4 292 661 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Nabídka zápasů
V Trefíku lze snadno zobrazit nabídku vybrané sázkové kanceláře na nadcházející dny. V úvodním okně programu je k dispozici tlačítko Nabídka a to nabízí několik položek: Dnes, Dnes a zítra, Zítra, Víkend, ... Po výběru jedné z těchto položek se zobrazí seznam zápasů s kursy vybrané kanceláře na zvolené období.
Nabídka zápasů
Kliknutím na tlačítko s názvem sázkové kanceláře (na obrázku Fortuna) lze ihned zobrazit kursovou nabídku jiné sázkové kanceláře.
Dvojklikem na vybraném zápasu přejdeme do okna Tipy, tedy k podrobné analýze zápasu. Dvojklikem na názvu soutěže se zobrazí tabulka této soutěže.
Pomocí pravého tlačítka myši můžeme aktivovat zobrazení přehledu kursů vypsaných k aktuálnímu zápasu všemi sledovanými sázkovými kancelářemi. Lze také zobrazit seznam všech speciálních kursů (na výsledek poločasu, handicap, ...) vypsaných ve vybrané sázkové kanceláři (zápasy s více kursy jsou označeny malou "tečkou" před kursem na tip 1).
Kursy z vybrané kanceláře
Dvojklikem na kursu se odpovídající tip přenese na tiket. Pokud je okno s tiketem otevřené, zapíše se nový tip na aktuálně vybraný tiket.
Při práci s nabídkou lze pomocí menu pravého tlačítka myši aktivovat zobrazení detailních informací o minulých zápasech obou týmů. Vedle sebe se pak zobrazí detaily k poslednímiu zápasu domácího a hostujícího celku. V obou oknech lze přecházet mezi předchozími / dalšími zápasy pomocí šipek v levé horní části okna.
Minulý zápas domácích   Minulý zápas hostů
V okně Nabídka lze zobrazit / schovat další sloupce s různými informacemi. Na obrázku jsou schovány kursy na dvojtipy. Naopak je zobrazena prognóza Trefíku (tedy číslo, jež je výsledkem výpočtu a podle něhož Trefík zápas tipuje) a bilance ze posledních vzájemných zápasů obou týmů (sloupce S+ = - označují celkovou bilanci ze vzájemných zápasů /výhry, remízy. porážky/, sloupce D+ = - pak bilanci ze vzájemných zápasů hraných u aktuálně domácího týmu). Kolik sezón je započítáno do této bilance, lze nastavit ve filtru.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
01.05.2008