Nabídka zápasů

Zobrazení kursů z vybrané kanceláře

V Trefíku lze snadno zobrazit nabídku vybrané sázkové kanceláře na nadcházející dny. V úvodním okně programu je k dispozici volba Nabídka a několik položek pro časové období: Dnes, Dnes a zítra, Zítra, Bude v týdnu, ... Po výběru jedné z těchto položek se zobrazí seznam zápasů s kursy vybrané kanceláře na zvolené období.

Nabídka zápasů

Kliknutím na pole vlevo dole s názvem sázkové kanceláře (na obrázku Fortuna) lze ihned zobrazit kursovou nabídku jiné sázkové kanceláře.

Dvojklikem na vybraném zápasu přejdeme do okna Tipy, tedy k podrobné analýze zápasu.

Tlačítkem Kursy vlevo nahoře lze zobrazit přehled všech kursů všech kanceláří k vybranému zápasu. Pomocí pravého tlačítka myši můžeme z menu zobrazení kursů jen z aktuální kanceláře. Kursy lze zobrazit také v detailech zápasu po kliknutí na šipku na levé straně každého řádku se zápasem.
Kursy z vybrané kanceláře

Dvojklikem na kursu se odpovídající tip přenese na tiket. Pokud je okno s tiketem otevřené, zapíše se nový tip na aktuálně vybraný tiket.

Při práci s nabídkou lze pomocí menu pravého tlačítka myši aktivovat zobrazení detailních informací o minulých zápasech obou týmů. Vedle sebe se pak zobrazí detaily k poslednímiu zápasu domácího a hostujícího celku. V obou oknech lze přecházet mezi předchozími / dalšími zápasy pomocí šipek v levé horní části okna.
Minulý zápas domácích   Minulý zápas hostů