Aktualizace dat v Trefíku

Jak aktualizovat výsledky, rozlosování i kursovou nabídku v Trefíku

Aktualizace jsou k dispozici neustále, každý den v roce. Aktuálnost dat v Trefíku je významnou podmínkou možnosti jeho účinného používání. Proto je doplňování dat věnována velká pozornost a nové soubory s kursy, výsledky a dalšími údaji jsou vydávány průběžně vždy po celý den.

Nové aktualizace dat (kursy + výsledky + střelci branek + další informace o zápasech) jsou dostupné každý den příbližně každých 25 minut, od půlnoci do 7:30 je aktualizace cca každou hodinu. Veškerá data jsou stahována do Trefíku automaticky - stačí aktivovat režim ONLINE (vpravo dole v úvodním okně programu).

Cena aktualizací

Cena přístupu k aktualizacím je jen 25 Kč za týden (včetně DPH). V daném týdnu je možné stahnout nová data třeba stokrát, částka za aktualizace se odečítá pouze jednou v týdnu.

Při jednorázovém předplacení aktualizací na 25 týdnů (= 625 Kč) získá uživatel navíc 2 týdny aktualizací zdarma.

Týdenní částka 25 Kč za přístup k aktualizacím se z konta odečítá až při aktivaci ONLINE módu v daném týdnu. Týden je vždy počítán od pondělí do neděle. Pokud nejsou v daném týdnu aktualizace použity, částka se neodečítá.

Platbu na aktualizace je možné zaslat na účet: ČSOB 191304161/0300 (event. KB 78-1795640267/0100). Případně na slovenský: SK15 7500 0000 0040 0136 8892 (1,00 EUR týdně). Při platbě na účet je nutné uvést variabilní symbol stejný, jako je číslo dokladu, který uživatel získal při koupi Trefíku.
Platbu lze provést také na účet vkraus@trefik.cz u Skrill nebo Paypal.

Průběh aktualizace dat

Veškeré aktualizace jsou načítány automaticky, pokud je aktivní režim ONLINE.
Porovnání kursů v Trefíku
Po načtení dat může uživatel získat k zápasům informace, jako je ukázáno na obrázku. Je zobrazeno srovnání kursů, seřazeny jsou podle výše kursu na tip 1. Jsou zobrazeny pouze aktuální vypsanén kursy, tedy nikoliv jejich historie (změny). Změny kursů jsou znázorněny pomocí šipek vedle kursů.

Na kursy, které jsou zobrazeny barevně jako odkaz na web, lze kliknout - otevře se web vybrané kanceláře a na webu se nalistuje daný zápas - tím má uživatel možnost kontroly kursu přímo na webu kanceláře. Toto je výhodné zejména v okamžiku, kdy je kurs u vybrané kanceláře odlišný než je průměr kursů u jiných kanceláří ... pak je před vsazením tipu výhodné kurs ověřit na webu kanceláře, neboť odlišné kursy jsou obecně rychle změněny.

Aktualizace obsahují také výsledky mnoha soutěží, které nejsou (a zřejmě ani nebudou) v nabídce našich sázkových kanceláří nebo se o dané soutěže nezajímáte. Pokud tyto soutěže nechcete načítat, můžete je z aktualizace automaticky vyloučit pomocí definice filtru (Nastavení / Konfigurace / Aktualizace).