Trefík - program pro sázení na sport
 
Trefík 12 - přehlednější vzhled a nové funkce
Trefík 11 byl vydán na začátku roku 2013. Oproti předchozí verzi bylo provedeno několik zásadnějších změn ve struktuře databáze. Důsledkem bylo výrazné urychlení práce s kursy a s pořadím týmů. Toto urychlení bylo patrné zejména v oknech Nabídka, Tipy a v hledání změn kursů nebo třeba při hledání sure bets. Trefík 11 neobsahoval mnoho změn vzhledu, ani množství nových funkcí. Zásadní změnou bylo urychlení programu při běžném používání.

Trefík 12 obsahuje nové komponenty pro zobrazování dat. Tato verze byla vydána v červnu roku 2013. Změny jsou patrné zejména v oknech Nabídka, Filtr zápasů a Tikety.

Na získání Trefíku 12 mají zdarma nárok registrovaní uživatelé všech předchozích verzí programu (od programu Trefa vydaného v roce 1996). Přechod na Trefík 12 můžete provést buď přímo z předchozí verze programu (podporováno pro verze 10 a 11; z dřívějších verzí je nutno nejprve přejít na Trefík 10). Druhou možností je zaslání odkazu na instalaci na e-mail uživatele. Instalaci můžeme poslat také na DVD. Obracejte se na nás mailem na adresu: trefik@trefik.cz.
Okno Nabídka Další kursy Minulé zápasy Bilance při kursu Zobrazení zápasů Filtr pro zápasy Tikety Předchozí Další
Tikety
Trefík 12 má změněný vzhled také v okně Tikety. Na jedné obrazovce může být najednou vidět více tiketů (a tipů na těchto tiketech):

Trefík - tikety

Seznam tipů na každém tiketu lze zobrazit / schovat kliknutím na tlačítku + / -.

Kliknutím na názvu kanceláře v řádku tiketu se zobrazí přehled dalších dostupných kanceláří řazený podle kursu tiketu u této kanceláře:
Trefík - tikety

Změnu druhu tiketu lze provést kliknutím v řádku tiketu na označení druhu tiketu (AKU = standardní druh tiketu):
Trefík - tikety

Vpravo nahoře lze zvolit, zda se mají zobrazit všechny tikety, nebo jen vyhrávající / prohrávající / dosud nevyhodnocené:
Trefík - tikety
 
 
13.07.2013