Trefík - program pro sázení na sport
 
Trefík 12 - přehlednější vzhled a nové funkce
Trefík 11 byl vydán na začátku roku 2013. Oproti předchozí verzi bylo provedeno několik zásadnějších změn ve struktuře databáze. Důsledkem bylo výrazné urychlení práce s kursy a s pořadím týmů. Toto urychlení bylo patrné zejména v oknech Nabídka, Tipy a v hledání změn kursů nebo třeba při hledání sure bets. Trefík 11 neobsahoval mnoho změn vzhledu, ani množství nových funkcí. Zásadní změnou bylo urychlení programu při běžném používání.

Trefík 12 obsahuje nové komponenty pro zobrazování dat. Tato verze byla vydána v červnu roku 2013. Změny jsou patrné zejména v oknech Nabídka, Filtr zápasů a Tikety.

Na získání Trefíku 12 mají zdarma nárok registrovaní uživatelé všech předchozích verzí programu (od programu Trefa vydaného v roce 1996). Přechod na Trefík 12 můžete provést buď přímo z předchozí verze programu (podporováno pro verze 10 a 11; z dřívějších verzí je nutno nejprve přejít na Trefík 10). Druhou možností je zaslání odkazu na instalaci na e-mail uživatele. Instalaci můžeme poslat také na DVD. Obracejte se na nás mailem na adresu: trefik@trefik.cz.
Okno Nabídka Další kursy Minulé zápasy Bilance při kursu Zobrazení zápasů Filtr pro zápasy Tikety Předchozí Další
Okno Nabídka
Okno Nabídka je zřejmě nejpoužívanějším oknem Trefíku. Jsou v něm aktuální zápasy s aktualizovanými kursy i starší výsledky. Probíhá zde také ověřování a aplikace strategie uživatele pro výběr zápasů ke vsazení.
V Trefíku 12 prošlo toto okno nejvýraznější změnou od vzniku programu. Jsou použity nové komponenty umožňující více variant zobrazení dat. Přímo u zápasů tak může uživatel najít důležité statistiky. Není tedy nutné otevírat další okna pro zobrazení posledních zápasů, vzájemných bilancí i dalších statistik.

Ukázka okna Nabídka (kliknutím na obrázek získáte plnou velikost):
Trefík - okno Nabídka; klikněte pro plnou velikost
Na obrázku je v pravé části u vybraného zápasu zobrazena sekce "Vzájemné" s bilancí vzájemných zápasů soupeřů.

V levé dolní části je umístěno okno Kursy s přehledem kursů k vybranému zápasu (kanceláře jsou řazeny podle výše kursu na tip 1). Zobrazení okna Kursy v této části lze aktivovat v Nastavení / Konfigurace:
Trefík - nastavení zobrazení oken


Výběr soutěží (režim vzhledu Soutěž - viz aktivní volba v pravém dolním rohu) se provádí v levé horní části okna (aktivní je výběr sportu Fotbal + omezení pro hrané zápasy "Bude v týdnu").
 
 
13.07.2013