Trefík - program pro sázení na sport
 
Ukázky z Trefíku 12
Ukažme si několik základních věcí z Trefíku 12:
Nabídka s detaily a statistikamiStatistika pro live sázeníDetaily k zápasůmVíce filtrováníChromiumOnlineMartingale Předchozí Následující
Nabídka s detaily a statistikami
Trefík umí zobrazit přímo v kursové nabídce statistiky pro každý zápas. Tím je uživateli nabídnuta přehledně základní informace o tom, zda je pro něj zajímavé daný zápas vsadit. Pokud jsou u soutěže zadávány detaily k zápasům, pak jsou také přímo v nabídce. Zobrazení těchto údajů lze aktivovat v záložce Detaily.
Nabídka s detaily a statistikami
Jestliže jsou u soutěže v Trefíku evidovány detaily k zápasům, pak jsou v prvním řádku dostupné pro předchozí domácí zápas aktuálně domácího týmu a pro předchozí zápas venku pro aktuálně hostující tým. Na obrázku je v této statistice uváděn výsledek tohoto zápasu, počet střel a držení míče. Pokud text není zobrazen celý, v okně Nabídka vždy platí, že se kompletní text zobrazí v bublině po umístění kurzoru myši nad danou buňku.
V dalších řádcích jsou uvedeny statistiky z posledních zápasů obou týmů. Nejprve je zobrazena bilance výher - remíz - proher a průměrné skóre z předchozích zápasů. Pak je informace o aktuální sérii shodných výsledků v řadě.
V sekci Detaily lze zvolit, z jakého období se mají statistiky počítat. Může to být jen pro danou sezónu, nebo pro poslední dvě sezóny dané soutěže nebo třeba pro všechny zápasy všech soutěží (tedy včetně pohárů apod.) od zadaného dne.
Další informace k výše uvedenému obrázku:
 • šipky nahoru a dolů u kursů znázorňují zvýšení / snížení kursu,
 • úvodní okno je na obrázku v režimu Nabídka, jsou tedy zobrazeny všechny zápasy z vybraného období a sportu (zvoleno Bude v týdnu a Fotbal): (obrázek dále zachycuje, že je předplaceno 44 týdnů aktualizací, aktualizace právě neprobíhají (žlutá barva stavového kolečka), poslední aktualizace byla vydána ve 12:45, Trefík je ve stavu Online, tedy průběžně aktualizuje data,
 • kliknutím na symbol u zápasu zobrazí stránku sázkové kanceláře (vybranou vlevo dole) s aktuální nabídkou k tomuto zápasu:
  Stránka Fortuny s vybraným zápasem
  Kliknutím na záložku Vzájemné lze ukázat poslední vzájemné zápasy:
  Vzájemné bilance

  Kliknutím na kursu se zobrazí menu:
  Zadat tip
  .. je možné zadat svůj tip, označit tip nebo celý zápas.
Jiné jsou statistiky u tenisu:
Nabídka - statistiky u tenisu
Také v tenisu jsou nejprve uvedeny výsledky a statistiky minulého zápasu (jsou-li k dispozici). Zobrazeny jsou počty brejků a odvrácených brejků.
Bilance je uváděna dle nastavení v horní sekci Detaily. Na obrázku je bilance počítána z minulých ročníků vybraného turnaje od roku 2013.
Na dalším obrázku je statistika 1. setu ve vzájemných zápasech:
Nabídka - statistiky
 
 
20.03.2015