4 357 178 výsledků na vašem počítači
úvod
o programu
data
objednávka
diskuze
kontakt
sedmero
 
 
 
Odesílání tiketů z Trefíku do českých kanceláří
Z Trefíku lze odeslat připravený tiket do několika českých sázkových kanceláří. Poté, co najdete díky Trefíku ty správné tipy, je tak můžete velmi snadno vsadit ve své oblíbené kanceláři, resp. v kanceláři, která nabízí nejvyšší kurs.
Tiket lze z Trefíku připravit na webu sázkové kanceláře. Příprava tiketu znamená, že jednotlivé tipy nemusí uživatel ručně hledat na webu sázkové kanceláře - má je díky Trefíku ihned připravené na tiketu na webu kanceláře. Následně se uživatel musí přihlásit na web dané kanceláře a tiket případně vsadit (platby za aktualizace dat v Trefíku nejsou nijak propojeny s kontem uživatele u sázkové kanceláře, tedy vsazení na webu kanceláře je výhradně záležitostí vztahu uživatele a sázkové kanceláře).
Tikety lze z Trefíku připravovat na webových stránkách vybraných kanceláří. Na této stránce si ukážeme několik příkladů.
Příprava tiketuFortunaChanceMaxi-TipSazka TipStartipSynot TipTipsportVictoria Tip Předchozí Následující
Příprava tiketu k odeslání
V okně Nabídka lze snadno vybrat zápasy třeba dle strategie výběru tipů pro vsazení. Pak již jen stačí přenést vybrané tipy na tiket. U tiketu můžeme lehce zjistit (kliknutím na "kolečku" vlevo nahoře), která z námi sledovaných kanceláří nabízí pro právě vytvořený tiket nejlepší celkový kurs.
Vytvořený tiket   Kurs pro tiket
Výběr kanceláře pro vsazení tiketu lze provést dvojklikem na názvu kanceláře. A pak již můžeme stisknout tlačítko Vsadit pro přenesení tiketu na web sázkové kanceláře.
Pokud se před odesláním tiketu přihlásíme na svoje konto na webu sázkové kanceláře (web kanceláře lze otevřít tlačítkem "domeček" vlevo od tlačítka Vsadit), pak se tiket ihned přenáší na naše konto v sázkové kanceláři. Pokud se uživatel přihlásí až po odeslání tiketu, dojde k propojení s jeho kontem také. Přihlášení před zahájením odesílání tiketů je nicméně vhodné před zahájením odeslání většího množství tiketů za sebou - třeba před odesíláním rozpisu.
 
 
_
© 1996 - 2018 Ing. Vladimír Kraus, Západní 3, 323 00 Plzeň, +420 605 821 144, trefik@trefik.cz.                úvod | o programu | data | objednávky | ukázky | kontakt | sedmero 


Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost!

zásady ochrany osobních údajů, všeobecné obchodní podmínky, Licenční smlouva
17.11.2011