRA) (8) -Sharifova, Ksenija (RUS)6-2, 6-0
Kordolaimi, Eleni (GRE) -Van De Graaf, Gabriela (NED)7-6 (3), 6-3
Prati, Federica (ITA) -Devits, Mathilde (BEL) (WC)6-0, 7-5
Bogdan, Elena (ROU) (2) -Orlova, Natalia (RUS) (Q)6-1, 6-0
Ene, Cristina (ROU) (Q) -Stoilkovska, Magdalena (MKD)6-3, 6-3
Pantuckova, Magdalena (CZE) -Lavino, Irene (ITA) (Q)6-2, 6-2
Osmifinále
Ibbou, Ines (ALG) -Pantuckova, Gabriela (CZE) (1)6-0, 6-3
Kerfs, Deborah (BEL) (4) -Ghioroaie, Ylona-Georgiana (ROU) (Q)3-6, 6-4, 6-2
Albie, Audrey (FRA) -Vdovenco, Anastasia (MDA) (6)2-6, 6-3, 6-1
Perper, Alexandra (MDA) (7) -Ladurner, Jasmin (ITA)6-2, 6-4
Moratelli, Angelica (ITA) -Ene, Cristina (ROU) (Q)6-4, 6-2
Pantuckova, Magdalena (CZE) -Bacquie, Alice (FRA) (8)7-5, 6-7 (2), 6-3
Bogdan, Elena (ROU) (2) -Prati, Federica (ITA)6-0, 6-4
Kordolaimi, Eleni (GRE) -Ivascu, Iulia Maria (ROU) (Q)6-1, 6-1
Čtvrtfinále
Kerfs, Deborah (BEL) (4) -Perper, Alexandra (MDA) (7)6-1, 5-7, 6-4
Moratelli, Angelica (ITA) -Kordolaimi, Eleni (GRE)6-0, 6-3
Pantuckova, Magdalena (CZE) -Bogdan, Elena (ROU) (2)6-4, 6-0
Albie, Audrey (FRA) -Ibbou, Ines (ALG)3-6, 6-1, 6-1
Semifinále
Moratelli, Angelica (ITA) -Pantuckova, Magdalena (CZE)6-2, 6-3
Albie, Audrey (FRA) -Kerfs, Deborah (BEL) (4)3-6, 7-6 (1), 6-1
Finále
Albie, Audrey (FRA) -Moratelli, Angelica (ITA)?

Hammamet III W D 2016 $10 (Antuka)    zpět
Osmifinále
Ivascu I.(ROU) / Tatarus G.(ROU) -Hofer V.(ITA) / Ladurner J.(ITA)6-3, 5-7, 10-5
Pantuckova G.(CZE) / Pantuckova M.(CZE) -Gaida F.(ITA) / Manchanda S.(IND)6-0, 6-1
Herrero Linana A.(ESP) / Sharifova K.(RUS) (4) -Bogdan E.(ROU) / Orlova N.(RUS)2-6, 6-4, 10-8
Januskova P.(CAN) / Moratelli A.(ITA) (3) -Kordolaimi E.(GRE) / Van De Graaf G.(NED)6-3, 7-5
Prati F.(ITA) / Stoilkovska M.(MKD) -Gukasyan D.(UKR) / Yang Y.(CHN)6-2, 6-1
Albie A.(FRA) / Peral M.(FRA) -Crescenzi G.(ITA) / Spiteri D.(ITA)6-4, 5-7, 10-5
Čtvrtfinále
Kerfs D.(BEL) / Wessel A.(GER) (1) -Ivascu I.(ROU) / Tatarus G.(ROU)6-4, 6-1
Herrero Linana A.(ESP) / Sharifova K.(RUS) (4) -Albie A.(FRA) / Peral M.(FRA) skr.
Januskova P.(CAN) / Moratelli A.(ITA) (3) -Pantuckova G.(CZE) / Pantuckova M.(CZE)6-2, 6-0
Perper A.(MDA) / Vdovenco A.(MDA) (2) -Prati F.(ITA) / Stoilkovska M.(MKD)6-4, 6-0
Semifinále
Kerfs D.(BEL) / Wessel A.(GER) (1) -Herrero Linana A.(ESP) / Sharifova K.(RUS) (4)3-6, 6-4, 10-7
Januskova P.(CAN) / Moratelli A.(ITA) (3) -Perper A.(MDA) / Vdovenco A.(MDA) (2)6-3, 6-2
Finále
Januskova P.(CAN) / Moratelli A.(ITA) (3) -Kerfs D.(BEL) / Wessel A.(GER) (1)6-1, 6-2

Hammamet IV W 2016 $10 (Antuka)    zpět

Hammamet IV W D 2016 $10 (Antuka)    zpět

Sharm El Sheikh I W 2016 $10 (Tvrdý)    zpět

Sharm El Sheikh I W D 2016 $10 (Tvrdý)    zpět

Sharm El Sheikh W 2016 $10 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Bhunu, Valeria (ZIM) (6) -Denisenko, Valeriya (RUS) (Q)6-0, 6-1
Geukens, Britt (BEL) (WC) -Ostlund, Fanny (SWE) (8)6-0, 6-3
Bhatia, Riya (IND) (5) -Noe, Julie (DEN)4-6, 6-4, 6-0
Pietroiu, Ioana Diana (ROU) (Q) -Kitagawa, Rio (JPN) (Q)6-2, 6-1
Zhuk, Sofya (RUS) (Q) -D'Oliveira, Eden (RSA)6-1, 6-0
Nepliy, Elina (RUS) (Q) -Ogata, Haine (JPN)6-4, 6-2
Moser, Lisa-Maria (AUT) (4) -Knezevic, Jovana (GBR)6-1, 6-4
Flink, Varvara (RUS) (Q) -Malikova, Katya (UKR)6-2, 6-2
Bonic, Barbara (SRB) (WC) -Nefedova, Anna Eugenia (RUS)6-2, 6-4
Niedmers, Nora (GER) (7) -Melsted, Cecilie Lundgaard (DEN)6-0, 6-0
Zduniak, Alicja (POL) (WC) -Pradova, Martina (CZE)4-0 skr.
Njuki, Brenda (SWE) -Guttormsen, Karyn (USA)6-0, 6-1
Wachaczyk, Julia (GER) (3) -Schmidt, Mara (USA)6-2, 6-1
Burman, Shivika (IND) -He, Jiahuan (CHN) (Q)6-1, 6-1
Osmifinále
Zhuk, Sofya (RUS) (Q) -Kerimbayeva, Kamila (KAZ) (1)6-1, 6-1
Bhunu, Valeria (ZIM) (6) -Nepliy, Elina (RUS) (Q)6-4, 6-1
Flink, Varvara (RUS) (Q) -Moser, Lisa-Maria (AUT) (4)6-2, 6-4
Geukens, Britt (BEL) (WC) -Bonic, Barbara (SRB) (WC)6-7 (6), 6-1, 6-3
Pietroiu, Ioana Diana (ROU) (Q) -Abou Zekri, Ola (EGY) (2)6-1, 6-3
Wachaczyk, Julia (GER) (3) -Njuki, Brenda (SWE)7-6 (3), 0-6, 6-2
Niedmers, Nora (GER) (7) -Zduniak, Alicja (POL) (WC)6-1, 6-1
Bhatia, Riya (IND) (5) -Burman, Shivika (IND)6-3, 6-2
Čtvrtfinále
Zhuk, Sofya (RUS) (Q) -Bhunu, Valeria (ZIM) (6)6-3, 6-3
Flink, Varvara (RUS) (Q) -Geukens, Britt (BEL) (WC)6-3, 6-4
Wachaczyk, Julia (GER) (3) -Niedmers, Nora (GER) (7)6-3, 6-4
Pietroiu, Ioana Diana (ROU) (Q) -Bhatia, Riya (IND) (5)6-3, 6-1
Semifinále
Wachaczyk, Julia (GER) (3) -Pietroiu, Ioana Diana (ROU) (Q)6-4, 6-3
Zhuk, Sofya (RUS) (Q) -Flink, Varvara (RUS) (Q)7-5, 6-3
Finále
Zhuk, Sofya (RUS) (Q) -Wachaczyk, Julia (GER) (3)?

Sharm El Sheikh W D 2016 $10 (Tvrdý)    zpět
Osmifinále
Abou Zekri O.(EGY) / Kerimbayeva K.(KAZ) (2) -D'Oliveira E.(RSA) / Schmidt M.(USA)6-3, 6-1
Nefedova A.(RUS) / Zhuk S.(RUS) -Denisenko V.(RUS) / He J.(CHN)6-0, 6-2
Bonic B.(SRB) / Moser L.(AUT) -Nepliy E.(RUS) / Ostlund F.(SWE) (3)4-6, 7-6 (7), 10-8
Bhunu V.(ZIM) / Guttormsen K.(USA) -Burman S.(IND) / Malikova K.(UKR)6-4, 6-4
Pietroiu I.(ROU) / Zduniak A.(POL) -Flink V.(RUS) / Knezevic J.(GBR)6-1, 6-3
Kitagawa R.(JPN) / Ogata H.(JPN) -Njuki B.(SWE) / Pradova M.(CZE)6-3, 6-3
Bhatia R.(IND) / Geukens B.(BEL) (4) -Melsted C.(DEN) / Noe J.(DEN)6-1, 6-2
Čtvrtfinále
Abou Zekri O.(EGY) / Kerimbayeva K.(KAZ) (2) -Bhunu V.(ZIM) / Guttormsen K.(USA)3-6, 7-5, 10-5
Kitagawa R.(JPN) / Ogata H.(JPN) -Bonic B.(SRB) / Moser L.(AUT)6-4, 6-2
Bhatia R.(IND) / Geukens B.(BEL) (4) -Pietroiu I.(ROU) / Zduniak A.(POL)6-4, 6-3
Niedmers N.(GER) / Wachaczyk J.(GER) (1) -Nefedova A.(RUS) / Zhuk S.(RUS)4-6, 6-0, 10-4
Semifinále
Abou Zekri O.(EGY) / Kerimbayeva K.(KAZ) (2) -Kitagawa R.(JPN) / Ogata H.(JPN)6-4, 6-7 (5), 10-6
Niedmers N.(GER) / Wachaczyk J.(GER) (1) -Bhatia R.(IND) / Geukens B.(BEL) (4)6-7 (8), 6-1, 10-8
Finále
Niedmers N.(GER) / Wachaczyk J.(GER) (1) -Abou Zekri O.(EGY) / Kerimbayeva K.(KAZ) (2)6-2, 6-2

Sunderland W 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Sunderland W D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Trnava (II) W 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Trnava (II) W D 2016 $10 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Fed Cup - S 2016 ()    zpět
Wang, Qiang (CHN) -Chang, Kai-Chen (TPE)6-3, 3-6, 6-4
Sharipova, Sabina (UZB) -Nara, Kurumi (JPN)6-3, 6-2
Thamchaiwat, Bunyawi (THA) -Bhambri, Prerna (IND)6-2, 7-5
Shvedova, Yaroslava (KAZ) -Han, Na-Lae (KOR)7-5, 6-3
Kumkhum, Luksika (THA) -Raina, Ankita (IND)7-6 (5), 6-3
Diyas, Zarina (KAZ) -Jang, Su Jeong (KOR)6-1, 6-3
Hsieh, Su-Wei (TPE) -Zheng, Saisai (CHN)7-5, 6-3
Abduraimova, Nigina (UZB) -Hibino, Nao (JPN)6-7, 6-4, 6-3
Gorgodze, Ekaterine (GEO) -Le Roux, Madrie (RSA)6-3, 6-1
Bonaventure, Ysaline (BEL) -Marcinkevica, Diana (LAT)6-3, 6-2
Kostova, Elitsa (BUL) -Galfi, Dalma (HUN)7-5, 6-2
Bondarenko, Katerina (UKR) -Koehler, Maria Joao (POR)6-4, 6-2
Shapatava, Sophia (GEO) -Simmonds, Chanel (RSA)7-5, 6-4
Lukas, Tena (CRO) -Gorlats, Valeria (EST)6-2, 3-6, 6-1
Soylu, Ipek (TUR) -Peer, Shahar (ISR)5-7, 6-3, 6-2
Van Uytvanck, Alison (BEL) -Ostapenko, Jelena (LAT)6-2, 3-6, 6-1
Pironkova, Tsvetana (BUL) -Jani, Reka-Luca (HUN)6-1, 6-1
Podoroska, Nadia (ARG) -Romero, Camila (ECU)6-2, 6-1
Buyukakcay, Cagla (TUR) -Glushko, Julia (ISR)7-5, 6-3
Sanchez, Ana Sofia (MEX) -Giangreco Campiz, Camila (PAR)7-6 (6), 6-4
Irigoyen, Maria (ARG) -Roemer, Charlotte (ECU)6-2, 6-2
Haddad Maia, Beatriz (BRA) -Iamachkine, Anastasia (PER)6-1, 7-6 (2)
Tsurenko, Lesya (UKR) -Larcher de Brito, Michelle (POR)6-2, 6-3
Kontaveit, Anett (EST) -Konjuh, Ana (CRO)4-6, 6-3, 6-4
Arango, Emiliana (COL) -Zeballos Melgar, Noelia (BOL)3-6, 7-5, 6-1
Gonzalez, Montserrat (1994) (PAR) -Rodriguez, Victoria (MEX)5-7, 6-2, 6-4
Alvarez-Teran, Maria-Fernanda (BOL) -Herazo Gonzalez, Maria Fernanda (COL)7-5, 6-1
Pereira, Teliana (BRA) -Schaefer, Dominique (USA)6-1, 6-2
Thamchaiwat, Bunyawi (THA) -Sharipova, Sabina (UZB)7-5, 3-6, 6-3
Hozumi, Eri (JPN) -Thombare, Prarthana G. (IND)6-2, 6-1
Chang, Kai-Chen (TPE) -Shvedova, Yaroslava (KAZ)4-6, 7-6 (2), 7-6 (4)
Han, Na-Lae (KOR) -Wang, Yafan (CHN)3-6, 6-2, 7-5
Raina, Ankita (IND) -Hibino, Nao (JPN)6-3, 6-1
Diyas, Zarina (KAZ) -Hsieh, Su-Wei (TPE)6-3, 6-1
Kumkhum, Luksika (THA) -Abduraimova, Nigina (UZB)6-1, 5-7, 6-3
Wang, Qiang (CHN) -Jang, Su Jeong (KOR)6-3, 4-6, 6-0
Swan, Katie (GBR) -Hattingh, Ilze (RSA)6-3, 6-0
Bonaventure, Ysaline (BEL) -Stollar, Fanny (HUN)6-1, 6-2
Kostova, Elitsa (BUL) -Marcinkevica, Diana (LAT)2-6, 6-3, 6-3
Watson, Heather (GBR) -Simmonds, Chanel (RSA)6-3, 6-3
Van Uytvanck, Alison (BEL) -Bondar, Anna (HUN)6-1, 6-3
Pironkova, Tsvetana (BUL) -Ostapenko, Jelena (LAT)6-0, 6-2
Koehler, Maria Joao (POR) -Celik, Susanne (SWE)6-3, 6-4
Lukas, Tena (CRO) -Soylu, Ipek (TUR)7-6, 7-5
Peer, Shahar (ISR) -Gorlats, Valeria (EST)6-0, 6-3
Peterson, Rebecca (SWE) -Larcher de Brito, Michelle (POR)7-6, 6-4
Buyukakcay, Cagla (TUR) -Konjuh, Ana (CRO)6-3, 2-6, 6-3
Glushko, Julia (ISR) -Kontaveit, Anett (EST)6-3, 6-3
Sanchez, Ana Sofia (MEX) -Arango, Emiliana (COL)6-3, 6-0
Podoroska, Nadia (ARG) -Iamachkine, Anastasia (PER)6-2, 6-1
Haddad Maia, Beatriz (BRA) -Casares, Marie Elise (ECU)6-2, 6-0
Zeballos Melgar, Noelia (BOL) -Giangreco Campiz, Camila (PAR)6-4, 4-6, 6-3
Rodriguez, Victoria (MEX) -Perez Garcia, Maria Paulina (COL)6-1, 6-4
Irigoyen, Maria (ARG) -Schaefer, Dominique (USA)7-6 (3), 6-2
Ce, Gabriela (BRA) -Romero, Camila (ECU)7-5, 6-0
Gonzalez, Montserrat (1994) (PAR) -Alvarez-Teran, Maria-Fernanda (BOL)6-2, 6-1
Bhambri, Prerna (IND) -Sharipova, Sabina (UZB)6-1, 6-1
Han, Na-Lae (KOR) -Chang, Kai-Chen (TPE)7-6 (1), 6-4
Wang, Qiang (CHN) -Voskoboeva, Galina (KAZ)6-2, 6-2
Thamchaiwat, Bunyawi (THA) -Hozumi, Eri (JPN)4-6, 7-5, 6-4
Raina, Ankita (IND) -Abduraimova, Nigina (UZB)6-1, 6-0
Hsieh, Su-Wei (TPE) -Jang, Su Jeong (KOR)7-6 (5), 6-2
Zheng, Saisai (CHN) -Putintseva, Yulia (KAZ)6-3, 6-3
Hibino, Nao (JPN) -Kumkhum, Luksika (THA)0-6, 7-5, 6-1
Bondar, Anna (HUN) -Marcinkevica, Diana (LAT)6-4, 6-4
Bonaventure, Ysaline (BEL) -Kostova, Elitsa (BUL)6-3, 3-6, 6-3
Swan, Katie (GBR) -Gorgodze, Ekaterine (GEO)6-3, 6-3
Ostapenko, Jelena (LAT) -Jani, Reka-Luca (HUN)6-3, 6-2
Van Uytvanck, Alison (BEL) -Pironkova, Tsvetana (BUL)6-4, 6-2
Watson, Heather (GBR) -Shapatava, Sophia (GEO)6-2, 6-0
Peer, Shahar (ISR) -Lukas, Tena (CRO)3-6, 6-1, 6-2
Eraydin, Basak (TUR) -Gorlats, Valeria (EST)6-2, 6-3
Kontaveit, Anett (EST) -Buyukakcay, Cagla (TUR)7-6 (6), 6-4
Konjuh, Ana (CRO) -Glushko, Julia (ISR)7-6, 6-1
Baquerizo, Rafaella (ECU) -Iamachkine, Anastasia (PER)6-3, 6-1
Podoroska, Nadia (ARG) -Haddad Maia, Beatriz (BRA)7-5, 6-3
Osorio Serrano, Maria Camila (COL) -Giangreco Campiz, Camila (PAR)6-4, 6-3
Sanchez, Ana Sofia (MEX) -Zeballos Melgar, Noelia (BOL)6-3, 5-7, 7-5
Schaefer, Dominique (USA) -Roemer, Charlotte (ECU)6-1, 4-6, 7-6
Pereira, Teliana (BRA) -Irigoyen, Maria (ARG)6-0, 6-0
Gonzalez, Montserrat (1994) (PAR) -Perez Garcia, Maria Paulina (COL)6-0, 6-2
Alvarez-Teran, Maria-Fernanda (BOL) -Rodriguez, Victoria (MEX)6-3, 6-2
Han, Na-Lae (KOR) -Folts, Arina (UZB)6-0, 6-7 (6), 6-0
Bhambri, Prerna (IND) -Voskoboeva, Galina (KAZ)6-4, 4-6, 6-2
Jang, Su Jeong (KOR) -Abduraimova, Nigina (UZB)6-3, 6-0
Raina, Ankita (IND) -Shvedova, Yaroslava (KAZ)7-6 (2) skr.
Wang, Yafan (CHN) -Buayam, Kamonwan (THA)6-2, 6-7 (3), 6-2
Wang, Qiang (CHN) -Pliphuech, Peangthan (THA)6-2, 4-6, 6-2
Bondar, Anna (HUN) -Hattingh, Ilze (RSA)6-0, 6-1
Nara, Kurumi (JPN) -Chang, Kai-Chen (TPE)6-1, 6-4
Bonaventure, Ysaline (BEL) -Swan, Katie (GBR)6-3, 3-6, 6-3
Gorgodze, Ekaterine (GEO) -Evtimova, Dia (BUL)0-6, 6-4, 6-2
Jani, Reka-Luca (HUN) -Simmonds, Chanel (RSA)6-0, 6-3
Shinikova, Isabella (BUL) -Shapatava, Sophia (GEO)1-6, 7-6, 6-4
Van Uytvanck, Alison (BEL) -Watson, Heather (GBR)6-4, 3-6, 6-4
Hsieh, Su-Wei (TPE) -Hibino, Nao (JPN)4-6, 6-3, 6-3
Pliskova, Karolina (CZE) -Halep, Simona (ROU)6-7 (4), 6-4, 6-2
Bertens, Kiki (NED) -Makarova, Ekaterina (RUS)6-3, 6-4
Muguruza Blanco, Garbine (ESP) -Jorovic, Ivana (SRB)6-3, 6-1
Bencic, Belinda (SUI) -Petkovic, Andrea (GER)6-3, 6-4
Hogenkamp, Richel (NED) -Kuznetsova, Svetlana (RUS)7-6 (4), 5-7, 10-8
Schmiedlova, Karolina Anna (SVK) -Rodionova, Arina (AUS)5-7, 7-5, 6-0
Giorgi, Camila (ITA) -Mladenovic, Kristina (FRA)1-6, 6-4, 6-1
Bondarenko, Katerina (UKR) -Peer, Shahar (ISR)6-1, 6-1
Njiric, Silvia (CRO) -Koehler, Maria Joao (POR)6-4, 6-3
Suarez-Navarro, Carla (ESP) -Jankovic, Jelena (SRB)6-4, 6-2
Niculescu, Monica (ROU) -Kvitova, Petra (CZE)6-3, 6-4
Kerber, Angelique (GER) -Bacsinszky, Timea (SUI)6-1, 6-3
Soylu, Ipek (TUR) -Celik, Susanne (SWE)6-3, 6-2
Pella, Catalina (ARG) -Giangreco Campiz, Camila (PAR)6-0, 6-2
Goncalves, Paula (BRA) -Zarazua, Renata (MEX)6-3, 6-2
Zeballos Melgar, Noelia (BOL) -Iamachkine, Anastasia (PER)4-6, 7-5, 6-1
Osorio Serrano, Maria Camila (COL) -Casares, Marie Elise (ECU)6-4, 6-2
Garcia, Caroline (FRA) -Errani, Sara (ITA)6-3, 7-5
Konjuh, Ana (CRO) -Larcher de Brito, Michelle (POR)6-2, 6-2
Podoroska, Nadia (ARG) -Gonzalez, Montserrat (1994) (PAR)6-4, 6-3
Ce, Gabriela (BRA) -Sanchez, Ana Sofia (MEX)6-1, 3-0 skr.
Alvarez-Teran, Maria-Fernanda (BOL) -Schaefer, Dominique (USA)6-3, 6-4
Arango, Emiliana (COL) -Romero, Camila (ECU)6-3, 6-2
Stosur, Samantha (AUS) -Cepelova, Jana (SVK)6-3, 6-4
Tsurenko, Lesya (UKR) -Glushko, Julia (ISR)7-6 (1), 7-6 (2)
Buyukakcay, Cagla (TUR) -Peterson, Rebecca (SWE)2-6, 6-4, 6-0
Sasnovich, Aliaksandra (BLR) -Abanda, Francoise (CAN)6-4, 2-6, 6-3
Wozniak, Aleksandra (CAN) -Govortsova, Olga (BLR)6-2, 6-2
Stephens, Sloane A. (USA) -Linette, Magda (POL)6-2, 6-4
Williams, Venus (USA) -Kania, Paula (POL)7-5, 6-2
Kuznetsova, Svetlana (RUS) -Bertens, Kiki (NED)1,46 - 2,70
Sharapova, Maria (RUS) -Bertens, Kiki (NED)?
Mladenovic, Kristina (FRA) -Errani, Sara (ITA)1,50 - 2,60
Makarova, Ekaterina (RUS) -Hogenkamp, Richel (NED)1,17 - 5,15
Halep, Simona (ROU) -Kvitova, Petra (CZE)1,70 - 2,17
Kerber, Angelique (GER) -Bencic, Belinda (SUI)1,40 - 3,04
Jankovic, Jelena (SRB) -Muguruza Blanco, Garbine (ESP)2,37 - 1,45
Schmiedlova, Karolina Anna (SVK) -Stosur, Samantha (AUS)1,98 - 1,65
Garcia, Caroline (FRA) -Giorgi, Camila (ITA)1,68 - 2,20
Niculescu, Monica (ROU) -Pliskova, Karolina (CZE)2,67 - 1,48
Petkovic, Andrea (GER) -Bacsinszky, Timea (SUI)1,90 - 1,90
Cibulkova, Dominika (SVK) -Rodionova, Arina (AUS)?
Jovanovski, Bojana (SRB) -Suarez-Navarro, Carla (ESP)?
Jorovic, Ivana (SRB) -Suarez-Navarro, Carla (ESP)4,58 - 1,12
Cepelova, Jana (SVK) -Rodionova, Arina (AUS)1,30 - 2,93
Abanda, Francoise (CAN) -Govortsova, Olga (BLR)2,52 - 1,40
Wozniak, Aleksandra (CAN) -Sasnovich, Aliaksandra (BLR)2,37 - 1,45
Williams, Venus (USA) -Linette, Magda (POL)1,10 - 4,95
Stephens, Sloane A. (USA) -Kania, Paula (POL)1,08 - 5,50

Fed Cup 2016 ()    zpět
Čtvrtfinále
Rumunsko -Česká republika?
Rusko -Nizozemí?
Německo -Švýcarsko?
Srbsko -Španělsko?
Francie -Itálie?
Slovensko -Austrálie?
Kanada -Bělorusko?
USA -Polsko?

Fed Cup W D 2016 ()    zpět
Kasatkina D.(RUS) / Sharapova M.(RUS) -Burger C.(NED) / Rus A.(NED)?
Mitu C.(ROU) / Olaru R.(ROU) -Allertova D.(CZE) / Strycova B.(CZE)?
Beck A.(GER) / Groenefeld A.(GER) -Golubic V.(SUI) / Hingis M.(SUI)?
Dodin O.(FRA) / Parmentier P.(FRA) -Caregaro M.(ITA) / Errani S.(ITA)?
Cepelova J.(SVK) / Hantuchova D.(SVK) -Dellacqua C.(AUS) / Stosur S.(AUS)?
Jorovic I.(SRB) / Stojanovic N.(SRB) -Arruabarrena-Vecino L.(ESP) / Dominguez-Lino L.(ESP)?
Dabrowski G.(CAN) / Zhao C.(CAN) -Govortsova O.(BLR) / Lapko V.(BLR)?
Mattek B.(USA) / Vandeweghe C.(USA) -Jans K.(POL) / Rosolska A.(POL)?

Kaohsiung (II) W Q 2016 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Liu, Chang (CHN) (6) -Shih, Hsin-Yuan (TPE) (WC)6-2, 6-0
Namigata, Junri (JPN) (11) -Honcova, Michaela (SVK)6-4, 6-4
Kichenok, Lyudmyla (UKR) (12) -Kinard, Tori (USA)6-7 (2), 6-3, 6-2
Xu, Yi-Fan (CHN) (7) -Cho, I-hsuan (TPE) (WC)6-1, 6-1
Naydenova, Alexandrina (BUL) (10) -Chien, Pei-Ju (TPE) (WC)6-1, 6-2
Reix, Sherazad (FRA) (8) -Webley-Smith, Emily (GBR)7-5, 7-5
Melnikova, Marina (RUS) (5) -Tang, Wei (TPE) (WC)6-2, 6-1
Okuno, Ayaka (JPN) (9) -Kijima, Mizuno (JPN)6-2, 6-4
Osmifinále
Kato, Miyu (JPN) (1) -Namigata, Junri (JPN) (11)6-4, 3-6, 6-2
Pous-Tio, Laura (ESP) (2) -Naydenova, Alexandrina (BUL) (10)6-4, 6-7 (5), 6-3
Zhang, Yuxuan (CHN) (3) -Xu, Yi-Fan (CHN) (7)6-4, 6-7 (3), 6-2
Liu, Chang (CHN) (6) -Kichenok, Lyudmyla (UKR) (12)1,88 - 1,73
Melnikova, Marina (RUS) (5) -Okuno, Ayaka (JPN) (9)1,38 - 2,64
Reix, Sherazad (FRA) (8) -Kuwata, Hiroko (JPN) (4)7-6 (5), 6-2

St. Petersburg (II) W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Siegemund, Laura (GER) (1) -Komardina, Anastasiya (RUS)6-4, 6-1
Paszek, Tamira (AUT) (6) -Dzalamidze, Natela (RUS)6-1, 6-2
Kawa, Katarzyna (POL) -Strakhova, Valeriya (UKR)6-1, 6-2
Martincova, Tereza (CZE) -Krejcikova, Barbora (CZE)5-7, 6-3, 6-3
Leykina, Polina (RUS) -Vankova, Katerina (CZE)6-2, 0-6, 6-0
Kozlova, Kateryna (UKR) -Dushevina, Vera (RUS)6-1, 6-1
Karatantcheva, Sesil (BUL) (4) -Pogrebnyak, Valeriya (RUS) (WC)6-0, 6-0
Zanevska, Maryna (UKR) (7) -Detiuc, Anastasia (MDA) (WC)6-1, 2-6, 6-1
Tig, Patricia Maria (ROU) (5) -Bychkova, Ekaterina (RUS)6-0, 6-3
Siniakova, Katerina (CZE) (2) -Kalinskaya, Anna (RUS) (WC)4-6, 6-3, 6-2
Kerkhove, Lesley (NED) -Bukhanko, Anastasia (RUS) (WC)6-1, 6-1
Koukalová, Klára (CZE) (3) -Kremen, Ilona (BLR)4-6, 6-1, 6-2
Ivakhnenko, Valentyna (RUS) -Hlavackova, Andrea (CZE)6-4, 6-4
Mertens, Elise (BEL) -Khromacheva, Irina (RUS)4-6, 6-4, 6-4
Panova, Alexandra (RUS) -Vinogradova, Polina (RUS)6-2, 6-1
Lykina, Ksenia (RUS) -Eguchi, Misa (JPN) (8)7-5, 6-3
Osmifinále
Siegemund, Laura (GER) (1) -Martincova, Tereza (CZE)1,30 - 3,05
Kawa, Katarzyna (POL) -Paszek, Tamira (AUT) (6)7,60 - 1,06
Karatantcheva, Sesil (BUL) (4) -Leykina, Polina (RUS)1,40 - 2,60
Kozlova, Kateryna (UKR) -Zanevska, Maryna (UKR) (7)1,42 - 2,50
Kerkhove, Lesley (NED) -Tig, Patricia Maria (ROU) (5)2,14 - 1,56
Siniakova, Katerina (CZE) (2) -Ivakhnenko, Valentyna (RUS)1,17 - 4,10
Panova, Alexandra (RUS) -Lykina, Ksenia (RUS)1,16 - 4,35
Koukalová, Klára (CZE) (3) -Mertens, Elise (BEL)1,44 - 2,45

Antalya W VI Q 2016 (Antuka)    zpět
1. kolo
Londol, Teresia (USA) -Oz, Tuana (TUR)6-2, 6-1
Piludu, Natasha (ITA) -Povidalo, Alina (RUS)6-1, 6-0
Holton, Iesha (USA) -Kolarovska, Eva (SVK)0-6, 6-4, 6-0

Glasgow W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Chiesa, Deborah (ITA) (11) -Heinrichs, Laura (GER)6-2, 6-2
Intert, Amelie (GER) (2) -Petrackova, Eliska (CZE)6-3, 6-3
Askew, Sarah Beth (GBR) (3) -Crouch, Mollie (GBR)6-2, 6-1
Foster, Manisha (GBR) (12) -Verden Anderson, Camille (GBR) (WC)6-1, 6-1
Brown, Lucy (GBR) (4) -Mullins, Ceire (GBR) (WC)6-4, 4-6, 6-2
Kallmunzerova, Natalie (CZE) (15) -Ghodrati, Lily (GBR)6-3, 6-1
Eklund, Mia Nicole (FIN) (6) -Gillan, Alice (GBR)6-2, 6-1
Hunter, Alexandra (GBR) (WC) -Sheng, Yuqi (CHN) (7)6-0, 6-2
Kimmelmann, Julia (GER) (1) -Nicholls, Olivia (GBR)6-4, 6-4
Luttikhuis, Nikki (NED) (13) -McLelland, Louie (GBR) (WC)6-3, 6-4
Klasen, Charlotte (GER) (5) -Hurst, Emma (GBR)6-3, 6-2
Sills, Savannah (GBR) (16) -Nash, Serena (GBR)6-4, 7-6 (5)
Frapolli, Chiara (SUI) (14) -Horsfall, Holly (GBR) (WC)6-0, 6-1
Gravouil, Theo (FRA) (10) -Hutchinson, Holly (GBR) (WC)6-4, 6-2
Li, Yixuan (CHN) (8) -Siskova, Eva (USA)2-6, 6-4, 6-4
Bejenaru, Karola Patricia (ROU) (9) -Mcminn, Lauren (GBR)6-2, 6-1
Osmifinále
Eklund, Mia Nicole (FIN) (6) -Frapolli, Chiara (SUI) (14)6-2, 6-1
Gravouil, Theo (FRA) (10) -Hunter, Alexandra (GBR) (WC)6-3, 2-6, 7-6 (4)
Chiesa, Deborah (ITA) (11) -Kimmelmann, Julia (GER) (1)6-4, 7-5
Intert, Amelie (GER) (2) -Kallmunzerova, Natalie (CZE) (15)6-4, 6-2
Foster, Manisha (GBR) (12) -Askew, Sarah Beth (GBR) (3)6-3, 6-0
Luttikhuis, Nikki (NED) (13) -Brown, Lucy (GBR) (4)6-2, 6-4
Klasen, Charlotte (GER) (5) -Sills, Savannah (GBR) (16)6-2, 6-2
Bejenaru, Karola Patricia (ROU) (9) -Li, Yixuan (CHN) (8)3-6, 7-5, 6-2

Hammamet IV W Q 2016 (Antuka)    zpět
1. kolo
Gaida, Francesca (ITA) -Manchanda, Shivani (IND)6-3, 6-2
Spiteri, Dalila (ITA) -Orlova, Natalia (RUS)6-2, 6-4
Cubranovic, Milica (SRB) -Lene, Emma (FRA)7-5, 3-6, 6-3
Girard, Emmanuelle (FRA) -Gukasyan, Daryna (UKR)2-6, 6-2, 6-1

Launceston W Q 2016 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Whybourn, Lisa (GBR) -Gabueva, Angelina (RUS)7-6 (3), 6-1
Parnaby, Alana (AUS) -Bollweg, Sasha (AUS)6-1, 6-4
Alexander, Sasha (AUS) -Baric, Nives (AUS)6-3, 4-6, 6-3
Jones, Julia (USA) (7) -Svinos, Angelique (AUS)6-4, 4-6, 6-1
Santamaria, Sabrina (USA) (8) -Dobson, Vanessa (AUS)6-1, 6-1
Zlochova, Zuzana (SVK) -Zaviacic, Jessica (AUS)7-6 (7), 6-3
Aiava, Destanee (AUS) -McIntyre, Danielle (AUS)6-2, 6-1
Chiang, Yuki Kristina (USA) -Jovanovic, Masa (AUS)6-3, 6-4
Cabrera, Lizette (AUS) -Mihalikova, Tereza (SVK)6-1, 6-1
Omae, Akiko (JPN) (6) -Rajicic, Viktorija (AUS)7-5, 6-1
Peers, Sally (AUS) -Laine, Emma (FIN)2-6, 7-6 (2), 6-1
You, Xiaodi (CHN) (5) -Ye, Qiu Yu (CHN)6-1, 6-0
Osmifinále
Tanaka, Yuuki (JPN) (1) -Whybourn, Lisa (GBR)6-3, 6-2
Santamaria, Sabrina (USA) (8) -Alexander, Sasha (AUS)6-2, 6-1
Cabrera, Lizette (AUS) -Gao, Xinyu (CHN) (3)6-2, 6-4
Elie, Jennifer (USA) (4) -Aiava, Destanee (AUS)6-1, 6-0
Zlochova, Zuzana (SVK) -Omae, Akiko (JPN) (6)4-6, 6-2, 7-6 (5)
Jones, Julia (USA) (7) -Parnaby, Alana (AUS)6-1, 6-3
Chiang, Yuki Kristina (USA) -You, Xiaodi (CHN) (5)6-2, 3-6, 6-1
Hsu, Chieh-Yu (TPE) (2) -Peers, Sally (AUS)6-4, 6-3
Čtvrtfinále
Santamaria, Sabrina (USA) (8) -Tanaka, Yuuki (JPN) (1)7-6 (7), 0-6, 6-3
Zlochova, Zuzana (SVK) -Hsu, Chieh-Yu (TPE) (2)6-0, 7-5
Cabrera, Lizette (AUS) -Jones, Julia (USA) (7)6-2, 6-2
Elie, Jennifer (USA) (4) -Chiang, Yuki Kristina (USA)6-2, 3-6, 6-3

Midland W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Gordon, Michaela (USA) -Small, Rosalyn (USA)6-0, 6-0
Paquet, Chloe (FRA) (3) -Muntean, Victoria (FRA)6-2, 6-4
Gilchrist, Nadja (USA) -Weinhold, Ashley (USA)6-2, 6-1
Zakarlyuk, Marianna (UKR) -Jones, Alyvia7-6 (5), 6-3
Loeb, Jamie (USA) (8) -Boyd, Jasmine (USA)6-0, 6-0
Vaidisova, Nicole (CZE) (1) -Kozachenko, Maryna (UKR)6-0, 6-0
Albanese, Lauren (USA) -Szabo, Caroline (USA) (WC)6-0, 6-0
Vikhlyantseva, Natalia (RUS) (2) -Kobelt, Madeleine (USA)6-2, 6-4
Whoriskey, Caitlin (USA) -McNally, Caty (USA)6-1, 4-6, 6-4
Chang, Sophie (USA) -Marand, Sanaz (USA) (4)6-3, 6-2
Suomalainen, Piia (FIN) -Graham, Alexa (USA)7-5, 3-6, 6-1
Neel, Ingrid (USA) -Xu, Shilin (CHN) (5)6-2, 6-4
Webley-Smith, Emily (GBR) -Bouzkova, Marie (CZE) (7)4-6, 6-4, 6-1
Fichman, Sharon (CAN) (6) -Cako, Jacqueline (USA)6-4, 3-6, 7-5
Sanford, Alexandra (USA) -Petrick, Charlotte (CAN)6-1, 7-5
Boulais, Isabelle (CAN) -Drake, Maureen (CAN)6-4, 6-2
Osmifinále
Vaidisova, Nicole (CZE) (1) -Suomalainen, Piia (FIN)5-2 skr.
Vikhlyantseva, Natalia (RUS) (2) -Whoriskey, Caitlin (USA)6-3, 6-7 (6), 6-4
Loeb, Jamie (USA) (8) -Zakarlyuk, Marianna (UKR)6-3, 6-1
Gilchrist, Nadja (USA) -Chang, Sophie (USA)6-3, 6-0
Albanese, Lauren (USA) -Fichman, Sharon (CAN) (6)6-4, 5-7, 6-4
Sanford, Alexandra (USA) -Neel, Ingrid (USA)3-6, 6-4, 6-3
Gordon, Michaela (USA) -Paquet, Chloe (FRA) (3)6-4, 1-6, 6-1
Boulais, Isabelle (CAN) -Webley-Smith, Emily (GBR)6-3, 6-0
Čtvrtfinále
Albanese, Lauren (USA) -Vaidisova, Nicole (CZE) (1)7-6 (5), 0-6, 6-4
Sanford, Alexandra (USA) -Vikhlyantseva, Natalia (RUS) (2)6-4, 3-6, 6-4
Loeb, Jamie (USA) (8) -Gilchrist, Nadja (USA)6-1, 6-3
Gordon, Michaela (USA) -Boulais, Isabelle (CAN)6-0, 6-0

Perth W Q 2016 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Higuchi, Yuka (JPN) -Kanai, Ayaka (JPN)6-1, 6-1
Koshino, Yurina (JPN) -White, Mahaylia Kaori (AUS)6-0, 6-0
Patterson, Tammi (AUS) (9) -Lacey, Tsige (AUS)6-0, 6-1
Gabueva, Angelina (RUS) -Tere-Apisah, Abigail (PNG)4-6, 6-3, 6-2
Terami, Karin (JPN) -Ye, Qiu Yu (CHN)6-0, 7-6 (2)
Gaydarzhi, Ksenia (RUS) (15) -Balic, Sonja (AUS)6-0, 6-1
Rompies, Jessy (INA) -Muller-Hughes, Madelaine (AUS)6-2, 6-1
Hanatani, Nagi (JPN) -Parnaby, Alana (AUS)6-3, 6-2
Peers, Sally (AUS) (16) -Hong, Hyun-Hui (KOR)7-5, 6-0
Hsu, Chieh-Yu (TPE) (4) -Wang, Yan (CHN)6-4, 6-4
Laine, Emma (FIN) -Wacnik, Jessica (USA)6-4, 7-6 (6)
McIntyre, Danielle (AUS) -Jones, Giorgie (AUS)4-6, 6-2, 6-0
Xun, Fang Ying (CHN) (13) -Wlodarczak, Karolina (AUS)6-1, 4-6, 6-2
Konig, Pia (AUT) (5) -Brzozowska, Jessica (AUS)6-1, 6-1
Smith, Kristina N (USA) -Mildwaters, Crystal (AUS)6-1, 6-0
Whybourn, Lisa (GBR) -Lorbergs, Genevieve2-6, 6-3, 6-1
Tomic, Sara (AUS) (12) -Chiang, Yuki Kristina (USA)3-1 skr.
Gao, Xinyu (CHN) (6) -Carswell, Jasmine (AUS)6-0, 6-2
Ryan, Karis (AUS) -Gilich, Tara (AUS)6-1, 6-2
Myers, Abbie (AUS) -Medcalf, Anne-Marie (AUS)6-3, 6-3
Jones, Julia (USA) (14) -Cabrera, Lizette (AUS)6-4, 6-2
Elie, Jennifer (USA) (7) -Dokic, Anja (AUS)6-0, 6-4
Bollweg, Sasha (AUS) -Vujasinovic, Lara (AUS)6-4, 6-1
Rajicic, Monika (AUS) -Gianotti, Marisa (AUS)6-2, 6-0
You, Xiaodi (CHN) (10) -Alexander, Sasha (AUS)6-1, 6-2
Tian, Ran (CHN) (8) -Ozeki, Michika (JPN)6-4, 6-1
Sakata, Kimika (JPN) -Walters, Alexandra (AUS)?
Hayashi, Erina (JPN) -Gumulya, Beatrice (INA)6-3, 6-2
Fourlis, Jaimee (AUS) -Stamatova, Julia (BUL) (11)6-2, 6-3

Sharm El Sheikh I W Q 2016 (Tvrdý)    zpět
1. kolo
Gaelle Dejonckheere, Emilia (BEL) (WC) -Vukota, Alexandra (SUI)?
Zhuk, Sofya (RUS) -Kitagawa, Rio (JPN)?
Zduniak, Alicja (POL) -Ueda, Ramu (JPN)?

Sunderland W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět

Trnava (II) W Q 2016 (Tvrdý, Indoor)    zpět
1. kolo
Miklova, Barbora (CZE) -Kolodziejova, Miriam (CZE)3-6, 6-4, 6-4
Belova, Natalia (RUS) -Svatikova, Laura (SVK)6-7 (3), 7-6 (4), 6-4
Kilnarova, Monika (CZE) -Lazarova, Alexandra (SVK) (WC)6-4, 6-0
Machalova, Sabina (CZE) -Jamrichova, Sandra (SVK)6-3, 1-6, 6-4
Matusova, Barbora (CZE) (WC) -Petrackova, Eliska (CZE)6-3, 6-3
Malova, Viktoria (SVK) (WC) -Kuzmova, Katarina (SVK)6-1, 6-4
Kallmunzerova, Natalie (CZE) -Koberlingova, Veronika (SVK) (WC)6-2, 6-1
Saitova, Anastasiya (RUS) -Stevanovic, Anamarija (SRB)6-0, 6-1
Jelinkova, Natalia (SVK) -Buzkova, Radka (CZE)6-0, 3-6, 6-2
Kosanova, Katarina (SVK) -Timofeyeva, Anastassiya (KAZ)7-6 (5), 6-4
Babic, Ena (CRO) -Tomanova, Nikola (CZE)6-4, 7-5
Melounova, Petra (CZE) -Vajdova, Nikola (SVK)7-6 (3) skr.
Jaruskova, Timea (SVK) -Zorgovska, Natalia (SVK)6-4, 6-3
Laboutkova, Aneta (CZE) -Kanichova, Viktoria (SVK) (WC)6-0, 6-0
Kislitskaya, Alina (RUS) -Cvorovic, Sara (SRB)6-1, 6-2
Jablonovska, Jana (SVK) -Kolarova, Tereza (CZE) (WC)7-6 (2), 6-7 (5), 6-3

 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 
07.02.2016