Trefík - program pro sázení na sport
 
Trefík 12 - přehlednější vzhled a nové funkce
Trefík 11 byl vydán na začátku roku 2013. Oproti předchozí verzi bylo provedeno několik zásadnějších změn ve struktuře databáze. Důsledkem bylo výrazné urychlení práce s kursy a s pořadím týmů. Toto urychlení bylo patrné zejména v oknech Nabídka, Tipy a v hledání změn kursů nebo třeba při hledání sure bets. Trefík 11 neobsahoval mnoho změn vzhledu, ani množství nových funkcí. Zásadní změnou bylo urychlení programu při běžném používání.

Trefík 12 obsahuje nové komponenty pro zobrazování dat. Tato verze byla vydána v červnu roku 2013. Změny jsou patrné zejména v oknech Nabídka, Filtr zápasů a Tikety.

Na získání Trefíku 12 mají zdarma nárok registrovaní uživatelé všech předchozích verzí programu (od programu Trefa vydaného v roce 1996). Přechod na Trefík 12 můžete provést buď přímo z předchozí verze programu (podporováno pro verze 10 a 11; z dřívějších verzí je nutno nejprve přejít na Trefík 10). Druhou možností je zaslání odkazu na instalaci na e-mail uživatele. Instalaci můžeme poslat také na DVD. Obracejte se na nás mailem na adresu: trefik@trefik.cz.
Okno Nabídka Další kursy Minulé zápasy Bilance při kursu Zobrazení zápasů Filtr pro zápasy Tikety Předchozí Další
Souhrny zápasů v okně Nabídka
Díky novým komponentám lze v okně Nabídka zvolit, jak se zobrazené zápasy mají seskupovat. Ke každé skupině zápasů se zobrazují počty výher domácích, hostů a remíz. U tenisu je zobrazena bilance výhěr favoritů a outsiderů (dle vypsaných kursů).
Na obrázku je aktivní seskupování dle "Soutěž / Kolo" (viz červené kolečko v horní části). Pro každé kolo každé soutěže je tedy zobrazena bilance zápasů:
Trefík - okno Nabídka, souhrnná bilance zápasů
V dolní části je pak zobrazen souhrn pro všechny zobrazené zápasy ze všech soutěží.

Další statistiky pro zobrazené zápasy v okně Nabídka lze získat pomocí funkce Statistiky / Četnost výsledků:
Trefík - okno Nabídka, souhrnná bilance zápasů
... pro zobrazený výběr zápasů je tak dostupná analýza četnosti jednotlivých konečných výsledků.
 
 
13.07.2013