Trefík - program pro sázení na sport
 
Trefík 12 - statistika k zápasům přímo v kursové nabídce
Při výběru tipů pro vsazení jistě každý ocení, pokud má k dispozici co nejvíce informací k zápasu. A ještě lepší je, když jsou všechny informace dostupné na jednom místě. Program Trefík obsahuje jak průběžně aktualizovanou kursovou nabídku mnoha kanceláří, tak statistiky k zápasům přímo v přehledu kursů.

Přímo u zápasů jsou v Trefíku dostupné mimo jiné následující informace a statistiky:
Detaily Statistiky Nastavení filtru Další kursy Vzájemné zápasy Poslední zápasy Stejný kurs na 1 Stejný kurs na 2 Předchozí Další
Detaily k zápasu v nabídce
U každého zápasu lze jednoduše zobrazit bilanci obou soupeřů v sezóně (celkem / doma / venku), výsledek posledního zápasu, aktuální série shodných výsledků v řadě i bilanci z posledních X zápasů. Vše uvedené obsahuje sekce Detaily u každého zápasu:
Detaily k zápasu v okně Nabídka
Detaily lze zobrazit pomocí kliknutí na tlačítku s obrázkem "plus" v levé části u každého zápasu. Tlačítkem "mínus" se statistiky schovají. Nastavení výpočtu statistik pro tuto sekci lze provést (+ aktivovat tuto funkci) v záložce Detaily v horní části okna Nabídka:
Detaily k zápasu v okně Nabídka


Tlačítkem Kursy v horní části okna Nabídka lze zobrazit přehled kursů všech sledovaných kanceláří na vybraný zápas. Na dalším obrázku jsou kursy řazeny dle tipu na remízu (řazení lze provést kliknutím na záhlaví sloupce):
Srovnání kursů k zápasu
 
 
15.10.2013