czech open 2012   venue schedule registration participants  


Czech Open 2012

Každoročně největší turnaj pořádaný v ČR - Czech Open se tentokráte uskuteční 14. dubna 2012 v Praze. Opět na turnaji očekáváme nejen kompletní domácí špičku, ale i kvalitní zahraniční účast. Turnaje se může zúčastnit každý zájemce, i Ty si tedy můžeš přijít užít atmosféru mezinárodního turnaje!

Startovné na turnaji činí 150,- Kč. Pro nováčky hrající svůj maximálně třetí turnaj Českého poháru, pro juniory do 15 let a pro držitele průkazu ZTP je startovné sníženo na 75,- Kč.

Turnaj bude odehrán na stejném místě, jako v roce 2011 - tedy v menze Studentský dům, Bílá 2571/6, Praha 6 Dejvice. Místo je pěšky snadno dosažitelné ze stanice Dejvická linky A pražského metra. Odkaz na Google maps.
Jedinou změnou tak bude sál, ve kterém se turnaj odehraje - pro letošní ročník byla zamluvena jiná - větší místnost.

Vstup do hracího sálu bude umožněn od 7:45, v 8:00 bude zahájena registrace účastníků, která bude probíhat do 8:45. Poté budou (dle Světového žebříčku) rozlosovány základní skupiny a v 9:30 bude turnaj zahájen. Po skončení základních skupin bude přestávka na oběd, po které bude rozehrána finálová část turnaje. Odhadovaný konec výkonnostních skupin je v 17:00, zakončení pak proběhne po skočení finálové série kolem 21:00.

Hrací systém turnaje bude záviset na konečném počtu účastníků, pravděpodobně ale budou všichni účastníci rozlosováni do šesti základních skupin, ze kterých postoupí 5 nejlepších do finálové skupiny A (celkem 30 hráčů), dvě další čtveřice do skupin B a C (po 24 hráčích) a ostatní hráči pak po trojicích do skupin D, E atd. (po 18 hráčích). Ve finálové skupině A postoupí 16 nejlepších do play-off hraného na 4 vítězné zápasy. V ostatních odpoledních skupinách do play-off hraného na 3 vítězné zápasy postoupí nejlepší 4 hráči. V žádné skupině se nebude hrát série o třetí místo, konečné pořadí bude určeno dle umístění hráčů ve finálových skupinách.

Turnaj se uskuteční dle mezinárodních herních pravidel - oproti běžným turnajům Českého poháru tak bude povoleno použití deflektorů v brankách.

Prosíme všechny zájemce o účast na turnaji, aby se do 12. dubna registrovali zasláním mailu, nebo osobně na kterémkoliv turnaji Českého poháru. Registrace není nutná, ale velmi nám pomůže připravit turnaj na míru celkovému počtu účastníků.

Seznam registrovaných hráčů.

Komise rozhodčích:
Tomáš Behr (Czech Republic)
Kirill Storchak (Russia)
Gergely Regula (Hungary)
Náhradníci
Rolf Locher (Switzerland)
Thomas Haussknecht (Germany)

Jakékoliv dotazy ohledně turnaje rád zodpoví Jiří Vácha mailem, nebo telefonicky : 603 984 162.

Těšíme se na zahranou v Praze!

 
© Czech Table Hockey Federation, mail