4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Nabídka zápasů
V Trefíku lze snadno zobrazit nabídku vybrané sázkové kanceláře na nadcházející dny. V úvodním okně programu je k dispozici volba Nabídka a několik položek pro časové období: Dnes, Dnes a zítra, Zítra, Bude v týdnu, ... Po výběru jedné z těchto položek se zobrazí seznam zápasů s kursy vybrané kanceláře na zvolené období.
Nabídka zápasů
Kliknutím na tlačítko s názvem sázkové kanceláře (na obrázku Fortuna) lze ihned zobrazit kursovou nabídku jiné sázkové kanceláře.
Dvojklikem na vybraném zápasu přejdeme do okna Tipy, tedy k podrobné analýze zápasu. Dvojklikem na názvu soutěže se zobrazí tabulka této soutěže.
Tlačítkem Kursy vlevo nahoře lze zobrazit přehled všech kursů všech kanceláří k vybranému zápasu. Pomocí pravého tlačítka myši můžeme z menu zobrazení kursů jen z aktuální kanceláře. Kursy lze zobrazit také v detailech zápasu po kliknutí na šipku na levé straně každého řádku se zápasem.
Kursy z vybrané kanceláře
Dvojklikem na kursu se odpovídající tip přenese na tiket. Pokud je okno s tiketem otevřené, zapíše se nový tip na aktuálně vybraný tiket.
Při práci s nabídkou lze pomocí menu pravého tlačítka myši aktivovat zobrazení detailních informací o minulých zápasech obou týmů. Vedle sebe se pak zobrazí detaily k poslednímiu zápasu domácího a hostujícího celku. V obou oknech lze přecházet mezi předchozími / dalšími zápasy pomocí šipek v levé horní části okna.
Minulý zápas domácích   Minulý zápas hostů
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
01.05.2008